Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chętnie wyciągnę przesłanie anielskie...
28-08-2009, 21:55:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2009 22:02:06 przez Aga.)
Chętnie wyciągnę przesłanie anielskie...
Parę słów na początek:

Chętnie wyciągnę przesłanie anielskie dla nauki i doświadczenia. Poproszę o podanie imienia i daty urodzenia oraz na kiedy to przesłanie ma być.

Przesłanie anielskie dla Darmy: Czym Darma powinna sie kierować w sobotę?:

Przewodnictwo godne zaufania

W odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymałeś wspaniały pomysł. Możesz mu zaufać i bezpiecznie go realizować, wiedząc ze jesteśmy u twego boku przez cały czas. Proś o nasze wsparcie i bądź gotowy na jego przyjęcie zawsze i wszędzie tam, gdzie będzie ci potrzebne

Dodatkowe znaczenie karty:
- nie martw się o szczegóły, bo stopniowo wszystko sie samo ułoży,
- zrób to
- twój pomysł jest wynikiem boskiego natchnienia
- możesz bezpiecznie dokonywać zmian i iść naprzód."

dla Darmy na niedziele:

dostrzegaj tylko miłość

Nie zwracaj uwagi na pozorne błędy, pomyłki i nieporozumienia. W każdym człowieku (także w sobie) dostrzegaj tylko miłość. całkowite skupienie sie na miłości przenikającej wszystko przynosi niewyobrażalne uzdrowienie.

- nie zwracaj uwagi na osobowość i ego innych ludzi, ale w każdym dostrzegaj anioła (jeśli wydaje sie to trudne, anioły mogą ci pomóc)
- przebacz
- przekaz aniołom złość, cierpienie, osądy
- afirmuj swoje pragnienia a nie obawy
Znajdź wszystkie posty użytkownika

30-08-2009, 21:14:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2009 21:25:25 przez Aga.)
RE: Przesłanie anielskie, karty
Dla Darmy na jutro: czakra serca
"Miłość jest najważniejsza. Serce to centrum twojego fizycznego ja, ukierunkowane przede wszystkim na miłość. Jesteś bezieczny otwierając swe serce, by kochac i być kochanym, bo jesteśmy przy tobie, chroniac cie i prowadząc.

- zadbaj o zdrowie układu sercowo-naczyniowego, ćwicząc i zdrowo się odzywiając
- bliska osoba, która zmarła na chorobe serca pozdrawia cie i mówi kocham cie
- odbądź szczerą rozmowe"

podczas tasowania wypadła karta: amor
"Napełniamy twe serce i umysł milością, budząc w tobie miłość do samego życia. Źródłem tego przebudzenia stała się twoja decyzja, żeby otworzyć się na miłość i cieszyc się nią. Pozwól sobie na spontaniczną celebrację wszelkich przejawów miłości.
- przekaż swoje miłosne cierpienie aniołom
- poproś Archanioła Michała o pomoc w pozbyciu się bolesnych więzów z dawnymi lub obecnymi kochankami
- jasno określ czego pragniesz w swoim zyciu miłosnym"
Dla Brzanki na jutro: Czym Brzanka powinna sie kierować jutro?
Badź ze soba szczery.
"Spójrz w gląb swego serca a dowiesz się jaka naprawde jest ta sytuacja. Możesz bezpiecznie przyjąć prawde, bo wesprzemy cie i porowadzimy przez niezbedne zmiany. Możesz na nas liczyć - otoczymy cie opieka, użyczjac odwagi i siły, Skup całą uwage na swoich prawdziwych pragnieniach, a przybedą do ciebie na skrzydłach aniołów.

- sytuacja ulegnie poprawie kiedy dokładnie sie z nią zmierzysz
- zasługujesz na coś lepszego
- ufaj swoim uczuciom nawet jeśli inni sie z tobą nie zgadzaja"
31-08-2009, 21:14:38
no nie wiem czy sie spełniło bo dzien był taki jak zawsze, wiec nie wiem co napisac
31-08-2009, 21:30:50
przesłanie zawiera temat o którym powinno pamiętać sie przez cały dzień, wskazówki, ważne są pierwsze skojarzenia z kartą dlatego jak bede wyciagać karte do bez opisu. Pytanie brzmiało Czym Brzanka powinna sie kierować jutro? - bądź ze sobą szczery.
31-08-2009, 22:01:20
Może nie skupiłaś się na swoich pagnieniach i dzień po prostu przeleciał i tyle. Czasami jak nie zwrócimy na coś uwagi to po prostu tego nie zobaczymy, zależy na jakim planie sprawę rozpatrzysz. Może włąśnie miały Cię w opiece i wspierały - i nic złego się zadziało. :) Nie znam się na kartach anielskich - ale ja tak bym to odebrała.

Tak to czasami w zyciu bywa, koń się topi, ogon pływa. Innymi słowy ziemia obiecana, zakazana dla lapsów, których prawda kłuje w tyłek niczym kaktus. ;)
Nie stawiam kart na PW.
Tarot Numerologiczny
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2009, 07:48:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2009 08:03:47 przez Darma.)
Cześć jeżeli chodzi o moje przesłania anielskie to tak: sobotnie w zależności jak rozpatrywać, fakt miałam dużo pomysłów, nie wiem które były dobre a które złe. Wymyśliłam że pojadę do rodzinnej miejscowości - pojechałam jak tylko D wyszedł z domu potem zadzwonił że mu się plany zmieniły i chciał przyjechać do mnie ale mnie już nie było. Czy dobrze zrobiłam ni wiem. W rodzinnej miejscowości spotkaliśmy się z D i powiedzieliśmy sobie wiele przykrych słów. Czyli jak dla mnie na chwilę obecną ten pomysł na - ale może to z powodu takiego że mamy z D kryzys. Może jak spojrzę na to z perspektywy czasu to się okaże na +. Dobrym pomysłem było to że postanowiłam wracać po nocy na mieszkanie a nie zostawać u mamy, bo w niedziele od rana mogłam wiele spraw przemyśleć.
Jeżeli chodzi o przesłanie niedzielne to hmmm... całą niedzielę byłam w harmonii z sobą, ze światem, nawet z D przeprowadziliśmy rozmowę, która zakończyła się owocnie, ale ten owoc zgnił na drugi dzień (mała metafora). W niedzielę zrozumiałam wiele błędów i też to, że na naprawę tego co się zepsuło już jest za późno, ale mimo to jestem spokojna, otwarta na otoczenie, wyciszona.
I jeszcze przesłanie wczorajsze, o co w tym chodziło nie wiem, Przesłanie o miłości ... jasno określiłam czego chce, ale najgorsze jest to że tylko ja tego pragnę, tego chce nikt inny. A po za tym dostałam propozycję zmiany pracy i propozycję zmiany mieszkania... a tarot powiedział: nie wyprowadzisz się a pracę zmienisz na wiosnę ... hmm.. dziwne... poczekamy zobaczymy, no i buhahahha. Właśnie sobie coś przypomniałam.... Wczoraj najpierw dzwoniła kobieta z propozycją pracy, później dostałam maila (mogę sprawdzać na komórce) z zapytaniem czy nadal chce wynająć pokój, i powiedziałam do szefowej, że do pełnego szczęścia tylko królewicza brakuje, po 22 odezwał się K. pisaliśmy smsy do 23.30 (znowu karta pusta), a później zadzwonił i rozmawialiśmy 45 minut .... hmmm... ja to D mówi: "coś w tym jest". A ja mówię poczekamy zobaczymy, bo wszystko co się dzieje ma swój sens...
01-09-2009, 08:22:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2009 08:25:30 przez Aga.)
Darma najważniejsze, że zaczynasz robić coś w kierunku zmian. Przeslania anielskie nie wszystkie są konkretne, czasami ukazują nam to o czym powinniśmy pamietać przez cały dzień, ukazują nasze myśli po to żeby coś w przyszłości się stało lepszego. Anioły dają różne znaki, żeby je dostrzec trzeba ich słuchać.
ok Darma wyciągne dla Ciebie jedną karte do końca tygodnia. Ze względu na fakt, że się dopiero ucze interpretować karty napisze Ci na początek jaka karta mi wyszła, a ciebie poprosze o pierwsze skojarzenia jakie masz z tą kartą. Możesz też podać liczbe od 1-44, będziesz miała wtedy większy udział w losowaniu.
01-09-2009, 08:32:11
wiem że miałam opisać swoje przemyślenia a opisałam przeżycia. Jeżeli chodzi o wczorajszy dzień, to chodziłam cały czas przybita bo najbliższe życie mam spędzić sama, nie będzie do kogo wracać, o kim myśleć itp... i te sygnały miały mi dać do zrozumienia, że nie tak do końca zostanę sama.
01-09-2009, 08:37:36
Darma przeżycia też możesz opisywać, możesz wszystko napisać co ci sie kojarzy z daną kartą o to chodzi w tych przeslaniach, to ma być twoje przesłanie. Teraz napisz jaką liczbe wybrałaś.

01-09-2009, 08:39:51
Liczba 17
01-09-2009, 08:43:38
Przesłanie dla Darmy do końca tygodnia: zabawa. Napisz prosze z czym ci sie kojarzy ta karta.
01-09-2009, 08:47:00
Zabawa z dobrym nastrojem, miłymi sytacjami, mile spędzonym czasem, dobrym towarzystwem, pogodą ducha.
01-09-2009, 08:57:26
Zabawa

Anioły widzą, że potrzebujesz zabawy, dlatego zesłały ci tę karte. Ostatnio zapracowujesz się i zamartwiasz, a w głębi duszy pragniesz się bawić. Zmęczenie, poirytowanie albo depresja potwierdzają, że za długo zwlekałeś z zabawą. Już dziś możesz wprowadzić w swoje życie troche zabawy. Proste przyjemności, krótkie wygłupy, chwila śmiechu z przyjacielem albo obejrzenie zabawnego filmu to tylko kilka sposobów na odprężenie się. Zabawa stanowi nieodzowną część naszego życia, dzięki niej możemy zyć zdrowiej i szybciej realizować swoje pragnienia.

Darma anioły są przy tobie przypominają ci że zasługujesz na szczęście, przyjemność i zadowolenie. Zabawa, wesołość i śmiech dodają ci wigoru.
01-09-2009, 10:28:43
No szczera ze soba raczej nie byłam, stchórzyłam w sytuacji gdzie powinnam stawic jej czoła i nie poddac sie narzuconej mi woli innych
01-09-2009, 12:13:46
Ciesze się, że zrozumiałaś swoje przesłanie. Nie martw się, że nie zastosowałaś się do anielskich wskazówek, najważniejsze, że chłonęłaś energię miłości zawartej w tym przesłaniu, że zrobiłaś krok na przód (czyli próbę wsłuchania się w głąb siebie, usłyszenia głosu aniołów). Następnym razem będzie lepiej :)
Wątek zamknięty