Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pełnie w 2018-15
24-11-2015, 16:02:22
Post: #1
Information Pełnie w 2018-15
[Obrazek: a67d7cb30019fa6650724c30]

Pełnia w Bliźniętach - 25 listopada 2015

Pełnia Księżyca jest czasem wypowiadania życzeń, odprawiania rytuałów i celebrowania. Bliźnięta to znak najsilniej powiązany z myślami, słowami i komunikowaniem się. Stąd pełnia w Bliźniętach to czas kiedy słowa mają szczególnie wielką moc! Warto poszukać teraz tych intencji, które są dla nas najważniejsze, popracować nad mapą celów i marzeń, nadać im konkretną formę. Bliźnięta to moc opowieści dlatego pięknym rytuałem na ten czas będzie opowiedzenie samemu sobie swojego wymarzonego życia, za rok, za pięć, dziesięć lat…. Możesz puścić wodze fantazji i nie krępować się tym co uważasz za realne. Ale pamiętaj! Słowa mają moc, więc nie wypowiadaj życzeń pochopnie! ;)

Aktywowany znak Bliźniąt uruchamia nasz intelekt, natomiast opozycyjny znak Strzelca (gdzie znajduje się Słońce) nadaje mu cel. Kluczowym tematem tej pełni jest więc poszukiwanie i wyrażanie ważnych celów życiowych, nowych kierunków rozwoju i poszukiwanie głębszego sensu naszego istnienia. To dobry moment na to by spojrzeć szerzej, wyjść poza ograniczające przekonania i uwierzyć, że możemy urzeczywistnić nasz idee.

To również dobry czas na zapytanie siebie: czego tak naprawdę pragnę, co chcę osiągnąć i jak żyć? A także na poproszenie o wskazówki, jak to osiągnąć (np. w medytacji czy w pracy z kartami). Wykorzystaj moc tej pełni by wyrazić kierunek, w jakim chcesz się rozwijać w nadchodzącym roku i poproś o prowadzenie. Sky is the limit! :)

Ważnym aspektem tej pełni jest również otwarcie na drugiego człowieka, akceptacja dla inności, docenienie naszej różnorodności. Bliźnięta to znak spotkania z innymi ludźmi i wspólnej wymiany myśli. Dlatego dobrze jest świętować czas pełni w większym gronie, wymieniać się myślami, wspólnie wypowiadać intencje i bawić się! :)

zrodlo: moonsetstory.blogspot.com/2015/11/penia-w-bliznietach-25-listopada-2015.html

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi24-12-2015, 15:45:37
Post: #2
RE: Pełnie w 2015

Pełnia 25 grudnia 2015 roku
w 3° 19̎ w znaku Raka


Magiczna moc Księżyca


Księżyc w pełni w znaku Raka to jak najlepszy prezent na Święta Bożego Narodzenia. To właśnie magiczny czas w światle magicznej mocy Księżyca. Święta Bożego Narodzenia to wielkie światło rodziny, podczas którego cichną wszelkie spory, stara nienawiść znika, światło miłości rozpala w każdym z nas. Magiczny Księżyc przynosi nowe ciepło dla rodziny co uczyni ją jeszcze silniejszą i mocnych więzach. Księżyc w Raku jest miękki, czuły i delikatny … i oby takie uczucia towarzyszyły każdemu z nas. Z ich mocą możemy „zaczarować” innych … co więcej zapragniemy mieć silne gniazdo rodzinne, niezawodny, mocne więzy i korzenie domu…, bo to uchroni nas przed odczuwaniem strachu przed przyszłością. A po ostaniem aspekcie Saturna i Neptuna, i przed kolejnymi silna rodzinna enklawa bezpieczeństwa będzie potrzebna. To mocny grunt pod nogami i nie zachwiane fundamenty. To zabezpieczenie długoterminowe. Energia pełni nadaje ton poczucia silnej wspólnoty również na przyszłość, nawet będącej w gotowości do walki. Słońce w Koziorożcu sprzyja dobremu nastrojowi wśród ludzi, a Merkury w Koziorożcu pozwala podjąć właściwe decyzje, których by się nie powstydził żaden profesjonalista. W połączeniu z gwiazdami stałymi oraz beneficznymi aspektami planetarnymi … wszystko może się zdarzyć cuda również.

Każdy początek jest trudny, ale przezwyciężenie trudności, a raczej wybór ich możliwości jest bardzo obiecujący. Cokolwiek nie wybierzemy, którą drogą nie pójdziemy dojdziemy do wniosku, że rodzina jest najważniejsza.

źródło i pełny tekst; gwiezdnytelegraf.wordpress.com/2015/12/20/pelnia-25-grudnia-2015-roku-w-3-19%cc%8e-w-znaku-raka/

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
23-01-2016, 15:15:49
Post: #3
RE: Pełnie w 2016/15
Pełnia w Lwie - 24 stycznia 2016

http://moonsetstory.blogspot.com/2016/01...penia.html

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
24-04-2016, 16:47:08
Post: #4
RE: Pełnie w 2016/15
Pełnia Księżyca w Skorpionie 22 kwietnia 2016r.

W tym dniu Słońce przebywa w Byku stając w opozycji do Księżyca w Skorpionie.

Pełny Księżyc to czas kulminacji i obietnica spełnienia tego, co rozpoczęto w nowiu. Jest to czas emocjonalnej tkliwości, nawiązywania romansów, nawożenia relacji.

Polaryzacja Byk-Skorpion równoważy wszystko, co należy do mnie (Taurus) i wszystko, co należy do ciebie (Skorpion). Podkreśla również pojęcie formy (Taurus) względem transformacji (Scorpio). Podczas wiązania się z materią, podkreślania osobistych wartości, gromadzenia dóbr materialnych, mienia i nabywania bezpieczeństwa,

Skorpion rządzi zniszczeniem formy, wspólnych dóbr, dąży do zmian i transformacji. Słońce w Byku chce, abyśmy byli zadowoleni z prostych, namacalnych rzeczy w życiu, podczas gdy Skorpion w Księżycu zwraca naszą uwagę na istotę wartości niematerialnych i tajemnicy życia. Zaniedbanie tych obydwu skrajności na pewno obrócić się przeciwko nam. Najlepiej, należy znaleźć równowagę między tymi dwoma energiami i do tego zaprasza nas piątkowa pełnia.

Będzie to czas emocjonalnych deklaracji. Coś do tej pory budowane w nas, część naszej natury zapragnie się ujawnić. Nie można ukrywać swoich uczuć. Księżyc w pełni oświetla konflikt między gromadzeniem i udostępnianiem.

Nagromadzone emocje zapragną przedostać się do naszej świadomości, istnieje ryzyko ich transformującego wybuchu. Zachowajmy przy tym pewną ostrożność i dystans, wiedząc, że to, co wychodzi z nas jest nowe i niezbyt racjonalne.

blog.czarymary.pl

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
18-09-2016, 17:23:18
Post: #5
RE: Pełnie w 2016/15
Pełnia w Rybach - 16 września 2016

http://moonsetstory.blogspot.com/2016/09...-2016.html

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-10-2016, 08:42:34
Post: #6
RE: Pełnie w 2016/15
Pełnia w Baranie - 16 października 2016

Link-klik
Dzisiejsza (16.10) pełnia Księżyca w znaku Barana tworzy koniunkcję z Uranem, więc czeka nas nerwowy dzień pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Trzeba być przygotowanym na różne niespodzianki od losu. Wyjaśnią się pewne ważne sprawy, szczególnie dotyczące partnerstwa zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Jeśli poczujemy, że partner nas ogranicza, zdecydujemy się natychmiast uwolnić od niego i zerwać kontakt. Najważniejsza stanie się dla nas wolność. Zapragniemy więcej niezależności w związku. To może zrealizować się również przez nagłe zakochanie i wielką fascynację nowo poznaną osobą, co jednak szybko minie. Ponadto możliwe są kłótnie i różnego rodzaju wypadki wynikające z brawury czy nadmiernego pośpiechu. Staniemy się bardziej asertywni i zbuntujemy się, jeśli ktoś spróbuje narzucić nam swoje zdanie. Będziemy bardzo kreatywni i zapragniemy od razu wcielić w życie swoje genialne pomysły. Pełnia pozwoli szybko zweryfikować, czy nasze dziwaczne pomysły mają szansę powodzenia, czy są to tylko mrzonki. To dobry czas na zaczynanie nowych projektów, ale tylko tych, które z założenia będą krótko trwały. Mimo wszystko mogą one okazać się przełomem w naszej karierze zawodowej i przestawić ją na nowe tory. To także dobry dzień na uprawianie sportu, ale trzeba uważać, by nie nabawić się kontuzji.

facebook - Astrolog Ewa

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-02-2017, 11:58:13
Post: #7
RE: Pełnie w 2016/15
W nocy z 10 na 11 lutego 2017 roku o godzinie 1.33 dla Warszawy na niebie będziemy mogli obserwować pełnię Księżyca w znaku Lwa oraz jego półcieniowe zaćmienie. Zjawisko to obserwujemy, kiedy Księżyc przechodzi tylko przez słaby półcień Ziemi, a żadna jego część nie znajduje się w cieniu Ziemi. Efekt ten widzialny jest jedynie jako niewielkie pociemnienie brzegu Księżyca. Zdaniem astrologów zjawisko to ma konkretny wpływ na nasze życie.

Lutowa pełnia Księżyca w znaku Lwa otwiera nowe drzwi i jest punktem wyjścia dla nowych energii. Rok 2016 był czasem kończenia, w szerokim słowa tego znaczeniu. Zakończenia są potrzebne po to, aby zrobić miejsce dla nowego. I ta pełnia jest swego rodzaju ostatecznym momentem na to, aby definitywnie zamknąć za sobą drzwi i wejść w nowe obszary życia. Pełnia Księżyca w znaku Lwa pomoże zrobić porządki w naszym życiu i pozbyć się wszystkiego, co jest niepotrzebne.To jest bardzo potężna i magiczna pełnia Księżyca, która ma również działanie ochronne. Zmiany, które nastąpią pod wpływem jej działania będą zdecydowanie pozytywne, a energia, którą uwolni ta pełnia Księżyca będzie aktywna i wydajna.

magia.onet.pl/artykuly/astrologia,606/horoskop-na-pelnie-i-zacmienie-10-lutego,66803.html

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-02-2017, 12:01:43
Post: #8
RE: Pełnie w 2017/16/15
pelnia wlasnie byla dzis w nocy ;)

Tylko ludzie madrzy wciaz kwestionuja swoja wiedze. to, ze sie nie zgadzam z twoim zdaniem, nie znaczy, ze mam cos do ciebie, przestan sapac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
06-11-2017, 12:19:52
Post: #9
RE: Pełnie w 2017/16/15
"Dzisiejsza (4.11) pełnia Księżyca w znaku Byka oraz opozycja Wenus do Urana skłoni nas do przemyślenia ważnych kwestii związanych z pieniędzmi. Nagle możemy dojść do wniosku, że nie opłaca nam się pracować za niskie wynagrodzenie czy przyjąć zlecenia, na którym niewiele zarobimy. Nie będziemy chcieli tracić czasu na zajęcia, które nie przynoszą nam odpowiednich dochodów, więc możemy podjąć decyzję o zmianie pracy lub podnieść ceny swoich towarów czy usług, co zaskoczy naszych klientów bądź pracodawców. Możemy wpaść na genialny pomysł, jak zarabiać więcej pieniędzy, pracując mniej, więc będziemy tym bardzo podekscytowani i zapragniemy szybko wcielić to w życie. W miłości może to przynieść nagłe zmiany, np. możemy spotkać kogoś wyjątkowego w dziwnych okolicznościach i zakochać się bez pamięci lub nagle rozstać się z kimś, kto od dawna już nas nudzi. Ktoś może wyznać nam miłość lub dowiemy się, że ktoś z naszych bliskich zaręczył się lub jest w trakcie rozwodu, co bardzo nas zaskoczy. Postanowimy sobie dogodzić, więc chętnie ugotujemy bądź upieczemy coś pysznego lub wybierzemy się do naszej ulubionej restauracji. Słodycze będą kusić o wiele bardziej niż zwykle. Podczas zakupów stracimy zdrowy rozsądek i możemy kupić coś, czego nie mieliśmy w planach, ale akurat trafimy na świetną okazję i żal będzie z niej nie skorzystać. Trzeba przygotować się na niespodziewane wydatki. Niewykluczone, że nagle postanowimy zmienić wygląd na modniejszy, więc wpadniemy do fryzjera czy kupimy nowe ubrania. Niemniej jednak nie warto podejmować radykalnych decyzji np. o przefarbowaniu włosów na dziwaczny kolor czy wyrzuceniu starych ubrań, gdyż za kilka dni euforia opadnie i będziemy niezadowoleni ze zmian i będziemy nam szkoda ubrań, które wcale nie były takie złe, jak nam się zdawało. To bardzo dobry dzień na szukanie nieruchomości na sprzedaż, gdyż możemy trafić na idealne mieszkanie czy działkę. Warto również załatwiać wszelkie sprawy spadkowe i majątkowe"

zrodlo: Astrolog Ewa fb
i

http://moonsetstory.blogspot.com/2017/10...-2017.html

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi03-12-2017, 14:32:32
Post: #10
RE: Pełnie w 2017/16/15
Dzisiejsza (3.12) pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt utworzy kwadratury do Neptuna, a ponadto Jowisz tworzy do Neptuna trygon. Pełnia w Bliźniętach powinna wyjaśnić zagmatwane sprawy, ale z uwagi na silny wpływ Neptuna tym razem tak się nie stanie. Fakt, że coś się wyjaśni, okaże się iluzją, więc lepiej nie łudzić się, że odkryliśmy prawdę. Informacje jakie do nas dotrą, mogą okazać się nieprawdziwe. Ktoś może nas wprowadzić w błąd lub sami coś źle zinterpretujemy czy będziemy wyrażać się niejasno, siejąc tym zamieszanie. Ponadto możemy zabłądzić, zgubić coś ważnego lub o czymś zapomnieć, przez co narobimy sobie kłopotów. Trzeba uważać na oszustów, którzy będą wyjątkowo przekonujący. Będziemy zastanawiać się czy lepiej skupić się na szczegółach i trzymać się faktów, czy lepiej spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy, nie zawracać sobie głowy drobiazgami i śmiało realizować ambitne plany. Niemniej jednak najważniejsze okaże się spełnianie marzeń. Warto wsłuchać się w głos swojego serca i zastanowić się, jakie są nasze najskrytsze marzenia. Ta pełnia pomoże nam zrozumieć to, na czym nam najbardziej zależy i co właściwie chcielibyśmy robić. Ze zdumieniem możemy odkryć, że to co obecnie robimy, nie do końca nam odpowiada, bo w głębi duszy pragniemy czegoś innego. Odkrycie prawdziwej motywacji działania pozwoli nam żyć w zgodzie ze sobą. To bardzo dobry dzień na romantyczne randki, gdyż będzie panowała na nich magiczna atmosfera, a ponadto łatwo przyjdzie wyrazić swoje uczucia. Osoby nieśmiałe, które od dawna pragnęły wyznać komuś miłość, teraz odważą się na ten krok, co może okazać dużym zaskoczeniem dla drugiej połówki. Samotne single mogą uświadomić sobie, że do kogoś, kogo do tej pory uważały za przyjaciela, czują coś więcej. To również świetny dzień na kontakt ze sztuką, więc warto wybrać się do kina, teatru, na koncert, wystawę lub chociaż obejrzeć ciekawy film w domowym zaciszu. Sztuka okaże się bowiem cennym źródłem inspiracji, a ponadto przeniesie nas do krainy marzeń i pomoże uciec od szarej rzeczywistości. Artyści poczują przypływ weny twórczej i mogą stworzyć piękne dzieła. Jeśli od dawna szukali pomysłu, jak rozwiązać trudne kwestie przy tworzeniu swoich dzieł, to teraz znajdą idealne rozwiązanie. Zainteresują nas tematy związane z rozwojem duchowym, wróżeniem czy bioenergoterapią, więc możemy sięgnąć po ciekawą lekturę z tym związaną lub odkryjemy dziedzinę, która idealnie pasuje do naszych potrzeb. Tak także świetny dzień na medytacje, modlitwy, stosowanie afirmacji czy wizualizacji.

zrodlo: facebook.com/pg/Astrolog.Ewa/posts/?ref=notif

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
31-01-2018, 15:41:02
Post: #11
RE: Pełnie w 2018-15
Dzisiejsza (31.01) pełnia w znaku Lwa to jednocześnie całkowite zaćmienie Księżyca. Staniemy się bardziej nerwowi i niecierpliwi. Pewne ważne sprawy wyjaśnią się i okaże się, że nagle trzeba działać czy podjąć ważną decyzję, co będzie trudne, gdyż nie będziemy na to przygotowani. Z powodu stresu i presji czasu możemy podjąć błędną decyzję, czego później moglibyśmy żałować, więc o ile to możliwe, lepiej przełożyć to inny termin. Emocje przyćmią nasz zdrowy rozsądek, co dodatkowo utrudni nam właściwą ocenę sytuacji. Staniemy się bardziej kłótliwi i możemy wdać się w zbędną dyskusję, którą trudno będzie zakończyć. To nie jest dobry dzień na podpisywanie umów czy biznesowe negocjacje, gdyż każda ze stron będzie starała się narzucić swoje warunki i nie będzie miała zamiaru ustąpić nawet o krok. Natomiast to bardzo dobry dzień na rozwijanie swoich talentów artystycznych, gdyż będziemy bardzo kreatywni. Poczujemy się rozdarci między pragnieniem pełnego wyrażania siebie, a uzyskaniem aprobaty ze strony społeczeństwa. Z jednej strony będzie nam zależało na tym, by być sobą na przekór wszystkiemu, ale z drugiej, nie będziemy chcieli zrobić z siebie pośmiewiska. Ludzie staną się bardziej drażliwi, więc możemy niechcący kogoś urazić nieprzemyślanym komentarzem. Nie okażemy szacunku autorytetom, gdyż będziemy przekonani, że racja jest po naszej stronie, nawet jeśli nie jesteśmy ekspertami w danej dziedzinie. Na światło dzienne mogą wyjść zaskakujące tajemnice, szczególnie dotyczące artystów czy przedstawicieli władzy. Działanie zaćmienia może być odczuwalne jeszcze przez tydzień.
Najsilniej działanie zaćmienia odczują Lwy i Wodniki z przełomu pierwszego i drugiego dekanatu i wszystkie osoby, które w swoich horoskopach mają osie, Księżyc, Merkurego, Wenus czy Marsa między 9. a 13. stopniem wyżej wymienionych znaków.

Zrodlo: Astrolog Ewa https://www.facebook.com/Astrolog.Ewa/po...3247909539

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nów w 2018-15 Strix 9 4.610 18-11-2017 12:28:31
Ostatni post: Fau
  Uran w latach 2011 - 2018 Fau 0 1.378 17-12-2013 10:38:32
Ostatni post: Fau