Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII MIeczy
01-05-2013, 07:47:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2013 07:53:56 przez Jola..)
VII MIeczy
Super, liczyłam na jakiś WA, w końcu to święto dzisiaj ;).
Dziś szykuje mi się pewna rozmówka. Oczywiście, racja jest po mojej stronie, ale wiadomo - mieć rację to jedno, a jakoś sensownie ją zrealizować to drugie. W związku z tym przyda się umiejętność, a może i wrodzona skłonność do dyplomacji, i znajdzie dziś swoje zastosowanie, ku obopólnemu zadowoleniu. Dobra rada z tej karty na dziś: cel uświęca środki.
Niestety, troszkę cieniem się kładzie zmienny Księżyc, zpowiadając, że efekt końcowy pomimo wszystko nie będzie stałym osiągnięciem, zapowiadając tym samym powrót do tematu w przyszłości.
:)

Pozdrawiam
Jola
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

03-05-2013, 07:00:41
RE: VII MIeczy
Jako się rzekło tak też się stało.
Przedtem położyłam karty jeszcze raz konkretnie na tę okoliczność i jako ogólna aura pojawił się XV Diabeł z dołożenia II Kije i II Miecze.
Faktycznie stanowiło to ostrzeżenie, zwłaszcza jeśli nie chciało się doprowadzać sytuacji do skrajności. Diabeł, który zawiera w swoim znaczeniu sceptycyzm i negatywne nastawienie prowokuje do gwałtownych zachowań, w końcu nazywa się go Władcą Bram Materii nie bez powodu. Zważywszy na obecność kart z Dworów Mieczy oraz Kijów otrzymałam 2 informacje - zła, te Dwory lubią się wzajemnie nakręcać i przez to wprowadzają zamieszanie i dobra, że to tylko dwójki, nieruchawe i mało zaangażowane. Tak jak nie słucham rad Tarota, na co mi one? mam własny rozum ;))), tak w tym momencie postanowiłam się niejako samoograniczyć do niezbędnych konkretów, między innymi do kilku kąśliwych uwag, w końcu Diabeł w rozkładzie zobowiązuje;), i swym ogonkiem musi zamieszać, skoro już się pojawił, niech się do czegoś przyda.
[Obrazek: 92720e2e8c3413f8m.jpg]
Oto piękny wizerunek 'diabelskich mocy' z Tarota Thota.

Pozdrawiam
Jola
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz