Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do wróżek i wróżów
06-06-2009, 10:25:36
Information Pytania do wróżek i wróżów
Nurtują Cię pytania odnośnie wróżenia i przepowiadania przyszłości? To jest najlepsze miejsce aby je zadać. Nie proście tutaj o wróżbę [do tego służy inny wątek] tylko o wyjaśnienie wszelkich aspektów i wątpliwości dotyczących wróżenia.

Kto pyta - nie błądzi :)

PS. Nie męczcie za bardzo naszych kochanych wróżbitów, bo się zbuntują hihi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

06-06-2009, 13:07:59
RE: Pytania do wróżek i wróżów
Chętnie odpowiem na rózne pytania dotyczące wrózenia czy stawiania kart, jak kto woli (a ja wolę tak właśnie;)) Może jakieś mity uda mi się obalić :D

Nasza przeszłość nadaje kształt przyszłości.
Tarot w praktyce - odwiedź mój blog :)
06-06-2009, 13:42:47
ja chciałabym zapytać o wróżbę
czy nasze myślenie ma wpływ na wróżbę?

"Trzeba przeżyć ból by opisać cierpienie,trzeba dotknąć nieba by rozkosz zapisać,trzeba stracić nadzieję by cenić złudzenia, trzeba być samemu by cenić we dwoje, trzeba zamknąć drzwi żeby ktoś zapukał, trzeba się zapytać by ktoś wskazał drogę, trzeba przeżyć romans by rozpoznać miłość..."
06-06-2009, 13:59:40
W kartach ukazany jest sposób naszego myślenia na dany temat. W życiu nasze poglądy, przekonania (kody) zaważają o naszych doświadczeniach. Nie wiem, czy o to chciałaś zapytać ?

06-06-2009, 14:03:58
czyli jeśli zmienię myślenie zmieni się tez wróżba, tak?
a co z przeznaczeniem? karty nie pokazują tego?

"Trzeba przeżyć ból by opisać cierpienie,trzeba dotknąć nieba by rozkosz zapisać,trzeba stracić nadzieję by cenić złudzenia, trzeba być samemu by cenić we dwoje, trzeba zamknąć drzwi żeby ktoś zapukał, trzeba się zapytać by ktoś wskazał drogę, trzeba przeżyć romans by rozpoznać miłość..."
06-06-2009, 15:18:26
Przeznaczenie to inaczej nasza droga która wybieramy przed narodzeniem. Zmiana myslenia lub nie to też część tego jak nazywasz przeznaczenia. Człowiek ma za zadanie nauczyc sie czegoś i rozwijać się, jesli tego nie robi to np powtarza wciąż te same błędy i kręci się w kółko. Wiele osób nazywa przeznaczeniem jakieś wydarzenia, na które nie mają wpływu tak jak śmierć, to oczywiste, czy też starzenie się. Ogólnie rzecz ujmując kazdy tworzy swoje przeznaczenie z tego co otrzymał i czego się uczy przez całe życie, a w kartach widać tendencję, w która stronę zmierza dany człowiek..

Jeśli zmienisz sposób myślenia na jakiś temat , to z pewnością Twoja rzeczywistość się zmieni. Np: jesli ktoś wciąż słyszał, ze jest do niczego, a ktos inny że jest fantastyczny, to oczywiste, ze zycie Tych dwóch osób wygląda zupełnie inaczej. A dlaczego...? Przecież to tylko przekonanie..

06-06-2009, 15:30:01
jasminum, wg mnie to co Ty nazywasz przeznaczeniem to jest los
czyli droga do celu ...przeznaczenie człowiek wg mnie ma jedną drogę ( czyli los) do jego realizacji jest wiele
ale są rzeczy na które człowiek nie ma wpływu i może to jest właśnie przeznaczenie?
a co z uczuciami? na nie nie mam wpływu, nie mam wpływu na to czy dana osoba mnie pokocha, prawda? i czy jeśli będę myśleć pozytywnie to moje myślenie chyba raczej nie zmieni uczuć tej osoby w stosunku do mnie..wiec temat trochę zakręcony:D

06-06-2009, 15:33:52
strasznie zakręcony temat :). A co jeśli chodzi o karmę? jeśli zrobimy rytuały na np. znalezienie pracy to wpływa to na naszą karmę? jak się zrobi rytuał to widać to w kartach?
06-06-2009, 15:38:27
A czy wg Ciebie przeznaczenie jest zapisane w naszym horoskopie, bądz w naszej numerologii?
Nigdzie nie jest napisane, ze tylko pan A obdarzy Cię prawdziwą miłością. A jesli byś spotkała pana A i on wcale by Ci nie leżał i nie chciałabyś się z nim wiązać, a astrolog powiedziałby Ci, ze to właśnie pan A jest tym człowiekiem ? To co byś zrobiła? :) Zaczęłabyś Myśleć.. ?:)

06-06-2009, 15:44:08
bo już się gubię w tym wszystkim. Chciałbym wiedzieć czy jak się zrobiło rytuał na np prace czy to widać w kartach?
06-06-2009, 15:47:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2009 15:51:27 przez migotka.)
jasminum nie o to mi chodziło z tymi uczuciami
miałam na myśli ze swoim myśleniem pozytywnym nie wpłynę na czyjeś uczucia do mnie
wiec teoria ze myślenie ma wpływ chyba raczej nie działa:)

karma to nie jest przeznaczenie tylko skutki wcześniej podjętych decyzji ( tak w skrócie)
a w buddyzmie karma to tez całkiem coś innego
wiec pojecie względne :) zależne od religii...

06-06-2009, 15:59:45
A ja wam dodam słowa mojej Babci

Każdemu zapala się świeczka jak się rodzi i każdy ma wszystko pisane, a jak ta świeczka zgaśnie to już nic nie pomoże nawet najlepsi lekarze czy specjaliści.

A po za tym jak bym wiedział ze się przewrócę to bym usiadł.

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
06-06-2009, 16:11:29
a moja babcia mowi

co komu przeznaczone na drodze rozkraczone:D

06-06-2009, 16:19:54
dobrze babcia gada - polać jej :P
06-06-2009, 16:24:40
Fuj ale niedobre polej jeszcze - słowa mojej babci

no to admin polej

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Odpowiedz