Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga
03-08-2010, 20:52:51
Post: #1
Uwaga
W związku z paroma sytuacjami, apeluje, aby nie tworzyć skryptu za skryptem na wszystko i na nic, ponieważ to nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, a może pogorszyć sprawę.

Należy dobrze skonkretyzować cel jaki chcemy osiągnąć, zapoznać się z runami które chcemy użyć do osiągnięcia celu i cierpliwie czekać. Skrypt to nie magiczna różdżka, nie spełnia życzenia od zaraz :)

Kilku skryptów nie należy trzymać razem.

Jeśli skrypt się zgubi, to nie należy robić nowego. Skoro się zapodział, to świadczy o tym iż wykonał swoją pracę. Może to też znaczyć o roztargnieniu właściciela skryptu ;) :) Ale nie należy wykonywać go ponownie.

"Zużyty" skrypt, lub taki który nie jest nam potrzebny, oraz taki którego nie odczuwamy pozytywnie, lub czujemy, że źle na nas wpływa - należy spalić, zakopać, lub wrzucić do wody. Nie wyrzucamy do śmieci, czy gdzie popadnie!

I nie twórzcie skryptów, bo są fajne, albo z powodu zachcianki :) Nie pomoże, a może zaszkodzić.


Zebrałam chyba większość informacji do kupy, żeby nikt potem nie mówił, że nie wiedział, ponieważ na forum nie ma informacji ;) Teraz jest i myślę, że pozwoli to uniknąć niemiłych sytuacji :)

Pozdrawiam cieplutko

Polecam:

Jasnowidzenie, Tłumaczenie snów i Oczyszczanie Kamy Wróżenie, Bioenergoterapia, Buddyzm - Katowice, Mysłowice, Sosnowiec

:)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedziOdpowiedz