Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie, prośba o pomoc
23-04-2012, 16:45:33
Pytanie, prośba o pomoc
Witam wszystkich. Ponad 2 miesiące temu poddałam się uzdrawianiu pranicznemu. osoba która mi to zrobiła powiedziała ze moja czakra splotu słonecznego była zanieczyszczona. Faktycznie byłam bardzo zestresowana. Jednak po tym wszystkich czuje się dużo gorzej. Przede wszystkim zmniejszyły się moje emocje, nie odczuwam miłości( wcześniej byłam osobą bardzo romantyczną, współczującą), teraz tak jakby tego nie było. Nie ma tych uczuć. Moje ciało stało się bardzo naprężone, szczególnie z tyłu pleców, moje łopatki, ramiona są strasznie naprężone, kark, ucisk czuję aż w dole głowy. Mam zimne ręcę i nogi. Nigdy się tak nie czułam, wszystko zaczęło się po tym uzdrawianiu. Ciężko mi się tez zdenerwować, zestresować, po prostu bardzo mało emocji. Dlaczego tak się dzieje?? Źle mi jest w takim stanie. Czy można to jakoś naprawić? Poza tym nawet gdy oglądam coś smutnego w tv mi się chce śmiać i w ogóle nie jest mi przykro, dziwne to wszystko jest, nigdy się tak nie czułam. :(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

22-03-2014, 17:11:12
RE: Pytanie, prośba o pomoc
Witam

Trzeba dobrze dokonywać wyboru, nie każdy ma czyste intencje.
Jednak sądy innych pozostawiam Bogu.

Proponuję, abyś oczyściła się sama :-P trzeba ponieść konsekwencję i
popracować nad sobą samemu.

Zamknij oczy i wyobraź sobie że ogień z wnętrza Ziemi wpływa w wnętrze ciała od dołu i wypełnia całe ciało fizyczne, główny kanał suszuny (kanał kręgosłupa), wpływa wszystkimi czakrami przednimi i tylnymi w poszczególne poziomy auryczne i spala wszystko co obce pozostaje co Twoje i Boskie. Siedzisz i skupiasz się na odczuciach.
Uczucie spokoju, lekkości to dobry znak. Potem wyobraź sobie nożyce, laser, piłę wedle uznania i poodcinaj wszystko dokładnie skupiając się na miejscach gdzie odczuwasz cokolwiek, dokładnie cala siebie. Potem dokładnie to samo tylko zamiast ognia wizualizuj św światło.

Możesz zawsze powtarzać to kiedy cokolwiek poczujesz.

Pozdrawiam
22-05-2018, 15:00:12
Cześć, mam pytanie czy te dźwięki są pomocne, czy rzeczywiście podnoszą sprawność?

"A CI, KTÓRZY TAŃCZYLI ZOSTALI UZNANI ZA SZALEŃCÓW PRZEZ TYCH, KTÓRZY NIE SŁYSZELI MUZYKI." FRIEDRICH NIETZSCHE
04-06-2020, 00:41:16
(23-04-2012 16:45:33)Magii4 napisał(a):  Witam wszystkich. Ponad 2 miesiące temu poddałam się uzdrawianiu pranicznemu. osoba która mi to zrobiła powiedziała ze moja czakra splotu słonecznego była zanieczyszczona. Faktycznie byłam bardzo zestresowana. Czy można to jakoś naprawić? Poza tym nawet gdy oglądam coś smutnego w tv mi się chce śmiać i w ogóle nie jest mi przykro, dziwne to wszystko jest, nigdy się tak nie czułam. :(

Sama napisałaś że się poddałaś, właśnie poddałaś się i nie wiesz czemu. To typowy najazd energetyczny, w którym kradnie się energie osobista, , to jest poziom astralu, w którym zostały założone podłączenia do Twojej aury. gdyby to był atak jednorazowy, to by Ci przeszło i wróciłabyś do normy. Nie opisałaś szczegółów czy spotykasz się nadal z ta osobą?
Odpowiedz