Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katarzyna-Kasia - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..???
13-05-2013, 09:48:33
Post: #1
Katarzyna-Kasia - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..???
Katarzyna-Kasia

Jest dumna, wyniosła i zbyt pobudliwa, by można z nią było spokojnie współżyć na co dzień. Jest świadoma swojej inteligencji i pragnie, aby życie toczyło się wokół niej. Intencje ma na ogół szczere, lecz rzadko kiedy coś z tego wynika, gdyż wcześniej kilkakrotnie zdąży się obrazić. Łatwo traci zimną krew. Jest wyniosła i sprawia wrażenie osoby „w pretensjach”.

Wprawdzie wydaje się dumna i pogardliwa, ale w rzeczywistości jest niespokojna i niepewna. Ma wyraźną skłonność do odnoszenia wszystkiego do siebie, jej odczucia są najczęściej subiektywne. Ogólnie biorąc, ma raczej trudny charakter, ale jest pełna życia. Nie zawsze wystarcza jej chęci i cierpliwości, by doprowadzić rzecz do końca. Wówczas przybiera pozę obrażonej damy i wycofuje się z działania ze znudzoną miną. Zgryźliwe albo raniące uwagi padają wtedy z tych uroczych usteczek. Jej wybuchy gniewu zbijają z tropu i szokują, gdyż ich mniej czy bardziej uświadomionym celem jest ranienie i niszczenie. Sprawia wrażenie niezastąpionej.

Brak jej wytrwałości, nieraz chwyta dwie sroki za ogon. Ma wielką intuicję, ale całkiem zagłuszoną przez intelektualny aspekt jej osobowości. Uważa się za nadzwyczaj inteligentną, a innych ma za kretynów. Chociaż w życiu spotyka ją wiele porażek, nigdy nie wątpi w siebie i zawsze jest z siebie bardzo zadowolona. Ślepo ufa swej inteligencji, która nie zawsze jest tak wielka, jak to sobie wyobraża. Jej poczucie moralności zależy od okoliczności i wydarzeń. Doskonale znosi porażki, zwalając winę na innych.

Żyje w masce obojętności i pogardy, trudno jest jej ją porzucić. Stąd wiele nieporozumień, nieraz bolesnych. Przyszłego partnera tak idealizuje, że spotkanie go kiedykolwiek jest mało prawdopodobne. Potrzebuje do życia sukcesów. Lubi otaczać się ludźmi, łącząc przyjemne z pożytecznym. Jej salon nieraz stanowi przedłużenie biura. Niezaprzeczalne piękno i wdzięk kryją oschłość serca i brak zrozumienia dla innych, z którymi to cechami zawsze można podjąć walkę.
Zacytuj ten post w odpowiedzi22-09-2017, 19:13:51
Post: #2
RE: Katarzyna-Kasia - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..???
To prawda Kaski mają dosyć ciężki charakter,ale to kochane osóbki

Miłość jest jak pogoda, nigdy nie przewidzisz jej
najpierw huragan uczuć, potem powódź łez
Miłość jest jak pogoda lecz pamiętaj o tym, że
że po każdej burzy wzejdzie słońce,
czy chcesz, czy nie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
22-09-2017, 21:19:04
Post: #3
RE: Katarzyna-Kasia - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..???
I to bardzo trudny charakter ;)

SŁABOŚCI

Ty żadnej
Ja miałem jedną:
Kochałem.

(Bertold Brecht)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
23-09-2017, 17:00:26
Post: #4
RE: Katarzyna-Kasia - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..???
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTThYTPjIcniurAC3gcWr3...94Iv5nZ5z1]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSevkj4rIeTci93cJWPwLw...DN0yFMIujA]Katarzyna z pewnych względów nie jest osobą zbyt otwartą. Jednak Katarzyna jako jedna z nielicznych osób bardzo lubi chodzić na cmentarze o północy i otwierać groby. Nie jest to zbyt dobre ani moralne posunięcie, jednak ona właśnie taka jest. Robi wszystko aby zadowolić samą siebie. Kiedy wraca z cmentarza, tętni życiem. Pewnie dlatego najlepszym zawodem dla Katarzyny byłoby zostanie grabarzem.

Kiedy Katarzyna ma dość szarej rzeczywistości, chowa się w swojej dwudrzwiowej szafie na strychu i przywołuje duchy zmarłych. Katarzyna jest osobą, która nie zważa na opinie publiczną. Robi to co lubi i nie ma zamiaru zaprzestać. Jej ulubieńcem jest Arnold Schwarzenegger. Uważa go za pewnego rodzaju idola. Obejrzała wszystkie filmy z jego udziałem. Katarzyna bardzo boi się ciemności, co może wydawać się nieco absurdalne.


Greckie słowo, od którego utworzono imię Katarzyna, brzmiało: katharos - "czysty, prawy, bez skazy". Tuż obok w słowniku widzimy podobne słowo: kathaireo - "burzę, zabijam". Jest to jeden z przejawów tego, iż w imieniu tym siły budujące, tworzące łączą się z niszczącymi.


Katarzyny w większym stopniu niż właścicielki innych imion (a na pewno w większym stopniu niż pozostałe numerologiczne szóstki) odczuwają przeciwieństwa tkwiące w ich duszy. Zanim dokonają ostatecznych wyborów w życiu, często myślą o rzeczach niemożliwych do pogodzenia. Cenią sobie wolność, ale też są przywiązane do wspomnień i pamiątek. Pragną być samodzielne, ale czują potrzebę pomocy ze strony kogoś o silniejszej osobowości. Pociąga je nowa moda i nowe style życia, a jednocześnie boją się postępować inaczej, niż uczyły mamy czy babcie. Po mniej lub bardziej niespokojnej i burzliwej młodości zaczynają przeważać wpisane w to imię wpływy harmonijnej szóstki i Katarzyna stopniowo staje się zwolenniczką porządku, jasnych reguł życiowej gry, a nawet zaczyna się skłaniać ku tradycji i pewnemu konserwatyzmowi. W przeciwieństwie jednak do innych szóstek, które łatwo się godzą na tradycyjną rolę kobiety, Katarzyny nie czują się do końca "udomowione", lubią demonstrować swoją niezależność i wolność poglądów. Zwykle imię to jest wskaźnikiem dużej inteligencji i żywego umysłu. Katarzynom z natury wiedza łatwo wchodzi do głów, choć mogą się bronić przed etykietą prymuski i intelektualistki. W ogóle natura Katarzyn jest kapryśna i często nieobliczalna. Najlepiej czują się u boku silnych mężczyzn, którzy dają im poczucie bezpieczeństwa.[Obrazek: znak_zodiaku.jpg]


Znak zodiaku imienia Katarzyna

Uważa się, że ludzie spod różnych znaków zodiaku powinny mieć inne imiona.
Osoba spod znaku Bliźniąt jest ruchliwa, niespokojna i bardzo towarzyska.


Imię Katarzyna najbardziej jest odpowiednie dla znaków Merkurego, czyli dla Panny i Bliźniąt; dobrze oddaje ich wielostronność i niechęć do jednoznacznego zapisania się do pewnej roli. Dobrze też posłuży Skorpionom i Wodnikom. U Baranów, Lwów i Koziorożców imię to może wyzwolić zbyt wielkie napięcia i skłaniać je do nazbyt radykalnych kroków w życiu. Strzelcom i Rybom obiecuje wiele przygód, a mało stabilizacji. Również nie jest najbardziej odpowiednie dla ceniących sobie spokój i ciepło Raków, Wag i Byków.


Osoba spod znaku bliźniąt charakteryzuje się błyskotliwością, jest wszechstronnie uzdolniona i ciekawa świata. Lubi dyskusje z ludźmi, dużo czyta i interesuje się wieloma rzeczami. Przez całe życie pogłębia swoją wiedzę i często ma więcej niż jedną profesję. Człowiek spod znaku Bliźniąt szybko się uczy i łatwo zapamiętuje różne ciekawostki.

Dzieci spod tego znaku bardzo lubią zagadki, gry logiczne, są otwarte na świat i niezwykle odważne. Z kolei w dorosłym życiu bardzo szybko nawiązują nowe znajomości, mają wielu przyjaciół w różnych zakątkach świata. Są typowymi włóczykijami. Dzięki swoim zdolnościom językowym bez problemu dogadują się z obcokrajowcami.

W astrologii znakiem bliźniąt rządzi Merkury, który odpowiada między innymi za inteligencję Bliźniąt oraz smykałkę do interesów. Wpływ na niego ma również Księżyc, dzięki któremu posiada zamiłowanie do wędrówek.

To ludzie, a nie podróże statkiem, przyprawiają mnie o chorobę morską.
Ale obawiam się, że nauka jeszcze nie znalazła lekarstwa na tę dolegliwość.

Umberto Eco
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Joanna-Asia - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..??? Yin 8 5.393 16-06-2018 05:06:05
Ostatni post: Adriana
  Justyna - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..??? White Angel 1 3.393 30-03-2017 18:41:47
Ostatni post: Lilit
  Krzysztof - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..??? White Angel 0 2.735 13-05-2013 09:54:29
Ostatni post: White Angel
  Klaudia - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..??? White Angel 0 2.683 13-05-2013 09:52:22
Ostatni post: White Angel
  Kinga - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..??? White Angel 0 2.563 13-05-2013 09:49:59
Ostatni post: White Angel
  Karolina - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..??? White Angel 0 3.123 13-05-2013 09:43:49
Ostatni post: White Angel
  Kamila - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..??? White Angel 0 2.706 13-05-2013 09:38:49
Ostatni post: White Angel
  Jolanta - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..??? White Angel 0 2.828 13-05-2013 09:24:48
Ostatni post: White Angel
  Jakub-Kuba - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..??? White Angel 0 2.639 13-05-2013 09:09:55
Ostatni post: White Angel
  Znaczenie imienia - Katarzyna Yin 0 3.199 14-10-2009 08:43:50
Ostatni post: Yin