Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do ' horoskopu urodzenia ' .
16-06-2014, 11:47:26
Program do ' horoskopu urodzenia ' .
Witam,

znalazłam bardzo fajny , bezpłatny ( wersja testowa ) program do :
'Urania oferuje szeroki zestaw funkcji do obliczania i prezentacji horoskopów potrzebnych przy interpretacji horoskopu. M.in. są to pojedyncze i wielokrotne koncetryczne koła (do 5 kół), kosmogram kontaktowy (od 2 do 25 składowych horoskopów), porównawczy (horoskop partnerski), szeroki zestaw list tranzyów, progresji i dyrekcji, listy progresji i dyrekcji porównawczych, graficzne wykresy pokazujące okresy pobytu planet tranzytujących w orbie, astrokartografia urodzeniowa oraz dynamiczne linie planet tranzytów i progresji na mapie (w koniunkcji z Asc i mc, i/lub na horyzoncie i w zenicie), figury aspektów (zestaw najczęściej używanych, oraz filtr wyszukujący wszystkie możliwe kombinacje), dwadzieścia cztery różne, te najbardziej popularne i te mniej popularne systemy domów - wliczając rewolucyjny system domów Krusińskiego, w kombinacji z 16-toma różnymi płaszczyznami odniesienia daje to SZEROKI obraz wpływów sfery niebieskiej, szeroki zestaw obiektów które można dodać do koła i do tablicy aspektów, efemerydy tabelaryczne na 1 miesiąc (do 13 dowolnie wybranych obiektów) i efemerydy graficzne, lista dat cyklu Jonasa, łatwy do opanowania graficzny interfejs użytkownika, import bazy danych z programów astrolog i mandala.

( informacja ze strony )

Tak jak zaczęłam z niego korzystać, to wydaję się na prawdę profesjonalny ;) Tylko ja raczkująca jestem dlatego mogę się mylić.

Link do Uranii :)

http://www.astrologia.pl/urania.html

Pozdrawiam.

A.R.
Zacytuj ten post w odpowiedzi

Odpowiedz