Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kolejnośc w interpretacji
10-04-2011, 18:04:04
kolejnośc w interpretacji
Witam serdecznie jestem tu po raz pierwszy, karty Lenormand mam już od dwóch lat ale cały czas dojrzewam do nich.
Nie wiem jak nalezy interpretować kolejnośc ułożenia kart np.jaka jest róznica gdy mamy układ myszy -dom , a co sie zmieni jak bedzie dom-myszy ,albo np trumna -kosa, kosa- trumna itd , szczególnie nie potrafię zinterpretować kolejności w przypadku własnie trumny ,kosy, myszy,góry i wiezy.Bardzo dziekuje za pomoc pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

12-04-2011, 20:40:58
RE: kolejnośc w interpretacji
myszy -dom -szkodniki (straty) idą do domku, lub gryziesz się sprawami domu
dom-myszy-straty w domu
wszystko zależy od pytania , od postaci w którą stronę patrzą na kartach, i dobrze jest na pytanie wyciągnąć 3 karty wtedy to nam bardziej rozjaśnia sytuację.
26-04-2011, 15:04:10
RE: kolejnośc w interpretacji
Dziękuję bardzo Iwono za odpowiedż , cały czas jednak nie czuje jednoznaczności układów i nie wiem czy ja sie nie nadaję do tych kart czy też należy wypracować swoje własne oparte na ogólnych znaczeniach interpretacje. Byłam kiedyś u wróżki i jej interpretacje były zupełnie rózne od tych podanych np. u Porożyńskiej. Wzięłam nawet kilka lekcji u niej ale nic z tego . Jak Ty sobie radzisz ,jak te karty przemawiają do Ciebie?
Odpowiedz