Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medytacja z Archaniołem Rafałem
24-05-2010, 18:12:54
Post: #1
Medytacja z Archaniołem Rafałem
Medytacja z Archaniołem Rafałem, Aniołem Uzdrowienia, Aniołem Zielonego Promienia.

Archanioł Rafał pokazuje się w medytacji najczęściej pod postacią młodego, ubranego na zielono mężczyzny. Czasem trzyma w dłoni szmaragdowo zieloną księgę lub laskę Eskulapa (symbol medycyny). Pod stopami lub zawieszony na szyi miewa symbol ryby.
Jest miłym, przyjacielskim i pomocnym towarzyszem o wesołym usposobieniu. To mądry Doradca, który usłyszał Twoje prośby o uzdrowienie ciała, myśli, uczuć czy duszy i chętnie śpieszy na pomoc.
Symbolizujący kolor Archanioła Rafała kolor zielony to połączenie błękitu, symbolu siły, wiary oraz koloru żółtego, oznaczającego boską mądrość.

W czym może pomóc medytacja?
Medytując przykłądowo z obrazem (bądź kartą przedstawiającą) Archanioła Rafaela, możemy w prowadzić w chory organ lub narząd zieloną, uzdrawiającą energię Archanioła, który koi ból, leczy, relaksuje, uzdrawia stosunki z bliską osobą. Medytację stosuje się również, by rozwijać się duchowo.

Przygotowanie do medytacji.
1. Zapal świecę i kadzidło najlepiej o zapachu drzewa sandałowego, mięty, eukaliptusa, mchu dębu lub kosodrzewiny – te właśnie zapachy przynależą Archaniołowi Rafaelowi. Możesz również zapalić inne ulubione kadzidło.
2. Włącz muzykę relaksacyjną. Doskonale wprowadza do medytacji śpiew ptaków, odgłosy przyrody, szum morza.
3. Przez chwilę przyglądaj się ilustracji przedstawiającej wizerunek Archanioła. Spróbuj zapamiętać jak najwięcej szczegółów.
4. Usiądź lub połóż się wygodnie. Zamknij oczy. Oddychaj głęboko i miarowo. Powtarzaj sobie w myślach „wdech”, potem odlicz od jednego do trzech „wydech” i znowu odlicz od jednego do trzech. Wyobraź sobie, że wydychasz stres, ból, przygnębienie. Oddychaj powoli. Spokojnie, głęboko – wdech i wydech – 8 – 10 razy.

Treść medytacji.
Idziesz przez most ze swoim Aniołem Stróżem lub innym Opiekunem Duchowym. Jesteś całkowicie bezpieczny. Zobacz jak wygląda Twój most, jaki ma kolor, kształt. Zobacz jak jesteś ubrany. Przechodzisz na drugą stronę mostu.
Idziesz po łące pełnej kwiatów, słyszysz śpiew ptaków. Jest ciepła wiosna. Słońce świeci, ale na niebie widzisz chmurki. Zaraz zacznie padać wiosenny, ciepły deszcz. Spadają pierwsze duże krople.
Prosisz Archanioła Rafaela by przyszedł do Ciebie. (Możesz o to samo poprosić Anioły Zielonego Promienia).
Z chmury schodzi Anioł. Młody, muskularny mężczyzna odziany jest w zielone, szmaragdowe szaty, na nogach ma sandały.
Zbliża się i wyciąga nad Twoją głową dłonie. Z jego rąk spływają strumienie zielonego światła, które łączą się z kroplami deszczu. Słyszysz pomruki burzy, grzmoty.
Deszcz pada coraz mocniej i coraz więcej zielonych promieni przenika przez Twoje ubranie. Przechodzą przez Twoją skórę. Wędrują po całym ciele, oczyszczają Twoje myśli, uczucia i z ogromną siłą wnikają w chory narząd lub organ. Czujesz się wspaniale.
Głęboki wdech i głęboki wydech.
Pozostań w medytacji. Daj sobie czas, by zobaczyć i poczuć wszystko, co się dzieje wokół.
Kiedy uznasz za stosowne podziękuj najpiękniej jak potrafisz, Archaniołowi Rafaelowi za uzdrawiającą energię.
Wiosenna burza odeszła. Świeci słońce, śpiewają ptaki. Wracasz przez most ze swoim Aniołem Stróżem lub Opiekunem Duchowym.
Jesteś spokojny, zrelaksowany. Czujesz się wspaniale, uśmiechasz się. W oczach masz iskierki radości.
Podziękuj Aniołowi Stróżowi, poproś Go by był zawsze z Tobą. Powiedz jak bardzo Go kochasz i potrzebujesz w każdej chwili swego życia. To Twój najlepszy przyjaciel, Doradca, Obrońca.
Otwórz oczy i uśmiechnij się. Z ochotą powróć do swoich zajęć.

Źródło: Medytuj z aniołami
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi24-05-2010, 18:52:17
Post: #2
RE: Medytacja z Archaniołem Rafałem
A czy ja mogę prosić o medytację z Dżibrilem?

Gabryś to mój ukochany archanioł.
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Medytacja - radykalne wybaczenie Aga 0 3.227 23-01-2010 10:54:37
Ostatni post: Aga