Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
proste uroki i zaklęcia bez przedmiotów
27-11-2012, 10:59:27
proste uroki i zaklęcia bez przedmiotów
welcome jak wiadomo interesuje mnie temat ezoteryka zajmuję się wróżeniem z kart tarota. Może i kiedyś w przyszłości będę stawiała w realu odpłatnie ale póki co na razie robię to za darmo na ezo top, moim wspaniałym portalu dzięki któremu się uczę! pozdrawiam tego kto wymyślił ten portal fajny człowiek z niego/jej ale nie czas na rozpisywanie się tylko zaczynam też się interesować białą magią uroki klątwy nie wiem z skąd u mnie to się bierze ?! ale no cóż,... jest tu ktoś kto mi pomoże w zaklęciach urokach i klątw bez świec wody wosku pentagramu itd ... ja zawsze stosuję taki jeden fajny i zresztą sprawdzające zaklęcię na miłość zrobić coś do picia ukochanej osobie np cherbata kawa wino cokolwiek by było do picia przy tym mieszając i wypowiadać w myślach-''oby upił się swoją miłością do mnie jak upija się tą (herbatą winem coś co podałyście/liście swojemu ukochanemu lub ukochanej na mojego faceta to działa kocha mnie bardziej :D
Zacytuj ten post w odpowiedzi

Odpowiedz