Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczba Życia
01-07-2009, 10:52:15
Post: #1
Liczba Życia
Liczba Życia


Podstawą horoskopu numerologicznego jest osiem kluczowych liczb, z których każda symbolizuje specyficzny rys osobowości.


Uzyskujemy ją sumując datę urodzenia, czyli dzień, miesiąc i rok. Otrzymana liczba nosi nazwę Liczby Życia
Mówi ona o przeznaczeniu rozpatrywanej osoby i wyrażaniu jej świadomości i woli. Dane, które zawiera, można porównać do informacji dostarczanych przez położenie Słońca w horoskopie urodzeniowym. Liczbą uzyskaną na podstawie daty urodzenia, która, notabene, jest również podstawą horoskopu urodzeniowego, naturalnie w połączeniu z godziną i miejscem urodzenia, można określić następujące rzeczy: drogę życia, przewidywane zakręty i zawirowania, wreszcie, optymalny kierunek, który zapewni spełnienie i sukces. Informacje te mają duże znaczenie dla numerologa: dzięki nim może wskazać właściwą ścieżkę, którą dana osoba powinna podążać w życiu. Jest to szczególnie ważne dla współczesnego człowieka, który często czuje, że nie jest na właściwym miejscu i nie robi tego, do czego jest powołany, rozmija się z prawdziwą motywacją i sensem swojego życia.
W tym aspekcie Liczba Życia wykazuje kolejne analogie z położeniem Słońca w horoskopie urodzeniowym, gdyż Słońce opromienia instynktowną wolę człowieka, innymi słowy - sposób, w jaki przejawi swoja unikalność, żywioły, nastroje, z którymi spontanicznie się utożsamia, wreszcie - jakości znaku, w którym Słońce przebywało w momencie urodzenia. Nasza natura musi je wchłonąć i zintegrować, nie zaś opanowywać czy też poskramiać, jak sądzą niektórzy.
Tak więc, podobnie jak istnieje pewna analogia między żywiołami natury, porami roku i dwunastoma znakami zodiaku, możemy również mówić o powiązaniu dziewięciu liczb i trzech Liczb Mistrzowskich, z żywiołami i po rami roku. Nasza Liczba Życia wprawia nas w osmotyczny rezonans z pewnymi elementami natur, które stają się dla nas optymalnymi i narzędziami lub nośnikami wyrażania i świadomości, pomagają utrzumać właściwy kierunek w życiu i dopełnić przeznaczenia.

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedziOdpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liczba mistrzowska i prosta,kiedy? Obcy 18 20.925 03-01-2016 15:24:34
Ostatni post: karol3k11