Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Horoskop na kwiecień 2014
02-04-2014, 09:30:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 09:35:25 przez Fau.)
Post: #1
Wink Horoskop na kwiecień 2014
Anielski horoskop na kwiecień 2014


Baran.

Anioły zwracają uwagę na blokady w twoich czakrach: trzeciej i piątej. Zachęcają cię również do tego, byś zainteresowała / zainteresował się swoim wewnętrznym dzieckiem. Negatywne samopoczucie wewnętrznego dziecka oraz blokady i brak równowagi w czakrach powodują, że masz problem z wyrażaniem siebie oraz z korzystaniem ze swojej osobistej mocy.

Być może w ostatnim czasie wydarzyło się coś, co kompletnie wytrąciło cię z równowagi, co cię załamało. Anioły pragną pocieszyć cię i mówią, że z perspektywy czasu spojrzysz na wszystko inaczej i zauważysz, że zmiana, która nastąpiła okazała się dla ciebie korzystna. Miej wiarę w pozytywną przyszłość.


Byk.

Do tej pory jeszcze wahałaś / wahałeś się i nie potrafiłaś / potrafiłeś podjąć stanowczej decyzji o ostatecznym odcięciu się od przeszłości. Teraz jesteś już w pełni na ten krok gotowa / gotowy. Jest przy tobie Archanioł Michał, który napełnia cię odwagą, wiarą i siłą potrzebną do dokonania niezbędnych życiowych zmian. Nie ukrywaj przed sobą swoich emocji i jeśli czujesz, że masz ochotę płakać – zrób to. Wypłacz się porządnie, a poczujesz się lepiej. Poproś Archanioła Michała, by pomógł ci odnaleźć piękno i radość życia.


Bliźnięta.


Wiele pracy włożyłaś / włożyłeś w swój rozwój i teraz zbierasz efekty tej pracy. W tobie i w twoim życiu zachodzi bardzo pozytywna zmiana. Odzyskasz swoją moc, energię do działania i upragniony od dawna wewnętrzny spokój. Nie zniechęcaj się jeśli nie zauważysz zmian natychmiast. To stopniowy proces, który wymaga cierpliwości i czasu.

Anioły mówią, że mimo iż osiągnęłaś / osiągnąłeś spory sukces nie powinnaś / powinieneś spoczywać na laurach. Praca nad sobą trwa przez całe życie. Warto byłoby gdybyś stale poszerzała / poszerzał swoją świadomość, a dokonać tego możesz m.in. poprzez uczestnictwo w ciekawych warsztatach i seminariach.


Rak.

Nie masz powodu, by obawiać się przyszłości. Nawet jeżeli teraz musisz podjąć bardzo ważną decyzję i musisz dokonać sporej zmiany w swoim życiu zrób to bez strachu. Archanioł Michał jest przy tobie. Prowadzi cię, wspiera i ochrania.

Anioły przypominają ci o potrzebie dalszego kształcenia się. Zdobytą wiedzę będziesz mogła / mógł wykorzystać w swojej pracy i przyniesie ci to wymierne korzyści finansowe.

Sporo dziać może się w twoim życiu miłosnym. Obecny przy tobie Anioł Miłości wskazuje na to, że możesz się zakochać; a jeśli jesteś już zakochana / zakochany wówczas twoje uczucie może się jeszcze pogłębić.


Lew.

Po raz kolejny Anioły przypominają ci o twoim niezwykle silnym połączeniu z przyrodą. Bardzo ważne jest również dla ciebie, byś zdrowo się odżywiała / odżywiał (Anioły zalecają ci, byś w miarę swoich możliwości przeszła / przeszedł na dietę wegetariańską lub wegańską). Zdrowy styl odżywiania, regularny wypoczynek oraz stały kontakt z naturą zapewnią ci napływ energii i sił witalnych.

Wiele może wydarzyć się w twoim życiu w duchowej sferze. Zagłębisz się jeszcze bardziej w piękny, mistyczny, duchowy świat.

Sprzyjać ci będzie szczęście: pojawienie się Anioła Fortuny oznacza, że możesz spodziewać się poprawy sytuacji finansowej.


Panna.

Wiele pracy czeka cię w najbliższym czasie. Mowa tu nie o pracy zarobkowej, ale o tej wykonywanej na planie duchowym. Czas, byś wreszcie zaczęła / zaczął działać. Czas dokonać uzdrowienia. Co powinnaś / powinieneś uzdrowić? Zarówno siebie (tu Anioły wskazują na twoją piątą czakrę, która jest w znacznym stopniu zablokowana) jak również karmę twoją i twojej rodziny. To jest najlepszy moment, by przejrzeć przez wszystkie iluzje i przy pomocy miłości, wiary i współczucia oczyścić i uleczyć przeszłość.

Anioły mówią, byś nie bała / bał się podążać za swoimi marzeniami. Właśnie teraz masz największe szanse na ich spełnienie.


Waga.

Anioły przypominają ci, że we Wszechświecie wszyscy i wszystko jest ze sobą połączone. Anioły zwracają uwagę na twoje relacje z rodzicami lub z kimś, kto jest ci bardzo bliski. Postaraj się na łączące was relacje spojrzeć z wyższej perspektywy. Nikogo pochopnie nie oceniaj. Postaraj się zrozumieć motywy, którymi kierują się inni ludzie. Wznieś się ponad wszelkie problemy, niedomówienia i każdą relację ulecz za pomocą miłości, błogosławieństwa i pozytywnych myśli.


Skorpion.

Jest w twoim życiu jakaś sytuacja, która męczy cię i niepokoi. Zadbaj o swoją siódmą czakrę: oczyść ją i otwórz, a dzięki temu z wyższych wymiarów napłynąć do ciebie mogą informacje, odpowiedzi, wskazówki, dzięki którym rozwiążesz swój problem i zaczniesz nowy etap życia.

Anioły przypominają ci o potrzebie zachowania równowagi. W życiu powinien być czas na zabawę, wypoczynek, pracę. Postaraj się maksymalnie uprościć swojej życie. Niepotrzebne komplikowanie na pewno nie wyjdzie ci na dobre.

Otwierają się przed tobą drzwi do fortuny. Twoja sytuacja finansowa może w znaczący sposób zmienić się na lepsze.


Strzelec.

Modlitwa, medytacja, śmiech, wybaczenie – niby wszystko tak proste, oczywiste, a w tak niesamowicie pozytywny sposób potrafią zmienić życie człowieka. Te wszystkie narzędzia są dostępne dla ciebie już teraz, natychmiast, zupełnie za darmo. Dlaczego nie miałabyś / miałbyś z nich skorzystać?

Niebawem otrzymać możesz znak mówiący o tym, że droga, którą kroczysz jest dla ciebie najlepszym możliwym wyborem.


Koziorożec.

Wiele burz przetrwałaś / przetrwałeś w swoim życiu. Z jednej strony bardzo pragniesz spokoju, ale nie jesteś do niego przyzwyczajona / przyzwyczajony i poniekąd możesz czuć się z nim niekomfortowo. Tak naprawdę wszelki niepokój pochodzi od ego. Dlatego dobrze byłoby gdybyś teraz w miarę możliwości ograniczyła / ograniczył zewnętrzną aktywność i byś skupiła / skupił się na swoim wnętrzu. Twoim celem powinno być połączenie się z twoją Wyższą Jaźnią ponieważ właśnie to przyniesie ci wewnętrzny spokój.


Wodnik.


Masz ogromne wsparcie ze strony Wniebowstąpionych Mistrzów. Ci wspaniali duchowi nauczyciele są przy tobie. Pomogą ci rozwijać się, pomogą osiągać sukcesy i wznieść się na wyżyny twoich możliwości.

Twoi Niebiańscy Pomocnicy przypominają ci jak ważne jest, byś autentycznie kochała / kochał, akceptowała / akceptował i szanowała / szanował siebie. Te wszystkie czynniki są niezbędnymi elementami, które pomogą ci otworzyć drzwi do miłości i do stworzenia udanej relacji partnerskiej.


Ryby.

Pamiętaj, że życie składa się z cykli i wciąż coś się zmienia. Być może odczuwasz smutek związany z tym, że kończy się w twoim życiu pewien rozdział. Być może odczuwasz niepokój wynikający z faktu, że nie bardzo jeszcze wiesz co dalej; w którą stronę iść. To zupełnie normalne reakcje. Nie neguj ich, ale nie poddawaj się zwątpieniu. Najważniejszy teraz jest dla ciebie duchowy rozwój. Całkowicie przebudza się twoja prawdziwa duchowa jaźń. Połącz się ze swoim zwierzęciem mocy, które wspomoże cię w procesie duchowego przebudzenia.

źródło: anielskiswiat.blox.pl

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedziOdpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Horoskop na 2017 Fau 0 241 08-01-2017 15:11:05
Ostatni post: Fau
Wink horoskop na 2016 Fau 2 1.216 01-01-2016 18:55:46
Ostatni post: karol3k11
Wink Horoskop na wrzesień 2015 Fau 0 1.107 03-09-2015 10:01:29
Ostatni post: Fau
Wink Horoskop na czerwiec 2015 Fau 0 1.386 01-06-2015 18:53:30
Ostatni post: Fau
  Horoskop na lato 2015 Fau 0 1.298 29-05-2015 20:11:32
Ostatni post: Fau
  Horoskop na kwiecień 2015 Fau 3 1.784 14-04-2015 12:29:23
Ostatni post: Fau
  Horoskop na styczeń 2015 Fau 0 1.609 02-01-2015 11:21:20
Ostatni post: Fau
  Horoskop na grudzień 2014 Fau 0 1.571 02-12-2014 09:23:59
Ostatni post: Fau
  Horoskop na listopad 2014 Fau 0 1.535 02-11-2014 18:21:41
Ostatni post: Fau
  Horoskop na październik 2014 Fau 0 1.627 01-10-2014 16:47:19
Ostatni post: Fau