Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyrocznia Anielska na Nowy Rok 2011
26-12-2010, 16:02:25
Post: #1
Wyrocznia Anielska na Nowy Rok 2011
Wyrocznia Anielska na rok 2011


Dla osób urodzonych w styczniu

Anioły Samorealizacji

Wkrótce zobaczycie drogę do samorealizacji. Zastanówcie się czy prac,a którą wykonujecie odpowiada waszym pragnieniom. Jeśli nie macie pracy niech poprowadzi was intuicja. Możecie nie zdawać sobie sprawy ze swoich ukrytych zdolności. Nie bójcie się ze wasza pasja nie pozwoli wam na utrzymanie. Zobaczcie siebie w działaniu, które naprawdę odzwierciedla wasze pragnienie samorealizacji.

Dla osób urodzonych w lutym

Anioły Wysłuchanej modlitwy
Wasze prośby zostały wysłuchane. Otrzymacie odpowiedź na najskrytsze prośby. Uwolnijcie się od oczekiwania na spełnienie waszych próśb, a aniołom pozwólcie na działanie. Spełnienie Twoich próśb zamanifestuje się w najlepszej dla Ciebie formie w chwili gdy jesteś na to najlepiej przygotowany.

Dla osób urodzonych w marcu

Anioł stróż - Tu i teraz
Swoją uwagę koncentruj na tym, co dzieje się Teraz, pamiętając, że Teraz tworzy Twoją przyszłość, a przeszłość postawiła Ciebie Tu gdzie obecnie jesteś. To, co wejdzie w Twoje życie zależeć będzie od tego, na czym teraz się koncentrujesz. „Czas jest jedynie ziemskim złudzeniem naprawdę ważne jest „ tu i teraz” Doceń to, co osiągnąłeś do tej chwili, podziękuj za to i konsekwentnie realizuj swoje założenia. Otwórz swoje serce teraz na wszystko, co wkracza w Twoje życie z nowym rokiem.

Dla osób urodzonych w kwietniu

Anioł Zabawy
Anioły zapraszają Cię do spędzania więcej czasu na zabawie. Podczas zabawy z rodziną lub ze znajomymi cieszymy się afirmując radosne wydarzenia w naszym życiu. Zapomnij na chwilę o nurtujących Cię sprawach i poświęć czas na radosny oddech w radosnym gronie. Nie zapominaj również o uśmiechu, który otworzy w magiczny sposób zatrzaśnięte drzwi. Podaruj sobie dużo radości.

Dla osób urodzonych w maju

Archanioł Michał
Towarzyszyć Ci będzie Archanioł Michał, który wkracza w Twoje życie by służyć Ci swoją pomocą. Więc kiedykolwiek poczujesz strach lub brak sił poproś go o wsparcie , a on obdarzy Cię odwago i pomoże znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Jest pod opieką światła i miłości. To one pomagają realizować życiowe cele..

Dla osób urodzonych w czerwcu

Anioły Wsparcia
Anioły proszą was, byście byli świadomi, że otaczają was niewidzialne istoty pomagające w każdej chwili jeśli tylko tego będziecie chcieli. Pomogą wam w każdej trudnej chwili. Otwórzcie swoje życie na anielskie wsparcie. Nawet najpotężniejsze anioły wspomagane są przez miłość Boga. Pamiętajcie, że nigdy nie jesteście sami.


Dla osób urodzonych w lipcu

Anioły Pewności
Wahania i wątpliwości, często oddalają od realizacji celów. Kiedy wątpimy, tracimy sens w, to co robimy. Anioły proszą was byście przestali posługiwać się logiką w rozumieniu pewnych wydarzeń. Bądźcie pewni, ze ludzie i sytuacje, które pojawią się w waszym życiu są dla was najlepszym doświadczeniem.

Dla osób urodzonych w sierpniu

Anioł Możliwości
Każdego dnia można zmienić swoje Zycie i doświadczyć szczęścia. Przed wami wiele możliwości, możecie dokonać wyboru i rozpocząć nową drogę. Aniołowie proszą was, abyście dostrzegli otwarte drzwi wokół was. Odważnie zdobywajcie nowe doświadczenia. Wszystko ma swoją przyczynę i cel.

Dla osób urodzonych we wrześniu

Anioł Nowej drogi
Otwiera się przed wami nowa droga. Wasz anioł stróż i anioł drogi życiowej są przy was i proszą abyście otworzyli serce do nowego życia. Być może otrzymacie propozycję nowej pracy lub właśnie jej szukacie, a może chcecie gdzieś wyjechać? Anioły zachęcają was byście rozpoczęli tworzyć nowe życie i bez wahania wkroczyli na nową drogę.

Dla osób urodzonych w październiku

Anioły Opieki
Zatroszczcie się najpierw o siebie samych, spełnijcie swoje potrzeby, pielęgnujcie i opiekujcie się nimi, dopiero wtedy będziecie z łatwością mogli zatroszczyć się o innych. Nie martwcie się o swoją przyszłość, zadbajcie o to co teraz jest dla was istotne. Kiedy już nauczysz się dbać o swoje potrzeby rozejrzyj się dookoła, czy mógłbyś pomóc komuś bliskiemu.

Dla osób urodzonych w listopadzie

Anioł Prawdy
Bądźcie zawsze wobec siebie szczerzy i uczciwi. Prawda uzdrawia i przywraca życie, wypełnia nas duchową mocą, dającą pewność zwycięstwa. Kiedy prawda przyjdzie do waszego życia nie wahajcie się jej przyjąć, odrzućcie wszelkie nieprawdziwe sądy o sobie samych i o innych.

Dla osób urodzonych w grudniu

Anioł Wiary
Nauczyłeś się doświadczać tego co materialne. Wiara to dar pewności. To czego doświadczasz w swoim życiu nie jest jedynie przypadkiem. Idź na przód. Anioły otaczając Was będą specjalnym wsparciem i opieką, ponieważ wierzą w Was całkowicie.

Wyrocznia Anielska sporządzona na podstawie kart Życie z Aniołami

http://www.strefa22.com

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedziOdpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MUZYKA "anielska" Sahha 2 4.132 16-02-2015 11:16:33
Ostatni post: asia88
  Pieczec Anielska. Boji 0 4.860 12-02-2014 13:58:05
Ostatni post: Boji
  Anielska pomoc - pozwól na nią Aga 2 4.606 16-01-2012 10:22:28
Ostatni post: monia77
  Anielska Literatura Szepcząca 4 6.956 15-07-2011 12:37:37
Ostatni post: Vojciech
  Anielska filmoteka Szepcząca 0 2.792 01-06-2010 07:01:01
Ostatni post: Szepcząca