Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o interpretację
02-03-2015, 20:38:41
Proszę o interpretację
Proszę Was o interpretację rozkładu. Zamieściłam własną interpretację, ale nie wiem, czy prawidłową.
Ja - Rycerz Monet (o) - jestem nudnym i leniwym człowiekiem, brakuje mi wyobraźni. Jestem strachliwa, kołtuńska, lekkomyślna.
1. Mój charakter oraz niedawna przeszłość - Królowa monet, 3 puchary, Królowa puchary - szczęście i powrót do związku, przyjęcia i spotkania, które prowadzą do romansów i flirtów. Zajście w ciążę lub narodziny. Choroby zostaną uleczone i powróci równowaga. Prawdopodobnie zostanę świadkiem na ślubie lub rodzicem chrzestnym.
2. Życie uczuciowe i więzi emocjonalne - 9 monet (o), Rycerz puchary, Król monet (o) - głupi, krótkowzroczny, łatwy do kupienia człowiek. Przypuszczalnie hazardzista. Trudny do pokonania jako wróg.
3. Moje pragnienia - 4 buławy (o), 6 buław (o), Walet buław (o) - ograniczenie i poczucie braku sensu. Niewdzięczność i rozczarowanie. Niespełnione nadzieje wzbudzą żal.
4. Czego oczekuję - As mieczy, 3 miecze (o), 5 mieczy - choroba, wygnanie lub uwięzienie. Przygnębiające myśli i depresyjne podejście. Wyczerpanie nerwowe zmusi mnie do odpoczynku.
5. Niespodziewane i nieznane czynniki - 8 puchary, 6 mieczy, 3 buławy - moja chwila wkrótce nadejdzie, a zmartwienia znikną. Możliwe, że potrzebuję trochę więcej cierpliwości, ale powinnam być pewna, że moje problemy niebawem się skończą.
6. Bliska przyszłość - 8 mieczy (o), Królowa mieczy, As pucharów - uczucie osaczenia, braku siły i zła passa. Potrzebna jest cierpliwość, by wybrnąć z tej trudnej sytuacji. Znajdę pomoc, jeśli tylko odważę się o nią poprosić. Ograniczenia stopniowo zaczną znikać.
7. Odległa przyszłość - 7 miecze (o), Rycerz Miecze, Diabeł - wysoki, ciemnowłosy młody mężczyzna o dużym uroku osobistym i witalności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

03-03-2015, 09:31:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2015 09:32:35 przez Mikesz.)
RE: Proszę o interpretację
Czyżbyś uczyła się wróżb z Kart Tarota ... / - :rolleyes:
Jeżeli tak, to pozwialam sobie napisać, że robisz identyczny błąd jak - swojego czasu - użytkownik PoProstuJa, który zaczął naukę od ... końca.
Parę razu jej zwracałem na to uwagę, ale to nic nie dało ... Skończyło się, jak się skończyło ... - :s
Jeżeli chcesz poznać Karty Tarota, nauczyć się ich interpretacji, wykształcić w sobie tą tarotową intuicję - trzeba zacząć powoli i od początku ... czyli wykonywać pierwsze rozkłady po 1 Karcie, potem po dwie Karty i to odpowiadając na najprostsze pytania.
To tyle z mojej strony w tym temacie.
Nie będę interpretował Twojego rozkładu, bo mam dużo wróżb i na nich chce się skupić.
Poza tym Twój rozklad - wymaga dużo czasu i energii.
Napiszę tylko, że Twoja interpretacja poszczególnych zestawów Kart ( oczywiście w/g mojej oceny ) jest niestety w ok. 80 % błędna.

Mikesz
03-03-2015, 10:53:29
Wezmę Twoje zdanie pod uwagę, a czy mógłbyś zinterpretować z rozkładu punkt 2?
03-03-2015, 11:14:43
Życie uczuciowe i więzi emocjonalne Anny :
Są nietrwałe, nie wytrzymają próby czasu ... takie jakby na krótką metę, niewiele z nich będzisz miała - niewiele otrzymasz ... (9 monet (o), Rycerz puchary, Król monet (o) ).
Ja tak bym zinterpretował te Karty - na takie pytanie.

Mikesz
07-03-2015, 09:33:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2015 09:34:32 przez Mikesz.)
Czekoladawy - zapytała : " Jak sądzicie? Czy na podstawie punktu 1 w mojej wróżbie jestem w ciąży ?... "

Aby "powróżyć" na ciążę - to trzeba zadać konkretne pytanie o ciążę.
Z podanego Twojego pytania i rozkładu Kart : "Mój charakter oraz niedawna przeszłość - Królowa monet, 3 puchary, Królowa puchary " - nie można odpowiedzieć na tego typu pytanie, bo te Karty odpowiadają tylko na pytanie : "Mój charakter oraz niedawna przeszłość ... ", a nie na ciążę ... - :rolleyes:
08-03-2015, 14:36:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2015 14:46:13 przez Czekoladowy.)
Mikesz, czy mogę o coś zapytać? Nie proszę tu o wróżbę. Kilka razy w poprzednich wróżbach dałeś mi do zrozumienia, iż mój narzeczony jest wobec mnie nieszczery. Czy z tamtych kart, które kiedyś mi rozłożyłeś, wynika też, że jego zdaniem jestem głupia? Wiesz, skoro jest nieszczery, to analogicznie może mieć mnie za głupią, która jego zdaniem uwierzy we wszystkie jego słowa. Wiele razy na dobę słyszę, jaka jestem ładna (a wcale nie jestem), mądra (jakoś tego w życiu od innych nie nasłuchałam się, wręcz odwrotnie), niby skryta jestem jego zdaniem (wcale tak nie uważam, ciężko mi jest utrzymać język za zębami). Może trafiłam na takiego samego jak ten, co kiedyś udawał przy innych uczucie do mnie, a mną zamanipulować umiał, że jak nie on, to żaden inny mnie nie weźmie, bo jestem g*wno warta, aż w końcu przejrzałam na oczy i zakończyłam z tamtym znajomość na zawsze. Obecny trzęsie ,,portkami'', gdy tylko jest kłótnia sugerująca zerwanie, ale poprzedni też tak robił, od razu płakał i takie tam. Nawet słówkiem nie pozwoli sobie, bym źle mówiła o jego rodzinie. Od razu mu się to nie podoba, więc w sumie nie powinnam i przestałam, ale jak coś zauważy na nie, że ktoś od niego mi np. dogryzł i nie chce powiedzieć, to źle, a jak powiem, to że jego kogoś z rodziny nie lubię. Na swojego niby ojca (bo na bank jego ojcem jest sąsiad) narzekał stale, ale na jego matkę to nic nie można powiedzieć, a na moich jak chce to jedzie jak po szm*cie, bo twierdzi, że jak ma coś powiedzieć, to i tak powie. Lepiej jakby był szczery, gdy naprawdę trzeba. Od kilku miesięcy nie mówię nic złego o jego rodzinie, o ile mówiłam, to były drobnostki, ale on o moim tacie potrafi powiedzieć, że jest poje... Poza tym wiem, że o rodzinie połowy powinno się mówić dobrze albo wcale. W mojej rodzinie nikt za mną nie obstaje, ale mnie boli, gdy usłyszę źle na ich temat, bo to moja rodzina i tyle.
08-03-2015, 23:44:58
Ja w wielu poprzednich wróżbach dla Ciebie - nie tylko dawałem Ci do zrozumienia , że On może być nieszczery wobec Ciebie, ale także i zauważałem w Kartach i inne jego wady ( dokładnie nie pamiętam szczegółów ).
Generalnie Tarot u mnie zawsze jakoś "źle widzi" Twojego partnera - obecnie i na przyszłość - :s
Tak zawsze wychodzi mi w Kartach, a przecież ani Ciebie, ani Twojego partnera - nie znam.

Mikesz
09-03-2015, 09:29:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2015 09:30:14 przez Mikesz.)
Do Czekoladowy :
I jeszcze jedno ...
Twój partner w jakiś sposób na pewno Cię kocha i chce być z Tobą, ale to Ty musisz sobie odpowiedzieć na pytania :
- czy jestem z Nim szczęśliwa ?
- czy czuję się przy nim bezpieczna ... ?
- czy zawsze mogę mu zaufać ... ?
Bo na tym polega i opiera się prawdziwe i szczere partnerstwo.

Mikesz
14-03-2015, 14:59:03
Czekoladowy, a jakie jest pytanie do tego rozkładu?
Proponuję, byś zastanowiła się czego oczekujesz od kart, czyli konkretne pytanie oraz odpowiedni, pasujący do pytania rozkład.
Podczas interpretacji pamiętaj o problemie, na który karty miały Tobie udzielić odpowiedzi, czyli powinnaś interpretować ich znaczenie w kontekście pytania, czyli zawężać a nie rozszerzać zakres znaczeniowy.
Czyli jeszcze raz pytanie oraz rozkład do pytania.

Pozdrawiam
Jola

15-03-2015, 13:23:38
Rozkład składa się z kilku punktów, na każdy są po 3 karty.
20-04-2015, 14:29:54
Mikesz, proszę Ciebie o interpretacje punktów 6 i 7.
20-04-2015, 14:49:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2015 14:54:39 przez Mikesz.)
Do Czekoladowy :

Odmowa odpowiedzi.
Już wystarczająco napisałem Ci na ten temat i co o tym myślę ( Karty Tarota ).

Mikesz
Odpowiedz