Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talizman z kasztana
22-10-2015, 11:22:18
Talizman z kasztana
Jeden czy dwa świeże kasztany w kieszeni palta jeszcze nikomu nie zaszkodziły.

Dodają energii, sprawiają, że mniej dotkliwie odczuwa się zimno, wyciszają bóle reumatyczne.Te niepozorne owoce kasztanowca z łatwością pochłaniają energię emitowaną przez niektóre urządzenia elektroniczne, takie jak komputer czy telewizor (niektórzy celowo rozstawiają kilka sztuk przy odbiornikach). Tyle tylko, że obcowanie na dłuższą metę z dodatkowo napromieniowanymi w ten sposób kasztanami w liczbie większej niż dwa potrafi naprawdę zaszkodzić.

Osoby, które na własną rękę śpią na kasztanach, ryzykują pogorszeniem samopoczucia. Radiesteci znają przypadki bezsenności, stanów rozdrażnienia, bólów głowy u młodych, silnych ludzi, którzy – jak się później okazywało – zgodnie z zaleceniami babć i mam dla „zdrowotności” leżeli na kasztanach...

Jesień zawitała już na dobre. Warto wykorzystać bogactwo kasztanów, które nie tylko pięknie wyglądają, lecz również mają lecznicze i magiczne właściwości.

Sznur, czy wieniec z kasztanów powieszony na ścianie zapewnia spokój i dobrą atmosferę w mieszkaniu.

Kasztan, który nosisz przy sobie jako talizman pomaga zachować rozwagę i jasność umysłu w codziennych sytuacjach życiowych.

We wczesnym chrześcijaństwie kasztany symbolizowały cnotę i dziewictwo. Faktycznie pomagają jednak w zwiększeniu płodności i wyzwoleniu pożądania.

Nic prostszego nazbierać chociaż kilka kasztanów i nosić je w kieszeniach przy sobie. Dodadzą Ci energii, poprawią nastrój, zmniejszą bóle reumatyczne, a w dodatku będziesz mniej odczuwać chłód.

Kasztany to naturalne odpromienniki

Kasztany to naturalne odpromienniki. Oznacza to, że zbierają negatywną energię z otoczenia. Dlatego nie można przetrzymywać ich w nieskończoność, lecz po upływie miesiąca, czy dwóch- wyrzucić.

Kilka, czy kilkanaście świeżych kasztanów warto położyć przy komputerze, telewizorze, telefonie komórkowym, przy innych urządzeniach elektronicznych, lub włożyć pod łóżko.

Nie przesadzaj tez z ilością kasztanów. Mają dość intensywne działanie, dlatego trzymane w domu w wielkiej ilości mogą zaburzyć pole energetyczne, co spowoduje rozdrażnienie, bezsenność, brak apetytu. Kilka, kilkanaście kasztanów w zupełności wystarczy by polepszyć energię w otoczeniu, bez wywoływania ubocznych efektów.

Jak to jest otaczać się choć z dwiema sztukami kasztanów .Czytałam w gazecie ,że jednej kobiecie kasztan przyniósł szczęście, chciała mieć dobrze płatną pracę stało się! kobieta dostała dobrą pracę jako tłumaczka jęz Angielskiego .Dziecko kobiety powiedziało , że tak mówiła jej babcia .Że jak się czegoś chcę , to trzeba zrobić sobie talizman z samych kasztanów
Zacytuj ten post w odpowiedzi

22-10-2015, 17:26:54
RE: Talizman z kasztana
Jest sporo prawdy w tym co pisze Lakszmi ale warto zwrócić uwagę na pewne szczegóły.
Cytat:Osoby, które na własną rękę śpią na kasztanach, ryzykują pogorszeniem samopoczucia. Radiesteci znają przypadki bezsenności, stanów rozdrażnienia, bólów głowy u młodych, silnych ludzi, którzy – jak się później okazywało – zgodnie z zaleceniami babć i mam dla „zdrowotności” leżeli na kasztanach...
można i na pewno nie zaszkodzi tyle ze kasztany przyjmują i neutralizują energie żył wodnych do pól roku nie dłużej a potem mogą ja oddawać do otoczenia. Są odpowiednie do niewielkich zadrażnień.
Cytat:Kilka, czy kilkanaście świeżych kasztanów warto położyć przy komputerze, telewizorze, telefonie komórkowym, przy innych urządzeniach elektronicznych
no można-będą działać parę dni , proponowałbym zastosować profesjonalne odpromienniki do domu i do telefonu szczegolnie komórka która jest najszkodliwsza jak się przez nią rozmawia

[Obrazek: konie053.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2015, 17:33:30
(22-10-2015 17:26:54)Gullfaxi napisał(a):  Jest sporo prawdy w tym co pisze Lakszmi ale warto zwrócić uwagę na pewne szczegóły.
Cytat:Osoby, które na własną rękę śpią na kasztanach, ryzykują pogorszeniem samopoczucia. Radiesteci znają przypadki bezsenności, stanów rozdrażnienia, bólów głowy u młodych, silnych ludzi, którzy – jak się później okazywało – zgodnie z zaleceniami babć i mam dla „zdrowotności” leżeli na kasztanach...
można i na pewno nie zaszkodzi tyle ze kasztany przyjmują i neutralizują energie żył wodnych do pól roku nie dłużej a potem mogą ja oddawać do otoczenia. Są odpowiednie do niewielkich zadrażnień.
Cytat:Kilka, czy kilkanaście świeżych kasztanów warto położyć przy komputerze, telewizorze, telefonie komórkowym, przy innych urządzeniach elektronicznych
no można-będą działać parę dni , proponowałbym zastosować profesjonalne odpromienniki do domu i do telefonu szczegolnie komórka która jest najszkodliwsza jak się przez nią rozmawia

Ja trzymam w tej chwili kasztany ze dwie sztuki w kieszeni. Wierzę, że te kasztany mają moc.
23-10-2015, 04:50:23
ja mam kasztany poukładane na parapecie przy każdym oknie, w szafkach i szafach, w kuchni w szafkach- bo to skuteczny odstraszacz na mole spożywcze.
Pod telewizorem mam też ich sporo, bo dużo urządzeń nagłośniających i nie tylko- jako od promiennik.

Pod materacem w łóżku również się znajdują.... a jak spadają na podłogę,to wymieniam na świeże.

Wszystkie kasztany których używam do "spania" są -prawie świeże pomimo, że są użytkowane przez ok. 3 m-ce, bo po tym czasie wszystkie wymieniam na "nowe"- jesienią zbieram duży wór kasztanów i przechowuję w worku próżniowym.

Najważniejsza rzecz to trzymać się i wciąż szukać, szukać twórczych dróg, szukać samotności, szukać czasu na bycie i działanie, szukać sensu istnienia; trzeba trwać, bo dzika natura daje obietnice, że po zimie zawsze nadchodzi wiosna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz