Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izabela -Iza - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..???
13-05-2013, 09:08:36
Post: #1
Izabela -Iza - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..???
Izabela -Iza

Wydaje się, że przychodzi na świat z dokładnym planem. Do życia podchodzi w pełni świadomie. Jest obowiązkowa i dokładna w tym co robi. Ma szansę na realizację swoich najśmielszych pomysłów i wskazywanie drogi innym. Nieustannie dąży do ulepszania siebie.

Niestety, ma też nadmierne wymagania w stosunku do innych osób, a to nie przysparza przyjaciół. Jeśli nie jest przekonana do jakiegoś przedsięwzięcia, traci swoją aktywność i nie potrafi się zaangażować. W niektórych okolicznościach staje się agresywna. Jest zarazem obiektywna i subiektywna, dzięki niepospolitej uczuciowości. Jest odpowiedzialna, solidna i poważna. To osoba pracowita, co nie zawsze wychodzi jej na zdrowie. Odczuwa ogromny lęk przed ryzykiem, przygodą i zmianami.

Cechuje ją ostrożność i umiarkowanie. Ta dwoistość jej osobowości nieraz zaskakuje, nawet w dzieciństwie. Jest odważna, otwarta na ludzi, pełna entuzjazmu i niekonwencjonalna. Cieszy się z własnych osiągnięć, co bywa odbierane jako zarozumiałość. Odczuwa silną potrzebę dawania czegoś z siebie. Łatwo przystosowuje się do otoczenia. W swoim otoczeniu spotyka się z dużym uznaniem ze względu na takt, opanowanie i chęć niesienia racjonalnej pomocy. To jeden z rzadkich typów, dla którego wszystkie drzwi stoją otworem, ale grozi jej klęska, jeśli straci wiarę we własne siły i w swoje przeznaczenie. Posiada wrodzony zmysł dyplomatyczny, którym posługuje się w każdej sytuacji.

Doskonała pamięć, duża ciekawość świata. Z łatwością odkrywa głęboko ukryte tajemnice otoczenia. Jej moralność składa się z rygoryzmu i stopniowych ustępstw. Na miarę swej wrzącej psychiki ma w sobie coś z bohaterki. Czasami ma kłopoty z nawiązywaniem kontaktów. Gdy zwątpi, wszystko pada w gruzy. Ale w przypadku, gdy jej ideałem staje się miłość fizyczna, wszystko może się zdarzyć. Miłość i surowość. Powinna uwierzyć, że porozumienie polega na tym, że się mówi. Ludzie nie zawsze potrafią się domyślić, o co chodzi. Jest dumna, a jej przyjaźń jest nieraz despotyczna, ale jeśli nią kogoś obdarzy, to na wieki.
Zacytuj ten post w odpowiedziOdpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Iwona - Co mówi O Tobie Twoje Imię ..??? White Angel 0 2.456 13-05-2013 09:06:08
Ostatni post: White Angel
  Znaczenie imienia - Izabela Izoowa 1 4.755 03-10-2010 20:17:34
Ostatni post: Vojciech