Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anioły urodzenia
08-11-2009, 11:45:16
Post: #1
Anioły urodzenia
styczeń opiekun Cambriel
Cambriel jest zwierzchnikiem sześciu aniołów kabały z chóru Archaniołów. W okresie, któremu patronują, działania będące pod ich opieką przyniosą największe korzyści. Na przykład, jeśli szukasz miłości, poproś o pomoc Umabela najlepiej między 21 a 25 stycznia.
dla ludzi urodzonych w poszczegolnych dniach miesiaca patronuja rozni aniolowie oto oni;
Nemamiach
opiekun urodzonych od 1 do 5 stycznia
Ofiaruje przyjaźń i zrozumienie. Jego podopieczni podejmują słuszne decyzje, nie gubiąc się w chaosie niepokoju i zmagań z własnym sumieniem.
Yeyalel
opiekun urodzonych od 6 do 10 stycznia
Jest uzdrowicielem. Leczy oparzenia, bezpłodność oraz choroby oczu, ale wysłuchuje modlitwy wszystkich chorych. Przynosi radość w czasie smutku lub trudnych doświadczeń.
Harahel
opiekun urodzonych od 11 do 15 stycznia
Pobudza intelektualną myśl, inspiruje do trafnych finansowych przedsięwzięć. Za mądrość i aktywną działalność nagradza fortuną. Jest patronem gier liczbowych, giełdy oraz naukowych olimpiad. Czuwa nad pracującymi nocą.
Mitzrael
opiekun urodzonych od 16 do 20 stycznia
Leczy depresję, uzależnienia oraz wszystkie choroby umysłowe. Oferuje energetyczną osłonę przeciwko złym skłonnościom, jak i ludziom mającym negatywny wpływ na otoczenie. Jest mocny i skuteczny, a jego działanie nie wymaga ponownej interwencji.
Umabel
opiekun urodzonych od 21 do 25 stycznia
Pociesza samotnych. Pomaga odnaleźć właściwego partnera, przemieniając smutek w radość. Zapewnia o stabilności uczuć i o wierności. Ponadto jest aniołem pozyskującym przyjaciół i ofiarującym przyjaźń.
Iah-hel
opiekun urodzonych od 28 do 30 stycznia
Pomaga w duchowym oświeceniu. Skuteczny w rozwoju osobowości, moralności a także osiągnięciu stabilizacji w życiu rodzinnym.

luty opiekun Ammixiel
Ammixiel posiada siłę inspirującą do działania w okresie „zimowego snu”. Jego imię przyporządkowane jest znakowi Ryb. Anioł ten patronuje sześciu aniołom Kabały rozpisanym na luty według porządku astrologicznego. Pochodzą oni z chóru archaniołów i z chóru aniołów będących w najbliższej przyjaźni z ludźmi. Sprawdźcie, jakimi dziedzinami się opiekują i w razie potrzeby wezwijcie ich na pomoc.
anioł Anauel
opiekun urodzonych od 31 stycznia do 4 lutego
Wspiera bankowość, handel i finanse, dlatego możesz w lutym poprosić go o wsparcie w działaniach związanych z finansami. Inspiruje mądrością i wyższą świadomością. Działa też jako uzdrowiciel we wszystkich chorobach, dodając otuchy i ufności w Bożą pomoc.
anioł Mehiel
opiekun urodzonych od 5 do 9 lutego
Wspiera poetów i pisarzy. Ożywia myśl, posługując się pięknym językiem i niepowtarzalnym stylem. Zapewnia sukces. W chwilach zagrożenia zwróć się do niego o pomoc, jako że chroni przed napadami, gwałtem i agresją.
anioł Damabiah
opiekun urodzonych od 10 do 14 lutego
Obdarza zdolnością radiestezyjną oraz mocą potrzebną w wykonywaniu tego zawodu. Wycisza, uspokaja i ochrania przed negatywną energią. Opiekun marynarzy i wszystkich wyruszających w morską podróż.
anioł Manakel
opiekun urodzonych od 15 do 19 lutego
Lekarz specjalizujący się w niekonwencjonalnych metodach leczenia. Asystuje w walce z bezsennością, epidemią, a także z powodziami. Wspiera „zielone ręce”, czyli ludzi zajmujących się roślinami i ziołami. Do niego zwracaj się, gdy korzystasz z ziołolecznictwa lub zajmujesz się ogrodem.
anioł Ayael
opiekun urodzonych od 20 do 24 lutego
Przekazuje witalne siły, zapewniając długie i zdrowe życie. Pomaga w wędrówkach po poprzednich żywotach, potrzebnych do zrozumienia rzeczy wyższych. Uzdrawia, napełnia optymizmem.
anioł Habuhiah
opiekun urodzonych od 25 do 29 lutego
Uzdrawia ludzi, zwierzęta i rośliny. Skuteczny w leczeniu chorób dziecięcych. Jest symbolem żyzności i płodności ziemi oraz obfitości materialnej.
marzec opiekun Malahidael
anioł Rahael
opiekun urodzonych od 1 do 5 marca
Patron sądownictwa. Interweniuje w bardzo trudnych i pilnych sprawach. Obdarza zmysłem wiedzy i orientacji w dziedzinie prawa cywilnego. Przywraca utracone mienie i honor.
anioł Yabamiah
opiekun urodzonych od 6 do 10 marca
Wspiera filozofów i religioznawców. Oświeca, rozwija dar jasnowidzenia, pomaga wejść na ścieżkę duchowego rozwoju. Wnosi w nasze życie równowagę i harmonię z otaczającym światem.
anioł Haiiael
opiekun urodzonych od 11 do 15 marca
Pomaga w walce ze złymi skłonnościami. Nawraca ze złej drogi. Anioł transformacji, ochrony i niezwykłej siły. Obdarza mądrością i umiejętnością właściwego postępowania.
anioł Mumiah
opiekun urodzonych od 16 do 20 marca
Uzdrowiciel – leczy i obdarza zdolnością uzdrawiania. Czuły, łagodny, opanowany. Emanuje bardzo pozytywną wibracją, wprowadzając harmonię ducha. Anioł miłości i zrozumienia.
anioł Vehuiah
opiekun urodzonych od 21 do 25 marca
Dodaje energii psychicznej i fizycznej. Niesie pomoc chorym, słabym, wyczerpanym pracą. Podnosi upadających na duchu. Daje męstwo, odwagę i radość. Zapewnia bezpieczeństwo.
anioł Yeliel
opiekun urodzonych od 26 do 30 marca
Obdarza mądrością, autorytetem i sprawiedliwym osądem. Anioł płodności, partnerstwa, przyjaźni i miłości. Zapewnia dostatek, godziwą pracę, stały dochód. Przyjaciel rodziny i dzieci.
kwiecień opiekun Asmodel
anioł Sitael opiekun urodzonych od 31 marca do 4 kwietnia
Walczy w obronie prawdy. Opiekun uczciwych, sprawiedliwych i ufnych. Anioł zaufania – pomaga w dotrzymaniu danego słowa, przyrzeczeń oraz obietnic. Jako lekarz pielęgnuje trudno gojące się rany.
anioł Elemiah opiekun urodzonych między 5 a 9 kwietnia
Kontroluje stan duszy. Wpływa na uczucia takie jak: wrażliwość, zmysłowość, miłość. Pobudza odwagę, dynamizm, ambicję i poczucie godności osobistej. Patron kondycji fizycznej oraz regeneracji sił.
anioł Masahiah opiekun urodzonych między 10 a 14 kwietnia
Zwiastun szczęścia i radości. Wprowadza spokój, harmonię, akceptację, zrozumienie. Pomaga w nauce.
anioł Lelahel opiekun urodzonych od 15 do 20 kwietnia
Troszczy się o wybitne zdolności w każdej dziedzinie nauki. Zsyła oświecenie, mądrość i rozum, dając ogromne poczucie szczęścia. Zapewnia rozgłos. Wynosi swoich podopiecznych na szczyty sławy, dając fortunę umożliwiającą dostatnie życie.
anioł Achajah opiekun urodzonych od 21 do 25 kwietnia
Pomaga odnaleźć drogę życia poprzez umiejętny kontakt z otoczeniem. Anioł zdolności manualnych oraz płynących z tego korzyści materialnych.
anioł Cahethel opiekun urodzonych od 26 do 30 kwietnia
Ochrania przed wypadkami, kradzieżami i napadami. Eliminuje wszystkie niepomyślne wydarzenia, a osoby mogące zaszkodzić – oddala z otoczenia. Jest też patronem rolnictwa.
maj opiekun Ambriel
anioł Haziel
opiekun urodzonych od 1 do 5 maja
Łaskawy i współczujący. Pomaga nam wybaczyć winy i zapomnieć urazy. Jego miłość jest czysta i nieegoistyczna. Zwróć się do niego, jeśli chcesz komuś przebaczyć. Pomoże Ci także, gdy męczą Cię wyrzuty sumienia, nie możesz uporać się z własną winą.
anioł Aladiah
opiekun urodzonych od 6 do 10 maja
Motywuje do lepszego i bardziej szlachetnego życia. Może obudzić sumienie i zawrócić ze złej drogi. Pokazuje najważniejsze błędy i skutki nieetycznego postępowania. Jest aniołem wewnętrznego oczyszczenia.
anioł Lauviah
opiekun urodzonych od 11 do 15 maja
Ochrania przed wszystkimi tragicznymi wydarzeniami, ogniem, wodą i piorunami. Nie dopuszcza do nieszczęśliwych sytuacji. Dzięki mądrości oraz wyostrzonej intuicji jego podopieczni pomyślnie załatwiają swoje sprawy, cieszą się w życiu wyjątkowym powodzeniem.
anioł Hahaiah
opiekun urodzonych od 16 do 20 maja
Jest przewodnikiem po krainie snów. Zsyła wizje i prorocze sny i w ten sposób ujawnia boskie tajemnice. Obdarza zdolnością prawdziwej i mądrej ich interpretacji. Często objawia się wynalazcom, naukowcom i twórcom.
anioł Yezalel
opiekun urodzonych od 21 do 26 maja
To stróż domu i rodziny. Dba o prawdziwą miłość i zgodę pomiędzy domownikami. Jest patronem rodzinnego biznesu, pomaga zdobyć majątek i przeobrazić małą spółkę w wielkie rodzinne imperium.
anioł Mebahel
opiekun urodzonych od 27 do 31 maja
Stoi na straży sprawiedliwości. Obrońca bezbronnych i poszkodowanych. W rozprawach sądowych opiekuje się ofiarami fałszywych zeznań i bezpodstawnych oskarżeń. Jest patronem urzędów, sądownictwa i wszystkich spraw mających związek z prawem.
czerwiec opiekun Muriel
anioł Hariel
opiekun urodzonych od 1 do 5 czerwca
Posłaniec wiary, nadziei i miłości. Wyzwala z wszystkich ograniczeń blokujących duchową wolność. Za jego pośrednictwem odzyskujemy ufność, że droga, którą podążamy, jest jasna i prosta.
anioł Hekamiah
opiekun urodzonych od 6 do 10 czerwca
Inspiruje do walki. Porywa do boju i podejmowania słusznych decyzji w ważnych sprawach. Sprawia, że słabi nabierają mocy dzięki niezwykłej sile otrzymanej od boskiego posłańca. Również anioł pracy wszystkich dziedzin. Jeśli potrzebujesz wsparcia w podejmowaniu decyzji, zwróć się do niego.
anioł Lauviah
opiekun urodzonych od 11 do 15 czerwca
Leczy depresje oraz bezsenność, podnosi na duchu. Usuwa stan beznadziei, zmieniając psychiczne nastawienie człowieka. Najlepszy uzdrowiciel, anioł czyniący cuda. Otacza szczególną opieką osoby samotne lub starsze.
anioł Caliel
opiekun urodzonych od 16 do 21 czerwca
Chroni ofiary niesprawiedliwości, błędów, jest obrońcą osób uwikłanych w trudne sprawy. Szczególną opieką otacza wdowy, sieroty, biedaków i bezdomnych. Jest przewodnikiem na życiowej ścieżce, gdy trzeba spłacać karmiczne długi.
anioł Lauviah drugi
opiekun urodzonych od 22 do 26 czerwca
Przywraca radość życia. Pozwala wznieść się na wyżyny duchowego szczęścia i pociągnąć innych za sobą. Jest radością Stwórcy i aniołów. Odkrywa tajemne skarby na dnie duszy i to, co zagubiliśmy. Wprowadza w ekstazę podczas medytacji, kontemplacji i modlitwy. Jest lekarzem, pocieszycielem i wybawcą.
anioł Pahaliah
opiekun urodzonych od 27 czerwca do 1 lipca
Uczy szacunku i nawiązywania dobrych stosunków z ludźmi. Nauczyciel dobrych manier i zasad. Wprowadza podopiecznych w towarzystwo dobrych, wartościowych ludzi. Buduje trwałe związki, uczy przyjaźni, miłości oraz wzajemnego szacunku. Anioł wynoszący na szczyt sławy i dający chwałę.
lipiec opiekun Verchiel
anioł Nelchael
opiekun urodzonych od 2 do 7 lipca
Trzyma pieczę nad artystami i naukowcami, pomaga tworzyć dzieła sztuki. Obdarza mądrością, intuicją oraz wyczuciem piękna. Zdolnym i wytrwałym przynosi uznanie, nagrody i dobrobyt. Jeśli potrzebujesz inspiracji, zwróć się właśnie do niego.
anioł Yeiayel
opiekun urodzonych od 8 do 12 lipca
Pomaga w kontaktach z zagranicą. Uczy języków obcych i sprzyja dobrym kontaktom z cudzoziemcami. Ułatwia znalezienie stałej i dobrze płatnej pracy za granicą, więc to jego poproś o pomoc w tych sprawach. Opiekuje się także podróżnymi i wszystkim, co ma związek z wyjazdem. Chroni wolność i niezależność w obcym kraju.
anioł Melahel
opiekun urodzonych od 13 do 17 lipca
Odkrywa tajemnice zielarstwa, sprzyja osobom szukającym ratunku w ziołowych lekach. Ma dar szybkiego i skutecznego uzdrawiania.
anioł Hahuiah
opiekun urodzonych od 18 do 22 lipca
Chroni przed gwałtem, napadami i agresją zwierząt. Kieruje losami swych podopiecznych tak, by uniknęli złych wydarzeń i zagrożeń. W nagłej i niebezpiecznej sytuacji natychmiast śpieszy z pomocą. Zwracaj się do niego w trudnych chwilach.
anioł Nith-Haiah
opiekun urodzonych od 23 do 28 lipca
Pomaga zrozumieć tajniki parapsychologii. Niesie mądrość i zdolność pojmowania wiedzy duchowej. Odkrywa niewidzialne światy. Przekazuje dar jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Otwiera czakram koronny i przekazuje nową świadomość. Jest z nami podczas medytacji i modlitw.
anioł Haaiah
opiekun urodzonych od 29 lipca do 2 sierpnia
Broni skazanych w procesach sądowych, ochrania winnych i niewinnych. To niebiański adwokat i Anioł Miłosierdzia, poucza, nawraca i pokazuje właściwą drogę życiową.
sierpień opiekun Hamaliel
anioł Yerathel
opiekun urodzonych od 3 do 7 sierpnia
Patron sprawiedliwości. Demaskuje kłamców, oszczerców oraz wrogów. Eliminuje z najbliższego otoczenia fałszywych przyjaciół i intrygantów. Anioł szczerości, prawdomówności i bożego światła. Pomaga w respektowaniu praw człowieka.

anioł Seheiah
opiekun urodzonych od 8 do 13 sierpnia
Zapobiega pożarom. Niesie pomoc wszystkim, którzy boją się ognia albo zostali poparzeni płomieniami. Patron strażaków i uzdrowiciel chorób na tle psychosomatycznym.

anioł Reiel
opiekun urodzonych od 14 do 18 sierpnia
Jest tarczą ochronną egzorcystów, pozwala uwolnić się od czarów i klątw. Anioł ma szczególną moc w walce z siłami zła. Jest przeciwnikiem czarnej magii i pogańskich obrzędów.

anioł Omael
opiekun urodzonych od 19 do 23 sierpnia
Obdarza płodnością, opiekuje się dziećmi i rodzicami. Czuwa nad porodami, nie dopuszczając do powikłań. Anioł troszczący się o zdrowie potomstwa, pomaga w wyleczeniu wielu chorób.

anioł Lekabel
opiekun urodzonych od 24 do 28 sierpnia
Pomaga osiągnąć sukces zawodowy. Jest przychylny osobom ambitnym i operatywnym zawodowo. Zwróć się do niego, jeśli chcesz awansować. Anioł postępu zawodowego. Przynosi mądrość, a wytrwałym również finansowe korzyści.

anioł Vasariah
opiekun urodzonych od 29 sierpnia do 2 września
Uzdrawia dźwiękiem. Patron śpiewu, tańca i muzyki. Obdarza podopiecznych talentem muzycznym. Inspiruje tancerzy, śpiewaków, kompozytorów, dyrygentów. Opiekun nauczycieli i wykładowców muzyki. Zdolnych nagradza fortuną.
:angel:wrzesień opiekun Zuriel
• anioł Yehujah
opiekun urodzonych od 3 do 7 września
Otacza opieką osoby naiwne i łatwowierne, ze słabym charakterem. Ujmuje się za ofiarami sprytnych kombinacji i oszustw. Dodaje wewnętrznej siły do przezwyciężenia lęku, wspomaga asertywność. Utwierdza w poczuciu własnej wartości. Anioł godności i silnej woli.

• anioł Lehahiah
opiekun urodzonych od 8 do 13 września
Patron politycznych interesów, ale tylko mądrych i szlachetnych. Wprowadza pokój, harmonię, obdarza umiejętnością negocjowania. Sprzyja rozwojowi ekonomii i polityki pieniężnej. Zapewnia sukces zawodowy.

• anioł Khavakiah
opiekun urodzonych od 14 do 18 września
Przynosi pokój i pojednanie. Doprowadza do zgody zwaśnionych. Anioł miłości, przebaczenia i miłosierdzia. Działa jak sprawiedliwy dobroczyńca, ożywia serca z kamienia.

• anioł Menadel
opiekun urodzonych od 19 do 23 września
Pomaga znaleźć i utrzymać pracę. Patron dobrej i stałej pracy zarobkowej, również firm rodzinnych, które długo utrzymują się na rynku. Zapewnia godziwe zarobki. Anioł dóbr materialnych oraz pomnażania majątku poprzez pracę.

• anioł Aniel
opiekun urodzonych od 24 do 28 września
Zsyła pomoc w trudnej sytuacji materialnej. Patron biednych i opuszczonych, którzy znikąd nie spodziewają się ratunku. Wysłannik miłosierdzia w nagłych potrzebach finansowych. Anioł inspirujący do działalności charytatywnej.

•anioł Haamiah
opiekun urodzonych od 29 września do 3 października
Pomaga odnaleźć duchowego mistrza. Towarzysz poszukiwań na drodze rozwoju duchowego. Objawia boskie prawdy i tajemnice bytu. Wybiera dla swoich podopiecznych najlepszego duchowego przewodnika. Anioł bożego światła.
październik opiekun Barchiel
anioł Rehael
opiekun urodzonych od 4 do 8 października
Jest uzdrowicielem, który dodaje sił witalnych, wzmacnia kondycję fizyczną, psychiczną i duchową. Uwalnia od negatywnych energii i przynosi ulgę w cierpieniu. Sprzyja poszukiwaniom korzeni genealogicznych.
anioł Yeiazel
opiekun urodzonych od 9 do 13 października
Uwalnia od złych przyzwyczajeń, złego towarzystwa i od wrogów, dodaje sił do walki z nałogami. Jest również patronem pisarzy, poetów i literatów.
anioł Hahahel
opiekun urodzonych od 14 do 18 października
Posłaniec niosący boską miłość. Ułatwia kontakt z Bogiem, wprowadza w stan duchowego uniesienia. Usuwa lęki i obawy. Napełnia radością, szczęściem i ufnością w opiekę sił wyższych. W medytacjach i modlitwach przyczynia się do rozwoju duchowego.
anioł Mikael
opiekun urodzonych od 19 do 23 października
Patron podróżników, ochrania wszystkie środki lokomocji. Anioł wierności, posłuszeństwa, zgody, porządku i harmonii. Demaskuje fałszerzy i ludzi obłudnych.
anioł Veuliah
opiekun urodzonych od 24 do 28 października
Patron niewolników, więźniów i zesłańców. Pomaga ratować krzywdzonych i uciskanych. To niezwykle silny anioł, obrońca sprawiedliwości. Obdarza rozlicznymi talentami i umiejętnością zarabiania pieniędzy. Kto cierpi biedę, powinien zwracać się do niego o pomoc.
anioł Yelahiah
opiekun urodzonych od 29 października do 2 listopada
Niebiański posłaniec przynoszący zwycięstwo w życiowych zmaganiach. Anioł walczących w wojnach i rewolucjach. Wspiera wojsko, urzędy, wszystkie instytucje państwowe. Ochrania ludzi odważnych, mądrych i sprawiedliwych. Pomaga w działaniach na rzecz dobra i uczciwości.
listopad opiekun Advachiel
anioł Sealiah
opiekun urodzonych od 3 do 7 listopada
Wzmacnia siły witalne, odmładza i regeneruje. Pomaga rekonwalescentom. To anioł niezwykłej mocy, który zsyła energię młodości i powstrzymuje proces starzenia się.
anioł Ariel
opiekun urodzonych od 8 do 12 listopada
Wspomaga jasnowidzów i wizjonerów. Pośredniczy w przekazywaniu tajemniczej energii kosmosu poprzez sny i podczas medytacji. Anioł światła, intelektu, trzeciego oka. Objawia przepowiednie, nowe myśli, a także korzystne rozwiązania.
anioł Asaliah
opiekun urodzonych od 13 do 17 listopada
Pomaga odnaleźć zagubione osoby i rzeczy. Niebiański posłaniec z miłością zwraca wszystko, co się straci przez roztargnienie albo z powodu kradzieży. Odkrywa skarby, pomaga odnaleźć stare, zaginione dokumenty. Odsłania prawdę, demaskuje oszustwa i zdrady.
anioł Mihael
opiekun urodzonych od 18 do 22 listopada
Patron dobrych związków kobiety i mężczyzny. Pomaga zachować harmonię i porozumienie, przekazuje pokój. Obdarza miłością, przyjaźnią i zrozumieniem. Łagodzi konflikty. Uczy odczuwania radości.
anioł Vehuel
opiekun urodzonych od 23 do 27 listopada
Strażnik moralności i poczucia godności. Pragnie, aby ludzie żyli zgodnie z zasadami etyki. Chroni świat przed demoralizacją, uczy, jak zachować równowagę między dobrem i złem.
anioł Daniel
opiekun urodzonych od 28 listopada do 2 grudnia
Pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji. Sugeruje dobre rozwiązania. Obdarza mądrością i elokwencją. Rozwija umiejętność kreatywnego działania. W biznesie reprezentuje twórcze myśli i korzyści finansowe.
grudzień opiekun Hanael
anioł Hahasiah
opiekun urodzonych od 3 do 7 grudnia
Niebiański posłaniec inspiruje swoich podopiecznych do poznawania tajemnic natury. Pomaga w badaniach naukowych z dziedziny chemii, fizyki, astronomii, medycyny i nauk pokrewnych. Odkrywa sekrety alchemii.
anioł Imamiah
opiekun urodzonych od 8 do 12 grudnia
Pomaga w beznadziejnych sytuacjach. Przynosi ratunek w nagłej potrzebie, nawet wtedy, gdy wszystko inne zawodzi. Równoważy energię ziemską i kosmiczną. Eliminuje negatywną karmę. Anioł miłosierdzia.
anioł Nanael
opiekun urodzonych od 13 do 16 grudnia
Sprzyja oświeceniu duchowemu, nakłania do odkrywania powołania duchowego czy zakonnego. Pomaga poczuć obecność Boga w czasie medytacji, kontemplacji, modlitw oraz ćwiczeń duchowych.
anioł Nithael
opiekun urodzonych od 17 do 21 grudnia
Chroni przed wypadkami. Otacza opieką w pracy, w domu, w podróży i wszędzie tam, gdzie może nas spotkać niebezpieczeństwo. Lekkomyślnych zawraca ze złej drogi, wskazując właściwy kierunek.
anioł Mebahiah
opiekun urodzonych od 22 do 26 grudnia
Roznieca duchową iskrę u osób, którym brakuje wiary. Rozwija duchowo, uczuciowo i intelektualnie. Anioł oświecenia, przemiany i boskiej miłości.
anioł Poyel
opiekun urodzonych od 27 do 31 grudnia
Obdarza dobrobytem i bogactwem. Dobroczyńca uwalniający energię w postaci materii. Wysłuchuje modlitw o pieniądze. Dawca wszelkiej pomyślności, obfitości i bożych błogosławieństw.

Zanim poprosisz o wróżbę przeczytaj regulamin NIE WRÓŻĘ NA PRV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi30-03-2010, 19:41:21
Post: #2
Anioły urodzenia
fajnie :) przyda się :)

co prawda pokrywa się to z moimi spostrzeżeniami, jednak i tak zajrzę malując ten kalendarz anielski ;)

anioły 2013
mandale

Moja strona
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
24-05-2010, 20:50:35
Post: #3
Anioły urodzenia
Każdy Anioł Stróż panuje nad pięcioma stopniami zodiaku i jednocześnie nad odpowiadającymi im pięcioma dniami w roku. Osoby urodzone w ciągu tych pięciu dni mają za stróża anioła panującego w danym momencie. Imiona ANIOŁÓW STRÓŻY osób urodzonych w określonych datach:
1)WEHUJASZ 21 — 25 marca
2)JELIEL 26 — 30 marca
3)SITAEL 31 marca — 4 kwietnia
4)ELEMIASZ 5 — 9 kwietnia
5)MAHASJASZ 10 — 14 kwietnia
6)LAELAHEL 15 — 20 kwietnia
7)AHAIASZ 21 — 25 kwietnia
8)LAELAHEL 15 — 20 kwietnia
9)HAZJEL 1 — 5 maja
10)ALADIASZ 6 — 10 maja
11)LAUJASZ 11 — 15 maja
12)HAHJASZ 16 — 20 maja
13)JEJAZEL 21 — 25 maja
14)MEBAHEL 26 — 31 maja
15)HARIEL 1 — 5 czerwca
16)HAKAMIASZ 6 — 10 czerwca
17)LAWIASZ 11 — 15 czerwca
18)KALIEL 16 — 21 czerwca
19)LEWJASZ 22 — 26 czerwca
20)PAHALIASZ 27 czerwca — 1 lipca
21)NELCHAEL 2 — 6 lipca
22)JEJAJEL 7 — 11 lipca
23)MELAHEL 12 — 16 lipca
24)HAHAJASZ 17 — 22 lipca
25)NITHAJASZ 23 — 27 lipca
26)HAAJASZ 28 lipca — 1 sierpnia
27)JERATEL 2 — 6 sierpnia
28)SEHEJASZ 7 — 12 sierpnia
29)REIJEL 13 — 17 sierpnia
30)OMAEL 18 — 22 sierpnia
31)LEKABEL 23 — 28 sierpnia
32)WASARIASZ 29 sierpnia — 2 września

c.d.n
Zacytuj ten post w odpowiedzi
25-05-2010, 21:24:58
Post: #4
RE: Anioły urodzenia
33)JEHUJASZ 3 — 7 września
34)LEHAHIASZ 8 — 12 września
35)SZAWAKIASZ 13 — 17 września
36)MONADEL 18 — 23 września
37)ANIEL 24 — 28 września
38)HAAMIASZ 29 września — 3 października
39)REHAEL 4 — 8 października
40)IHIAZEL 9 — 13 października
41)HAHAHEL14 — 18 października
42)MIKAEL 19 — 23 października
43)WEULIASZ 24 — 28 października
44)JELACHIASZ 29 października — 2 listopada
45)SEALIASZ 3 — 7 listopada
46)ARIEL 8 — 12 listopada
47)ASALIASZ 13 — 17 listopada
48)MIHAEL 18 — 22 listopada
49)WEHUEL 23 — 27 listopada
50)DANIEL 28 listopada — 2 grudnia
51)HAHASJASZ 3 — 7 grudnia
52)IMAMIASZ 8 — 12 grudnia
53)NANAEL 13 — 16 grudnia
54)NITAEL 17 — 21 grudnia
55)MEBAHIASZ 22 — 26 grudnia
56)POJEL 27 — 31 grudnia
57)NEMAMIASZ 1 — 5 stycznia
58)JEJAEL 6 — 10 stycznia
59)HARAHEL 11 — 15 stycznia
60)MIZRAEL 16 — 20 stycznia
61)UMABEL 21 — 25 stycznia
62)JAHEL 26 — 30 stycznia
63)ANAUEL 31 stycznia — 4 lutego
64)MEHIEL 5 — 9 lutego
65)DAMABIASZ 10 — 14 lutego
66)MANAKEL 15 — 19 lutego
67)EJAEL 20 — 24 lutego
68)HABUHIASZ 25 — 28/29 lutego
69)RAHAHEL 1 — 5 marca
70)JABAMIASZ 6 — 10 marca
71)HAIAJEL 11 — 15 marca
72)MUMIASZ 16 — 20 marca


Anioły od 1 do 8, należą do CHURU SERAFINÓW (archanioł Matatron), opis poszczególnych aniołów tego churu znajdziecie tutaj: http://ezotop.pl/thread-1857.html
anioły od 8 do 16 przypisane są do CHURU CHERUBINÓW (archanioł Razjel), szczegóły: http://ezotop.pl/thread-1859-post-13939.html#pid13939
anioły od 17 do 24 to CHÓR TRONÓW (archanioł Binael),opis: http://ezotop.pl/thread-1860.html
anioły od 25 do 32- CHÓR PANOWANIA (archanioł Hasediel), szczegóły: http://ezotop.pl/thread-1861.html
anioły od 33 do 40- CHÓR POTĘGI (archanioł Kamael),opis: http://ezotop.pl/thread-1862.html
anioły od 41 do 48- CHÓR ANIOŁÓW SŁOŃCA lub ANIOŁÓW CNÓT (archanioł Rafał),szczegóły: http://ezotop.pl/thread-1863.html
anioły od 49 do 56- CHÓR KSIĘSTWA (archanioł Haniel),opis: http://ezotop.pl/thread-1865.html
anioły od 57 do 64- CHÓR ARCHANIOŁÓW (archanioł Michał),więcej tutaj: http://ezotop.pl/thread-1888.html
anioły od 65 do 72- CHÓR ANIOŁÓW (archanioł Gabriel),szczegóły: http://ezotop.pl/thread-1888.html


C.D.N
Zacytuj ten post w odpowiedzi
26-05-2010, 20:48:18
Post: #5
RE: Anioły urodzenia
W sprawieMIŁOŚCI: Sitael [3], Mahasjasz [5], Lelahel [6], Haziel [9], Aladiasz [10], Laujasz [11], Hahaiasz [12], Jejazlel [13], Hariel [15], Lawiasz [17], Kaliel [18], Lewjasz [19], Nelchael [21], Melahel [23], Jeratel [27], Omael [30], Chawakiasz [35], Aniel [37], Rehael [39], Mikael (anioł) [42], Asaliasz [47], Mihael [48], Imamiasz [52], Pojel [56], Umabel [61], Jahel [62], Meniel [66], Mumiasz [72].

W sprawie PIENIĘDZY: Elemiasz [4], Lelahel [6], Achiasz [7], Kahetel [8], Mebahel [14], Hakamiasz [16], Leujasz [19], Jejajel [22], Melahel [23], Haajasz [26], Lekabel [31], Lehahiasz [34], Monadel [36], Wewaliasz [43], Nitael [54], Pojel [56], Nemamiasz [57], Harahel [59], Anauel [63], Damabiasz [65], Meniel [66], Rochel [69], Mumiasz [72].

W sprawie ZDROWIA (fizycznego i duchowego): Wehujasz [1], Lelahel [6], Aladiasz [10], Lewiasz [17], Melahel [23], Seechiasz [28], Omael [30], Rehael [39], Sealiasz [45], Daniel [50], Hahazjasz [51], Nanael [53], Nitael [54], Pojel [56], Jejlael [58], Mizrael [60], Anauel [63], Meniel [66], Ejael [67], Habwiasz [68], Jibamiasz [70], Mumiasz [72].

W sprawie PRACY: Wehujasz [1], Jeliel [2], Elemiasz [4], Achiasz [7], Jejazel [13], Hariel [15], Hakamiasz [16], Lekabel [31], Jehujasz [33], Monadel [36], Rehael [39], Mikael (anioł) [42], Sealiasz [45], Mizrael [60], Mumiasz [72].
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Anioły przewodzące znakom zodiaku Obcy 0 6.326 08-11-2009 10:21:20
Ostatni post: Obcy