Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 5 - 6
19-07-2009, 18:46:01
Post: #1
Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 5 - 6
Interpretacja Liczb Rodziny
Liczby 5 i 6


LICZBA RODZINY 5


Piątka jest osobą, która wspiera się na rodzinie, aby osiągnąć swoje cele i w pełni stać się sobą. W najgorszym przypadku jej zachowanie zdradza oznaki samolubstwa lub przynajmniej sprawia takie wrażenie, jednak rzadko dochodzi do takiej sytuacji, chyba że inne cechy jej horoskopu numerologicznego wskazują na tendencję do głębokiego zaabsorbowania własną osobą i nie oglądania się na cudze potrzeby i pragnienia.

TŁO RODZINNE

Zazwyczaj najbardziej znaczącą cechą Piątki jest jej skłonność do dominowania członków rodziny, w której wyrosła. Od najwcześniejszych lat wymusza na nich realizację swoich pragnień, choćby swoją fizyczną obecnością. Piątka jest bowiem bystra i silna.
Jej błyskotliwość przejawia się w nieustannej potrzebie zwracania na siebie uwagi i udowadniania do czego jest zdolna - rodzicom, siostrom, braciom czy innym członkom rodziny. Okoliczności lub wartości wyniesione z domu popychają ją do kultu bohaterstwa. Tak czy owak, nosi w sobie duże poczucie wyższości, niekiedy z wdziękiem i czarem, kiedy indziej w sposób nadęty i wyniosły. Niezwykła osobowość Piątki przejawia się nie tyle w jej charakterze, czy zewnętrznym wyglądzie, ile w dążeniu do władzy, ambicji i zapale, z jakimi spełnia swoje pragnienia. Cechy te tkwią w Piątce, a życie pokaże, czy zostaną spożytkowane mądrze, czy przejdą niezauważone...

WARTOŚCI RODZINNE

Uczucia rodzinne Piątki prawie zawsze wiążą się z wysoko rozwiniętą potrzebą prestiżu. Piątka zabiega o to, by ludzie byli z niej dumni, jednocześnie chciałaby móc pogratulować sobie godnych siebie towarzyszy życia. Jej stosunki z rodziną oparte są nieodmiennie na wzajemnym szacunku graniczącym z uwielbieniem. Mężczyzna z Liczbą Rodziny Pięć często bywa władczy, dominujący. Jest jednak również hojny czy wręcz szczodry, i zawsze gra w otwarte karty. Nigdy nie prowadzi
podwójnych gierek. Można bezwzględnie mu zaufać i polegać na nim. Kobieta z tą Liczbą Rodziny jest macierzyńska i opiekuńcza. Odznacza się silnym terytorializmem i poczuciem własności, jest zaborcza. Jej władza rozciąga się nad każdym, kto znajdzie się w jej kręgu, i trudno jej umknąć.
Tak więc, bez względu na płeć, mamy do czynienia z osobą o wysokim standardzie potrzeb, która nie znosi rozczarowań lub zdrady do tego stopnia, że gotowa jest zrezygnować z wszelkich perspektyw posiadania domu i rodziny, niż zniżyć się do przebywania pośród rodziny, której członkowie nie spełniają jej wymagań.

LICZBARODZINY 6


Szóstka, choć jest osobą bardzo skromną i dyskretną, jednak pragnie przyciągać uwagę swojej rodziny, odnaleźć z czasem własną tożsamość, nie tyle poprzez przyspieszanie biegu rzeczy, czy krytykowanie otoczenia, ile przez przemyślne dystansowanie się od niego.

TŁO RODZINNE

Początkowo z różnych powodów, Szóstka ma tendencję do niedoceniania swojej osoby, być może dlatego, że nie była dostatecznie zauważana w kręgu rodzinnym. Jednak w naturze Szóstki nie leży narzucanie swoich pragnień i życzeń, cech tych nie objawiała również w młodości ani w dzieciństwie. Szóstka potrzebuje czasu, by zrozumieć, kim jest i czego chce naprawdę. Dlatego woli w rodzinie trzymać się nieco z tylu za wszystkimi, przynajmniej na początku, będąc przy tym bardzo wrażliwa na najdrobniejsze sygnały, nieraz skrywane, w zachowaniach jej członków. Wcześnie rozwija krytycyzm i samokrytycyzm, dzięki czemu nie daje się zwieść słabościom cudzym ani własnym. Równocześnie przejawia wielką potrzebę ładu fizycznego i moralnego, który kompensowałby sprzeczne uczucia i sprzeczne sygnały, jakie odbiera od najbliższych. Jest lojalna i zawsze gotowa iść z pomocą, czym zyskuje sobie miłość najbliższych.

WARTOŚCI RODZINNE

W wieku dojrzałym trudno powiedzieć, by przejawiała szczególnie rozwinięte uczucia rodzinne. Co nie znaczy, że nie pragnie mieć rodziny, czy, ściślej mówiąc, być członkiem rodziny. Zazwyczaj, zwłaszcza jeśli jest mężczyzną, zakłada rodzinę dla czystej formalności lub dla konwenansu. Uważa małżeństwo po prostu za jeden z wielu stylów bycia. Mimo jednak, że Szóstka jest bardzo krytyczna, nie ma temperamentu reformatora. Kwestionowanie ustalonego porządku rzeczy nie do niej należy. Będzie więc poprawnie odgrywać swoją rolę głowy rodziny, ojca lub matki, wywiązując się z obowiązków i odpowiedzialności, jak zawsze, uporządkowana i uczciwa, swoje myśli zachowując dla siebie. W rolach rodzinnych Szóstka może wydawać się perfekcjonistką. bardzo wymagającą wobec siebie i bliskich, nawet jeśli swoje sądy krytyczne trzyma w tajemnicy. Często trudno odgadnąć, co myśli naprawdę. Jednak w głębi duszy jest kontynuatorem pewnej tradycji rodzinnej, w której szacunek i autentyczna moralność zajmują wysokie miejsce. Bywa, że poświęca się dla rodziny, co nie zawsze jest dobrze przyjmowane, gdyż bliscy sądzą, że Szóstka pragnie wymusić na nich wdzięczność.

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedziOdpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Numerologia - Liczby Rodziny - Uwagi Obcy 1 5.966 30-03-2010 07:53:38
Ostatni post: calineczka
  Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 22 - 33 Obcy 0 3.982 19-07-2009 19:25:54
Ostatni post: Obcy
  Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 9 - 11 Obcy 0 5.051 19-07-2009 19:12:33
Ostatni post: Obcy
  Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 7 - 8 Obcy 0 4.654 19-07-2009 18:59:40
Ostatni post: Obcy
  Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 3 - 4 Obcy 0 5.615 19-07-2009 18:34:46
Ostatni post: Obcy
  Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 1 - 2 Obcy 0 4.047 19-07-2009 18:22:43
Ostatni post: Obcy
  Numerologia - Liczba Rodziny Obcy 0 6.000 01-07-2009 11:48:16
Ostatni post: Obcy