Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
09-04-2012, 22:55:38
Post: #1
Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
Serdecznie witam:) Chętnie wyciągnę przesłanie z talii kart "Uzdrawianie z Aniołami" Doreen Virtue. Wyciągnę przesłanie na jakiś konkretny problem, na zdrowie, miłość, finanse itp. przesłanie ogólne na dzień/tydzień/miesiąc/rok lub na relacje z kimś. Nie zadawajcie pytań w stylu: gdzie, czy, kiedy, dlaczego itp. ponieważ to nie wróżba tylko przesłanie, które ma Wam pomóc rozwiązać dany problem.
W wolnych chwilach będę zamieszczać przesłania. Współpracę z aniołkami zaczęłam niedawno, więc proszę mieć to na uwadze.
Zapraszam! Proszę podać imię lub datę urodzenia-jak wolicie. :)

Pamiętajcie to przesłanie nie interpretacja- zrozumieć poszczególną kartę musi osoba pytająca bo to dla niej jest to przesłanie.

Pozdrawiam :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi10-04-2012, 16:21:24
Post: #2
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
Bardzo chętnie poproszę o przesłanie na miesiąc kwiecień :)

moje imię to Wojciech :) dziękuję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-04-2012, 17:40:29
Post: #3
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
Ja tez poprosze na miesiac kwiecien milosc monika30.03.79
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-04-2012, 20:56:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2012 21:01:53 przez Irisa.)
Post: #4
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
(10-04-2012 16:21:24)Vojciech napisał(a):  Bardzo chętnie poproszę o przesłanie na miesiąc kwiecień :)

moje imię to Wojciech :) dziękuję

Przesłanie dla Ciebie na kwiecień:
WSPARCIE

Bóg, Aniołowie i Przewodnicy, którzy kochają, chronią i prowadzą, troszczą się teraz o Ciebie.
Nie jesteś sam i jesteś bezpieczny!
Ta karta potwierdza, że jesteś częścią potężnej i silnej grupy życzliwych istot. Oni otaczają Ciebie, prowadza i kochają nieustannie. Gdy jesteś w niebezpieczeństwie, zainterweniują dając ostrzeżenia lub podejmą środki dla ratowania życia. Gdy się obawiasz, wspomogą Cię energią boskiej miłości. Gdy jesteś zakłopotany, będą szeptać do ucha słowa, które Cię poprowadzą.
Przez tę kartę Aniołowie i Przewodnicy proszą, abyś częściej z nimi rozmawiał. W myślach rozmawiaj z nimi o wszystkim, a dostrzeżesz dowody ich obecności. Wkrótce Aniołowie zwerbują Cię do pomagania innym ludziom. Jeśli masz wątpliwości dotyczące swoich zdolności do pomagania innym, poproś Anioły o rozwianie tych lęków.

Dodatkowo wypadła:
ZNAKI

Zwróć szczególną uwagę na informacje przekazywane przez Anioły. Prosiłaś o znak, a Oni Ci go dają. Zauważ i zaufaj tym znakom.
Prosiłaś niebo o pomoc. Teraz do Ciebie należy zwrócenie uwagi na dowody tej pomocy.
Ta karta oznacza, że Aniołowie starają się przyciągnąć Twoją uwagę znakami. Mogą poprosić motyla lub ptaka, aby przeleciał blisko Ciebie. Albo przymuszą do usłyszenia jakiejś piosenki kilka razy. Mogą umiescić jakiś przedmiot na Twojej ścieżce tak, że będziesz musiał to zauważyć. Wyciągnięcie tej karty jest także znakiem od Aniołów. Oni starają się do Ciebie przebić – zauważ to!
Możesz prosić Anioły o znak, gdy masz pytanie lub zechcesz podjąć decyzję. Zazwyczaj nie jest dobrym pomysłem ustalanie , jaki to ma być znak. Zostaw to Aniołom. Oni są świetni w tym, żeby dać się zauważyć.

Pozdrawiam :)
(11-04-2012 17:40:29)monika300379 napisał(a):  Ja tez poprosze na miesiac kwiecien milosc monika30.03.79

Przesłanie na uczucia w kwietniu dla Ciebie :
WYŁANIANIE SIĘ

Twoje prawdziwe Ja – jasne, silne, odnoszące sukcesy i inteligentne – jaśnieje teraz i jest widoczne. Pozwól swojemu prawdziwemu Ja być widocznym dla innych, aby ich pociągnąć i zainspirować.
Jesteś tak super na różne sposoby i teraz zaczynasz temu wierzyć i łatwiej pokazujesz swoją prawdziwą naturę. Było już tak, że być może wierzyłeś, że lepiej ukryć swoje odczucia przed innymi (a nawet przed sobą!). Teraz zaś odkrywasz jak żywe i atrakcyjne jest Twoje prawdziwe Ja.
Twoi Aniołowie prowadzą Cię, abyś uszanował swoje prawdziwe uczucia przez wyrażanie ich wobec siebie i innych. Aniołowie pomogą Ci z miłością mówić o uczuciach co zapobiegnie różnym nieporozumieniom w kontaktach z przyjaciółmi i ukochanymi.
Twoi Aniołowie nigdy nie prowadzą do zrobienia lub powiedzenia czegoś, co mogłoby zranić Ciebie lub innych! Oni będą zabezpieczać Ciebie tak, aby Twoje życie wyłaniało się na innym poziomie wewnętrznego spokoju, gdy pozwolisz swojemu prawdziwemu Ja ujawnić i bawić się.

Pozdrawiam :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-04-2012, 21:49:52
Post: #5
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
bardzo proszę o przeslanie na kwiecien Sylwia(17.08.93)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-04-2012, 21:54:49
Post: #6
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
(11-04-2012 21:49:52)lola1234 napisał(a):  bardzo proszę o przeslanie na kwiecien Sylwia(17.08.93)

Przesłanie na kwiecień dla Ciebie:
HARMONIA

Konflikt w sytuacji która Ciebie martwiła, jest rozwiązany. Wiedz że zasługujesz na spokój oraz szczęście i z wdzięcznością to zaakceptuj.
Jako ukochane dziecko Boga, jesteś w sercu miłośnikiem pokoju. Ta karta przyszła do Ciebie jako znak nowej harmonii. Spójrz na problemową sytuację i zobacz siebie i innych oczami Aniołów. W ten sposób zobaczysz więcej, bo zobaczysz piękno i światło, które odwiecznie rozświetla każdego.
Przez zmianę punktu widzenia na perspektywę anielską, staniesz się aniołem na ziemi. Utrzymanie takiego wyższego punktu widzenia wyzwoli cudowne uzdrowienia we wszystkich Twoich kontaktach. Nieporozumienia osłabną odkrywając czystość i nową prawdę o każdym i o wszystkim.

Pozdrawiam :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
13-04-2012, 07:14:05
Post: #7
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
Witam :-)
Proszę o przesłanie na kwiecień - w sprawie miłości i zdrowia Monika 19.06.1976. Jeśli chodzi o miłość dane konkretnej osoby i relacje z nią podam Pani na PW. pozdrawiam :-)
Zacytuj ten post w odpowiedzi
13-04-2012, 18:09:01
Post: #8
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
(13-04-2012 07:14:05)rani napisał(a):  Witam :-)
Proszę o przesłanie na kwiecień - w sprawie miłości i zdrowia Monika 19.06.1976. Jeśli chodzi o miłość dane konkretnej osoby i relacje z nią podam Pani na PW. pozdrawiam :-)

Przesłanie na kwiecień-zdrowie dla Ciebie:
BOSKA SYNCHRONICZNOŚĆ

Zwróć uwagę na różne otwierające się i zamykające dla Ciebie furtki. Przejdź przez drzwi, które są otwarte i ucz się od tych, które są zamknięte.
Twoje modlitwy zostały wysłuchane - nie ma żadnej wątpliwości. Jednak wszystko działa zgodnie z Uniwersalnym Prawem Synchroniczności. To oznacza, że niektóre z elementów układanki muszą się najpierw znaleźć na swoim miejscu, aby inne części mogły spełnić swoje zadanie. Jeśli próbujesz przeskoczyć lub przyspieszyć niektóre z nich, cały plan straci solidny fundament.
Nie próbuj na siłę otwierać zamkniętych dla Ciebie drzwi. Zamiast tego poproś Anioły o przewodnictwo, abyś mógł zobaczyć czy drzwi zamknęły się na skutek negatywnych oczekiwań, czy też jako znak Boskiej Synchroniczności. Poszukaj innych drzwi, takich które są otwarte i przejdź przez nie z zaufaniem i wdzięcznością.

Dodatkowo wypadły:
ANIOŁ STRÓŻ

Twoi Aniołowie chcą teraz,abyś wiedział, jak bardzo Cię kochają. Miłość Aniołów Stróżów jest bezwarunkowa i całkowicie Cię otacza.
Nie jesteś sam. Wyciągnąłeś tę kartę jako list miłości od swoich Aniołów Stróżów, którzy chcą, byś wiedział ze: „Jesteśmy tu. Nigdy Cię nie opuściliśmy i nigdy nie opuścimy.”
Twoi Anielscy opiekunowie mówią, że jak najbardziej zasługujesz na ich pomoc i uwagę.
Nie ma takich myśli, słów lub Twoich uczynków, które mogłyby wykluczyć Ciebie z Niebieskiej pomocy.
Oni nigdy nie osądzają, ani nie nie opuszczają z powodu błędów, które uczyniłeś.
Aniołowie są tutaj, aby Cię wspierać, żebyś wzrastał duchowo i pomagał innym.

TROSKA O CIAŁO

Aniołowie nalegają, byś zajął się swoim fizycznym ciałem. Jedz zdrową żywność, regularnie ćwicz i unikaj toksyn.
Ta karta jest anielskim sposobem zwrócenia Twojej uwagi na Twoje ciało fizyczne. Być może się przed tym bronisz i Aniołowie muszą ponownie zwracać się do Ciebie w tej sprawie. Przypominają, że ciało jest instrumentem, który , jeśli dobrze nastrojony, emanuje wielką harmonią. Twój duch jest jak muzyka fortepianowa, a Aniołowie proszą byś zadbał o ten fortepian.
Aniołowie wiedzą, że jeśli poddasz się ich prowadzeniu będziesz się czuła wspaniale. Twoja wzrastająca energia i szczęście będzie nagrodą za dostosowanie się do anielskiej sugestii. Pomogą Ci znaleźć czas i motywację dla ćwiczeń. Pomogą również odrzucić pojawiające się łaknienie niezdrowych produktów. Aniołowie pomogą też odczuwać radość z nowo odkrytych przyjemności, które pochodzą z oczyszczenia i zadbania o fizyczne ciało.

WYSŁUCHANA MODLITWA

Nie bój się ukochany! Twoje modlitwy zostały wysłuchane!
Wszystkie Twoje modlitwy są zawsze wysłuchiwane. Czasem tego nie czujesz, bo odpowiedź przychodzi w niespodziewany sposób. Może poczujesz coś intuicyjnie, może pojawią się nowe możliwości – albo książka spadnie z półki.
Aniołowie często odpowiadają na nasze modlitwy przez pomysły lub informacje pojawiające się w codziennym życiu.
Poprzez tę kartę Aniołowie polecają, byś był bardzo uważnym obserwatorem. Zauważaj wszystko co słyszysz, mówisz, myślisz i czujesz. Dostrzegaj pomoc, którą otrzymujesz i zaakceptuj ją. Zasługujesz na to wsparcie, a często Bóg werbuje ludzi, by zachowywali się
jak „ziemscy aniołowie”, którzy przynoszą odpowiedź na Twoje modlitwy.

ROZWÓJ DUCHOWY

To czas Twojego szybkiego rozwoju duchowego. Ciesz się tym procesem!
W tym okresie możesz czuć mieszankę różnych uczuć: zakłopotanie, pobudzenie, lęk i ciekawość. Kochasz swoje odnowione połączenie z Niebem i chciałbyś czytać, zgłębiać, uczyć się i medytować przez cały czas!
Równocześnie masz obawy, jak Twoja nauka wpłynie na pozostałe dziedziny Twojego życia. Jaki wpływ będzie mieć Twoja nowa duchowa pasja na Twoją pracę, małżeństwo czy przyjaźnie? Te niepokoje mogą podcinać radość, jaką przynosi rozwój duchowy.
Złóż te lęki w ręce Boga, najdroższy!
Zaufaj, że jesteś otoczony opieką, kochany i prowadzony w każdej chwili. Nie martw się JAK będzie wyglądała Twoja przyszłość, gdy rozwiniesz się duchowo. Zaufaj, że ta sama Siła, która poprowadziła Ciebie na duchową ścieżkę zajmuje się również wszystkim innym. Poza tym, ta Siła wspiera wszystkie planety na niebie. Również Ciebie otoczy doskonałym wsparciem.

Przesłanie na kwiecień - miłość dla Ciebie:
NIEBIAŃSKIE PRZEWODNICTWO

Zaufaj i podążaj za swoją intuicją. To Bóg i Aniołowie przemawiają do Ciebie.
Jesteś obecnie prowadzony przez Siły Niebiańskie. Wewnętrzne uczucia, których doświadczasz, to, co po prostu wiesz, wizje czy tez wewnętrzny głos – to wszystko stara się Tobie coś przekazać i jest bardzo ważne, abyś zaufał i podążał za tym przewodnictwem.
Jeśli wyciągnąłeś więcej niż jedną kartę, zwróć szczególną uwagę na karty znajdujące obok karty „Niebiańskiego Przewodnictwa” – zawierają ważne wskazówki dla Ciebie. Te karty uwydatniają wiadomość, którą Aniołowie starają się Tobie przekazać.

Dodatkowo wypadły:
HARMONIA

Konflikt w sytuacji która Ciebie martwiła, jest rozwiązany. Wiedz że zasługujesz na spokój oraz szczęście i z wdzięcznością to zaakceptuj.
Jako ukochane dziecko Boga, jesteś w sercu miłośnikiem pokoju. Ta karta przyszła do Ciebie jako znak nowej harmonii. Spójrz na problemową sytuację i zobacz siebie i innych oczami Aniołów. W ten sposób zobaczysz więcej, bo zobaczysz piękno i światło, które odwiecznie rozświetla każdego.
Przez zmianę punktu widzenia na perspektywę anielską, staniesz się aniołem na ziemi. Utrzymanie takiego wyższego punktu widzenia wyzwoli cudowne uzdrowienia we wszystkich Twoich kontaktach. Nieporozumienia osłabną odkrywając czystość i nową prawdę o każdym i o wszystkim.

INTENCJA

Twoje intencje tworzą Twoje doświadczenia.
Co chcesz, aby się wydarzyło?
Bądź pewny że Twoje myśli i uczucia odpowiadają Twoim prawdziwym intencjom.
Poprzez tę kartę Aniołowie proszą, abyś przyjrzał się ponownie swoim oczekiwaniom.
Czego spodziewasz się dziś, jutro, w przyszłości?
Te oczekiwania są nasionami Twoich intencji. Intencja oznacza, że wyznaczyłeś sobie jakiś cel i chcesz go osiągnąć.
Twoje intencje kierują Twoimi doświadczeniami.
Aniołowie proszą abyś wybierał i napełniał swoje intencje miłością. Zobacz siebie i innych jako szczęśliwych , zadowolonych i spokojnych. Przez takie duchowe wizualizacje pomagasz sobie i innym.
Aniołowie, jeżeli tylko ich poprosisz o pomoc, pomogą Ci zamienić negatywne zwyczaje Twojego umysłu na znacznie silniejsze, dobre myśli.

MUZYKA

Aniołowie prowadzą Ciebie do zagłębienia się w pięknej muzyce. Muzyka podnosi Twoją duszę ponad przyziemne sprawy i wznosi Twoje myśli w kierunku Boskiej miłości.
Masz przy sobie Anioły, które chcą Ci pomóc poprzez uzdrawiające właściwości muzyki. Przez tę kartę proszą Cię, abyś dodała więcej muzyki do swojego życia. Prowadzą Cię do słuchania jej, gdy się ubierasz, pracujesz i bawisz. Chcą także, abyś często gwizdała i podśpiewywała.
Możliwe też, że wyciągnęłaś tę kartę z uwagi na swoje uzdolnienia muzyczne. Czułaś ostatnio natchnienie do skomponowania piosenki, wzięcia udziału w zabawie muzycznej, dołączenia do śpiewającej grupy czy grania na jakimś instrumencie?. Te wewnętrzne impulsy mogą pochodzić od Aniołów, którzy widzą Twoje uzdolnienia. Wiedzą, że Twoje talenty muzyczne pomogą innym. Chcą więc, żebyś stała się ziemskim aniołem przez wyrażanie swojego talentu poprzez pieśń i melodię.

Pozdrawiam :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
15-04-2012, 12:57:01
Post: #9
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
Dziękuję i pozdrawiam :-)
Zacytuj ten post w odpowiedzi19-04-2012, 00:02:09
Post: #10
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
(15-04-2012 12:57:01)rani napisał(a):  Dziękuję i pozdrawiam :-)

Nie ma za co :) Polecam się na przyszłość ;)
Również Cię Pozdrawiam:)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
19-04-2012, 19:00:23
Post: #11
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
Witam !
Ja również poproszę o przesłanie odnośnie miłości, pracy i finansów na resztę roku.
Małgorzata 03.01.1979

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
21-04-2012, 23:36:02
Post: #12
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
(19-04-2012 19:00:23)malgo napisał(a):  Witam !
Ja również poproszę o przesłanie odnośnie miłości, pracy i finansów na resztę roku.
Małgorzata 03.01.1979

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Przesłanie na resztę roku - miłość:
MEDYTACJA

Medytacja jest teraz dla Ciebie bardzo ważna.
Często ją praktykuj.
Wyciszony umysł łatwiej słyszy głos Aniołów. Ta karta jest anielską prośbą, abyś się wyciszył – wtedy komunikacja z Aniołami będzie wyraźna i czysta. Rano, po obudzeniu się, zamknij oczy na 5 minut i trzy lub cztery razy weź głęboki oddech.
Zadaj Aniołom pytanie i wsłuchuj się uważnie tak, jakbyś słuchał ukochanego przyjaciela. Ale nie wytężaj się – jeśli ściągasz odpowiedź ona ci ucieknie. Zamiast tego oddychaj głęboko i pozwól sobie na relaks. Powiedz sobie , że nawiązanie kontaktu z Aniołami jest czymś naturalnym i tak naprawdę dzieje się to codziennie. Im bardziej wyciszysz umysł, tym łatwiej usłyszysz odpowiedź.

Dodatkowo wypadła:
PODDANIE SIĘ I UWOLNIENIE

Odpuść, pozwól Bogu i Aniołom pomóc sobie. Wszystko, od czego się uwolnisz zostanie zastąpione czymś lepszym lub powróci do Ciebie uzdrowione.
Gdy kurczowo trzymasz się tego, co nie działa zbyt dobrze, nie dajesz miejsca na uzdrowienie. Jeśli jesteś nieszczęśliwa z powodu życia uczuciowego, finansów, kariery, domu czy zdrowia, ta karta mówi, abyś sobie odpuściła. Jeśli uwieszasz się na tym aspekcie swojego życia, ponieważ czujesz strach taki jak:
„Co będzie jeśli nie znajdę niczego czy nikogo lepszego”, wtedy sytuacja tylko się pogarsza.
Jeśli masz wolę otwarcia się i pozwolenia na to , aby sytuacja się uwolniła, jedna lub dwie rzeczy się wydarzą: albo zostanie to od Ciebie zabrane i zastąpione czymś o wiele lepszym albo sytuacja uzdrowi się w cudowny sposób.
Przez tę kartę Aniołowie proszą Cię, abyś starała się nie kontrolować wyniku trudnej sytuacji.
Odpuść i pozwól Bogu pomóc sobie!.

Przesłanie na resztę roku - praca:
NIEBIAŃSKIE PRZEWODNICTWO

Zaufaj i podążaj za swoją intuicją. To Bóg i Aniołowie przemawiają do Ciebie.
Jesteś obecnie prowadzony przez Siły Niebiańskie. Wewnętrzne uczucia, których doświadczasz, to, co po prostu wiesz, wizje czy tez wewnętrzny głos – to wszystko stara się Tobie coś przekazać i jest bardzo ważne, abyś zaufał i podążał za tym przewodnictwem.
Jeśli wyciągnąłeś więcej niż jedną kartę, zwróć szczególną uwagę na karty znajdujące obok karty „Niebiańskiego Przewodnictwa” – zawierają ważne wskazówki dla Ciebie. Te karty uwydatniają wiadomość, którą Aniołowie starają się Tobie przekazać.

Dodatkowo wypadła:
WOLNOŚĆ

Aniołowie prowadzą Cię do pełnego miłości, nieskrępowanego wyrażania Twoich prawdziwych myśli i emocji.
Może przez obecne okoliczności czujesz się jak w pułapce. Przez te kartę Aniołowie proszą, byś zwrócił uwagę, że to Ty jesteś jedynym strażnikiem. Gdy tylko uświadomisz sobie, że masz władzę, by być wolnym – wolność nadejdzie. Wszystko co robisz w swoim życiu to Twój wybór, a Ty masz prawo wybrać ponownie. Nawet więźniowie mogą swobodnie wybierać swoje myśli i przez to czuć się spokojnymi i szczęśliwymi niezależnie od warunków zewnętrznych.
Następnym razem, gdy zaczniesz zdanie od słów: „Muszę.....” zatrzymaj się. Poproś Boga i Anioły,, aby pokazały Ci inne możliwości. Pomogą Ci wykonać swoje zadanie albo z poziomu umysłu, gdy będzie uspokojony miłością, abyś nie czuł się w pułapce albo poprowadzą Cię do zrobienia czegoś innego, co pokochasz.

Przesłanie na resztę roku - finanse:
PRAWDA I SPÓJNOŚĆ

Jesteś prowadzona do wielkiej uczciwości wobec siebie i do tego, aby być szczerą wobec siebie we wszystkich czynnościach i działaniach.
Aniołowie mówią do Ciebie: „Porzuć wszystko, co nieautentyczne i wszelkie działania, które nie odzwierciedlają Twoich najwyższych intencji”. Jeśli coś w Twoim życiu nie wychodzi zbyt dobrze, zechciej oddać to w ręce Boga i Aniołów.
Gdy się otwierasz i uwalniasz niezdrowe sytuacje – światło niebiańskie może w nie wejść. Cuda zawsze się pojawiają tam, gdzie poddajemy się trudnym sytuacjom. Zobaczysz, że praca, związek, zdrowie, czy tez inne sprawy uzdrawiają się błyskawicznie i w sposób, o jakim nawet byś nie pomyślała.
Przez cały czas Aniołowie w doskonały sposób Ciebie prowadzą do działań, które albo zastąpią daną sytuację na inną i lepszą albo całkowicie ją uleczą. Oczekuj cudu, gdy postanawiasz być „szczerym wobec siebie.”

Dodatkowo wypadła:
POMYSŁY I INSPIRACJE

Zwróć uwagę na pojawiające się nowe myśli i pomysły. Są one nasionami wspaniałej Boskiej twórczości, w której masz współudział.
Bóg przemawia do Ciebie poprzez Twoje myśli i ta karta pokazuje, że Aniołowie chcą, żebyś zauważył i podążał za pomysłami , które ostatnio się pojawiły. Te myśli są odpowiedzią na Twoje modlitwy o przewodnictwo, więc nie odrzucaj ich jako fantazji.
Poprzez tę kartę Aniołowie próbują dodać Ci wiary w siebie i w to, że jesteś tak samo zdolny do przyjęcia wspaniałych idei, jak każde dziecko Boga. To dlatego, że wszystkie te pomysły pochodzą z jednego Boskiego umysłu. Bóg jest wszechobecny - jest wszędzie - jest i przy Tobie. Boży umysł wyraża swoje nowe myśli i pomysły wprost do Twojego umysłu!

Cieplutko Pozdrawiam:)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
22-04-2012, 13:50:17
Post: #13
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
Ślicznie dziekuję i pozdrawiam :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
22-04-2012, 17:15:50
Post: #14
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
Witam !
Czy ja również mogłabym prosić o przesłanie odnośnie miłości, pracy i finansów na resztę roku.
Aleksandra 19.09.1983r.
Mąż Paweł 27.04.1981r.

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
23-04-2012, 19:33:44
Post: #15
RE: Wyciągnę przesłanie z Kart Anielskich.
ja tez poprosze o przesłanie do końca roku i dotyczące pewnej osoby dane na priv . Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chętnie wyciągnę przesłanie anielskie... Aga 564 747.078 25-04-2014 11:36:45
Ostatni post: Aga
  Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" Basia28 42 52.443 19-04-2013 12:12:46
Ostatni post: Mikesz
  Przesłanie anielskie - wylosuję przesłanie z "Przesłania Aniołów" Dr Doreen Virtue Basia28 8 12.088 04-10-2012 10:04:44
Ostatni post: Basia28