Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numerologia - Prognozowanie
25-07-2009, 21:00:55
Post: #1
Numerologia - Prognozowanie
Prognozowanie

Numerologia pomaga przepowiedzieć,
co się będzie działo w ciągu roku, miesiąca,
czy w konkretnym dniu.


Układając prognozy według horoskopu numerologicznego, możemy uzyskać zaskakujące rezultaty, ale astrologia, tak jak numerologia, nie ma charakteru wyroczni definitywnych. Z drugiej strony, jak już wcześniej wyjaśnialiśmy, ponieważ podobne przyczyny prowadzą do podobnych skutków, niektóre wydarzenia są bardzo łatwe do przewidzenia. Numerologię można nazwać matematyką duszy. Jest to jednak matematyka, która operuje regułami, sekwencjami, cyklami, rytmami, wibracjami i mutacjami. To wszystko składa się na logikę, która nawołuje do traktowania życia z większą wyobraźnią, myślenia w kategoriach przyczyny i skutku, jak również prawdopodobieństwa, koincydencji i działania przypadku, nieodłącznego dla wszelkich szkół dywinacji.

PROGNOZY ROCZNE

Na podstawie horoskopu numerologicznego możliwe jest prognozowanie na nadchodzący rok. miesiąc czy
dzień. Należy więc najpierw dokonać obliczeń i procedur omawianych przy okazji przykładowego horoskopu.
Z chwilą gdy uzyskamy Liczbę Roku Osobistego interesującej nas osoby, wszystko w zasadzie sprowadza się do tego. że musimy jedynie odszukać odpowiedni arkusz. Jednak, szczególnie w przypadku prognoz rocznych, radziłbym przeanalizować rok poprzedni i rok następny.
Najlepiej więc przestudiować trzy Liczby Roku Osobistego, ze świadomością, naturalnie, że drugi rok jest szczególnie interesujący, jeśli tworzymy dla kogoś prognozy na Rok Osobisty 5.. to nabiorą one dodatkowego sensu i dynamiki w świetle prognoz na Rok Osobisty 4. i 6. Jednak przyszłość człowieka nie jest nieodwołalnie zdefiniowana - miary czasu są zresztą produktem ludzkiej wyobraźni. Jeśli więc chcemy kwerentowi unaocznić dynamikę przyszłości, dać mu wgląd w charakter nieuniknionych wydarzeń (są one w nim niejako „zakodowane"), a także doradzić sposób przygotowania się do tego, co ma nadejść, powinniśmy zaprezentować mu informacje, które zebraliśmy na temat jego przeszłości, teraźniejszości i niedalekiej przyszłości, które są nierozłącznie ze sobą powiązane. Aby dodatkowo uściślić prognozy, należy uświadomić ich odbiorcy - którym możemy być nawet my sami - jego obowiązki odczytane na podstawie horoskopu numerologicznego, zwłaszcza te, które uzyskaliśmy z pierwszej syntezy opartej na Liczbie Życia i Liczbie Osobowości, a także Liczbie Karmicznej
PROGNOZY MIESIĘCZNE

Jak już wyjaśniałem, podstawą prognoz jest Liczba Roku Osobistego. I tak, na przykład, marzec 2005 roku, marzec 2006 roku i marzec 2000" roku nie mogą mieć takich samych Liczb Roku Osobistego ani Miesiąca Osobistego. Również prognoz dla Miesiąca Osobistego nie należy tworzyć abstrahując od Roku Osobistego, w którym rzecz się rozgrywa. Po obliczeniu Liczby Roku Osobistego, można przystąpić do prognoz dla każdego z dwunastu miesięcy, budując swoisty kalendarz roczny. Metoda ta jest o wiele bardziej przejrzysta i pozwala na analizę prognoz w sekwencji, z uwzględnieniem informacji dostarczanych przez dziewięć Liczb Roku Osobistego, ze szczególnym uwzględnieniem prognoz dotyczących danego roku.

PROGNOZY DZIENNE

Niektórzy nie są w stanie podjąć decyzji, zanim nie zasięgną rady gwiazd lub Liczb. Nie zachęcam do tego. Trzeba nauczyć się odróżniać działanie przeznaczenia od działania wolnej woli i zrozumieć, że bez względu na ilość wypowiedzianych słów, tylko nasze czyny są miernikiem naszego postępu lub cofania się. Jeśli podejmujemy serię działań, mających doprowadzić do czegoś, na czym nam zależy - rozwiązanie problemu, oczyszczenie jakiejś sytuacji - wówczas, po analizie prognozy rocznej i prognoz dwunastu miesięcy (wskazane są bardzo staranne notatki na temat prawdopodobnego biegu wydarzeń, jaki sugerują), warto jednocześnie wybrać pomyślny okres wyznaczany przez konkretne dni. Możemy wówczas lepiej zorganizować sobie czas, wiedząc, że jedne dni są mniej, a inne bardziej dla nas sprzyjające. Musimy jednak pamiętać, że prognozy dzienne sprawdzają się. o ile mieszczą się w kontekście Osobistego Miesiąca i Roku, w którym dany dzień się znajduje.

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedziOdpowiedz