Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znak od Boga
21-06-2012, 16:30:45
Znak od Boga
Witam mam takie nie typowe pytanie... jak poznać znak Od Boga ze np pomaga ? z góry dziekue za pomoc :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

24-06-2012, 16:06:03
RE: Znak od Boga
Ciekawe pytanie :),jesli miałabym odpowiedziec na podstawie własnych doświadczeń powiedziałabym że to są takie chwili kiedy wydaje ci się że "cały świat" ci w czymś pomaga, coś idzie ci niezwykle łatwo mimo ze innym przysparza problemów, twoje pragnienia spełniają sie, j ato tak doczuwam, czasmi w druga strone też to działa, czuje jak "wszystko " dokoła mi "mówi" bym czegoś nie robiła bo to się może źle skończyc,
nie mam tutaj na myśli tylko katolickiego boga ale też inne bóstwa i istoty opiekuńcze,

Zanim poprosisz o wróżbę przeczytaj regulamin NIE WRÓŻĘ NA PRV.
24-06-2012, 16:26:08
Zadaj sobie pytanie : dlaczego cos takiego sie dzieje? czy ostatnio o cos prosiles ''kogos na gorze'' ? Mysle, ze cokolwiek bysmy nie napisali to bedzie cizko porownac to do siebie , kazdy ma inne odczucia , interpretacje nawet pozornie tej samej sytuacji. Wiec zastanow sie co wyjatkowego / magicznego sie wydarzylo i jak Ty chcesz to z interpretowa ....

Każdy problem traktuj jak lekcję , a zauważysz , że raz prawidłowo przepracowany więcej się nie powtórzy!
26-06-2012, 08:00:12
Budzisz się rano i pijesz kawę.

Jestem z czarownikiem z kilkunastoletnim doświadczeniem; polecam
Przyciąganie Bogactwa
Piękne Modlitwy polecam osobę: Kolory Aury
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-09-2012, 21:17:46
sosna...

:*

anioły 2013
mandale

Moja strona
03-10-2012, 13:16:21
Nawet jeśli o coś prosiłem i to się spełniło to nie musi to być znak od Boga tylko czysty przypadek, wszystko można sobie jakoś wytłumaczyć

jaki kredyt mieszkaniowy
03-10-2012, 13:16:21
Nawet jeśli o coś prosiłem i to się spełniło to nie musi to być znak od Boga tylko czysty przypadek, wszystko można sobie jakoś wytłumaczyć

jaki kredyt mieszkaniowy
06-10-2012, 19:27:40
pozwolę sobie dowcipem bo bardzo mi pasuje do twojego argumentu

wielka powódź,facet siedzi na dachu chałupy,woda coraz wyżej a ten siedzi i się modli.
przepływa jakaś łupinka naprędce sklecona przez sąsiadów, wołają do niego by wsiadał i się ratował na co odpowiedział
-wierzę w Boga, Bóg mnie uratuje
mija czas woda coraz wyżej, przepływa tratwa ratunkowa, ratownicy wołają starają się pomóc na co facet
-Bóg mnie uratuje, wierzę w niego.
ratownicy nie dają za wygraną, ale woda już za wysoka, tratwa odpływa ale wzywają śmigłowiec. helikopter przyleciał, ratownicy dwoją się i troją by gościa uratować a ten siedzi na dachu i ruszyć się nie chce
-Bóg mnie uratuje - powtarza - jestem wierzący, wierzę w jego moc.

no i mimo wysiłków ludzi,woda gościa porwała i tyle.

budzi się w niebie. zaskoczony idzie do Boga i mówi
-Boże, dlatego musiałem umrzeć.przecież tak w Ciebie wierzyłem,modliłem się byś mnie uratował
na co Bóg:
- łódka nie pasowała, tratwa ratunkowa też nie, nawet helikopterem wzgardziłeś, no ile można...?

anioły 2013
mandale

Moja strona
Odpowiedz