Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 3 - 4
19-07-2009, 18:34:46
Post: #1
Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 3 - 4
Interpretacja Liczb Rodziny
Liczby 3 i 4


LICZBA RODZINY 3


Trójka jest typem osoby, która zmierza ku temu, aby przejść przez życie bardziej we śnie, niż na jawie, wchodzi w związki bez zaangażowania, nic wiedząc, że warto próbować wszelkich doświadczeń, o ile są wzbogacające. Wykazuje bardzo liberalne podejście do swojej rodziny, jest zawsze dla wszystkich miła, ale bez żalu może się z nimi rozstać.

TŁO RODZINNE


Charakter Trójki pozwala jej przystosować się do najróżniejszych kręgów towarzyskich bez zatracania własnej indywidualności. Właśnie ta cecha wydaje się być szczególnym wyróżnikiem Trójki. Naturalnie, nabyła ją w otoczeniu rodziny, której zwyczaje, rytuały, praktyki i styl życia kopiuje nieraz bardzo dokładnie.
Trójka czasami bezwiednie ulega pewnej mimikrze, naśladuje zachowania i postawy ojca lub matki, zależnie od tego, czy jej charakter i osobowość bardziej pasują do jednego czy do drugiego rodzica. Nie wynika to z braku osobowości, lecz z pragnienia, zwykle podświadomego, aby wpisać się w łańcuch pokoleń, zyskać oparcie moralne w tradycji, a tym samym skompensować swoją nadmierną giętkość i pojawiającą się chwilami potrzebę prowadzenia łatwego życia, rozrywki, a także identyfikacji z kilkoma różnymi osobami naraz lub po kolei. w zależności od okoliczności życiowych i, naturalnie, rozwoju osobistego Trójki.

WARTOŚCI RODZINNE

Z powodu ogromnego upodobania do przyjemności, a także dlatego, że nie przywiązuje większej uwagi do swoich uczuć wobec innych, bliźnim Trójka wydaje się bardziej niezależna, kapryśna i beztroska, niż jest w rzeczywistości. Szczególnie lubi związki o posmaku braterskim lub przyjacielskim, pełne humoru, świeżości, fantazji. Ponieważ jednak, jak już wspominaliśmy. Trójka jest przywiązana do swoich zwyczajów, a także pewnych nawyków i postaw, które kopiuje nieświadomie, odczuwa potrzebę odtwarzania ich na co dzień, pragnie oparcia w wartościach, z którymi zawsze może się utożsamiać i które raczej nie zmieniają się w jej życiu. W oparciu o nie buduje swoje nowe życie, w którym daje pełen upust pomysłowości, twórczości i błyskotliwej fantazji.
Niektóre cechy, obecne w horoskopie numerologicznym Trójki, są w stanie zrównoważyć jej lekkomyślność, zaprawioną samolubnym zachowaniem. Jednak jej giętkość umysłu i zdolność przystosowania, wieczna młodzieńczość natury, połączona ze wspomnianym już przywiązaniem do pewnych metod postępowania, czynią z Trójki osobę atrakcyjną, bardziej odpowiedzialną, niż się wydaje.

LICZBA RODZINY 4


Mamy tutaj osobę w pełni zespoloną z otoczeniem, warunkami i okolicznościami życia rodziny, z której pochodzi i od której nigdy się w pełni nie uwolniła.

TŁO RODZINNE

Niezwykła wrażliwość jest wrodzoną cechą Czwórki, która jednak niekiedy jej doskwiera. Szczególnie wyczulona jest na okazywane uczucia - radości, czułości, sympatii i przywiązania, których doświadczała, zwłaszcza we wczesnym dzieciństwie, jeśli z tych lub innych powodów przeżyła frustrację w tej dziedzinie, jej serce, delikatne i wrażliwe, zaskorupia się, staje się nieczułe, niedostępne, charakter nabiera surowości, niekiedy fanatyzmu w postawach i przekonaniach. Jak się to często zdarza pośród ludzi wrażliwych i uczuciowych, spragnionych więzi i dobroci. Czwórka gotowa jest do największej ustępliwości, a zarazem skrajnej gwałtowności. Jednak rzadko zdarza się, by zmusiły ją do tego okoliczności, kontekst życiowy, czy też świadoma decyzja - przemoc i agresja nie leżą bowiem w naturze Czwórki. Przeciwnie, Czwórka ma skłonność do wtapiania się w tło rodzinne, utożsamiania się z nim, szukania w nim oparcia życiowego, intelektualnego, światopoglądowego; do końca życia chciałaby funkcjonować, myśleć i reagować tak jak w dzieciństwie.

WARTOŚCI RODZINNE

Można więc powiedzieć, że wartości, które reprezentuje Czwórka, są dobrze ugruntowane i stanowią jej drugą naturę, głęboko zakorzenioną potrzebę czy wręcz konieczność życiową. Czwórka musi być częścią klanu lub społeczności. w gruncie rzeczy nieważne jakiej. Zbiorowość rozbudza w niej entuzjazm. Stara się być uważna, wrażliwa na cudze potrzeby, bez wątpienia kochająca, uporządkowana, zorganizowana, metodyczna, niekiedy nadmiernie apodyktyczna. Ma też tendencję spychania swoich problemów i niepokojów na innych. Jej potrzeba porządku równoważy jej lęki, prawie zawsze nieuzasadnione, oraz zmiany, kryzysy i problemy życiowe, zwłaszcza dotyczące wirtualnego kokonu, który tka dzień po dniu, z wielką starannością, w trosce o trwałość i ciągłość.
Gdy już założy gniazdo rodzinne, odnosi się wrażenie, że pragnie zatrzymać czas. jak na fotografii. Jej przywiązanie i lojalność wobec najbliższych są niezłomne, a macierzyńskie lub ojcowskie walory niepodważalne. Jest jednak konserwatywna, przywiązana do zasad i tradycji, które na pewno dają poczucie bezpieczeństwa, ale bywają również postrzegane jako ciążące i hamujące. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób Czwórka zechce wcielać te wartości w życie.

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedziOdpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Numerologia - Liczby Rodziny - Uwagi Obcy 1 5.966 30-03-2010 07:53:38
Ostatni post: calineczka
  Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 22 - 33 Obcy 0 3.982 19-07-2009 19:25:54
Ostatni post: Obcy
  Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 9 - 11 Obcy 0 5.051 19-07-2009 19:12:33
Ostatni post: Obcy
  Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 7 - 8 Obcy 0 4.654 19-07-2009 18:59:40
Ostatni post: Obcy
  Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 5 - 6 Obcy 0 4.571 19-07-2009 18:46:01
Ostatni post: Obcy
  Numerologia - Interpretacja Liczby Rodziny 1 - 2 Obcy 0 4.047 19-07-2009 18:22:43
Ostatni post: Obcy
  Numerologia - Liczba Rodziny Obcy 0 6.000 01-07-2009 11:48:16
Ostatni post: Obcy