Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego kłamał?
14-03-2012, 12:58:01
Post: #1
Dlaczego kłamał?
Dlaczego Tomasz ur. 30 VII 1984 r. kłamał, że był wolny? Wyraźnie czuję, że był zajęty. Zataił, że przed poznaniem mnie przeszedł rzeżączkę, a po kilku tygodniach znajomości pytałam go, na co chorował, bo on wyskoczył już wtedy z pytaniem, czy konto będzie mieć wspólne, a znałam go zalediwe kilka tygodni. Dlaczego nie był z tamtą dziewczyną, o co poszło, czy ona zaraziła go rzeżączką, jaki kolor miała włosów, co karty widzą na jej temat. Tomasz wiele razy od początku mnie okłanywał. Pyt. Anna ur. 15 IV 1987 r.
On bardzo często mówił mi o Annie ur. 7 VII 1988 r. Z tego powodu było mi na początku przykro (bez zazdrości) i czułam złość, że o niej stale mówił. W końcu powiedziałam mu, by przestał i przestał. Wypowiadał się bardzo źle na jej temat, że kręciła z dwoma braćmi i przez to są skłóceni, że puszcza się. Wszystko, co o niej usłyszałam, to były same złe wypowiedzi. Czuję, iż on nie mówił o niej bez powodu tak źle. Ona mieszka w tej samej miejscowości, co on. W takim razie, czy on z nią kręcił, czy to ona może go urządziła z tą rzeżączką, może ona za nim uganiała się? Kiedyś napomknął, że ona jest bogata, bo ma dom, ale dodał, iż w tym domu mieszka jej siostra też. Dlatego pytam o tę dziewczynę, bo może on coś zataja przede mną w związku z tym. Nie jestem o nią zazdrosna i nie byłam, ale chcę się dowiedzieć, o co chodzi, gdyż stale są jakieś niejasności. On przed poznaniem mnie uprawiał seks aż z 3 kobietami, ostatni raz pół roku przed poznaniem mnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika14-03-2012, 19:48:21
Post: #2
RE: Dlaczego kłamał?
Szanowna Pani,
Czy każdej osobie wróżącej wystawia Pani negatywne opinie i psuje im reputację?
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-03-2012, 21:21:42
Post: #3
RE: Dlaczego kłamał?
Skala oceniania jest negatywna i pozytywna, więc oceniłam tak, jak uważałam. Pani odebrała ocenę moją tak jak atak na Pani osobę. Nie każde interpretacje są trafione i należy liczyć się z tym, że tak jak są różni ludzi, też są różne oceny. Nikt w życiu nie jest oceniany zawsze na plus. Mam tu na myśli poczynania. Moją ocenę zrozumiała Pani źle, ale wynika ona z mojej dobrej wiary, z konstruktywnej oceny. Jest ona jak najbardziej obiektywna. Wiem, że otrzymałam odwetowy punkt ujemny i pozostawię go bez komentarza, gdyż to co było istotne w tej sprawie, ujęłam w mojej powyższej wypowiedzi. Oceniam pozytywnie i negatywnie, komentuję, dopytuję, konsultuję się na Forum w różny sposób i jak najbardziej obiektywnie, gdyż jest to wirtualna korenspondencja, anonimowa w pewien sposób. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i powinniśmy mieć na uwadze, iż nie zawsze mamy dobre opinie, bo jest różnorodność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2012, 17:49:17
Post: #4
RE: Dlaczego kłamał?
Droga koleżanko,
Dziękuję za szybką odpowiedź. Za "rozmowę" z Panią na forum lub poprzez tzw. "pryw' zamiast podziękowania otrzymałam negatywną opinię. Myślę, że nikt z wróżących tutaj osób nie ucieszyłby sie z tego.
Z drugiej jednak strony chciałabym wyrazić o Pani pozytywną opinię, gdyż zauważyłam, iż przestrzega Pani zasad pisowni polskiej: przestrzega Pani zasad interpunkcji, używa znaków polskich, dużych liter, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Ja bardzo cenię takie osoby. Proszę trzymać tak dalej.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dlaczego nie mam znajomych? Czekoladowy 4 1.414 10-01-2019 22:57:52
Ostatni post: myszka2011
  Dlaczego? Czekoladowy 12 7.198 09-03-2016 15:18:33
Ostatni post: Czekoladowy
  Dlaczego? Łucja 6 5.484 20-01-2012 18:15:48
Ostatni post: nalka