Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOROSKOPY TYGODNIOWE
01-06-2010, 21:05:46
Post: #46
Panna - 31.05 - 6.06
PANNA
HOROSKOP NA TYDZIEŃ 31.05 - 6.06


Tydzień pod znakiem spotkań. I dobrze, bo masz teraz wyjątkowego nosa do interesów!

Pozycje planet:

Twój władca, Merkury, znajduje się w przyjaznym Pannom Byku i będzie oddziaływał sekstylem z Wenus. Wenus sprzyja Ci z Raka. Słońce w Bliźniętach działa na Ciebie kwadraturą. Mars stoi u progu Twojego znaku, w którym znajdzie się w przyszłym tygodniu.

Co cię czeka:

Tydzień pod znakiem spotkań, narad i dyskusji. Weźmiesz udział w imprezach, na których można czegoś się dowiedzieć, nauczyć, wymienić doświadczeniami z innymi i zabawić, a także nawiązać nowe kontakty. Planety sprzyjają Pannom zajmującym się handlem i sztuką. Interesy robić będziecie mądrze, z wyczuciem. Osobna uwaga należy się osobom z 19–22.09, które powinny dobrze zabezpieczyć swoje interesy, zadbać o bezpieczeństwo i komfort na przyszłość!

Miłość i partnerstwo:

Panny z końca znaku mogą teraz czuć się osamotnione, nawet jeśli mają wokół siebie tłum przyjaciół. Być może dlatego, że macie na głowie problemy, z którymi musicie same sobie poradzić…? Poza tym Saturn buduje niewidzialną barierę między Tobą a ludźmi, która może utrudniać emocjonalny kontakt. Pozostałe Panny – przeciwnie: zarówno z partnerem, jak i z przyjaciółmi oraz rodziną wszystko ułoży się niezwykle harmonijnie! Widać doskonałe porozumienie, zwłaszcza w sprawach materialnych. Udadzą się rodzinne i towarzyskie imprezy oraz randki. Znaki, z którymi połączą Cię najcieplejsze uczucia, to Byk, Rak i druga Panna. Pod górkę z Lwem i Rybami.

Praca i nauka:

Masz nosa do interesów, ale musisz zaufać sobie, nie słuchać doradców, których teraz będzie mnóstwo w Twoim otoczeniu. Chodzi oczywiście o ekspertów amatorów, którzy każdemu radzą, ale sami ze swoich rad nie korzystają... Teraz jest urodzaj właśnie na takich specjalistów, którzy się na wszystkim znają i w każdej dziedzinie zabierają głos. Jeśli trafią na obszar, na którym nie czujesz się pewnie, narobią Ci bigosu w głowie! Lepiej więc szukaj informacji w pewnych źródłach, nie słuchaj znajomych.

Pieniądze:

Bez rewelacji, ale dzięki swym licznym kontaktom z ludźmi możesz zaoszczędzić, otrzymać coś w prezencie, trafić na dobrą okazję, skorzystać z informacji, które przyniosą konkretne zyski.

Szczęśliwe liczby:

4, 14, 27

Szczęśliwy kolor:

zielony

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.08 – 31.08
Możesz góry przenosić! Znajdziesz sposób, by osiągnąć swoje cele mniejszym nakładem sił.
* Urodzeni 1.09 – 10.09
Będziesz bombardowana informacjami. Nie trać krytycyzmu, oddziel ziarno od plew.
* Urodzeni 11.09 – 22.09
Mimo wiosennej aury będziesz podupadać na duchu. Szukaj towarzystwa ludzi, przy których możesz być po prostu sobą.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 31.05


Dzień bardzo sprzyja przyszłym sukcesom: jeśli musisz przygotować się do egzaminów lub do podróży, zrób to teraz!

Wtorek 1.06

To dobry czas na zaplanowanie wczasów albo biznesu. Będziesz otwarta na nowości: od razu poznasz się na zaletach jakiegoś nowego sprzętu albo mody. Dla bliskich będziesz dobrym doradcą.

Środa 2.06

Szykują się narady, wyjazd na konferencję czy załatwianie spraw urzędowych. Dobry moment na podejmowanie poważnych decyzji – np. co do wyboru pracy albo... koloru wykładzin w mieszkaniu.

Czwartek 3.06

Będzie sporo niepotrzebnego pośpiechu, ludzie mogą Ci zawracać głowę. Jakiś alarm okaże się fałszywy, czyjeś kłopoty przesadzone, więc lepiej nie przejmuj się na zapas.

Piątek 4.06

Wciągną Cię problemy innych. Komuś poświęcisz więcej uwagi – okaże się, że potrafisz pomóc, nie jest to wcale trudne. Znajdziesz więcej czasu dla swoich bliskich i dla tego, kogo kochasz. Dzień okaże się luźniejszy, niż się spodziewałaś.

Sobota 5.06

Sporo zajęć, jakieś imprezy lub wycieczki; będziesz potrzebna innym. Może się okazać, że pewne towarzystwo nie da sobie rady bez Ciebie...

Niedziela 6.06

Ciąg dalszy weekendowych przygód: masz szansę okazać się sprawnym organizatorem lub przewodnikiem. Dzisiejsze zajęcia i rozrywki mogą być trudniejsze, bardziej męczące i dłuższe, niż Ci się wydawało...

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
01-06-2010, 21:09:28
Post: #47
Waga - 31.05 - 6.06
WAGA
HOROSKOP NA TYDZIEŃ 31.05 - 6.06


Rodzina da Ci się we znaki. Na dodatek trzeba będzie podjąć decyzje w sprawach uczuciowych.

Pozycje planet:

Wenus, władczyni Wag, wędruje przez znak Raka i cały czas odbierać będzie przyjazne wpływy od Merkurego. Słońce sprzyja Wam ze znaku Bliźniąt, a Mars – z Lwa.

Co cię czeka:

Dopóki Wenus przebywać będzie w znaku Raka, dopóty nie uwolnisz się od spraw domowych i rodzinnych. Wymagać one będą od Ciebie większej aktywności, uczuciowego zaangażowania, cierpliwości i odporności na stres. Rodzina może Ci się dać we znaki! Serce mówić Ci będzie co innego niż rozsądek, jednak kierować się będziesz poczuciem obowiązku lub tym, co wypada… Ucieszą Cię dobre okazje w życiu towarzyskim, możliwość zawarcia nowych kontaktów, a także perspektywa przeżycia czegoś niebanalnego...

Miłość i partnerstwo:

Potrzebujesz bliskości, intymnego, głębokiego związku z drugą osobą, ale jednocześnie trochę się takiej bliskiej więzi obawiasz, chciałabyś zachować niezależność. Dlatego dla partnera Twoje zachowanie może być niejednoznaczne. On może nie rozumieć, o co właściwie Ci chodzi. Bo najpierw przyciągasz, a zaraz potem odpychasz. To jesteś gorąca, to lodowata... Możesz bardziej się zbliżyć do kogoś, kto był tylko Twoim znajomym. Ale czy wiedza, jaką uzyskasz o tej osobie, dobrze posłuży Waszym dalszym stosunkom? Czasem lepiej jest trzymać się na dystans... Na jednej fali nadajesz z Bliźniętami, Lwem, Strzelcem i Wodnikiem. Napięcia i zgrzyty mogą wystąpić między Tobą a Bykiem, Rakiem i drugą Wagą.

Praca i nauka:

Szczególne sukcesy czekają te z Was, które pomagają innym. Planety bowiem sprawią, że dobrze wczujecie się w dusze innych ludzi. Wykażecie empatię, ale i zrozumienie dla mechanizmów, jakie kierują ludzkim postępowaniem i odczuwaniem. Wszystkie Wagi będą w dobrej formie intelektualnej. Wykażą się wielkim talentem do wyławiania potrzebnych informacji. W prasie, książkach i w rozmowach znajdziesz coś, co przyda Ci się w pracy lub interesach.

Pieniądze:

Bliscy i inne osoby, które masz na utrzymaniu, wyciągną od Ciebie ostatni grosz. Nie będziesz miała serca, by im odmówić. Na szczęście możesz też liczyć na większe wpływy, więc w sumie – wyjdziesz na zero.

Szczęśliwe liczby:

14, 20, 44

Szczęśliwy kolor:

szary

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.09 – 30.09
Nie obwieszczaj zbyt szybko porażki. Coś, co wygląda na niepowodzenie, może objawić się z innej strony...
* Urodzeni 1.10 – 10.10
Twoje stosunki z partnerem i rodziną pod napięciem. Jednak poważna rozmowa rozwiąże problem.
* Urodzeni 11.10 – 22.10
Możesz odnieść korzyść tam, gdzie ktoś inny straci. Np. zyskasz na czyimś gapiostwie, roztargnieniu czy spóźnialstwie.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 31.05


Trzeba przysiąść fałdów – i to już od rana. Na szczęście na wszystkim się znasz, problemy nie będą trudne do rozwiązania, a jeszcze będziesz mieć farta. Sprawom domowym poświęcisz więcej uwagi.

Wtorek 1.06

Dzień pomyślny, chociaż trochę nerwowy – trzeba będzie chwytać okazje i szybko podejmować decyzje. Ale dzięki temu dostaniesz coś, co inni przegapią…

Środa 2.06

Dobry dzień na zawieranie znajomości i załatwianie spraw z kimś wysoko postawionym. Ze stresowymi sytuacjami poradzisz sobie wyśmienicie. W Twoim otoczeniu widać kogoś, kto Cię bardzo lubi albo nawet kocha, tylko nie wie, jak Ci to powiedzieć…

Czwartek 3.06

Będzie więcej niż zwykle niejasności. Uważaj, by nie wplątać się w dyskusje lub kłótnie. Szczególnie zadbaj o najbliższych, którzy mogą mieć problemy lub potrzebują pomocy, a nie powiedzą wprost...

Piątek 4.06

Dobry dzień na szczere rozmowy i rozwiązywanie pogmatwanych problemów. Znajdziesz proste rozwiązania. Będziesz w twórczym nastroju – to natchnienie warto wykorzystać!

Sobota 5.06

Dzień spędzisz w miłym gronie. Dobry czas na kulturalne imprezy i romantyczne randki. Planów będziesz mieć wiele – warto wybrać ten najlepszy!

Niedziela 6.06

Dasz się namówić na sposób spędzenia czasu, który nie za bardzo Ci się spodoba. Jacyś znajomi mogą mieć Ci za złe, że ich nie odwiedzasz. Trudno wszystkich zadowolić…

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
01-06-2010, 21:20:20
Post: #48
Skorpion 31.05 - 6.06
SKORPION
HOROSKOP NA TYDZIEŃ 31.05 - 6.06


Twój cel w tym tygodniu: wyluzować! Nie planuj ważnych spraw, bo nic z nich nie wyjdzie.

Pozycje planet:

Naprzeciwko Twojego znaku, w Byku, znajduje się Merkury, który pozostaje w sekstylu z Wenus – ta patrzy życzliwie z Raka. Mars wciąż pozostaje w Lwie i w najbliższych dniach utworzy opozycję z Neptunem. Słońce tranzytuje Bliźnięta.

Co cię czeka:

Nie planuj na ten tydzień – a zwłaszcza na jego drugą połowę – niczego ważnego, co wymagałoby specjalnego wysiłku lub mobilizacji. Zbyt ambitne plany mogą nie wypalić. Neptun i Mars pozostające w konflikcie mogą być przyczyną zamieszania. Możesz kręcić się w kółko, narzekać, że to, co robisz, jest mało efektywne, nieskuteczne. Za to sprzyja Ci Wenus w Raku, która gwarantuje miłe chwile wśród bliskich. Możesz wybrać się na piknik lub majówkę, ale jako gość, a nie osoba organizująca. Dotyczy to szczególnie osób z 18–21.11, które powinny bardziej uważać na zdrowie.

Miłość i partnerstwo:

Skorpiony z 18–21.11 starannie powinny dobierać sobie towarzystwo – możecie trafić na nudziarzy albo wampiry energetyczne, które zepsują Wam wypoczynek. Chwilami możecie narzekać na porozumienie z otoczeniem, ale jeśli nie będziecie dodatkowo podgrzewać atmosfery, konflikty szybko miną. Niektóre Skorpiony mogą mieć problemy z wiernością – własną lub partnera... W sferze intymnej zaś mogą pojawić się wątpliwości i niezadowolenie. Jednak Wenus jest po Waszej stronie, więc macie wielkie szanse, by poradzić sobie ze wszystkimi kłopotami. Znaki dla Ciebie w tym tygodniu to Rak, drugi Skorpion, Ryby i Koziorożec. Ale Byk, Bliźnięta, Panna, Lew oraz Baran mogą Ci popsuć trochę krwi...

Praca i nauka:

Jeśli to tylko możliwe, nie zaczynaj w tych dniach nowych projektów. Zajmij się sprawami drugorzędnymi, wywiąż się ze swych zobowiązań, nadrób zaległości, zaprowadź porządki lub przygotuj sobie grunt pod przyszłe działania. Opozycja Marsa do Neptuna, która uściśli się w czwartek, nie wróży dobrze interesom. Niczym nie ryzykuj, wystrzegaj się strat i nieuczciwych partnerów. Sam zaś bądź fair w stosunku do swoich pracodawców i kolegów. Najkorzystniejszy będzie poniedziałek.

Pieniądze:

W tym tygodniu daruj sobie większe zakupy, nie podpisuj umów. Raczej nie wspieraj nikogo finansowo, bo Twoje dobre chęci mogą zostać źle spożytkowane...

Szczęśliwe liczby:

13, 25, 48

Szczęśliwy kolor:

turkusowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.10 – 31.10
Krótkie romanse ani szybkie interesy na dłuższą metę nie sprawią Ci satysfakcji. Stawiaj na to, co solidne, budowane na trwałych podstawach.
* Urodzeni 1.11 – 10.11
Dopisze Ci największe powodzenie w miłości i finansach... Głowa do góry!
* Urodzeni 11.11 – 21.11
Uważaj na zdrowie i bezpieczeństwo. W interesach łatwiej możesz teraz stracić niż zyskać...


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 31.05


To najlepszy dzień dla interesów. Będziesz w dobrej formie intelektualnej, a ze strony otoczenia możesz liczyć na współdziałanie. Nie prześpij tej szansy!

Wtorek 1.06

Pojawią się nowe sprawy i pomysły. Ale raczej jest za wcześnie, żeby wynikło z tego coś konkretnego. Nie ma sensu się spinać – zaleca się luz! To dobry dzień na regenerujące ćwiczenia lub zabiegi.

Środa 2.06

Będziesz w dobrej formie i nastroju, ale układ planet nie sprzyja ani działaniu, ani podejmowaniu decyzji. Lepiej skup się na tym, co daje Ci satysfakcję, na codziennych przyjemnościach, dobrej lekturze lub filmie.

Czwartek 3.06

Łatwo wciągną Cię sytuacje, których lepiej unikać. Mówiąc „jestem za” lub „jestem przeciw”, zawsze się komuś narazisz. Konieczna jest ostrożność. Nie wierz plotkom!

Piątek 4.06

Dobry moment na kończenie spraw. To, co jeszcze wczoraj wydawało Ci się trudne, dziś pójdzie jak z płatka! Komuś możesz sprawić wiele radości.

Sobota 5.06

Pomyślny dzień – grzechem byłoby go nie wykorzystać. Planety sprzyjają byciu z bliską osobą. Zainteresuje Cię sztuka, muzyka, głośne wydarzenia kulturalne. Nie czekaj na zaproszenie – sam coś zaproponuj!

Niedziela 6.06

Czeka Cię jakiś zryw: np. wycieczka albo impreza. Ty sam wpadniesz na jakiś pomysł albo znajomi wyciągną Cię z domu. Dużo nowości i wrażeń, dzień minie w szybkim tempie. Możesz czuć niedosyt – za dużo pośpiechu...

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
01-06-2010, 21:24:31
Post: #49
Strzelec - 31.05 - 6.06
STRZELEC
HOROSKOP NA TYDZIEŃ 31.05 - 6.06


Masz ochotę ruszyć w nieznane. Bądź czujny! Ten tydzień będzie obfitował w różne niespodzianki...

Pozycje planet:

Słońce wędruje przez Bliźnięta, czyli znajduje się naprzeciwko Twojego znaku. Wenus działa na Ciebie kwinkunksem z Raka, a Merkury – kwinkunksem z Byka. Mars w Lwie wciąż znajduje się w trygonie. Twój patron, Jowisz, tworzy koniunkcję z Uranem.

Co cię czeka:

Choć masz duszę obieżyświata, w tym tygodniu wyjątkowo – nawet jak na Ciebie – ciągnąć Cię będzie w nieznane. Wolne dni będą ku temu dobrą okazją, musisz tylko zadbać o przygotowania – inaczej z miłego wyjazdu zrobi się bieg z przeszkodami. Uważaj także na ludzi, z którymi spędzasz ten czas. Niewykluczone, że przyjdzie Ci trochę za nich myśleć. Twoje plany na przyszłość wymagać mogą teraz weryfikacji. Być może trzeba coś będzie w nich zmienić. W ogóle ten i najbliższe tygodnie mogą obfitować w niespodzianki. Aktywny bowiem jest Uran, a z tą planetą naprawdę trudno coś planować...

Miłość i partnerstwo:

Między Wami pojawią się sentymentalne nuty, które Tobie jednak mogą brzmieć jakby fałszywie… Chyba nie masz specjalnego nastroju na czułości. Tymczasem Twój partner (zwłaszcza spod znaku Byka, Raka lub Wagi) będzie tego potrzebował… Na tym tle mogą pojawić się między Wami zgrzyty, być może Twój partner będzie nawet trochę zazdrosny o czas, który poświęcasz innym? Wspaniale zabawisz się z Bliźniętami, Lwem i Wodnikiem – dobierzecie się jak w korcu maku!

Praca i nauka:

Słońce w opozycji do Twojego znaku każe Ci zweryfikować niektóre plany. Być może będziesz musiał coś przeorganizować w swoich zawodowych sprawach albo Tobie samemu przestaną się podobać wcześniej podjęte decyzje, czy nawet kierunek, w jakim zmierza Twoja kariera… Zaczniesz przymierzać się (przynajmniej w myślach) do innych pomysłów. Ale na razie pozostaną one tylko w Twojej wyobraźni. Uran działający na Jowisza sprzyja tym z Was, którym marzy się kariera międzynarodowa. Teraz mogą pojawić się takie możliwości, ale będą one ulotne, więc trzeba się szybko decydować!

Pieniądze:

Nie będą się Ciebie trzymać... Ale możliwe są też zastrzyki finansów. Bądź bardzo ostrożny podczas operacji bankowych, nie ryzykuj w inwestowaniu.

Szczęśliwe liczby:

8, 32, 42

Szczęśliwy kolor:

morski

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 22.11 – 30.11
Pozbądź się zaległości, zadbaj bardziej o siebie. Wkrótce możesz już nie mieć na to czasu...
* Urodzeni 1.12 – 10.12
Możesz mieć najwięcej zamieszania organizacyjnego. Musisz trzymać rękę na pulsie do końca...
* Urodzeni 11.12 – 21.12
Czasem wycofanie się z wcześniejszych planów jest najmądrzejszym rozwiązaniem i wcale nie musi oznaczać porażki. Bądź elastyczny!


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 31.05


Dziś kierować będzie Tobą rozsądek. Możesz więc podejmować decyzje, brać się za sprawy finansowe, interesy, a także mądrze działać w osobistych sprawach.

Wtorek 1.06

To najlepszy dzień na kontakty towarzyskie, nowe znajomości, a także by zaczerpnąć informacji, dowiedzieć się albo nauczyć czegoś nowego. Ale potrzebujesz więcej swobody, co może nie spodobać się Twojej drugiej połowie...

Środa 2.06

Trafisz dziś na bratnie dusze. Będziesz dla nich bardzo atrakcyjny; możesz wręcz okazać się kimś, kogo szukali.

Czwartek 3.06

Będziesz w dobrej formie, ale ogólna aura tego dnia niezbyt przyjazna... Nie polegaj dziś za bardzo na innych, bo mimo swoich najlepszych chęci mogą Cię zawieźć.

Piątek 4.06

Twoje samopoczucie lekko pod kreską. Być może przyjdzie Ci spędzić czas z kimś, za kim nie przepadasz. Z partnerem porozmawiaj o uczuciach, on może żywić wobec Ciebie oczekiwania, których nie będziesz w stanie spełnić...

Sobota 5.06

Weekend przyniesie nieoczekiwane propozycje, szanse, które pojawią się błyskawicznie, i które równie szybko mogą zniknąć. Jeśli coś Ci się nie uda, jakaś okazja przejdzie Ci koło nosa, nie żałuj – widać tak miało być...

Niedziela 6.06

Klimat dnia podobny do wczorajszego, z tym że dziś mieć będziesz większą ochotę na ruch. Nie żałuj sobie! Nie trać głowy na zakupach. Większe sumy wydawaj tylko po namyśle!

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi01-06-2010, 21:27:55
Post: #50
Koziorożec - 31.05 - 6.06
KOZIOROŻEC
HOROSKOP NA TYDZIEŃ 31.05 - 6.06


Przeczekaj spokojnie ten tydzień. W następnych będzie już znacznie lepiej!

Pozycje planet:

W Twoim znaku przebywa Pluton, a w poniedziałek znajdzie się w nim także Księżyc. Wenus z Raka działa opozycją, Słońce w Bliźniętach – kwinkunksem, a Merkury w Byku – trygonem. Twój władca, Saturn, wędruje przez ostatnie stopnie Panny.

Co cię czeka:

Będzie wszystkiego po trochu: pracy, rozrywek i luzu – żebyś jeszcze przed dłuższym urlopem złapał trochę oddechu. Opozycja Marsa do Neptuna, która potrafi namieszać w planach, nie będzie miała na Ciebie większego wpływu. Jednak ogólna aura tego tygodnia sprawi, że i Ty możesz narzekać na opóźnienia, zamieszanie i różne niejasności. W połowie tygodnia wszyscy będziemy jak te dzieci we mgle. Jeśli więc zamierzasz coś, co wymaga specjalnej mobilizacji, musisz zorganizować się wcześniej. Najlepiej znajdź sobie zajęcia, które nie wymagają wielkiego wysiłku.

Miłość i partnerstwo:

Wenus usytuowana naprzeciwko Twojego znaku wróży niespodzianki – zarówno miłe, jak i te gorsze. Jak to w życiu bywa: ktoś Cię miło zaskoczy, ktoś inny rozczaruje. Ze względu na nieharmonijne wpływy Neptuna i Marsa osoby w Twoim otoczeniu mogą mieć problemy z czymś, co do tej pory nie sprawiało im kłopotów. W stałych związkach pogoda będzie kapryśna. Zapewne nazbierało się trochę spraw do obgadania… Jeśli są pilne, siadajcie do rozmów na początku tygodnia, bo potem szanse na porozumienie nie będą duże. Znaki dla Ciebie to Byk, Bliźnięta, Panna oraz Skorpion. Pod górkę mieć będziesz z Wagą i Rakiem.

Praca i nauka:

Jowisz i Saturn wpłyną stabilizująco na karierę i interesy Koziorożców z końca znaku (16–19.01). Ale te z początku (22–23.12) mogą się czuć, jakby siedziały na beczce z prochem. Będziecie w dobrej formie intelektualnej, ale lepiej nie podejmujcie nowych wyzwań. W relacjach z kolegami ważne staną się ich prywatne kłopoty, np. problemy rodzinne lub zdrowotne. Trzeba będzie coś komuś załatwić lub choćby wysłuchać i poradzić.

Pieniądze:

Na kontach osób z końca znaku przybędzie niezła sumka, ale ci z początku przeciwnie – mogą pozbyć się oszczędności. Ale i oni mają niezłe widoki na przyszłość. Wszystkie Koziorożce poniosą większe wydatki na dom, rodzinę i samych siebie.

Szczęśliwe liczby:

17, 28, 39

Szczęśliwy kolor:

écru

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 22.12 – 31.12
Zainteresuj się technikami podnoszącymi sprawność fizyczną i intelektualną. Pomysłów masz bowiem więcej niż sił do ich realizacji.
* Urodzeni 1.01 – 10.01
Masz szansę znaleźć wspólny język z kimś, kto jest Twoim przeciwieństwem. Będziecie się wspaniale uzupełniać.
* Urodzeni 11.01 – 19.01
W pracy – sukcesy, w finansach – stabilizacja, w uczuciach – pewność i bezpieczeństwo.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 31.05


Dobry dzień, by uporządkować sprawy, porobić notatki, popłacić rachunki. Przemyśleć, w którą stronę powędrować. W interesach pomyślnie, zakupy będą udane.

Wtorek 1.06

Dzień pod znakiem nowości. W firmie możliwa reorganizacja. Coś może się zmienić w Twoim towarzyskim kręgu, co wpłynie także na Twoje plany. Dużo ruchu, krzątaniny, telefonów...

Środa 2.06

Może wypaść jakiś wyjazd. Dużo biegania po mieście. Możliwe większe zakupy, ale nie ma gwarancji, że znajdziesz to, czego potrzebujesz. Ludzie będą nerwowi.

Czwartek 3.06

Nie podejmuj decyzji, nie bierz się za sprawy poważne! Najlepiej w tym dniu zająć się sobą – zalecany jest wypoczynek. Pracy jak najmniej, zresztą nie będzie Ci się chciało.

Piątek 4.06

Będziesz w lepszym kontakcie z otaczającymi Cię ludźmi. Wynikną jakieś ciekawe pomysły co do wspólnych interesów albo wakacyjnych wyjazdów. Znajdziesz więcej czasu i zrozumienia dla problemów Twoich bliskich.

Sobota 5.06

Dobry dzień, by go spędzić razem z kimś, kogo lubisz lub kochasz, w gronie przyjaciół lub ze swoim wybrankiem; na wspólnej imprezie lub wyjeździe. Dużo wydarzy się miłego i ciekawego. Koziorożce utalentowane artystycznie będą mieć natchnienie!

Niedziela 6.06

Zapowiadają się wydarzenia, o których myślisz: „nie chcę, ale muszę”, czyli rodzinne lub towarzyskie wizyty obowiązkowe. Albo nagle wypadnie Ci spotkanie, którego nie możesz opuścić. Plus taki, że z dzisiejszych wydarzeń wyniesiesz konkretne korzyści.

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
01-06-2010, 21:31:40
Post: #51
Wodnik - 31.05 - 6.06
WODNIK
HOROSKOP NA TYDZIEŃ 31.05 - 6.06


To Twój czas. Wykorzystaj go jak najlepiej. Możesz teraz wszystko!

Pozycje planet:

Przebywający w Twoim znaku Neptun ustawi się naprzeciwko Marsa. Twój patron, Uran, stanął na progu Barana i zbliża się do koniunkcji z Jowiszem. Słońce sprzyja Ci z Bliźniąt, Merkury działa kwadraturą z Byka. W Twoim znaku pojawi się Księżyc.

Co cię czeka:

Jowisz i Uran natchną Cię odwagą, staniesz się bardziej przebojowy i energiczny. W tym lub w najbliższych tygodniach uda Ci się przebić na szersze forum z czymś, co do tej pory robiłeś wyłącznie dla siebie. Zaprezentuj światu swoje talenty! Mogą otworzyć się przed Tobą nowe możliwości. Najlepsza passa czeka Wodniki urodzone 20 i 21.01 oraz 28.01–2.02. Osobna uwaga należy się osobom z 13–18.02 – trudno Wam będzie zachować wewnętrzną równowagę. Ktoś może Wam mocniej zaleźć za skórę lub z innych powodów będziecie rozchwiani psychicznie. Nie jest to korzystny czas dla Waszego zdrowia (dotyczy to zwłaszcza osób z 16–18.02).

Miłość i partnerstwo:

Związki budowane na kruchych podstawach mogą się łatwo rozpaść. Po prostu potrzebujesz teraz wolności. Jeśli partner stoi Ci na przeszkodzie, zapewne wybierzesz wolność. Lub przynajmniej tak pokierujesz relacjami, że tę swobodę będziesz miał… Niektórzy mogą Ci zarzucić brak odpowiedzialności. Istotnie, niektórzy z Was zbyt łatwo i pochopnie mogą zrywać związki. Z drugiej strony – planety pomogą Wam wyzwolić się z tych relacji, które są tylko obciążeniem. Wodniki szukające swojej drugiej połowy mogą znaleźć kogoś podczas wyjazdu lub przez internet. Najbardziej udany związek stworzycie ze Strzelcem, Bliźniętami, drugim Wodnikiem, Lwem oraz Wagą.

Praca i nauka:

Masz wielką szansę wypłynąć na szerokie wody. Zielone światło pali się dla działalności międzynarodowej, a także zagranicznych studiów. Największe pole do popisu mają Wodniki z początku znaku (21–22.01) oraz osoby urodzone na przełomie stycznia i lutego, dla których planety będą najbardziej łaskawe. Przed Wami mogą otworzyć się fantastyczne możliwości! Urodzeni w ostatnich stopniach znaku niech nie podejmują najmniejszego ryzyka w interesach i wystrzegają się strat!

Pieniądze:

Możliwe, że zaczniesz czerpać dochody z nowych źródeł. Czekaj na miłe niespodzianki. Jedynie dla Wodników z 16–18.02 fortuna będzie mniej łaskawa.

Szczęśliwe liczby:

5, 44, 47

Szczęśliwy kolor:

pistacjowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 20.01 – 31.01
Pojawi się możliwość realizacji Twoich ambicji. Nie prześpij jej!
* Urodzeni 1.02 – 10.02
Pomyśl, zanim zerwiesz umowę, przełożysz ważne spotkanie. To może być zbyt pochopna decyzja...
* Urodzeni 11.02 – 18.02
Skup się, staraj się nie popełniać błędów, uważaj podczas pracy, prowadzenia auta. Twój brak koncentracji może mieć teraz przykre konsekwencje.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 31.05


Będziesz w dobrej formie intelektualnej. Dzięki temu uporasz się z zadaniami, które czekają, aż się zbierzesz. Nie będziesz zbyt towarzyski, ani nie będzie Ci się chciało ruszać z miejsca.

Wtorek 1.06

Korzystny wpływ Jowisza i Urana podziała jak zastrzyk nowej energii. Zajmiesz się jakimiś pilnymi sprawami, wyjdziesz z inicjatywą. Dobry czas dla Wodników działających w reklamie i w mediach.

Środa 2.06

Wpływy planet nadal korzystne – wiesz, czego chcesz, masz przemyślany plan, a w rozmowach zachowasz się asertywnie. Zakupy będą udane – masz teraz nosa do znajdywania potrzebnych Ci rzeczy.

Czwartek 3.06

Bądź ostrożny bardziej niż zwykle. Nie bierz się za sprawy, których nie można szybko załatwić, bo będą się dłużyć. Więcej czasu poświęć bliskim. Wodniki z końca znaku niech strzegą zdrowia.

Piątek 4.06

Będziesz w twórczym nastroju, ale dzień bardziej sprzyja snuciu fantazji aniżeli konkretnemu działaniu. Warto zająć się czymś rzadkim i cennym, np. kupowaniem biżuterii lub ozdób.

Sobota 5.06

Dzień ruchliwy i intensywny: zakupy, wyjazd, imprezy... Ze wszystkim, co w takich razach dobre, jak miłe towarzystwo, dobra zabawa. Ale będą i minusy: pośpiech, zamieszanie, nadmierne emocje; możliwe sprzeczki...

Niedziela 6.06

Coś ważnego się wydarzy, czego nie możesz przegapić. Może np. przyjechać ważna dla Ciebie osoba. Albo odbędzie się spotkanie elitarnego grona. Trzymaj klasę, Wodniku!

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
01-06-2010, 21:34:47
Post: #52
Ryby 31.05 - 6.06
RYBY
HOROSKOP NA TYDZIEŃ 31.05 - 6.06


Może zdarzyć się coś, czego się zupełnie nie spodziewasz. Oparcie znajdziesz w bliskich.

Pozycje planet:

Uran i Jowisz znajdują się na pograniczu Ryb i Barana. Twój patron, Neptun, usytuowany w końcu Wodnika, ustawi się naprzeciwko Marsa. Słońce działa na Was kwadraturą z Bliźniąt, Wenus – trygonem z Raka, a Merkury – sekstylem z Byka.

Co cię czeka:

Towarzyszyć Wam będzie zmienne szczęście, szczegóły zaś zależą od daty Waszych urodzin. Wszystkim Rybom dokuczać może brak czasu, przymus działania na wielu rożnych frontach. Ale znajdziecie w takim życiu na wysokich obrotach satysfakcję. Poza tym macie oparcie w przyjaciołach, bratnich duszach, których teraz w Waszym otoczeniu na pewno nie zabraknie. Opozycja Marsa do Neptuna to trudny aspekt, z powodu którego – zwłaszcza w II połowie tygodnia – możecie być zestresowane, bo pewne sprawy nie pójdą po Waszej myśli. Możecie znaleźć się w zaskakujących sytuacjach, w których trzeba będzie szukać rozwiązań na gorąco.

Miłość i partnerstwo:

Samotność Wam nie grozi, ale Wasze stosunki z ludźmi będą układały się różnie. Z jednymi zrozumiesz się bez słów, z drugimi – nawet tysiąc słów nie wystarczy, by się dogadać. Zresztą właśnie te słowa mogą być kością niezgody… Słońce w Bliźniętach bowiem nie sprzyja dyskrecji ani intymności. Nie zdziw się, jeśli dotrą do Ciebie informacje na Twój temat. Długi język może mieć osoba płci męskiej. W tych dniach bardziej możesz zaufać kobietom, zwłaszcza tym spod znaku Byka, Raka, Wagi lub Koziorożca. Uważaj na Barana, Bliźnięta i Lwa.

Praca i nauka:

Sprawy zawodowe wymagać będą od Ciebie skupienia. Możesz znaleźć się między młotem a kowadłem, trzeba będzie wybierać, z czego się wywiązać, co musi poczekać, a kogo w ogóle odesłać z kwitkiem. Druga połowa tygodnia w ogóle nie sprzyja interesom, na szczęście większość z nas zrobi sobie wówczas wolne. Jeśli jednak Ty do nich nie należysz, niczym wtedy nie ryzykuj, z niczym się nie wychylaj, bo możesz ponieść straty.

Pieniądze:

W miarę możliwości bądź zapobiegliwa i przewidująca, bo nagłe awarie mogą Cię narazić na spore wydatki. Reaguj więc w porę: zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i o Twoje własne zdrowie.

Szczęśliwe liczby:

3, 17, 22

Szczęśliwy kolor:

oranż

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 19.02 – 29.02
Twoje problemy się kończą! Wróć do działalności i spraw, które ostatnio odłożyłaś.
* Urodzeni 1.03 – 10.03
Masz szczęście do ludzi, farta w miłości. Możesz umawiać się na randki – nawet jeśli nie wybuchnie wielkie uczucie, zyskasz przyjaciela.
* Urodzeni 11.03 – 20.03
W razie kłopotów ufaj logice, swemu rozumowi i doświadczeniu. Nowe idee i pomysły testuj w bardziej sprzyjających warunkach.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 31.05


Wykorzystaj ten dzień na zadania, które wymagają skupienia i porządku. Nauka – zwłaszcza przedmiotów ścisłych – też będzie Rybom iść lepiej. Dobry dzień w interesach: tam, gdzie trzeba planować i dobrze liczyć pieniądze.

Wtorek 1.06

Pojawią się pokusy. Trudno Ci będzie trzymać się wczorajszych postanowień.

Środa 2.06

Dużo ruchu, wiele zdarzeń. Będziesz rozproszona, możesz się spóźniać i zapominać. Lepiej ten dzień potraktować ulgowo i na luzie.

Czwartek 3.06

Bądź ostrożna, zwłaszcza kiedy prowadzisz pojazd lub używasz ostrych narzędzi. Nie wdawaj się w sprzeczki, bądź wyrozumiała dla innych. Przy dzisiejszych układach planet lepiej nie załatwiać ważnych spraw ani nie podejmować decyzji.

Piątek 4.06

Będziesz w twórczym nastroju. Jednak bardziej Ci służy samotność niż życie towarzyskie. Może przelejesz na papier słowa, które chciałaś komuś powiedzieć? Tylko zaufanym przyjaciołom warto dziś powierzać swoje tajemnice. Pilnuj bezpieczeństwa na drodze, w trakcie ćwiczeń, prac domowych.

Sobota 5.06

Będziesz pod silnym wpływem Wenus, Merkurego i Księżyca – dzień sprzyja bliskości i byciu razem oraz miłosnym spotkaniom. Warto wybrać się na jakąś imprezę kulturalną. To może być Twój wielki dzień...

Niedziela 6.06

Pewnie dziś zacznie się nowy etap w Twoim życiu. Z początku możesz być najeżona, ale stopniowo dasz się przekonać. Udzieli Ci się entuzjazm innych.

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
01-06-2010, 22:34:55
Post: #53
RE: Rak - 31.05 - 6.06
dziękuję za horoskop :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
07-06-2010, 17:23:38
Post: #54
horoskop tygodniowy 7.06 - 13.06
HOROSKOP TYGODNIOWY DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW ZODIAKU
7.06 - 13.06 2010


BARAN


Tydzień na wysokich obrotach. Widać napięcia i spory na tle zawodowym. Dojdzie do głosu Twoja rogata natura...

Pozycje planet:

Po wielomiesięcznym pobycie w Lwie Twój patron, Mars, przejdzie do Panny. Na początku tygodnia stworzy opozycję z Neptunem. Pod koniec tygodnia znajdzie się w kwadraturze z Merkurym. U progu Twojego znaku stoją Jowisz i Uran w koniunkcji ze sobą. Na początku tygodnia w Baranie znajdzie się Księżyc. Słońce sprzyja Ci z Bliźniąt.

Co cię czeka:

Na początku tygodnia odczuwalne będą reperkusje opozycji Neptuna do Marsa. Wokół Ciebie wciąż chaos i zamieszanie. Być może borykać się będziesz ze skutkami czegoś, co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu, i spróbujesz zapanować nad sytuacją – postarasz się dogadać z kimś, naprawić błąd lub wycofać się z pewnych chybionych decyzji. Środek tygodnia zapowiada się spokojniej, ale od piątku znów czeka Cię mobilizacja. Tym razem związana z pracą, nauką lub jakimiś sprawami domowymi. Może np. trzeba będzie wolny czas spędzić nad książkami? Albo przywiozą Ci zakupione meble, które będziesz musiał zmontować lub zainstalować?

Miłość i partnerstwo:

Życie może przynieść niespodzianki osobom z początku znaku (21–22.03). Wielu z Was poczuje niepohamowany pęd do wolności i bunt przeciwko wszelkim ograniczeniom, zarówno w związku, jak i w rodzinie. Zawalczycie o większy margines swobody dla siebie. Młode Baranki mogą się buntować przeciw zasadom życia rodzinnego, będą szukać przygód. Neptun może namieszać w sprawach partnerskich i uczuciowych wszystkich Baranów, ale opanujecie sytuację dzięki swemu rozsądkowi. Koniec tygodnia przyniesie niestety napięcia, zwłaszcza w kontaktach z Bliźniętami, Panną i Rybami.

Praca i nauka:

Wprawdzie sprawy zawodowe wymagać będą od Ciebie wielkiej czujności i zaangażowania, jednak widać, że idzie lepsze. Mars w Pannie pomoże tym z Was, którzy muszą skupić się na konkretnych zadaniach, którym potrzeba spokoju do pracy. Drobne problemy powinny minąć. Na początku tygodnia nie podejmuj ryzykownych decyzji. Nie daj się namówić na nowe przedsięwzięcia ani wspaniałe okazje. Z kolei pod koniec tygodnia widać napięcia na tle zawodowym. Ktoś będzie chciał Ci udowodnić, że jest lepszy od Ciebie.

Pieniądze:

Na początku tygodnia nie rób żadnych interesów. Łatwo możesz stracić! Wystrzegaj się także zgub i pomyłek.

Szczęśliwe liczby:

1, 9, 23
Szczęśliwy kolor:

szafirowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 21.03 – 31.03
Dzięki nowym informacjom pojawią się widoki na rozwiązanie pewnych problemów.
* Urodzeni 1.04 – 10.04
Możesz zapalić się do nowych pomysłów, ale ten ogień szybko okaże się słomiany. Przemyśl wszystko, najlepiej z kalkulatorem i kalendarzem.
* Urodzeni 11.04 – 19.04
Wizyty w salonie piękności czy zakupy służące ozdobie odłóż na później. Możesz nie być z nich zadowolony.

Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Zarówno w pracy, jak i w domu wzmożona krzątanina. Jeśli dasz z siebie więcej niż zwykle, poradzisz sobie z tym chaosem.

Wtorek 8.06

Kreatywny dzień i dużo fajnych okazji – w sklepach, na aukcjach i wyprzedażach. Będziesz wpadać na pomysły (niektóre szalone!), co przestawić w domu lub w pracy, żeby było ładniej i milej.

Środa 9.06

Trzeba będzie zapłacić zaległe rachunki lub złożyć dokumenty w urzędzie. Przyda się rozwaga w kwestii niektórych wydatków. Nieraz się zbuntujesz...

Czwartek 10.06

Wykażesz więcej entuzjazmu i wiary w siebie. Załatwiając dziś różne sprawy, dopniesz swego. Z kimś ważnym rozmawiać będziesz do skutku, aż się zgodzi. W sprawach sercowych – jak magnes przyciągniesz, kogo trzeba...!

Piątek 11.06

Dobry dzień na konkretne zajęcia lub na kupowanie sprzętu na wakacje. Możesz się z kimś pokłócić, ale to będzie sprzeczka rozładowująca napięcie niczym wiosenna burza.

Sobota 12.06

Wyjechać i zostawić codzienne kłopoty? Będą ku temu okazje! Może Cię też zaskoczyć wizyta gości z daleka. Między Tobą a otoczeniem zaiskrzy! Możliwe, że dla relaksu zajmiesz się majsterkowaniem lub szyciem...

Niedziela 13.06

Niewykluczone, że przeszkody, np. w postaci deszczowej aury, pokrzyżują Twoje plany. Wizyty u krewnych mogą się przeciągnąć. Będą dyskusje o problemach, których nie da się rozwiązać, np. jak spowodować, żeby nasi zostali mistrzami futbolu?


BYK


Pamiętaj, nawet gdy jesteś daleko od domu, Twoi bliscy potrzebują kontaktu z Tobą!

Pozycje planet:

Merkury minie ostatnie stopnie Twojego znaku i w czwartek przejdzie do Bliźniąt. Przebywając jeszcze w Byku, ustawi się w trygonie do Saturna i w kwadraturze do Neptuna. Twoja władczyni, Wenus, wędruje przez III dekadę Raka i pod koniec tygodnia będzie oddziaływać sekstylem z Saturnem. W połowie tygodnia w Twoim znaku znajdzie się Księżyc.

Co cię czeka:

Wiele wydarzy się w życiu domowym. Nawet jeśli pochłania Cię kariera lub jesteś daleko od domu, to będziesz w ścisłym kontakcie z rodziną! Bliscy będą Ci się zwierzać, prosić o radę, pomoc. Możliwe więc, że Twoje najbardziej osobiste sprawy zejdą na dalszy plan. Pod koniec tygodnia Saturn pomoże Ci w rozwiązaniu problemów i podjęciu decyzji. Dobrą formę intelektualną i głowę na karku zawdzięczać będziesz Merkuremu. Szczęście odnajdziesz w bliskim kontakcie z naturą. Kwiaty, zioła, zdrowa żywność – to będzie Twój żywioł!

Miłość i partnerstwo:

Można przypuszczać, że bez względu na swoją płeć w tym tygodniu lepiej dogadasz się z kobietami niż z mężczyznami. Jeśli więc masz wybór, kieruj się do kobiety lekarza, urzędnika, konsultanta, doradcy; oparcie znajdziesz także w kobietach z rodziny. W związkach romantycznie i lirycznie. Ale kuleć może organizacja, i np. mimo szczerych chęci nie uda Wam się spędzić ze sobą wiele czasu, bo inni będą Was potrzebować. W życiu samotnych Byków wiele może się zmienić, zwłaszcza jeśli na swojej drodze spotkają Raka, Pannę, Wagę, Koziorożca albo Ryby...

Praca i nauka:

Największy ruch w interesach zauważą Byki z końca znaku (18–20.05). Możliwe zarówno konstruktywne, sensowne propozycje oraz decyzje, jak i chybione posunięcia. Dobra aura także dla osób z 20–26.04. Mars i Pluton pomogą Wam dojść do celu. Osoby uczące się i zdające egzaminy będą w dobrej formie i na pewno odniosą sukcesy – pod warunkiem że zapanują nad roztargnieniem i nie będą popełniać mechanicznych błędów. Najwięcej satysfakcji zawodowej czeka osoby pracujące jako wychowawcy, opiekunowie, lekarze, terapeuci.

Pieniądze:

Raczej bez wzlotów ani upadków. Największe szanse na sukces mają Byki z końca znaku, o ile będą postępować czysto racjonalnie, bez sentymentów.

Szczęśliwe liczby:

7, 38, 44

Szczęśliwy kolor:

brązowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 20.04 – 30.04
Masz teraz bardzo dobry czas, by wystartować z nowymi przedsięwzięciami. Zatem – do dzieła!
* Urodzeni 01.05 – 10.05
Spotkasz się z bezinteresowną życzliwością. Więcej zaufania do ludzi i losu!
* Urodzeni 11.05 – 20.05
Tobie dopisze największe szczęście w miłości. Dzięki kontaktom towarzyskim lub rodzinnym załatwisz coś ważnego.

Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Sporo obowiązków – jakieś zadania trzeba skończyć w terminie, który się zbliża. Możliwe, że porozmawiasz z kimś ważnym albo będziesz reprezentować swoją firmę. Dzień na zakupy w eleganckich sklepach!

Wtorek 8.06

Pojawi się wiele nowych spraw i wiadomości, może np. podczas szkolenia dowiesz się o nowych trendach w Twojej dziedzinie? Powinieneś dobrze wypaść, bo będziesz oceniany, ludzie będą o Tobie mówić!

Środa 9.06

Najważniejsze będą sprawy rodzinne. Niewykluczone, że przypadnie Ci w udziale uświadamianie dzieci. Możliwe rozmowy dotyczące rodzinnych interesów. Mogą wyjść na jaw sprawy dotąd przed Tobą ukrywane...

Czwartek 10.06

To, co się dzieje w Twoim kręgu, wymaga pokierowania. Może to Ty okażesz się tym silnym człowiekiem, na którego wszyscy czekają? Dzień sprzyja zebraniom, naradom i życiu rodzinnemu. W miłości – przezwyciężysz nieśmiałość i opory...

Piątek 11.06

Dobry dzień na poważne decyzje i duże zakupy. Możliwe, że kupisz sprzęt na lata lub zainwestujesz w dom: malowanie, terakota, nowe meble. Z kultury wybierzesz klasykę.

Sobota 12.06

Dzień sprzyja wycieczkom, odwiedzinom, imprezom i wydarzeniom kulturalnym (także w gronie rodziny). Spodziewaj się niezwykłych wiadomości i wciągających dyskusji.

Niedziela 13.06

Inaczej niż wczoraj, Ty i twoi bliscy nie będziecie mieli ochoty się ruszać – w domu najlepiej! Inspirujące okażą się też spacery po okolicy i po prostu przebywanie z kimś, z kim znacie się jak łyse konie.


BLIŹNIĘTA


Nie grozi Ci samotność, choć relacje z innymi niekoniecznie ułożą się gładko... Możliwe niespodzianki.

Pozycje planet:

Twój patron, Merkury, będzie w tych dniach bardzo aktywny. Minie ostatnie stopnie Byka i zawita do swojego królestwa, a po drodze będzie oddziaływał trygonem z Saturnem, sekstylem z Jowiszem i z Uranem, kwadraturą z Neptunem i z Marsem. W Twoim znaku przebywa Słońce. W sobotę dołączy do niego Księżyc i będzie nów.

Co cię czeka:

Dużo pracy, zamieszania, znaków zapytania, czekania na coś, co ma nastąpić... Wszystkie napięcia powinny znaleźć swoje ujście pod koniec tygodnia, podczas nowiu w Twoim znaku. Wtedy nastąpi przełom – coś się wyjaśni, rozstrzygnie. Zapewne odetchniesz wtedy z ulgą, ale tempo życia wciąż będzie duże. Być może masz w bliskiej perspektywie następne przedsięwzięcia. Jak to Ty, działać będziesz na kilku frontach naraz, ale w tym tygodniu będzie ich więcej niż zwykle. Możliwe, że wraz z wejściem Merkurego do Bliźniąt pojawią się w Twoim życiu porywające wątki. Bliźnięta z początku znaku (21–23.05) czekają niezwykłe, przełomowe niespodzianki.

Miłość i partnerstwo:

Żadnemu z Was nie grozi samotność! Jednak w najbliższych dniach Merkury nie gwarantuje, że stosunki z otoczeniem ułożą się gładko i bezkonfliktowo. Trzeba się będzie nagimnastykować, by coś komu wytłumaczyć, załatwić jakąś oczywistą sprawę, dotrzeć do kogoś, kto okaże się mało lotny albo wręcz wykaże się złą wolą. Pary załatwiać będą teraz wspólne ważne sprawy partnerskie. Znaki dla Ciebie to Rak, Lew, Koziorożec oraz Wodnik. Na bakier będziesz z Baranem i Panną.

Praca i nauka:

Dla wszystkich Bliźniąt nadchodzą dobre czasy! Działalność Merkurego oznacza wielkie ożywienie w interesach. W najlepszym położeniu znajdują się solenizanci. Dacie z siebie wszystko, co najlepsze! Słońce podkreśli Wasze zalety i możliwości. Możecie ubiegać się o wymarzoną posadę, zdawać z powodzeniem egzaminy, a także realizować ambitne przedsięwzięcia. Widać obiecujące przyspieszenie w sprawach Bliźniąt z początku znaku. Mogą się przed Wami otworzyć nowe możliwości, szanse, a nawet pojawić się może sukces w dziedzinie, w której do tej pory nie udawało Wam się wiele zdziałać!

Pieniądze:

Fortuna będzie hojna zwłaszcza dla Bliźniąt z początku znaku i dla solenizantów. Wysilcie szare komórki, aby dobre okazje przekuć na sukcesy materialne.

Szczęśliwe liczby:

2, 16, 40

Szczęśliwy kolor:

morski

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 21.05 – 31.05
Nie opowiadaj za wiele o swoich zamiarach, wprowadzaj je w życie! Inaczej cała para pójdzie w gwizdek.
* Urodzeni 1.06 – 10.06
Musisz ustalić priorytety. Łapiąc się za wiele spraw jednocześnie, stracisz z oczu to, co naprawdę ważne.
* Urodzeni 11.06 – 21.06
Nie rozwiązuj problemów samodzielnie. Korzystaj z porad specjalistów i fachowców. Zaoszczędzisz czas i nerwy.


RAK

Idą niezwykłe dni dla zakochanych, ale też dla samotnych. Szykuj się zatem na ożywienie towarzyskie!

Pozycje planet:

W nadchodzącym tygodniu Twój patron, Księżyc, przejdzie drogę od Barana do Raka. W sobotę osiągnie fazę nowiu w Bliźniętach. W Twoim znaku przebywa Wenus, która połączy się sekstylem z Saturnem. Obie te planety utworzą układ z Neptunem zwany palcem bożym.

Co cię czeka:

Tydzień pod znakiem ożywienia w sprawach towarzyskich i w ogóle licznych kontaktów z ludźmi. Bardzo możliwe, że coś, z czym do tej pory radziłeś sobie sam, teraz zrobisz z pomocą innych osób, np. zwrócisz się do specjalisty. Albo zamiast samotnie zmagać się z problemami małżeńskimi czy z dzieckiem, zwołasz spotkanie przyjaciółek i urządzicie burzę mózgów. Będzie wiele rozmów przez telefon i wymiana mejli. Nawiążesz nowe kontakty, ale też odnowisz te nieco zapomniane. Może to Ciebie znajdą dawni znajomi? Wenus najbardziej sprzyja Rakom z III dekady – przyniesie Wam radosne chwile. Będziecie w pogodnych nastrojach, pełni optymizmu. Przyciągać będziecie samych miłych ludzi i dobre okazje!

Miłość i partnerstwo:

Niezwykłe dni dla stałych par, świeżo zakochanych, ale i dla samotnych. Wszystkie dobre uczucia przeżywać będziecie intensywniej. Randki będą niezwykle romantyczne i namiętne. Aktywny znak Bliźniąt wróży nowe znajomości. Macie szanse zrzucić swój pancerz, który przeszkadza w bliskich kontaktach. Niewykluczone, że samotność przestanie być Waszym problemem. Raki z 19–22.07 mogą spotkać kogoś, kto jest im przeznaczony (najpewniej Byka, Wagę, Koziorożca lub Ryby…). Ta osoba może Was skłonić do pewnych poświęceń, do jakichś nietypowych zachowań. Za jej sprawą możecie przeżyć nawet wewnętrzną przemianę...

Praca i nauka:

Interesy nie ucierpią, jeśli zrobisz sobie urlop. Dopóki Słońce nie wejdzie do Twojego znaku, kariera będzie raczej sprawą drugorzędną. Ale w pracy – przyjazna, ciepła atmosfera. Być może to Ty ją wyczarujesz? Jeśli jednak masz urodziny w dniach 22–26.06, już teraz mieć będziesz ręce pełne roboty. W pracy i interesach może zapanować twórczy chaos. Wkrótce wyłoni się z tego zamieszania coś sensownego.

Pieniądze:

Wenus dobrze wróży finansom, zwłaszcza Raków z III dekady. Osoby urodzone 22–26.06 być może będą musiały podjąć jakieś ryzyko. Ale nie powinniście stracić!

Szczęśliwe liczby:

4, 33, 48
Szczęśliwy kolor:

srebrny

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 22.06 – 30.06
Życie niesie niespodzianki. Bądź bardziej elastyczny, patrz do przodu, zamiast wciąż wracać do starego.
* Urodzeni 1.07 – 10.07
Wykaż więcej inicjatywy w sprawach sercowych. Nie czekaj aż miłość z marzeń zabierze Cię do krainy szczęścia...
* Urodzeni 11.07 – 22.07
Masz wokół siebie mnóstwo życzliwych ludzi. Ale wśród nich kogoś, dla kogo jesteś tym „naj”.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Pojawią się pilne sprawy praktyczne i techniczne, np. awaria kranu albo pilny przegląd samochodu. Zajmiesz się też pieniędzmi: ich wypłacaniem, przelewaniem i kalkulacjami. Dobry dzień na rozmowy z ważnymi ludźmi o poważnych sprawach.

Wtorek 8.06

Będziesz bliżej ludzi. Okazją może być zebranie albo inne wydarzenie w Twoim otoczeniu. Możesz też wziąć udział w jakichś zajęciach sportowych. Zbliżysz się do kogoś, kogo lubisz lub kochasz.

Środa 9.06

Dzień sprzyja zacieśnianiu więzi rodzinnych i bliższym kontaktom z ludźmi (także w pracy oraz szkole). Dobry dzień na kupowanie ładnych przedmiotów, ozdób i prezentów.

Czwartek 10.06

Silny wpływ Wenus sprawi, że ten dzień będzie poświęcony rozległym kontaktom z ludźmi, a także sztuce i miłości. Dobry moment, by wybrać się do teatru albo z ukochaną osobą zjeść kolację przy świecach.

Piątek 11.06

Dzień na kończenie, zamykanie i dopinanie wszelkich spraw. W pracy będziesz oceniany i musisz dbać o porządek. W życiu prywatnym dobry czas, by zadbać o zdrowie. Będzie trochę nerwowo – nie warto się kłócić.

Sobota 12.06

Wypadną jakieś uroczystości, w tym rodzinne: ślub, może chrzciny. Albo wybierzesz się na imprezę, na którą się od dawna szykowałeś. Uwaga, Raki zakochane: to dobry moment, żeby wyznać miłość!

Niedziela 13.06

Potrzeby Ci taki dzień jak ten – kiedy można odpocząć, wyspać się, pochodzić w zaciszu domu w wygodnych ciuchach. Dobry dzień na zwierzenia i poznawanie tajemnic bliskich.

LEW

Dostaniesz niebawem pieniądze z nietypowego, zaskakującego źródła... Kroi się też jakaś podróż.

Pozycje planet:

Po długim pobycie w Twoim znaku Mars wreszcie opuści Lwa i przejdzie do Panny. Ale do Twojego królestwa zbliża się Wenus – zawita tu w przyszłym tygodniu. Twój patron, Słońce, tranzytuje znak Bliźniąt i znajdzie się w koniunkcji z Księżycem, czyli będzie nów w Bliźniętach.

Co cię czeka:

Z wyjątkiem Lwów z ostatnich dni znaku (21–22.08), które na początku tygodnia mieć będą na głowie Marsa w nieprzyjemnej opozycji do Neptuna, pozostałe czeka spokojny, ale wcale nie nudny tydzień. Aktywny znak Bliźniąt zapewni Wam bujne życie towarzyskie, rozległe kontakty i mnóstwo drobnych, lecz angażujących spraw. Tydzień zleci jak z bicza! Wiele będzie się w Waszym otoczeniu mówić o podróżach i przyszłości. Może to Was czeka wyjazd? Wasze kontakty zagraniczne nabiorą rumieńców. Lwy z 21–22.08 niech na początku tygodnia nie ryzykują, uważają na swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Ktoś lub coś może Was wytrącić z równowagi.

Miłość i partnerstwo:

W sprawach sercowych planety na razie milczą. Bardzo zajmujące będzie za to życie towarzyskie. Wprawdzie na imprezy raczej nie znajdziesz czasu, ale przy okazji różnych spotkań, rozmów o interesach i wspólnych przedsięwzięć pojawi się wiele okazji do śmiechu i pogaduszek. Wymienicie informacje, podzielicie się swoimi doświadczeniami, kontaktami. Okaże się, że ktoś ma znajomych, którzy mają to, czego potrzebujesz – i od razu załatwisz jakąś sprawę! Planety sprzyjają też nawiązywaniu kontaktów podczas takich imprez jak targi, konferencje, zjazdy, zebrania, zloty. Bratnie dusze w tym tygodniu znajdziesz wśród Raków, Bliźniąt, Lwów oraz Strzelców.

Praca i nauka:

Może Ci wypaść służbowy wyjazd lub szkolenie. Planety sprzyjają także imprezom integracyjnym wśród pracowników i wyjazdom na zielone szkoły. Ludzie będą spotykać się po to, by czegoś się nauczyć, ale i zabawić się. Niewykluczone, że odkryjesz w sobie nowe talenty lub zaczniesz wykorzystywać te, z których dotąd nie zrobiłeś użytku. Miłe niespodzianki i przyspieszenie w interesach i karierze czeka przede wszystkim Lwy urodzone w dniach 23–25.07.

Pieniądze:

Już idą, z pewnością zobaczysz je w przyszłym tygodniu. Wzrost dochodów mogą już teraz zauważyć Lwy z początku znaku. Forsa nadejdzie niespodziewanie.

Szczęśliwe liczby:

3, 18, 35
Szczęśliwy kolor:

fioletowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.07 – 31.07
Pociągają Cię podróże? Nie czekaj na lepsze czasy – właśnie teraz planuj wycieczki!
* Urodzeni 1.08 – 10.08
To bardzo dobry czas, by zadbać o swoje zdrowie i urodę. Dobrze zniesiesz zabiegi lecznicze i kosmetyczne.
* Urodzeni 11.08 – 22.08
Porozumienie z innymi może kuleć. Nie podpisuj umów, a ważne rozmowy lepiej przełóż na inny termin.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Dobre samopoczucie, energia, optymizm – tak wejdziesz w nowy tydzień. Sprawy, które kiedyś wydawały Ci się trudne, teraz okażą się całkiem łatwe. Dobry moment, żeby wziąć się za coś, co od dawna leżało i czekało.

Wtorek 8.06

Twoje pomysły mogą się komuś nie spodobać. Ktoś może Ci mieć za złe, że bujasz w obłokach. Uważaj na zakupach – coś, co ładnie wygląda w sklepie, rozpakowane może rozczarować. Za to dzień dobry na wyjazdy.

Środa 9.06

Przeważać będą kwestie praktyczne: zakupy, porządki, urządzanie swojego kąta. Warto zainteresować się dietą, nowymi przepisami kulinarnymi. Zadbaj też o zdrowie i urodę.

Czwartek 10.06

Będzie wiele spotkań, możesz się znaleźć w centrum zainteresowania. Łatwo namówisz innych, aby coś razem zrobić. To dotyczy zarówno interesów, jak i np. wspólnych planów na wakacje. Aktywna jest Wenus – pomyśl zatem, jak sprawić radość komuś bliskiemu.

Piątek 11.06

Wpadniesz na dobre pomysły w nieoczekiwanych momentach. Czeka Cię też sporo czytania, uczenia się i wyszukiwania informacji. Także w sprawach praktycznych, np. przy urządzaniu domu.

Sobota 12.06

Szykuje się jakaś gala, na której koniecznie musisz zaistnieć. To dobry dzień na wyjazdy – choćby do sąsiedniej miejscowości na imprezę. Może poznasz tam nietypowych ludzi?...

Niedziela 13.06

Zmęczony codziennością, postawisz na relaks. Może być luźniej także dlatego, że umówieni goście nie przybędą... Klimat dnia sprzyja głębokim rozmowom z bliskimi.


PANNA

Będziesz tak bardzo przekonana o swoich racjach, że inny punkt widzenia po prostu Cię oburzy.

Pozycje planet:

W końcowych stopniach Twojego znaku znajduje się Saturn. Utworzy on trygon do Twojego władcy, Merkurego, i sekstyl do Wenus. Na początku Panny przebywa Mars. Merkury przejdzie z Byka do Bliźniąt i będzie oddziaływał z Neptunem, Jowiszem, Uranem, Marsem i Saturnem. Słońce i Księżyc w nowiu nieharmonijnie działają na Twój znak z Bliźniąt.

Co cię czeka:

Wejście Merkurego do Bliźniąt oznacza dla Ciebie więcej spraw na głowie. Decydujące będą Twoje kontakty – czy znasz odpowiednich ludzi, wiesz, dokąd zapukać, do kogo zadzwonić... Możesz stracić wiele cennego czasu, jeśli będziesz działać na ślepo. Zanim weźmiesz się do dzieła, dowiedz się jak najwięcej! W specjalnej sytuacji znajdują się Panny z 23–28.08 i 19–22.09. Te pierwsze dostaną potężny zastrzyk energii od Marsa i stawią czoła problemom, te drugie mogą przeżyć przemianę wewnętrzną za sprawą niełatwych doświadczeń, które będą w tych dniach ich udziałem.

Miłość i partnerstwo:

Panny z początku znaku mogą popadać w irytację, a nawet ostro posprzeczać się z kimś, kto będzie im się sprzeciwiał. Jesteście tak mocno przekonane o swoich racjach, że inny punkt widzenia po prostu Was oburzy. Wszystkie Panny mieć będą do czynienia z większą niż zwykle liczbą ludzi. Wiele zyskacie za sprawą tych kontaktów: nauczycie się czegoś, zbierzecie doświadczenia, ale nie będą one dla Was łatwe. Wymagać będą dopasowanie się do innych, tolerancji, zrozumienia dla cudzej odmienności, przymknięcia oka na coś... Widać przyjaźń między Tobą a Bykiem, drugą Panną, Koziorożcem, Strzelcem i Wodnikiem, trudniej będzie z Lwem i Rybami.

Praca i nauka:

Sporo różnych zajęć, trzeba będzie przerzucać się z dziedziny na dziedzinę, mieć podzielną uwagę, kontaktować się z osobami z różnych środowisk. Często sięgać będziesz po telefon lub szukać informacji w internecie. Jeśli pracujesz w urzędzie, nastaw się na wielu interesantów z nietypowymi problemami, w dodatku roztargnionych. Kilka razy trzeba im będzie powtarzać informacje. Bardzo możliwe, że sama będziesz się doszkalać.

Pieniądze:

Raczej odpłyną niż przyjdą, ale za Twoją zgodą i akceptacją. Wydasz je na słuszny cel, a w przypadku Panien z końca znaku to mogą być bardzo nietypowe wydatki.

Szczęśliwe liczby:

10, 14, 32
Szczęśliwy kolor:

perłowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.08 – 31.08
Nie stawiaj spraw na ostrzu noża. Przynajmniej na początku staraj się przyjąć ugodową postawę i szukaj kompromisu.
* Urodzeni 1.09 – 10.09
Nie szukaj akceptacji na siłę. Rób swoje najlepiej jak umiesz, a znajdą się ludzie, którzy Cię docenią.
* Urodzeni 11.09 – 22.09
Rodzina, zwłaszcza jej żeńska połowa, właśnie teraz będzie dla Ciebie największym oparciem.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Czekają Cię odpowiedzialne zadania. Od snucia planów przejdziesz do czynu. Uważaj, żeby kogoś ważnego nie zrazić do siebie, nie spłoszyć klientów.

Wtorek 8.06

Będziesz w dobrej formie intelektualne, twórczo nastawiona do życia – chociaż w pracy lub na zakupach kusić Cię będą zbyt drogie i nowoczesne rzeczy. Możesz zawrzeć nową, ciekawą znajomość, bo będziesz budzić zainteresowanie...

Środa 9.06

Dzień sprzyjający pracy i interesom. Dobrze pójdą Ci wszelkie praktyczne działania – coś przypiłujesz lub przykleisz. To także dobry czas na zajmowanie się pieniędzmi: lokatami, inwestycjami, ubezpieczeniami...

Czwartek 10.06

Gorący dzień! Wielu ludziom będziesz potrzebna, nie dadzą sobie rady bez Ciebie! Możliwe też jakieś spory, sprzeczki – bądź ostrożna. Aktywny Mars i Wenus podgrzeją temperaturę w sypialni...

Piątek 11.06

To, co dzisiaj doprowadzisz do końca, będzie trwałe i przyniesie Ci korzyści. Na razie jednak musisz przysiąść fałdów i zadbać o szczegóły. Dobry czas na kupowanie strojów, kosmetyków, biżuterii.

Sobota 12.06

Może wypaść Ci duża impreza. Natrafiać będziesz na starych znajomych i osoby dawno niewidziane. Bardzo możliwe, że później zaczniesz drugie spotkanie – tym razem we własnym, dobrze dobranym gronie.

Niedziela 13.06

Możliwe, że spędzisz czas z rodziną albo w dobrze znanym Ci miejscu, np. u krewnych na wsi. Będą wspominki i oglądanie starych zdjęć. Odpoczniesz na łonie przyrody.


WAGA

Czas poświęcisz rodzinie i przyjaciołom. Masz serce otwarte dla słabszych i potrzebujących, załagodzisz każdy konflikt.

Pozycje planet:

W Twoim znaku nie przebywa teraz żadna planeta. Twoja patronka, Wenus, tranzytuje ostatnie stopnie Raka i utworzy sekstyl z Saturnem. Słońce sprzyja Ci z Bliźniąt, dołączy do niego Księżyc w nowiu oraz Merkury.

Co cię czeka:

Przed Tobą sympatyczne dni, przede wszystkim poświęcone rodzinie oraz sprawom towarzyskim. Po raz kolejny okażesz się niezastąpiona w łagodzeniu napięć i opiekowaniu się tymi, którzy być może sami by sobie nie poradzili. Masz serce otwarte dla słabszych, potrzebujących i pokrzywdzonych, także dla zwierząt. Może właśnie teraz jakiś czworonóg znajdzie pod Twoim dachem własny kąt? Zadbasz też o dom, postarasz się o odpowiedni, przytulny wystrój. Ale na tym tle między Tobą a domownikami lub partnerem zaznaczą się różnice zdań… Możecie mieć także odmienne zdanie na temat wyglądu. Np. będziesz się złościła, że Twój chłopak znów chodzi w tych okropnych spodniach, a on będzie miał Ci za złe, że zakładasz za krótką spódnicę lub za duży dekolt...

Miłość i partnerstwo:

Między Wami uczucia bardzo żywe, czasem nawet przesadzone, nieadekwatne do sytuacji. No, ale z sercem się nie dyskutuje. Ważne, by emocji nie tłumić, ale też trzeba umieć wyrażać je w sposób, który nie urazi partnera.
Ty zaś, Wago, za sprawą swoich bliskich lub ukochanego możesz się znaleźć w niezręcznej sytuacji – trudno Ci będzie spełnić ich prośby, a odmówić też nie wypada… Dobrą aurę widać dla życia towarzyskiego, wszelkich kontaktów zawodowych, społecznych i towarzyskich. Powodzenie przyjdzie do Ciebie za sprawą Bliźniąt, Lwa lub Raka. Trochę problemów możesz mieć z Panną i Koziorożcem.

Praca i nauka:

Będziesz w dobrej formie intelektualnej. Jednak różne sprawy pozazawodowe mogą za bardzo angażować Twoją uwagę, np. zamiast skupić się na pracy będziesz omawiać prywatne problemy koleżanki… Takie rozmowy będą bardzo wciągające, ale uważaj, bo mogą się nieprzyjemnie skończyć. Mogą powstać plotki, przekłamania, nieuzasadnione podejrzenia... Szykują się także zebrania i narady, możliwe podróże i spotkania z przedstawicielami innych firm, dalszymi współpracownikami.

Pieniądze:

Nie opuszczą Cię zmysł praktyczny i rozsądek. Pieniądze nie będą się jednak trzymać Wag z początku znaku – one muszą bardzo uważać na straty.

Szczęśliwe liczby:

11, 25, 46

Szczęśliwy kolor:

bordowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.09 – 30.09
Zaufaj rozsądkowi, on podpowie Ci drogę złotego środka.
* Urodzeni 1.10 – 10.10
Nie wpadaj w samouwielbienie! Człowiek dojrzały i świadomy zdaje sobie sprawę i ze swoich mocnych, i słabych stron.
* Urodzeni 11.10 – 22.10
Możesz się znaleźć w niezręcznej sytuacji towarzyskiej lub rodzinnej, ale dzięki swojemu taktowi gładko z niej wybrniesz.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Dużo będzie chodzenia po mieście, kupowania, doradzania. Zastanawiać się będziesz czy Ci to pasuje, czy komuś innemu. Dobrze zagospodarujesz swoje pieniądze.

Wtorek 8.06

Dzień na ćwiczenia fizyczne, albo zabiegi dla urody i zdrowia. Uwaga: Twój wewnętrzny krytyk będzie silny, łatwo możesz zrazić się do kogoś albo do czyichś pomysłów.

Środa 9.06

Będziesz w dobrym nastroju, łatwiej niż zwykle się relaksujesz i pozbędziesz złych myśli. Możesz też wpaść na dobre rozwiązania problemów swoich lub bliskich.

Czwartek 10.06

Wiele spotkań, społecznej aktywności. Zapewne wydarzy się coś ważnego: poznasz ciekawego człowieka, wejdziesz w nowe środowisko. To będzie początek czegoś trwałego...

Piątek 11.06

Będziesz pogłębiać swą wiedzę, zwłaszcza fachową, np. zapoznasz się z nowymi przepisami albo trendami w Twojej dziedzinie. Możesz być oceniana, poczujesz na sobie czyjeś surowe oko. Dobry dzień na kontakty z bankiem, ubezpieczycielami itp.

Sobota 12.06

Może wyjdziesz do teatru lub opery, będziesz zwiedzać jakieś zabytki, spotkasz się z kimś, kto Cię inspiruje lub nawet jest Twoim mistrzem?

Niedziela 13.06

Niedziela szykuje się raczej spokojna. Wciągnie Cię życie rodzinne i problemy Twoich bliskich. Poznasz czyjeś sekrety. Znajdziesz się w pewnym gronie wtajemniczonych... Ale możliwe też jakieś niesnaski – uważaj!

SKORPION


W miłości czeka Cię wszystko, co najlepsze – sprzyja Ci bowiem Wenus!

Pozycje planet:

Swoje położenie zmieni Mars – opuści Wagę i zacznie tranzytować znak Panny. Na początku tygodnia wciąż pozostawać będzie w opozycji do Neptuna, a podczas weekendu ustawi się w kwadraturze do Merkurego. Wenus sprzyja Ci z Raka. Niektóre Skorpiony mogą odczuć wpływy kwadratury Merkurego do Neptuna.

Co cię czeka:

Aktywne są Bliźnięta, zatem klimat będzie towarzysko-plotkarski. Wenus sprzyja, Mars przestał przeszkadzać – możesz więc liczyć na trochę luzu. Może odpadną Ci jakieś uciążliwe obowiązki? Uda się wreszcie spotkać ze znajomymi? Poświęcisz czas swoim pasjom, zamiast wciąż myśleć tylko o tym, co koniecznie musisz zrobić? Trochę zamieszania widać w sprawach Skorpionów z ostatnich stopni znaku. Merkury i Neptun mogą być złymi doradcami przy podejmowaniu decyzji w interesach czy finansach. W I połowie tygodnia z niczym się nie wychylajcie (dotyczy zwłaszcza Skorpionów z 19–21.11, które powinny bardziej także uważać na swoje zdrowie).

Miłość i partnerstwo:

Wenus znajduje się w korzystnym położeniu, więc w miłości czeka Cię wszystko, co najlepsze! Między Wami zgoda i harmonia, bliskość w dzień i w nocy. Tylko Skorpiony z 18–21.11 mogą mieć do czynienia z osobami mało pojętnymi, roztargnionymi lub po prostu niesympatycznymi, które napsują im trochę krwi. Unikaj Byka, Ryb oraz Strzelca. Dobre wibracje płyną do Ciebie od osób spod znaku Raka, Wagi i Koziorożca.

Praca i nauka:

Największym powodzeniem w pracy i nauce cieszyć się będą Skorpiony z I dekady. Wasz szef dostanie od Was solidność i zaangażowanie, Wy natomiast możecie się spodziewać godziwej zapłaty. Powodzenie czeka Cię w zawodach związanych z techniką, motoryzacją, medycyną i w ogóle leczeniem. Skorpiony z III dekady mogą liczyć na różne ułatwienia w codziennym życiu i dobre okazje ze strony innych ludzi. Osoby narzekające na nadmiar obowiązków i brak wolnego czasu powinny trochę odetchnąć. Pracy nie zabraknie, ale będzie spokojniej, będziecie mogli pracować we własnym tempie, bez bata nad głową, rywalizacji.

Pieniądze:
Skorpiony z końcówki znaku w I polowe tygodnia niech wystrzegają się strat! Ogólnie to korzystny okres, możecie liczyć na dobre okazje i obiecujące propozycje.

Szczęśliwe liczby:

5, 23, 36

Szczęśliwy kolor:

granatowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.10 – 31.10
Dzięki silnej woli osiągniesz wszystko, co zależy od Ciebie. A tym, na co nie masz wpływu, się nie przejmuj!
* Urodzeni 1.11 – 10.11
Jeśli Ci na czymś zależy, daj z siebie wszystko. Wtedy będziesz miał czyste sumienie, że zrobiłeś wszystko, co mogłeś.
* Urodzeni 11.11 – 21.11
Szukaj sojuszników, zdobądź sympatię tych, z którymi łączą Cię wspólne cele. Będziesz wtedy skuteczniejszy.

Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Przeszkody pokonasz z marszu! Jeśli coś się popsuje, naprawisz sam albo zaraz wezwiesz fachowca. Niczego nie zostawisz na później! Dobry moment, żeby wystartować z nowymi interesami i innowacyjnymi pomysłami.

Wtorek 8.06

Ktoś Ci może zawrócić w głowie – niekoniecznie zauroczy, może np. przedstawi jakieś wizje biznesowe lub wielkie plany na wakacje?... Prócz tego dzień pracowity, pełen konkretnych zajęć. Wzrosną Twoje potrzeby erotyczne...

Środa 9.06

Dzisiaj lepiej uda się wypoczynek i rozrywki niż jakieś poważniejsze przedsięwzięcia. Jeśli załatwiasz sprawy zawodowe czy urzędowe, to licz się z opóźnieniami, kolejkami, marudzeniem rozmówców.

Czwartek 10.06

Będziesz przyciągać ludzi (przeciwną płeć także!), budzić zainteresowanie. Dobry moment, żeby podbić nowe środowisko, żeby zaskarbić sobie czyjąś przyjaźń.

Piątek 11.06

Szykuje się trochę pracy i odrabiania zaległości. Będziesz krytycznie nastawiony do ludzi. Może być nerwowo, jednak postawisz na swoim. Odpowiedni czas na porządki w domu oraz na zabiegi kosmetyczne.

Sobota 12.06

Będziesz w nastroju do wycieczek i wyjazdów, a jeśli zostaniesz w domu, to tylko dlatego, że zjadą się do Ciebie goście. Szykuje się jakaś duża impreza – wesele przyjaciółki albo zjazd absolwentów...

Niedziela 13.06

Wpadną dawni znajomi albo krewni, będą wspominki, może jeszcze z dzieciństwa. Mogą też wypłynąć jakieś stare problemy... Najlepiej zrelaksujesz się na łonie przyrody.

STRZELECMusisz ograniczyć swą fantazję – trzeba się teraz sprężyć i stosować do przepisów. Ale wyjdzie Ci to na dobre!

Pozycje planet:

Naprzeciwko Twojego znaku, w Bliźniętach, przebywa Słońce, do którego dołączy Księżyc – będzie nów w Bliźniętach. Merkury opuści Byka i też znajdzie się w Bliźniętach. Niektórzy Strzelcy zauważą wpływy kwadratury Merkurego do Marsa. Dla innych wyjątkowo łaskawe będą Jowisz i Uran.

Co cię czeka:

Osoby z początku znaku Jowisz, Uran i Merkury zdopingują do energicznego działania. Sięgniecie po coś, na co od dawna mieliście chrapkę. Może będzie to podróż, dalsza nauka, udział w jakimś atrakcyjnym przedsięwzięciu lub długo odkładany zakup? Wielu z Was będzie w tych dniach zastanawiać się nad przyszłością. Może skorygujesz swe plany, z czegoś zrezygnujesz, zmienisz wcześniejsze decyzje? W sprawach, na których Ci zależy, mogą pojawić się niewiadome. Inni będą Ci coś radzić, namawiać, ale Ty nie będziesz przekonany, będziesz się wahał. Może jednak dojść do różnych rozstrzygnięć, na które nie masz wpływu, a które są dla Ciebie bardzo ważne.

Miłość i partnerstwo:

Raczej będziesz zaangażowany w życie towarzyskie i różne układy partnerskie niż w romanse. Strzelcy z początku znaku mogą brać udział w tłumnych imprezach i spotkaniach, festiwalach, zjazdach i zlotach, na których spotkają znajomych lub nawiążą nowe znajomości, jednak dość powierzchowne. Z bliskimi połączą Was raczej wspólne zajęcia, wymiana myśli i poglądów, niż związki uczuciowe. Jeśli jednak Twoje serce zabije żywiej, to zapewne do Raka, Wagi, Barana lub Wodnika.

Praca i nauka:

Aż do końca lipca Mars będzie przebywał w nieharmonijnym położeniu względem Twojego znaku. Oznacza to dla Ciebie zdrową mobilizację w obliczu przeszkód i trudności. Nie będą one bardzo poważne, akurat takie, byś musiał bardziej się sprężyć i więcej z siebie dał. To wyjdzie na dobre i Tobie, i Twoim interesom. Mniej będzie miejsca na fantazję i twórczość, bardziej trzeba się będzie trzymać konkretów – wytycznych, procedur, przepisów. Trochę może Ci być nie w smak, że w ten sposób ograniczana jest Twoja wolność i wyobraźnia.

Pieniądze:

Strzelcy z początku znaku mogą odkryć nowe źródła dochodu i zaczną zarabiać w inny niż do tej pory, nietypowy sposób. Pozostali – więcej wydatków niż wpływów; ogólnie – bez rewelacji.

Szczęśliwe liczby:

6, 19, 31

Szczęśliwy kolor:

czerwony

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 22.11 – 30.11
Twoim udziałem będą oryginalne, choć ryzykowne pomysły. Możesz wziąć udział w niecodziennej imprezie lub wyjechać w podróż.
* Urodzeni 1.12 – 10.12
Zadbaj o organizację spotkań i wszelkich przedsięwzięć, które planujesz, aby nie było chaosu, bo wtedy łatwo o kłótnie.
* Urodzeni 11.12 – 21.12
Pociągają Cię podróże. Przygotuj się do nich, by uniknąć komplikacji.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Będziesz w dobrym nastroju, pełen entuzjazmu, chętny do pomocy innym. To dobry dzień na zakupy, ponieważ wiele łatwo będziesz podejmować decyzje, oraz na zajęcia z dziećmi lub młodzieżą.

Wtorek 8.06

Na pierwszy plan wysuną się jakieś sprawy organizacyjne, logistyczne: jak dowieźć kłopotliwy ładunek na miejsce albo jak zebrać razem grono osób. Nawiążesz nowe znajomości i zyskasz cenne kontakty.

Środa 9.06

Tempo życia wolniejsze niż dotąd, dzień bardziej relaksowy. Skup się na sobie i na własnych potrzebach. Gabinet kosmetyczny, masażysta, fryzjer – takie przyjemności na Ciebie czekają! Nie przejmuj się, gdy jakaś ważna sprawa się opóźni.

Czwartek 10.06

Pojawią się jakieś nowości, atrakcje, np. występ Twojego ulubionego zespołu, nowa książka cenionego przez Ciebie autora. Pewni ludzie, na których Ci zależy, będą na wyciągnięcie ręki. Sprawy zawodowe też nabiorą dziś przyspieszenia.

Piątek 11.06

Masz dość długą listę spraw do załatwienia. Jakieś obowiązki i zaległości przypomną o sobie. Spodziewaj się dodatkowych wydatków.

Sobota 12.06

Planety wyciągają Cię w świat – na wycieczkę, wyjazd gdzieś dalej niż zwykle. W drodze mogą wystąpić utrudnienia. Może też dojść do niespodziewanych spotkań – i to z kimś, kto nie wzbudzi w Tobie entuzjazmu...

Niedziela 13.06

Dziś planety zachęcają raczej do siedzenia w domu. Dobre wróżby dla życia rodzinnego i zacieśniania znajomości...


KOZIOROŻEC

Zajrzyj w głąb siebie i dowiedz się, czego tak naprawdę pragniesz. Inaczej stracisz kontrolę nad sytuacją...

Pozycje planet:

Twój patron, Saturn, tranzytuje ostatnie stopnie Panny i ustawi się w trygonie do Merkurego oraz w sekstylu do Wenus. Słońce przebywa w Bliźniętach, tu Księżyc osiągnie fazę nowiu. Mars zaczyna sprzyjać Ci z Panny.

Co cię czeka:

Ciągnąć Cię będzie w różne strony. Widać interesujące wydarzenia – spotkania towarzyskie, imprezy, na których można się czegoś cennego dowiedzieć, interesujące warsztaty. Koziorożce z 16–19.01 mają szansę na konstruktywne posunięcia i udane decyzje. Zgodnie działające Merkury i Saturn pomogą Wam w karierze i pracy intelektualnej. Możecie załatwić teraz zaległe sprawy, pozyskać przychylność osób starszych i wpływowych. Z kolei osoby z 22–23.12 mogą się czuć, jakby siedziały na beczce z prochem. Świat wokół i Wasza sytuacja będą się zmieniać za szybko, możecie stracić kontrolę. Przydadzą się Wam ćwiczenia duchowe, aby wzmocnić się wewnętrznie. Musicie wiedzieć, czego chcecie, inaczej będziecie wciąż zmieniać kierunek!

Miłość i partnerstwo:

Czas dzielić będziesz między życie rodzinne i towarzyskie. To pierwsze wymagać będzie większego zaangażowania, podejmowania decyzji; może postawić Cię w sytuacjach, z których na pierwszy rzut oka nie będzie dobrego wyjścia… Pomocni okażą się znajomi i przyjaciele, a także informacje z internetu, prasy, poradników. Warto poszukać nowego sposobu radzenia sobie z problemami rodzinnymi, wyjść poza stare przyzwyczajenia. Koziorożce z III dekady mogą spodziewać się drobnych niespodzianek w sprawach sercowych i życiu towarzyskim, sprawcą których może być Byk, Rak, Waga i Bliźnięta.

Praca i nauka:

Ręce pełne roboty mieć będą przede wszystkim Koziorożce z 22–25.12. U Was widać zmiany: coś może się skończyć, coś innego zacząć. Być może będziecie musieli zrezygnować z pewnych zajęć po to, by mieć czas na inne, bardziej korzystne czy potrzebne. Mars w Pannie sprzyja stabilizacji, porządkowi, bezpieczeństwu zawodowemu. W najbliższych tygodniach wiele obecnych niepokojów i problemów się uciszy, z Twoim niewielkim udziałem.

Pieniądze:

W portfelu osób z 22–23.12 wielkie zamieszanie; możliwe większe wydatki, ale i niespodziewane wpływy. Wszystkie Koziorożce muszą się liczyć z wydatkami na dom. Jednocześnie ktoś z rodziny wesprze Was finansowo.
Szczęśliwe liczby:

8, 21, 39

Szczęśliwy kolor:

butelkowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 22.12 – 31.12
Jeśli będziesz starał się być perfekcyjny w każdej dziedzinie życia, dostaniesz bólu głowy. Musisz sobie coś odpuścić!
* Urodzeni 1.01 – 10.01
Nie unikaj spotkań towarzyskich, imprez – dzięki nim zyskasz potrzebne Ci informacje.
* Urodzeni 11.01 – 19.01
Musisz uzbroić się w cierpliwość do rodziny. Ale zarazem masz największą szansę na miłe niespodzianki.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Będziesz w dobrej formie, ale wokół Ciebie chaos, bieganina, ludzie wciąż będą czegoś chcieli od Ciebie. Szczególnie absorbujące będą dzieci...

Wtorek 8.06

Czas na decyzje: coś nowego trzeba zacząć, a ciągnące się sprawy zakończyć. Dobry czas na porządki i ćwiczenia fizyczne, na kupowanie sprzętu na wakacje.

Środa 9.06

Postanowisz coś zmienić, np. wcześniej wstawać, mniej jeść, codziennie ćwiczyć, uczyć się angielskiego itp.

Czwartek 10.06

Planety sprzyjają życiu towarzyskiemu i zawodowym zebraniom. A także miłości. Może odwołasz wcześniejsze plany i pójdziesz za głosem serca? Dziś ktoś może Cię zafascynować...

Piątek 11.06

Dzień na organizowanie przyszłości. Możliwe, że będziesz przygotowywać się do jutrzejszej podróży lub imprezy, pakować plecak lub szykować sobie strój. Pomyślny dzień w interesach.

Sobota 12.06

Czeka Cię podróż lub ważna impreza, w każdym razie – wydarzenie nadzwyczajne i wielka mobilizacja: żeby gdzieś zdążyć na czas, żeby dobrze wypaść. Towarzystwo też możesz dziś mieć niecodzienne...

Niedziela 13.06

Układ planet nie jest korzystny, więc byle głupstwo może Ci popsuć plany – katar albo ułamanie obcasa. Potraktuj tę niedzielę ulgowo, nie daj się namówić na żadne wyczyny – w końcu nawet pracowity Koziorożec kiedyś musi odpocząć!


WODNIK

Planety wzmocnią Twoje możliwości intelektualne, nauka pójdzie Ci teraz gładko. Masz też widoki na udany wyjazd.

Pozycje planet:

Uran, władca Twojego znaku, znajduje się w koniunkcji z Jowiszem na granicy Ryb i Barana. Razem te dwie planety uczynią sekstyl do Merkurego. W Twoim znaku przebywa Neptun, który utworzy układ zwany palcem bożym z Wenus i Saturnem, i w układzie tym będzie wierzchołkiem. Słońce i Księżyc sprzyjają Ci z Bliźniąt.

Co cię czeka:

Układ planet wróży Ci większe otwarcie na świat, nowe możliwości, większe szanse na zrealizowanie swoich ambicji i marzeń. Za sprawą Jowisza mogą się przed Tobą otworzyć widoki na wyjazd, dalszą naukę. Twoje życie nabierze rozmachu. Konieczności i obowiązki nie będą zbyt dokuczliwe. Bardzo możliwe, że odpadną Ci jakieś pilne zobowiązania i będziesz mógł z większą swobodą planować swój czas. Wielu z Was będzie myśleć o wakacyjnych podróżach, a niektórzy (np. osoby z 20–22.01) już teraz spakują manatki i wybiorą się w podróż! W każdej dziedzinie życia właśnie Wy cieszyć się będziecie największym powodzeniem!

Miłość i partnerstwo:

Zielone światło dla Wodników, które narzekają na brak przyjaciół (jeśli w ogóle są tacy wśród Was!). Teraz Wasze kontakty poszerzą się – możecie nawiązać inspirujące znajomości, i to nie tylko w kraju. Osoba, z którą się zaprzyjaźnisz, przypadnie Ci do serca, ale jednocześnie odegra ona jeszcze inną, ważną rolę w Twoim życiu. Np. pomoże Ci w osobistym rozwoju, otworzy przed Tobą jakieś drzwi, coś Ci załatwi, ułatwi... Największe nadzieje możesz wiązać ze Strzelcem, Baranem lub Bliźniakiem.

Praca i nauka:

Planety sprzyjają nauce i pracy zawodowej. Wzmocnią Twoje możliwości intelektualne, zapewnią dobrą atmosferę w pracy oraz obiecujące kontakty zawodowe. Osobna uwaga należy się Wodnikom z 15–18.02 – Neptun, Merkury i Mars mogą Was sprowadzać na manowce, narażać na starty, błędne decyzje itp. Jeśli będziecie naiwni i łatwowierni, uwikłacie się w podejrzane interesy, na których możecie stracić. Śmiało natomiast mogą sobie poczynać Wodniki z początku znaku – w Waszym przypadku możliwa jest kariera międzynarodowa, intratne wyjazdy, i zyskanie popularności nie tylko w swoim środowisku.

Pieniądze:

Twoje wielkie plany wymagają nakładów finansowych. W drobnych sprawach możesz liczyć na łut szczęścia, ale w tych poważnych nie wolno Ci zdawać się na los!

Szczęśliwe liczby:

12, 15, 41

Szczęśliwy kolor:

srebrny

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 20.01 – 31.01
Pomyślnie zdasz egzaminy, rozwiążesz problemy zawodowe. Masz teraz świeże spojrzenie na wiele spraw!
* Urodzeni 1.02 – 10.02
Znajomi i przyjaciele pomogą Ci, udzielą cennych wskazówek, udostępnią swoje kontakty.
* Urodzeni 11.02 – 18.02
Będziesz w gorszej formie intelektualnej, możesz się mylić. Na egzamin idź dobrze przygotowany, skup się, gdy wydajesz reszty.

Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Wiatr wieje w Twoje żagle! Możesz wiele zdziałać – nawiązać cenne kontakty, znaleźć osoby, które wykonają dla Ciebie jakąś pracę lub wyświadczą Ci grzeczność. Znajdziesz też czas, żeby nacieszyć się swoim hobby.

Wtorek 8.06

Tempo życia będzie szybkie, możliwe wyjazdy lub spotkania z osobami, które wpadają tylko na chwilę. Łatwo dzisiaj coś nowego zacząć – rzucić pomysł, który inni podchwycą, ale trudniej będzie to kontynuować. Wodniki mają teraz jedną wadę: łatwo zapominają...

Środa 9.06

Będziesz miał pod górkę. Nie wystarczą obietnice – trzeba zapłacić od razu, dokończyć coś natychmiast. Nie samych przyjaciół dziś spotkasz...

Czwartek 10.06

Ciągnąć Cię będzie do ludzi. Z kimś, z kim dotąd byłeś w formalnych stosunkach, przejdziesz na ty. Dobry dzień na zakupy kosmetyków i biżuterii.

Piątek 11.06

Masz dobry czas, by zabłysnąć, popisać się, dać się poznać jako ktoś, kto się na czymś dobrze zna. Do czegoś będziesz się przygotowywać i w związku z tym upieczesz szarlotkę lub kupisz sobie nowy ciuch...

Sobota 12.06

Sobota w gronie ludzi, wśród których czujesz się naprawdę sobą i jesteś przez nich lubiany i ceniony. Dobry dzień na wycieczki, zjazdy lub warsztaty. Niestety, trzeba będzie szybko wracać, a po drodze będą utrudnienia.

Niedziela 13.06

Dzień zapowiada się leniwie i raczej nie warto planować niczego ekstra. Zapewne spędzisz ten dzień w domu, nie w terenie. Będzie też czas na przygotowania do jakichś ambitnych zadań w najbliższych dniach.

RYBY


Tydzień pełen zajęć i obowiązków. Wiedz, że w każdej sytuacji możesz liczyć na partnera.

Pozycje planet:

Twój patron, Neptun, będzie oddziaływał opozycją z Marsem, kwadraturą z Merkurym oraz kwinkunksem z Wenus i Saturnem. Z dwiema ostatnimi utworzy układ zwany palcem bożym, którego będzie wierzchołkiem. Słońce i Księżyc w nowiu w Bliźniętach działają na Twój znak kwadraturą. Mars w Pannie ustawił się do Ryb w opozycji.

Co cię czeka:

Możesz mieć wrażenie, jakby ster wymykał Ci się z rąk, jakbyś traciła kontrolę nad sytuacją... Masz prawo czuć się zagubiona, zdezorientowana z powodu nadmiernej ilości różnorakich spraw i zadań, a nawet przygnębiona. Ale jesteś osobą refleksyjną i potrafisz wyciągać wnioski z tego, co Ci się w życiu przydarza. Być może zmienisz stosunek do swoich osobistych spraw, zrozumiesz, że trzeba cieszyć się z tego, co los Ci dał. Na co dzień będziesz bardzo zajęta, działać będziesz na wielu frontach, skontaktujesz się z wieloma osobami, ale raczej w interesach niż prywatnie. Chociaż ze strony bliskich spotka Cię też wiele serdeczności.

Miłość i partnerstwo:

Partner jest blisko Ciebie, stoi za Tobą murem. Będziesz czuć jego opiekę, wsparcie i lojalność. On może mieć dla Ciebie bardzo konkretne propozycje, z których powinnaś skorzystać – może np. ułatwi Ci wykonanie czegoś, z czym masz kłopoty. Ty z kolei będziesz oparciem dla kogoś z rodziny lub przyjaciół. Niewykluczone, że staniesz na czele rodzinnego przedsięwzięcia... Znaki dla Ciebie na ten tydzień to Byk, Rak, Waga, Skorpion i Wodnik. Z Koziorożcem i Rakiem czekają Cię poważne rozmowy.

Praca i nauka:

Ryby z początku i końca znaku muszą zachować ostrożność w interesach. Te z 19–20.02 niech wystrzegają się strat i zgub. Niczym teraz nie ryzykujcie! Ryby z 19–20.03 powinny bardziej liczyć się z realiami, przestrzegać przepisów. Wszystkie macie przed sobą wiele różnorodnych zajęć, wymagających licznych kontaktów z ludźmi, biegania, dzwonienia, dowiadywania się, nawiązywania nowych kontaktów, szukania specjalistów. W pewnej dziedzinie, w której zamierzałyście same dać sobie radę, teraz zwrócicie się o pomoc i będzie to słuszne posunięcie.

Pieniądze:

Ryby z początku znaku niech uważają na zguby i straty, także z powodu nieuczciwych osób… Wszystkim Rybom starczy na bieżące wydatki, ale jakieś inne, poważniejsze, na razie mogą się odsunąć.

Szczęśliwe liczby:

13, 29, 49

Szczęśliwy kolor:

turkusowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 19.02 – 29.02
Lepiej przemilczeć niepochlebne uwagi niż wdawać się w jałowe dyskusje, które prowadzą donikąd....!
* Urodzeni 1.03 – 10.03
Postaraj się zapamiętywać imiona osób, które Ci się przedstawiają. To dowodzi szacunku i robi dobre wrażenie.
* Urodzeni 11.03 – 20.03
W bliskich znajdziesz oparcie. Ktoś miło Cię zaskoczy swoją inicjatywą.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 7.06

Zajmą Cię konkretne sprawy: porządki, praca, zakupy. Marzenia i dalekie plany raczej schowasz w kieszeń – rzeczywistość będzie ważniejsza. Dzień powinien być jednak udany.

Wtorek 8.06

Będziesz bardziej niż zwykle zajęta; mogą teraz wypaść sprawy, których się nie spodziewałaś. Wielu ludziom będziesz potrzebna. Bliska Ci osoba może za wiele od Ciebie wymagać...

Środa 9.06

Zapragniesz gdzieś wyjść, pójść do lasu lub na łąkę, nacieszyć się wiosną, ale poczujesz też potrzebę zrobienia czegoś konkretnego. To jeden z tych dni, kiedy chce się wiele, a wychodzi mało...

Czwartek 10.06

Będziesz w twórczym stanie ducha, w nastroju do kupowania ładnych rzeczy i podziwiania tego, co piękne (muzyki, filmu). Ale będziesz też podatna na wpływy i namowy, i pewnie dołączysz do jakiegoś miłego towarzystwa.

Piątek 11.06

Przypomną o sobie obowiązki i terminy, rachunki i płatności, sprawy urzędowe i formalne. Ktoś może mieć do Ciebie pretensje. Konieczne będą ostrożność i talent dyplomaty.

Sobota 12.06

Dzień wycieczkowy i imprezowy, ale wróży też kłopoty. Jeśli gdzieś wyjedziesz, to cel wycieczki może Cię rozczarować... Nie staraj się naśladować innych, trzymaj się tego, czego Ty chcesz!
[/size]
Niedziela 13.06

Dzień relaksowy, ale wymaga pewnych starań. Np. żeby w porę odwołać czyjąś wizytę albo wcześniej wrócić z wycieczki. Mów „nie, nie dzisiaj” każdemu, kto chciałby przyjść i wylewać na Ciebie swoje żale.


ŹRÓDŁO: ASTROMAGIA

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
16-06-2010, 14:45:17
Post: #55
Ryby - horoskop na tydzień 14.06 - 20.06
Ryby


Możesz być w gorszej formie. Rodzina będzie Cię potrzebować, a w pracy szykują się nowe przedsięwzięcia...


Pozycje planet:

Na pograniczu Twojego znaku i Barana znajduje się Jowisz w koniunkcji z Uranem. Twój patron, Neptun, tkwi w Wodniku i będzie oddziaływał kwinkunksem z Saturnem oraz trygonem ze Słońcem. Mars działa na Ciebie opozycją z Panny, Słońce i Merkury ustawiły się w kwadraturze.

Co cię czeka:

Jeszcze w tym tygodniu z powodu nieharmonijnych wpływów Słońca możesz być w nieco gorszej formie fizycznej. Sytuacja w rodzinie wymagać będzie od Ciebie większego zaangażowania. Masz koło siebie życzliwe osoby, które o Ciebie zadbają, ale Ty sama nie będziesz mogła za bardzo skupiać się na sobie, będziesz musiała dbać o innych. Na dodatek szykują się jakieś nowe przedsięwzięcia w pracy albo remont… Wiedz jednak, że choć na co dzień możesz być napięta i podenerwowana, czeka Cię też wiele jasnych chwil! Rodzina, która sprawia problemy, będzie jednocześnie źródłem Twojej siły.

Miłość i partnerstwo:

Kłótnie nie będą niestety czymś rzadkim… Na szczęście Wenus oraz wpływ Słońca na Twojego patrona, Neptuna, każą wierzyć, że wszystko będzie miało szczęśliwe zakończenie! Nawet w przypadku nieporozumień widać wiele dobrej woli z obu stron, a także sympatii, ciepła i miłości. W końcu te uczucia zwyciężą. Pod górkę możesz mieć z Bliźniętami, Panną, Baranem i Koziorożcem. Lew Cię zezłości, dokuczy Ci, ale też rozbawi, pocieszy...

Praca i nauka:

Nie możesz liczyć na pomoc Jowisza, który w tym roku opiekuje się Twoim znakiem… Jedynie Ryby urodzone w ostatnim dniu znaku poczują jego wsparcie, ale niestety – będzie ono zakłócone nieharmonijnymi wpływami Saturna. Wasza sytuacja jest dość skomplikowana, a to oznacza, że nie ma rady – nie możesz liczyć na wsparcie z góry, musisz zakasać rękawy i brać się do roboty! Dobre okazje nie będą zdarzać się często, zadbaj więc o to, co już masz. Wiedz, że nie jest ujmą przyjąć propozycję poniżej swoich możliwości, która nie zaspokaja w pełni Twoich ambicji. Przecież to tymczasowo, na przeczekanie! Postaraj się nie popaść w marazm. Pilnuj spraw formalnych i urzędowych.

Pieniądze:

Osoby z ostatnich stopni znaku mogą liczyć na zastrzyki finansowe, ale uważajcie, by jakieś sprawy formalne czy urzędowe nie zablokowały Wam dostępu do pieniędzy. W mniejszym stopniu dotyczy to wszystkich Ryb.

Szczęśliwe liczby:
1, 19, 35

Szczęśliwy kolor:
oliwkowy

Zalecenia specjalne:

Urodzeni 19.02 – 29.02
Możesz walczyć z przeszkodami natury technicznej, np. z jakimś sprzętem, mechanizmem. Uważaj przy tym na swoje bezpieczeństwo.
Urodzeni 1.03 – 10.03
Nie będzie Ci łatwo dogadać się z otoczeniem. Ważne rozmowy lepiej przełóż lub się do nich przygotuj.
Urodzeni 11.03 – 20.03
Rodzinka może Ci zaleźć za skórę. Ale w sukurs przyjdą koledzy i przyjaciele.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 14.06

Najważniejsze będą sprawy domowe, rozmowy z rodziną lub przyjaciółmi. Padną ważne słowa, takie jak „kocham” albo „chcę być z tobą”. Mimo konfliktów poczujesz, że kochasz i jesteś kochana!

Wtorek 15.06

Znajdziesz się w samym środku grupy, towarzystwa, dzisiaj wiele będzie się działo, zapadną ważne decyzje i będziesz mieć w nich swój udział.

Środa 16.06

W Twoim otoczeniu zapanuje gorąca atmosfera, ożywienie. Może Twoja firma wyruszy na podbój nowych rynków? Uwaga: wzrośnie Twój seksapil, będziesz się rzucać w oczy i działać na zmysły! To może być dla Ciebie trochę uciążliwe...

Czwartek 17.06

Nagle pojawią się pilne sprawy, wystąpią awarie, ktoś zgłosi swe pretensje. Trudno się będzie nie denerwować… Uważaj, drzemią w Tobie większe siły, niż myślisz, i możesz łatwo wygrać, ale niechcący kogoś zranisz.

Piątek 18.06

Czeka Cię wiele krzątaniny i dłubaniny, jakaś nielubiana praca. Jeśli planujesz podróż, to okaże się ona długa i męcząca.

Sobota 19.06

Dzisiaj trzeba będzie wstać na budzik, spakować się szybko i niczego nie zapomnieć. Nagrodą będzie udział w ciekawej imprezie lub zawarcie ważnych znajomości. Możesz zrobić wrażenie na kimś, na kim Ci zależy!

Niedziela 20.06

Dzień będzie pełen wrażeń i nowych doświadczeń, kształcący, ale i męczący. Możliwe, że to, co się wydarzy, przyniesie pozytywny przełom w Twoich sprawach...

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
16-06-2010, 14:52:19
Post: #56
Wodnik - horoskop na tydzień 14.06 - 20.06
Wodnik


Poczujesz się zadowolony z życia. Mniej mów, więcej rób, a osiągniesz pełnię szczęścia!


Pozycje planet:

W Twoim znaku przebywa Neptun, który będzie oddziaływał kwinkunksem z Saturnem i trygonem ze Słońcem. Naprzeciwko Wodnika znajduje się Wenus. Słońce i Merkury działają na Ciebie trygonem z Bliźniąt. Twój władca, Uran, tworzy koniunkcję z Jowiszem na granicy Ryb i Barana.

Co cię czeka:

Prognozy są optymistyczne – każdy Wodnik doświadczy w tych dniach takiej chwili, kiedy poczuje się naprawdę zadowolony z życia. Szczególny układ między Wenus, Uranem i Jowiszem jest dla Ciebie niczym pigułka szczęścia. I choćby nie działo się teraz nic wyjątkowego, to nawet w zwykłej codzienności dostrzeżesz niepowtarzalny koloryt, czymś się zachwycisz, czymś się będziesz ekscytował, fascynował. Wszak szczęście to stan umysłu – chyba pierwszy zauważył to właśnie zodiakalny Wodnik. Zielone światło pali się dla Twojej kariery i rozwoju, zaś kontakty towarzyskie będą źródłem satysfakcji. Możesz zdobyć prawdziwą popularność, a nawet sławę.

Miłość i partnerstwo:

Choć należysz do osób, które niechętnie rezygnują ze swojej niezależności, to teraz może pojawić się w Twoim otoczeniu ktoś, dla kogo taką ofiarę poniesiesz… A może to wcale nie będzie konieczne? Może poczujesz, jakbyś naprawdę miał koło siebie swoje dopełnienie? Masz szansę na związek z kimś, kto – tak jak Ty – wcale nie pragnie nikogo zawłaszczać, kto potrzebuje powietrza i nie zabiera go innym. Kogoś takiego na pewno znajdziesz wśród Bliźniąt, Wag i Wodników. Udany związek możesz stworzyć także z Panną lub Strzelcem.

Praca i nauka:

Masz wszelkie dane, by osiągnąć sukces, ale czyha na Ciebie kilka pułapek. Postaraj się więc unikać nadmiernej ekscytacji swoimi planami, bardziej skup się na ich realizacji. Mniej słów – więcej działania. W kontaktach z ludźmi musisz się jednak troszkę asekurować. Nie wszyscy mają serce na dłoni. Tych, którym nie wiedzie się najlepiej, Twój optymizm może po prostu drażnić. I jeśli coś Ci nie wyjdzie, będą po cichu zacierać ręce. Nie o to chodzi, byś udawał mrówkę, kiedy czujesz się lwem, ale nie zaszkodzi, jeśli przyjmiesz nieco skromniejszą postawę.

Pieniądze:

Będą wydatki (i to zapewne na rzeczy luksusowe, które umilają i upiększają życie; w każdym razie nie te pierwszej potrzeby). Ale pieniądze powinny się znaleźć – możliwe są miłe niespodzianki...

Szczęśliwe liczby:
8, 26, 46

Szczęśliwy kolor:
ultramaryna

Zalecenia specjalne:

Urodzeni 20.01 – 31.01
Możesz liczyć na niespodzianki w sprawach uczuciowych. Miłość spadnie na Ciebie niczym piorun!
Urodzeni 1.02 – 10.02
Masz talent do przełamywania barier między ludźmi, także tych językowych. Z każdym się dogadasz, możesz zyskać nowych przyjaciół.
Urodzeni 11.02 – 18.02
Kieruj się intuicją, ona jest najlepszym drogowskazem. Czasem należy postąpić wbrew logice...

Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 14.06

Powoli będziesz się rozkręcać, musisz mieć podzielną uwagę. Sprawy domowo-rodzinne okażą się najważniejsze – więcej czasu i serca poświęcisz bliskim.

Wtorek 15.06

Od rana jakieś akcje i afery, pośpiech. Jednak wiadomości będą przesadzone, a Ty wcale nie będziesz potrzebny tam, gdzie ktoś Cię chce wyciągnąć. Uwaga: możesz dziś nawiązać bardzo cenne znajomości.

Środa 16.06

Dzień pełen ruchu, możliwe wyjazdy, podróże, zapewne w większej grupie, np. w ramach delegacji. Będziesz mieć też sporo przyjemności. Poczujesz się szczęśliwy!

Czwartek 17.06

Dobry dzień na naukę i przemyślenia, możesz też zrobić coś konkretnego, skompletować sprzęt lub dokonać naprawy. Nie święci garnki lepią, a Ty potrafisz więcej, niż Ci się wydaje!

Piątek 18.06

Będziesz w bardzo dobrej firmie, ale dzień raczej banalny. Trzeba np. wydeptać ścieżkę do urzędu albo napisać rozdział pracy, albo spotkać się z kilkoma klientami. Przy okazji możesz zrobić duże zakupy.

Sobota 19.06

Bardzo pomyślny dzień: uda Ci się osiągnąć coś, co dla Ciebie ważne. Np. zaprzyjaźnić się z kimś interesującym, zwiedzić ciekawą miejscowość, dostać się na wymarzoną imprezę. Będzie trochę zamętu i biegania, ale dasz sobie z tym radę.

Niedziela 20.06

Dziś czeka Cię jeszcze większe powodzenie niż wczoraj. Będziesz odkrywać miejsca, które dla innych są niedostępne, nawiążesz rzadkie kontakty, zrobisz coś przed innymi. To także odpowiedni czas na podróże, które kształcą!

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
16-06-2010, 14:58:13
Post: #57
Koziorożec - horoskop na tydzień 14.06 - 20.06
Koziorożec


Być może zdarza się, że Twój partner spojrzy na kogoś innego. Ale nie wpadaj w panikę – kocha tylko Ciebie!


Pozycje planet:

Wędrujący przez Koziorożca Pluton ustawi się w trygonie do Marsa w Pannie. Trygonem z Panny działa także na Ciebie Twój władca, Saturn. Utworzy on kwadraturę ze Słońcem, sekstyl z Wenus i kwinkunks z Neptunem.

Co cię czeka:

Tydzień w kratkę, bez wzlotów ani upadków. Mars będzie pomocny w codziennych obowiązkach, usunie większe przeszkody. Słońce, Wenus i Merkury nie będą Ci przeszkadzać, ale też za bardzo nie pomogą. Sprzyjać będą za to kontaktom towarzyskim i zawodowym, zdobywaniu informacji. Jeśli masz urodziny w dniach 24–28.12, będziesz mógł góry przenosić! Masz teraz silną wolę, jesteś tak uparty, konsekwentny i ambitny, że postawisz na swoim, choćby miało Cię to kosztować sporo wysiłku. Osoby z ostatnich stopni znaku (16–19.01) mogą osiągnąć stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Być może doprowadzicie do końca od dawna wlokące się sprawy, zrobicie porządek w jakiejś ważnej dla Was dziedzinie.

Miłość i partnerstwo:

Możesz poczuć, że stoisz w cieniu kogoś, kto będzie bardziej błyszczał, będzie bardziej widoczny niż Ty i cieszyć się będzie większym powodzeniem. Ale to tylko pozory. Nie powinieneś zazdrościć innym, że skupiają na sobie uwagę, bo powodzenie bywa złudne i często wcale nie stoi za nim prawdziwe szczęście… Twój partner być może ogląda się za innymi, ale kocha Ciebie. Pozwól mu więc na te drobne słabości, bo tak naprawdę Waszemu związkowi nie zaszkodzą. Znaki dla Ciebie w tym tygodniu to Baran, Byk, Panna, Skorpion i Koziorożec.

Praca i nauka:

Wciąż ciągnąć będziesz kilka srok za ogon, łapać różne fuchy. Nie odmówisz nikomu. Najpierw się zgodzisz, a potem dopiero zastanowisz, jak z tym wszystkim zdążysz... Pora zacząć się bardziej cenić i skupić na tym, w czym jesteś dobry, w co zamierzasz inwestować w przyszłości. Zastanów się już teraz, co jest dla Ciebie najważniejsze, bo wkrótce możesz stanąć wobec wyboru: czy robić to, co lubisz, ale za marne pieniądze, czy to, za czym nie przepadasz, ale za większą kasę.

Pieniądze:

Koziorożce z początku znaku niech unikają nadmiernego ryzyka. Możecie sporo zyskać, ale i wiele stracić. Nie podejmujcie decyzji finansowych pod wpływem chwili. Osoby z końca znaku mogą zyskać finansową stabilizację. Sytuacja większości pozostanie bez większych zmian.

Szczęśliwe liczby:
16, 37, 48

Szczęśliwy kolor:
fioletowy

Zalecenia specjalne:

Urodzeni 22.12 – 31.12
Zaufaj sobie, swojej inteligencji i intuicji. Ty sam wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie dobre.
Urodzeni 1.01 – 10.01
Pomoc, wsparcie może przyjść z niespodziewanej strony. Miej oczy szeroko otwarte, nie przegap dobrych okazji.
Urodzeni 11.01 – 19.01
Seniorzy w rodzinie mają do przekazania ważne i cenne wskazówki tym, którzy potrafią słuchać. Ty do nich należysz.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 14.06

Spotkasz się z osobą, na której Ci zależy. Planety sprzyjają rozmowom w cztery oczy. Wyniknie z nich coś ważnego. Tak może się zdarzyć zarówno w interesach, jak i w życiu osobistym. Osiągniesz porozumienie!

Wtorek 15.06

Dzień pełen zajęć na mieście, spotkań z ludźmi, załatwiania spraw. Kontakt z pewnymi osobami okaże się łatwiejszy, niż Ci się wydawało. Mogą Cię wciągnąć zakupy, zwłaszcza kosmetyków, nagrań, sprzętu służącego wygodzie i urodzie.

Środa 16.06

Wielu ludzi będzie mieć do Ciebie interes, możesz okazać się niezastąpiony. Niektórzy uczynią dziś milowy krok w swojej karierze!

Czwartek 17.06

Przejdziesz od słów do czynu. Tak będzie w pracy – ale też w domu, gdzie czeka Cię przemeblowanie albo remont. Dzień na szybkie decyzje: co kupić, co wyrzucić, z kim podtrzymać kontakt, a kogo skreślić...

Piątek 18.06

Czekają Cię porządki oraz jakieś rozległe poszukiwania, kompletowanie papierów, sprzętu. Jeśli wyjeżdżasz, poznasz jakieś labirynty uliczek lub polnych ścieżek...

Sobota 19.06

Zapewne spotkasz się z kimś ważnym lub weźmiesz udział w prestiżowej imprezie. Możliwe, że wiele będzie na Twojej głowie – np. gdy będziesz przyjmował gości. Uważaj na niespodzianki: zjawi się ktoś nieproszony albo burza wygoni Was z ogrodu.

Niedziela 20.06

Nastrój podobnie uroczysty jak wczoraj, ale atmosfera luźniejsza. Chętnie wybierzesz się na jakiś nowy film, sztukę w teatrze lub koncert, odwiedzisz ciekawą miejscowość.

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi16-06-2010, 15:14:07
Post: #58
Strzelec - horoskop na tydzień 14.06 - 20.06
Strzelec


Mimo pewnych przeszkód Twój apetyt na życie się nie zmniejszy. Nie zadowolisz się byle czym, przeciętność Cię nie interesuje!


Pozycje planet:

Naprzeciwko Twojego znaku, w Bliźniętach, przebywają Słońce i Merkury. Wenus sprzyja Ci z Lwa, Mars działa na Ciebie kwadraturą z Panny. Na uwagę zasługuje koniunkcja Jowisza z Uranem na granicy znaków Ryb i Barana, a także piękny trygon Jowisza do Wenus.

Co cię czeka:

Dopisze Ci zmienne szczęście. Nieharmonijne wpływy czterech planet oznaczają, że nie wszystko pójdzie gładko. Mogą być przeszkody, pytania, które przynajmniej na razie pozostaną bez odpowiedzi, powody do niezadowolenia. Ale masz teraz większe aspiracje, większy apetyt na życie, nie zadowolisz się byle czym. Szara codzienność to coś, od czego uciekasz niczym diabeł od święconej wody! Niewykluczone, że zrobisz coś, czym zaskoczysz nawet samego siebie – pozwolisz sobie na jakiś niecodzienny wyskok, zmienisz kierunek, w którym ostatnio podążałeś?… Może być i tak, że to okoliczności zewnętrzne zdecydują za Ciebie, przyśpieszą pewne decyzje lub całkiem zmienią te, które już podjąłeś...

Miłość i partnerstwo:

W Twoich relacjach z przyjacielem płci przeciwnej coś się zmieni. Może obudzi się między Wami bardziej namiętne uczucie? W innym, lepszym świetle możesz także zobaczyć kogoś, kto dotąd nie budził w Tobie emocji, i uznasz go za bardzo atrakcyjną osobę. Może nawiąże się między Wami mocna nić porozumienia? W stałych parach może wydarzyć się coś, co jeszcze bardziej zwiąże Was ze sobą... Wraz z wejściem Wenus do Lwa zaczął się dla samotnych Strzelców czas flirtów i romansów, który potrwa co najmniej przez najbliższy miesiąc! Znaki dla Ciebie to Byk, Waga, Wodnik oraz Bliźnięta.

Praca i nauka:

Jowisz i Wenus wróżą same przyjemności, dobre okazje w interesach, intratne zlecenia. Mogą zaprocentować nawiązane wcześniej kontakty – także zagraniczne. W ogóle trudno Ci będzie usiedzieć na miejscu, wciąż gdzieś będzie Cię gnać! Nie zabraknie pomysłów, które być może będziesz realizował z młodszymi od siebie. W ogóle z młodzieżą mieć teraz będziesz doskonałe porozumienie. Mars w Pannie jednak przypomina o sprawach prozaicznych, różnych drobiazgach, a także o przepisach...

Pieniądze:

Za sprawą Jowisza i Wenus coś, na co wcześniej pracowałeś, wyda owoce. Możesz też zarobić więcej, niż liczyłeś, coś korzystniej sprzedać, taniej kupić.

Szczęśliwe liczby:
6, 26, 40

Szczęśliwy kolor:
brzoskwiniowy

Zalecenia specjalne:

Urodzeni 22.11 – 30.11
Ciebie czeka najwięcej niespodzianek, przeważnie miłych. Ale żeby z nich skorzystać, trzeba też dać coś z siebie, podjąć wysiłek.
Urodzeni 1.12 – 10.12
Nie bądź łatwowierny: uważaj na plotkarzy i tych, którzy dla osiągnięcia swoich celów lubią mijać się z prawdą.
Urodzeni 11.12 – 21.12
Życie zweryfikuje Twoje plany. Może wskazać ich słabe strony. Potraktuj to jak wskazówkę.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 14.06

Sprzyjający czas na poważne rozmowy: z bliską osobą o przyszłości, z rodziną o domowych inwestycjach, z szefem o rozwoju firmy. Możliwe, że zyskasz przyjaciela, na którego będziesz mógł liczyć.

Wtorek 15.06

Nagłe sprawy poderwą Cię niby pobudka! Nadarzą się okazje: przyjedzie ktoś ważny, nawiążesz ciekawy kontakt, zrobi się ruch w interesach. Także w Twoim życiu osobistym szykuje się pozytywny przełom!

Środa 16.06

Będziesz w wysokiej formie, na fali powodzenia. Ważne sprawy uda Ci się załatwić szybko. Weźmiesz udział w spotkaniu lub imprezie, którą długo będziesz pamiętać. Ktoś Cię pokocha – czy z wzajemnością?...

Czwartek 17.06

Dzisiejsze zadania wymagają uwagi i staranności. Odpowiedzialność duża, ale jeśli wszystko się uda, to będzie sukces! Dobry dzień na zdawanie egzaminów.

Piątek 18.06

Zapowiada się większy wysiłek umysłowy i organizacyjny. Obowiązki będą ważniejsze niż przyjemności. Chcesz skończyć pewne pilne sprawy, ale coś będzie Ci przeszkadzać. Kłopoty sprawią dzieci lub niepoważni znajomi.

Sobota 19.06

Szykują się uroczystości (rodzinne lub zawodowe), udział w takich imprezach jak koncerty, spektakle, wystawy. Trzeba się będzie specjalnie ubrać i nastroić psychicznie. Uważaj, by nie popełnić gafy, nie spóźnić się itp.

Niedziela 20.06

Planety nadal sprzyjają uroczystościom – wczorajsza impreza może mieć dziś dalszy ciąg... Możliwe niespodzianki, zaskoczenia; dowiesz się o czym niewiarygodnym...

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
21-06-2010, 12:13:25
Post: #59
Horoskop tygodniowy 21.06-27.06
Dzień Dobry Państwu,

Przedstawiam tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku :)

21 czerwiec - 27 czerwiec 2010

Zapraszam.


BARAN


Szykuje się intensywny tydzień. Nie opuści Cię jednak dobry humor ani wiara w siebie!

Pozycje planet:

Mars, władca Baranów, na dobre zadomowił się w znaku Panny. Swoje położenie zmienią Słońce i Merkury: opuszczą Bliźnięta i wejdą do Raka, tym samym ustawią się w kwadraturze do Barana. Wenus sprzyja Ci z Lwa. Na początku Twojego znaku znajdują się Jowisz i Uran.

Co cię czeka:

Sytuacja na niebie wyjątkowo napięta, co wróży dni pełne wrażeń i niepokoju. Większość z Was będzie miała więcej pracy. Na szczęście Mars w Pannie – sojusznik wszystkich, którzy nie wiedzą, w co ręce włożyć – pomoże Ci opanować emocje i działać w sposób metodyczny. W sukurs biegnie także Wenus, której zawdzięczać będziesz pogodę ducha – mimo całej tej gorączki, pośpiechu i zamieszania. W życiu Baranów z 21–24.03 wydarzenia następować będą w zawrotnym tempie. Musicie wiedzieć, czego chcecie, aby nie zagubić się w gąszczu możliwości, jakie się przed Wami otworzą! A możecie całkiem zmienić kierunek swych działań… Możecie też uwolnić się od pewnych problemów; przybędą za to inne...

Miłość i partnerstwo:

Wejście Słońca i Merkurego do Raka wróży konflikty w stosunkach z rodziną i otoczeniem (najbardziej Baranom z początku znaku). Między Tobą a partnerem silne wahania nastrojów. Być może on zacznie ograniczać Twoją wolność, czego nie zniesiesz… Możliwe są różne zmiany w układach partnerskich (osobom z początku znaku Jowisz i Uran mogą przynieść wręcz rewolucje): zarówno zejścia się par, jak i rozstania. Ale pogoda ducha i wiara w siebie nie opuści żadnego Barana! Znaki dla Ciebie to Lew, Panna, Waga, Strzelec i Wodnik. Sporne kwestie z Rakiem, Bliźniętami, Skorpionem i Koziorożcem mogą stanąć na ostrzu noża.

Praca i nauka:

Szumne plany i zaskakujące pomysły mogą być udziałem Baranów z początku znaku: jednak musicie trzeźwo patrzeć na świat, bo inaczej rozwieją się jak bańka mydlana! Jeśli uda Wam się zrealizować choć część z nich, to i tak będzie sukces! Pozostali mają przed sobą raczej spokojny, ale twórczy okres. Mars sprzyja realizowaniu dalekosiężnych planów, obdarza zmysłem praktycznym i cierpliwością. Możesz więc pozbyć się pewnych zaległości.

Pieniądze:

W przypadku osób z początku znaku prawdopodobne są zarówno większe zyski, jak i straty. Wasza sytuacja jest mało stabilna. Pozostali – średnio, z tendencją zwyżkową.

Szczęśliwe liczby:

7, 15, 49

Szczęśliwy kolor:

morski

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 21.03 – 31.03
Lato to czas regeneracji. Zanim wyjedziesz na urlop, wykorzystuj weekendy, by odpocząć.
* Urodzeni 1.04 – 10.04
Nie przeprowadzaj na siłę swoich planów, zwracaj uwagę na okoliczności. Jeśli widzisz przeszkody, poczekaj na stosowny moment.
* Urodzeni 11.04 – 19.04
Masz głowę na karku. Zaprocentują także Twoje znajomości – i sukces masz w zasięgu ręki!


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


Drobne, codzienne sprawy pójdą gładko, ale do rzeczy poważniejszych nie będziesz mieć głowy. Dobry czas na podróże: ze współpasażerami nie będziesz się nudzić.

Wtorek 22.06

Będziesz mieć wiele energii i zapału. Dzisiejsze zajęcia przyniosą trwałe wyniki: zyskasz coś, z czego długo będziesz zadowolony. Wyjawione dziś zostaną ukryte marzenia...

Środa 23.06

Sprawy, które wypadnie Ci dziś załatwiać, mogą być dla Ciebie sporym zaskoczeniem: zjawi się ktoś nieoczekiwany, dostaniesz nietypową propozycję, zrobisz nieplanowane zakupy. Dużo może się zmienić!

Czwartek 24.06

Dzień energicznych postępów. Dobry czas na podróże i wycieczki, oraz by nawiązać znajomość, zaprzyjaźnić się z kimś – to będzie teraz prostsze niż zwykle!

Piątek 25.06

Będzie Cię nosić. Idealny czas na wędrówki i udział w różnych spotkaniach, imprezach. Towarzyszyć Ci może pośpiech przy pakowaniu, załatwianiu zaległości.

Sobota 26.06

Dzień odkryć, wchodzenia w nieznany obszar – dosłownie i w przenośni. Możesz penetrować nowe szlaki w górach albo odkrywać duszę i ciało bliskiej Ci osoby. Uwaga: bądź gotów na spotkanie z czymś, czego nie rozumiesz, co jest Ci obce...

Niedziela 27.06

Sprawdzisz się w nietypowej sytuacji. Może np. podczas wycieczki w nieznanym terenie albo w trakcie usuwania nieoczekiwanej awarii. Lub też załatwisz trudną sprawę z kimś, kto nie mówi w żadnym znanym Ci języku. Będą wyzwania – ale przecież Barany je lubią!BYK


Nabierzesz pewności siebie, zaczniesz domagać się wreszcie uznania dla swej pracy – nie tylko w firmie!

Pozycje planet:

Twoja patronka, Wenus, tranzytuje znak Lwa. Słońce i Merkury wejdą do Raka i zaczną działać na Ciebie sekstylem. Mars i Saturn sprzyjają Ci z Panny. Na uwagę zasługuje pełnia Księżyca w znaku Koziorożca.

Co cię czeka:

Twoja uwaga skierowana zostanie ku innym sprawom niż te, którymi żyłeś ostatnio, odłożysz codzienne zmartwienia. Twoje życie będzie ciekawe, urozmaicone! Kto wie, może znajdziesz się za granicą, na jakiejś niecodziennej imprezie lub niezwykłym spotkaniu? Ważne będą kwestie dotyczące Twojego wizerunku (w co się ubrać, jak się najlepiej zaprezentować). Najlepiej będzie się wiodło Bykom z początku znaku (20–26.04). Powodzenie czeka Was w każdej dziedzinie życia! Możecie zrealizować swoje plany i marzenia! Z kolei osoby z 27.04–1.05 mają przed sobą bardzo romansowy okres: ekscytujące przeżycia w sprawach sercowych oraz dotyczących Waszej pozycji w środowisku, życia towarzyskiego itp.

Miłość i partnerstwo:

Byki z przełomu kwietnia i maja w końcu dopną swego, ale mogą wystąpić pewne przeszkody ze strony innych osób. Np. komuś nie spodoba się to, że wybierasz się na randkę, ktoś inny negatywnie wypowie się na temat Twojego partnera, krzywo spojrzy na Twych przyjaciół… Ale i tak zrobisz, co zamierzałeś, bez względu na nieprzyjemną atmosferę! Wszystkie Byki będą się teraz bardziej cenić, co wyjdzie Wam na dobre! Może zaczniesz wreszcie więcej wymagać od swojej drugiej połowy, dzieci?... Romansem może się skończyć spotkanie z drugim Bykiem, Lwem, Wagą i Skorpionem. Od Raka, Panny i Ryb możesz uzyskać cenne wskazówki.

Praca i nauka:

Nie będziesz teraz tytanem pracy. Mimo to sprawy zawodowe ułożą się pomyślnie. A jeśli masz urodziny w dniach 20–26.04, będzie to dla Ciebie okres prawdziwego rozkwitu! Wenus w Lwie pomoże osobom zbyt skromnym, kryjącym się w cieniu. Zaczniecie wreszcie słusznie domagać się uznania (także finansowego) dla swojej pracy, przemówicie pewniejszym głosem. Sprzyjające wpływy Marsa pomogą Wam w realizowaniu dalekosiężnych planów. Bykom z 17–20.05 skrzydła mogą trochę podcinać nadmierne obawy o przyszłość. Więcej odwagi!

Pieniądze:

Zdrowy rozsądek to najlepsza recepta na Twoje wątpliwości dotyczące wydatków. Nie przekraczaj własnej miary.

Szczęśliwe liczby:

2, 18, 37

Szczęśliwy kolor:

czekoladowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 20.04 – 30.04
Nie czekaj wciąż na jeszcze lepsze okazje, bo prześpisz dobrą passę! Sięgaj po swoje!
* Urodzeni 1.05 – 10.05
Nie bądź nadmiernie zależny od opinii innych. Więcej pewności siebie!
* Urodzeni 11.05 – 20.05
Nurt życia może Cię spychać do wąskiej zatoczki. Bądź twardszy, bardziej bezkompromisowy, wykaż się charakterem – inaczej ugrzęźniesz we własnej niemożności...


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


Będziesz otwarty na innych, chętny do pomocy. Spojrzysz na świat świeżym okiem, dostrzeżesz jakieś nowe sprzęty, gadżety, i postanowisz je mieć. Uwaga: nie są to rzeczy niezbędne...

Wtorek 22.06

Nowe okoliczności sprawią, że staniesz się bardziej krytyczny, surowiej będziesz wszystko oceniał. To dobry moment na gruntowne porządki w domu lub w pracy.

Środa 23.06

Zajęty będziesz raczej tym, co konieczne – obowiązki będą ważniejsze niż przyjemności. Pora na doprowadzanie spraw do końca i planowanie przyszłości – na podpisywanie umów, wyrabianie dokumentów, kupowanie biletów i robienie rezerwacji.

Czwartek 24.06

Aktywny Mars sprawi, że będziesz się ruszać – chętnie wsiądziesz na rower, popływasz itp. Dobry czas na zabiegi upiększające – zadbaj o swoją urodę, a wpadniesz komuś w oko!

Piątek 25.06

Więcej niż zwykle ruchu i pośpiechu, pilne zebranie, zakupy... Możliwe, że będą to przygotowania do wydarzeń zaplanowanych na weekend. Tylko kiedy odpoczniesz?!

Sobota 26.06

Dzisiejsza pełnia uczyni Cię bardziej kontaktowym. Spotkania, rozmowy czy udział w imprezie odsłonią przed Tobą nowe możliwości. Okaże się, że ktoś bardzo chce Cię poznać, wciągnąć do wspólnych przedsięwzięć, interesów...

Niedziela 27.06

Dużo zajęć. Trzeba będzie zrobić porządki po wczorajszej imprezie, pomyśleć o przyszłych planach. W nowy tydzień wyruszysz dobrze przygotowany!


BLIŹNIĘTA

Będziesz interesować się wszystkim, co dzieje się wokół Ciebie. Być może zaangażujesz się w jakąś działalność społeczną?

Pozycje planet:

Opuszczając Twój znak, Merkury ustawi się w trygonie do Neptuna i kwadraturze do Saturna. Będąc już w Raku, znajdzie się w kwadraturze do Jowisza i Urana oraz w opozycji do Plutona i Księżyca w pełni. Twój znak opuści też Słońce. Marsa masz w kwadraturze, Wenus działa na Ciebie sympatycznym sekstylem.

Co cię czeka:

To będzie tydzień pełen wrażeń! Zmiany zachodzące wokół Ciebie za sprawą Merkurego dotyczyć będą Twojej osoby – może włączysz się w jakieś akcje, grupowe przedsięwzięcia? Niewykluczone, że zaangażujesz się w działalność społeczną. Wydarzenia, jakie rozgrywać się będą wokół Ciebie, żywo Cię zainteresują. Na własnym podwórku też będziesz miał co robić – zwali Ci się na głowę mnóstwo spraw naraz, a terminy gonią… To dla Ciebie czas zmian i przełomów na różnych płaszczyznach: zarówno konkretnych, namacalnych wydarzeń, jak i w sferze myśli, przeżyć, poglądów...

Miłość i partnerstwo:

Teraz wszystko jest możliwe. Zwłaszcza układ sił w rodzinie może się zmienić. Pojawią się nowe problemy, być może będziesz się częściej widywał z pewnymi osobami – coś razem będziecie załatwiać. Może dojść do próby sił, widać bowiem zmagania z kimś o silnym charakterze, a Ty potulną owieczką być nie zamierzasz… Okaże się, kto ma klasę, kto potrafi się zachować. Uzbrój się w cierpliwość w kontaktach ze Skorpionem, Strzelcem, Koziorożcem i Wodnikiem. Za to z Bliźniętami i Rybami będziecie dobrani jak w korcu maku!

Praca i nauka:

Intensywne zmiany mogą być udziałem zwłaszcza Bliźniąt z końca znaku. Merkury, opuszczając Wasz znak, może poruszyć pewien układ, który wydawał się stabilny. Albo narobi zamieszania tam, gdzie i tak trudno się było połapać… Wszystkie Bliźnięta mogą się teraz czuć trochę tak, jakby siedziały na beczce z prochem. Bieżących spraw jest pod dostatkiem, a tu jeszcze wyskakiwać będą coraz to nowe niespodzianki! Sprężcie się mocno: to zamieszanie nie potrwa długo, przyszły tydzień zapowiada się zdecydowanie spokojniej.

Pieniądze:

Nie będą się Ciebie trzymać. Uważaj zwłaszcza pod koniec tygodnia, by nie ponieść strat z powodu mandatów, karnych odsetek, jakichś awarii, usuwanie których pociągnie za sobą spore koszta...

Szczęśliwe liczby:

4, 17, 29

Szczęśliwy kolor:

pomarańczowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 21.05 – 31.05

Lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu. Wybieraj to, co realne!
* Urodzeni 1.06 – 10.06
Nie przepuścisz okazji, by poflirtować, pożartować. I bardzo dobrze: dzięki temu atmosfera się rozluźni.
* Urodzeni 11.06 – 21.06
Spokojniej, wyrównaj oddech! Nie nakręcaj się za bardzo, zwłaszcza na te rzeczy, na które nie masz wpływu. Skup się lepiej na tym, co zależy od Ciebie!


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


Będziesz działał na wielu frontach: co chwilę jakieś telefony, mejle, różne osoby będą coś chciały od Ciebie. Wiele spraw będzie jednak mało poważnych, tak jakby ludzie uparli się teraz pobawić...

Wtorek 22.06

„Wydobądź mi to choćby spod ziemi!” – to dzisiaj typowy komunikat. Będziesz szukać fachowców rzadkiej specjalności albo poufnych informacji. Przy okazji możesz się natknąć na czyjeś intymne sekrety...

Środa 23.06

Wiele się będzie działo, masz mnóstwo spraw do załatwienia – ale takich, na których się znasz. Dobry czas na zaczynanie nowych przedsięwzięć, na umawianie się z ludźmi.

Czwartek 24.06

Będziesz dziś tym, który wychodzi z inicjatywą. Samotność Ci nie sprzyja. Zapragniesz zrealizować jakieś swoje kaprysy, w tym takie, którymi lepiej się nie chwalić...

Piątek 25.06

Dzień intensywny, w ruchu, dobry czas na wyjazd albo na zawzięte pakowanie się do podróży. Termin będzie naglił: pociąg, samolot albo towarzysze podróży nie będą czekać. Wiele spraw musisz dziś doprowadzić do końca...

Sobota 26.06

Możliwe jakieś nadzwyczajne wydarzenie, np. przyjazd rzadkich gości albo wizyta kogoś, kto jest dla Ciebie legendą! Może też stać się tak, że jakieś początkowo banalne spotkanie zamieni się w coś niezwykłego...

Niedziela 27.06

Działaj! Twórz! Głowę będziesz mieć pełną nowych pomysłów, z których od razu zrobisz użytek. Ewentualne przeszkody tylko dodadzą Ci skrzydeł! Będzie co opowiadać i pokazywać na wideo.RAK


Planety zaczynają się interesować Twoim znakiem. Napełnią Cię odwagą i mocą psychiczną!

Pozycje planet:

W poniedziałek do Twojego znaku wejdzie Słońce, tym samym rozpocznie się kalendarzowe lato. W piątek do Raka zawita także Merkury. Twój władca, Księżyc, przejdzie drogę od Wagi do Koziorożca, w którym w sobotę zrówna się z Plutonem i osiągnie fazę pełni.

Co cię czeka:

Planety zaczynają się interesować Twoim znakiem. W najbliższym tygodniu ich wpływ najbardziej odczują Raki urodzone na początku znaku. Jednak większości jubilatów urodziny miną prawie bez echa. Bo jak tu skupiać się na świętowaniu, kiedy wokół jest tyle ważnych spraw?! Mimo to los może Cię zaskoczyć nowymi pomysłami, wiadomościami, które wpłyną na Twoje plany i decyzje, i tam, gdzie teraz są znaki zapytania, niepewność, dłużej wahać się nie będziesz! Sobotnia pełnia niesie ze sobą ogromny ładunek emocji. Księżyc bowiem zrówna się z potężnym Plutonem i napełni Cię wielką odwagą i psychiczną mocą. Może także wydobyć na powierzchnię skrywane uczucia, ujawnić czyjeś tajemnice...

Miłość i partnerstwo:

Widać przełom! Zwłaszcza pod koniec tygodnia, podczas plutonicznej pełni w Koziorożcu, dojdą do głosu skrajne emocje. Ich amplituda wahać się będzie między „kocham” a „nienawidzę”, bez stanów pośrednich. Decyzje, które teraz podejmiesz, trudno będzie zmienić. Słowa i gesty będą bardzo znaczące, silnie wpłyną na to, co jest między Tobą i partnerem. Dlatego nie pozwól, by pokierowały Tobą przypadkowe emocje, jakieś humorki czy fochy! Bo choć ulotne i błahe, mogą trwale zmienić bieg wydarzeń… Skorpion obudzi w Tobie dziką namiętność, z Lwem i Bliźniętami dojdziesz do porozumienia szybciej niż zwykle. W pracy szukaj Barana i Panny.

Praca i nauka:

Największe zamieszanie widać w interesach solenizantów. Słońce popchnie Was do działania, sprowokuje do energicznych ruchów i decyzji. Niestety, przy obecnym skomplikowanym układzie planet naprawdę trudno przewidzieć, czy na dłuższą metę te kroki będą dobre, czy nie. Pod koniec tygodnia uważaj, by pod wpływem gwałtownych emocji nie zrobić jakiegoś głupstwa. Generalnie jednak zaczyna się dla Ciebie bardzo korzystny okres do realizowania zawodowych planów. Interesy przyśpieszą!

Pieniądze:

Solenizantom łatwiej będzie stracić niż zarobić. Przemyśl wydatki pod koniec tygodnia.

Szczęśliwe liczby:

1, 21, 42

Szczęśliwy kolor:

turkusowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 22.06 – 30.06
Masz silnego przeciwnika. Może to Twoje lęki, skrywane uczucia, niezałatwione sprawy z przeszłości? Teraz przyjdzie Ci się z nimi zmierzyć...
* Urodzeni 1.07 – 10.07
Wbrew powiedzeniu, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, dzięki bliskim możesz wiele zyskać!
* Urodzeni 11.07 – 22.07
Ostrożnie z kąpielami: unikaj wychłodzenia, przemarznięcia. Nie wchodź do wody rozgrzany – to grozi skurczem.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


Zaplanujesz sobie bliższą i dalszą przyszłość, zrobisz rozkład jazdy dla siebie i najbliższych. Będziesz w twórczym nastroju – co niedawno było trudne, dziś wyda Ci się łatwe!

Wtorek 22.06

Przyjdą pomyślne wiadomości, paczka z prezentem albo przelew na Twoje konto. Zaczniesz twórczo myśleć o swoich sprawach. Coś dobrego wydarzy się w Twoim życiu osobistym. Za to jakichś tajemnic nie da się dłużej trzymać w ukryciu...

Środa 23.06

Będzie okazja, aby wystąpić na szerszym forum – np. zabierzesz głos na zebraniu, pozwolisz się wybrać do zarządu… Dobry moment na współdziałanie z większą grupą ludzi. Może Ci też wypaść atrakcyjna impreza, występ gwiazdy, którą uwielbiasz.

Czwartek 24.06

Będziesz zapraszany, wyciągany z domu i kuszony różnymi atrakcjami. Daj się uwieść! Zakosztuj przyjemności! Ani nadwaga, ani popadnięcie w nałóg raczej Ci nie grożą...

Piątek 25.06

Będzie wiele miejsc i osób do odwiedzenia, jednak na zwiedzanie się nie nastawiaj. Czekają Cię też naprawy, przybijanie gwoździ lub zszywanie tego, co się pruje.

Sobota 26.06

Pełnia i aktywny Pluton sprawią, że możliwe stanie się coś, co dotąd było niemożliwe! Szczególnie jeśli do kogoś Cię ciągnie – właśnie dziś możecie się znaleźć blisko...

Niedziela 27.06

„Muszę to mieć! Muszę tam być!” – to są hasła na dzisiaj. A także: „ On/a będzie mój/moja!” (jeśli nawiązujesz właśnie bliską znajomość z jakąś osobą). Co sobie dziś postanowisz, tego z pewnością dopniesz!LEW


Masz szansę wygrać na loterii lub w konkursie, dostać premię lub nagrodę. Czas obfity w niespodzianki!

Pozycje planet:

W Twoim znaku przebywa Wenus. Twój patron, Słońce, opuści Bliźnięta i przejdzie do Raka. Po drodze połączy się kwadraturą z Saturnem, trygonem z Neptunem, kwadraturą z Jowiszem i Uranem, a następnie znajdzie się w opozycji do Plutona i Księżyca w Koziorożcu.

Co cię czeka:

Mnóstwo będzie się działo, ale raczej nie Ty będziesz sprawcą tych wydarzeń. Ktoś Ci coś zaproponuje, gdzieś Cię zabierze, zaprosi, coś dla Ciebie zorganizuje. Będziesz bardzo podekscytowany, wręcz podniecony, ale towarzyszyć Ci będą także obawy, zdenerwowanie, nieprzyjemne zaskoczenie. W jakiejś dziedzinie możesz bowiem napotkać niespodziewane przeszkody, ale i tak w końcu wszystko pójdzie gładko. Wiele razy będziesz zdziwiony: to co zobaczysz, przeżyjesz, będzie czymś całkiem innym, niż się spodziewałeś… Jeśli wyjeżdżasz teraz na wakacje, ich początek może być burzliwy, u celu podróży możesz zastać co innego, niż oczekiwałeś...

Miłość i partnerstwo:

Żaden Lew nie będzie narzekał na samotność ani pecha w miłości, ale największe powodzenie czeka osoby urodzone w dniach 30.07–8.08. Lwom z początku znaku mogą spełnić się marzenia – wyjedziecie we dwoje w podróż, dostaniecie zastrzyk finansowy, dzięki czemu polepszycie swoją sytuację mieszkaniową, albo wreszcie połączycie swoje losy z ukochanym na stałe. Osoby z końca lipca i początku sierpnia przebywają teraz pod wpływem Wenus, która sprawi, że silnie będą działać na płeć przeciwną. Romans bardzo możliwy, zwłaszcza z Baranem, Bykiem, Wagą, Strzelcem, Wodnikiem i Rybami.

Praca i nauka:

Zapewne więcej mógłbyś teraz osiągnąć, gdybyś bardziej zaangażował się w to, co dzieje się w firmie. Tymczasem przyjmujesz pozycję obserwatora, ustawiasz się tak, abyś za bardzo nie musiał się wysilać… Możliwe jakieś dyskusje, podział obowiązków albo zysków, może jakoś trzeba się będzie z kolegami dogadać w kwestii urlopu? Lwy z początku znaku – pełen sukces, za cokolwiek się weźmiecie, a na dodatek miłe niespodzianki. Lwy z I dekady sierpnia mogą liczyć na ułatwienia i uśmiech losu.

Pieniądze:

Pieniądze wydasz w przyjemny sposób, kupisz coś luksusowego, co kojarzy Ci się z lepszym, komfortowym życiem. Wiele Lwów może dostać teraz premie, nagrody, a nawet wygrać w konkursach czy loteriach!

Szczęśliwe liczby:

6, 16, 33

Szczęśliwy kolor:

czerwony

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.07 – 31.07
Kontakty, które teraz nawiążesz, okażą się niezwykle cenne. Możesz także odnieść korzyści dzięki starym znajomościom.
* Urodzeni 1.08 – 10.08
To najlepszy czas na wakacje, romanse i rozrywki, a także na własną twórczość.
* Urodzeni 11.08 – 22.08
Trochę sprytu, odrobina refleksu, a niesprzyjające okoliczności obrócisz na swoją korzyść! Nie rezygnuj z byle powodu!


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


Dzień zapowiada się przyjemnie, a nawet rozrywkowo. Pilne sprawy uda Ci się załatwić szybko i bezstresowo, a może nawet wszystko odłożysz i wybierzesz się do kina, na koncert albo spotkanie? Uważaj tylko na nudziarzy...

Wtorek 22.06

Ważne stanie się dla Ciebie to, co ładne i modne. Łatwo będziesz angażować się w dyskusje. Uwaga: te spory mogą rzutować na Twoje życie zawodowe i na decyzje, w których chodzi o większe pieniądze!

Środa 23.06

Wokół Ciebie będzie spory tłumek ludzi. To dobry dzień na udział w zebraniach, zjazdach i imprezach. Nawiążesz z kimś serdeczne stosunki. Ale możesz za bardzo przejąć się cudzymi sprawami...

Czwartek 24.06

W pracy zaangażujesz się w jakąś akcję, w której musisz wypaść na piątkę. Na zakupach będziesz polować na wymarzony przedmiot.

Piątek 25.06

Więcej dyscypliny niż w poprzednich dniach: konieczne okażą się przygotowania i porządki, doprowadzisz je do końca. Możliwe, że będziesz szykować się do wyjazd, spakujesz walizki. Silna teraz Wenus pomoże Ci przejść przez to bez stresu!

Sobota 26.06

Zaczniesz poważnie myśleć o czymś, co dotąd było poza horyzontem Twoich możliwości. Okaże się np., że Twój wymarzony wyjazd, praca w nowej firmie albo związek z kimś, kto Cię od dawna intryguje, jest całkiem możliwy!

Niedziela 27.06

Dzisiaj najważniejsze będą konkretne zadania: szybko dokądś dotrzeć, rozwiązać jakiś organizacyjny problem. Na opalanie się najwyraźniej jeszcze nie pora...PANNA


Istne urwanie głowy! Mnóstwo zajęć, niektóre sprawy mogą Ci się wymykać spod kontroli – a Ty bardzo tego nie lubisz...

Pozycje planet:

W Twoim znaku przebywają Mars i Saturn. Twój władca, Merkury, opuści Bliźnięta i przejdzie do Raka. Po drodze będzie oddziaływał z Saturnem, Neptunem, Jowiszem, Uranem i Plutonem. Słońce także wejdzie do Raka, skąd na Twój znak działać będzie sekstylem.

Co cię czeka:

Merkury nabrał rozpędu, więc szykuje się interesujący tydzień, pełen różnorodnych zajęć. Życie przyśpieszy zwłaszcza pod koniec tygodnia. Wtedy czeka Cię istne urwanie głowy, np. w związku z podróżą, jakimiś uroczystościami, w których będziesz brał czynny udział. Lubisz sobie wszystko zaplanować, dlatego nieraz możesz być podenerwowana, że w ostatniej chwili trzeba gdzieś jechać, coś dokupować. Życie „na wariata” – tak można skwitować to, co Cię czeka. Do tego jeszcze należy dodać nagłe wizyty, spotkania, najazdy gości… Pod koniec tygodnia, podczas plutonicznej pełni w Koziorożcu, możesz zdać sobie sprawę z czegoś ważnego, ktoś zakomunikuje Ci ważną nowinę.

Miłość i partnerstwo:

Jeśli masz urodziny w III dekadzie znaku, to z powodu nieharmonijnych wpływów Merkurego możesz mieć problemy z komunikacją z otoczeniem. Może dochodzić do konfliktów, albo po prostu trudno Ci będzie kogoś złapać, dodzwonić się, będziesz się mijała z tymi, z którymi chcesz się spotkać. Uważaj, by nie spóźnić się na ważne spotkanie z powodu korków, kolejki itp. Nie będziesz teraz nastawiona romansowo. Jeśli jednak masz urodziny na przełomie sierpnia i września, temperament może Ci nie pozwolić na życie w celibacie! Na pewno nie oprzesz się wdziękom Barana, Skorpiona, Raka ani Ryb...

Praca i nauka:

Najwięcej szczęścia w interesach będą miały Panny z I i II dekady znaku, tym z III dekady wieść się będzie nieco gorzej. Ale wszystkie z Was pod koniec tygodnia powinny zachować ostrożność – nie ulegajcie presji, namowom ani reklamie, kierujcie się własnym rozsądkiem. Pamiętajcie, że np. zdanie: „Ilość miejsc ograniczona” często bywa zwykłym chwytem marketingowym, mającym przyspieszyć decyzje tych, którzy się wahają. Nie dajcie się nabrać na takie sztuczki!

Pieniądze:

Pod koniec tygodnia przestrzegaj przepisów, różnych formalności i procedur, bo ich lekceważenie czy np. nieuwaga na drodze mogą się skończyć mandatem...!

Szczęśliwe liczby:

13, 25, 43

Szczęśliwy kolor:

żółty

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.08 – 31.08
Okoliczności pracują na Twoją korzyść. Nie czekaj na lepsze okazje w interesach, w pracy, dodaj gazu już teraz!
* Urodzeni 1.09 – 10.09
Mars spieszy Ci z pomocą. W tym i kolejnym tygodniu staniesz na głowie, ale dokonasz niemożliwego!
* Urodzeni 11.09 – 22.09
Kłopoty z koncentracją, spadek formy, rozdrażnienie? Chyba powinnaś odpocząć, zamiast doszukiwać się w sobie tajemniczych chorób.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


Zasypie Cię masa drobiazgów do załatwienia: zapłacić rachunki, spotkać się z kimś, odpowiedzieć na mejle. Zwłaszcza dzieci i mało poważni znajomi (oraz zwierzaki) będą powodem zamieszania...

Wtorek 22.06

Zdarzy się coś, co postawi Twój świat na głowie: przyjdzie przesyłka z nowym sprzętem i będziesz cały dzień uruchamiać nowy (i kapryśny) nabytek, zelektryzują Cię wieści z życia Twoich znajomych...

Środa 23.06

To pomyślny dzień – inni będą Cię słuchać, masz okazję powiedzieć (np. szefom lub wspólnikom), co myślisz, zaprezentować własne poglądy. Wywrzesz na innych wpływ.

Czwartek 24.06

Uważaj, bo wpływy Wenus zmiękczą Cię i zbyt łatwo zgodzisz się na czyjąś propozycję albo dokonasz złego wyboru...

Piątek 25.06

Dopadną Cię terminy i zobowiązania, pilne zadania. Dzień sprzyja podróżom, ale raczej nie będą to jeszcze wakacyjne, beztroskie wędrówki...

Sobota 26.06

Możliwa nieplanowana wizyta ważnej osoby. A może dasz się wyciągnąć w nowe miejsce, na imprezę, na jakiej nigdy nie byłaś. Poczujesz się trochę jak na egzaminie z obcego języka albo dyplomatycznej konwersacji...

Niedziela 27.06

Przyjdzie Ci sprawdzić się jako organizator lub szef pewnego przedsięwzięcia. Albo będziesz musiała szybko wymyślić rezerwowy plan na wakacje, bo okaże się, że tam, gdzie były planowane, pojechać nie można. Ale te przeszkody tylko Cię zmobilizują. Będzie dobrze!WAGA


Przed Tobą nowe zadania,wyzwania i przeszkody. Ale tylko Cię one zmobilizują, pobudzą do większej aktywności!

Pozycje planet:

Twoja patronka, Wenus, znajduje się w Lwie. Słońce i Merkury wejdą do Raka, skąd na Twój znak działać będą kwadraturą. Nieharmonijnie z Barana działają na Ciebie także Jowisz i Uran, z Koziorożca – Pluton. Odczujesz też wpływ pełni w Koziorożcu.

Co cię czeka:

Lato, które zacznie się w poniedziałek, postawi na baczność Wagi z I dekady. Przed Wami nowe wyzwania, zadania do wykonania i – niestety – przeszkody. Ale z rodzaju tych, które nie paraliżują, a wręcz odwrotnie – budzą inicjatywę, pomagają się sprężyć. Jeśli np. sprzęt, którego co dzień używasz, zepsuje się na dobre, to wreszcie kupisz nowy. Albo pewne sprawy rodzinne staną się już tak napięte, że trzeba będzie podjąć rozmowy i je rozwiązać. Jeśli masz kłopoty ze zdrowiem, to teraz też mogą się one nasilić, co skłoni Cię do szukania pomocy u specjalisty. Dla Wag z II i III dekady tydzień ten wyglądać będzie o wiele spokojniej. Ale i u Was ciężar najważniejszych wydarzeń spocznie na końcu tygodnia...

Miłość i partnerstwo:

W sprawach uczuciowych Wag z I dekady niewykluczony przełom. Między Tobą a bliskimi, rodziną, partnerem mogą pojawić się nowe okoliczności wymagające wspólnego zastanowienia się i podjęcia działań. Pytanie, czy uda się przy tym uniknąć konfliktów. Do Was może się odnosić powiedzenie, że ilu Polaków, tyle koncepcji i recept, a każda najlepsza… Osoby z początku znaku do wszystkiego podchodzić będą niezwykle ambicjonalnie. Trudno Wam będzie wybaczyć partnerowi nawet drobne przewinienia. Na jednej fali nadajesz z Bykiem, Lwem, Wagą, Wodnikiem i Rybami. Między Tobą a Rakiem, Panną, Koziorożcem i Skorpionem może nieprzyjemnie zaiskrzyć...

Praca i nauka:

Wagi z początku znaku mogą sporo osiągnąć, ale muszą się trzymać faktów. To, co Wam się wydaje marną pozycją, niewielkim wynagrodzeniem, nudnym zajęciem, może okazać się obiecującym stanowiskiem za przyzwoite pieniądze. Może to nie jest szczyt Waszych marzeń, ale trampolina do dalszej kariery – na pewno! Wiedz, że dobrze jest się cenić, ale dobrze też umieć odejść od wysokich wymagań, jeśli okażą się nierealne...

Pieniądze:

Powinnaś wyjść na swoje, zwłaszcza jeśli mniej przeznaczysz na konsumpcję i będziesz nieugięta wobec tych, którzy wiszą na Twoim portfelu.

Szczęśliwe liczby:

3, 11, 28

Szczęśliwy kolor:

błękitny

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.09 – 30.09

Dotychczasowe metody radzenia sobie z problemami mogą zawieść. Poszukaj nowych, bądź kreatywna!
* Urodzeni 1.10 – 10.10
W grupie znajdziesz oparcie, dobrze Ci będzie z ludźmi, mimo to nie podążaj bezmyślnie za innymi. Nie przestawaj myśleć!
* Urodzeni 11.10 – 22.10
Jesteś łatwym łupem dla hochsztaplerów. Bądź bardziej krytyczna, nie daj się zwieść pozorom.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


Będziesz w dobrej formie, otwarta na ludzi, chętna do współdziałania, pomocy i... do wspólnej zabawy!

Wtorek 22.06

Wciągnie Cię emocjonująca dyskusja, zaangażujesz się w nowy projekt w pracy. Cudze sprawy weźmiesz sobie do serca, jakby to o Ciebie chodziło...

Środa 23.06

Dzień sprzyja życiu towarzyskiemu i społecznemu – będzie klimat na jakieś obrady lub negocjacje. Możliwe, że znajdziesz się na czele grupy, która ma zrealizować pewien plan. Przydadzą się Twoje zdolności dyplomatyczne.

Czwartek 24.06

Przyjemności będą ważniejsze niż obowiązki. Dobry czas, by zrobić coś dla swojej urody, zaopatrzyć się w nowe stroje. Będziesz wzbudzać zainteresowanie – może komuś zawrócisz w głowie?

Piątek 25.06

Dużo pośpiechu, kończenia zaczętych spraw i załatwiania formalności. Będziesz przewodnikiem i opiekunem dla tych, którzy sobie sami nie poradzą – może wywieziesz dziś dzieci na wakacje?

Sobota 26.06

Dzisiejsza pełnia otworzy przed Tobą nowe możliwości, ale zamknie inne. Okaże się, że skończyły Ci się jakieś ulgi lub przywileje, ale za to będą okazje, by poznać nowych ludzi i zacząć myśleć o planach na przyszłość.

Niedziela 27.06

Chociaż to niedziela, dzień będzie męczący. Dzisiejsze zajęcia będą od Ciebie wymagały myślenia, kombinowania i radzenia sobie bez niczyjej pomocy. Lepiej nie wypuszczaj się na wycieczki w nieznane!SKORPION


Kroi się jakiś konflikt, a nawet afera – uważaj, możesz w niej tkwić po uszy... Przydadzą się silne nerwy!

Pozycje planet:

Twój władca, Pluton, będzie bardzo aktywny: ustawi się w opozycji do Słońca i Merkurego oraz połączy się koniunkcją z Księżycem w pełni. Mars sprzyja Ci z Panny, Słońce i Merkury zaczną działać na Ciebie trygonem z Raka, Wenus w Lwie ustawiła się w kwadraturze.

Co cię czeka:

Planety w większości Ci sprzyjają. Masz dobre dni na różne praktyczne posunięcia, na domknięcie rozpoczętych spraw, podjęcie decyzji. Wejście Słońca do Raka oznacza nadejście lata, dla Ciebie zaś dobrą formę fizyczną, poprawę samopoczucia i harmonijne układanie się spraw, które do tej pory szły opornie. Abyś jednak mógł w pełni cieszyć się tą przyjazną aurą, pod koniec tygodnia musisz przejść małe trzęsienie ziemi. To może być np. trudna rozmowa, ujawnienie czegoś, o czym się nie mówiło, kontrowersyjna decyzja. Lub wydarzy się coś, na co się zanosiło, a co łączy się z dużymi emocjami, wysiłkiem, mocnym przeżyciem i dla Ciebie, i dla innych, którzy wezmą w tym udział. Uważaj na zdrowie, niczym nie ryzykuj.

Miłość i partnerstwo:

Wenus działa nieharmonijnie na Twój znak, co w połączeniu z pełnią i aktywnym Plutonem może przynieść duże napięcie w życiu uczuciowym. Konflikty mogą się nasilić, spory zaostrzyć, i wreszcie pod koniec tygodnia dojdzie do rozstrzygnięć. Wszyscy będziemy mieć skłonność do wyolbrzymiania problemów, z małej chmury może się zrobić wielki deszcz… Nie przejdziesz obojętnie obok Bliźniąt, Raka, Lwa ani Panny. Widać między Wami silne emocje: namiętność, ale i gniew, złość... W pracy szukaj Barana, Koziorożca i Ryb.

Praca i nauka:

W pracy wszystko powinno się ułożyć harmonijnie. Masz czysty umysł, zmysł praktyczny, potrafisz skupić się na tym, co jest do zrobienia. Być może kończysz właśnie jakieś zadanie, czymś będziesz podekscytowany i – jak to zwykle bywa – będziesz się trochę niepokoił o wyniki. Jeśli należysz do grona ludzi, którzy pracują także w weekendy, to może być dla Ciebie gorący czas – urwanie głowy, spiętrzenie zadań oraz silne napięcia między Tobą a kolegami lub klientami. Potrzebne będzie zaangażowanie z Twojej strony i silne nerwy.

Pieniądze:

Osoby z I dekady mają szansę więcej zarobić. Skorpiony z II dekady – dużo pokus, trzeba działać z głową i umiarem. Pozostali niech uważają na pomyłki i błędy.

Szczęśliwe liczby:

5, 19, 35

Szczęśliwy kolor:

zielony

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 23.10 – 31.10
Mogą się przed Tobą otworzyć nowe możliwości – zapewne dzięki rodzinie lub komuś, kto jest dla Ciebie jak rodzina.
* Urodzeni 1.11 – 10.11
Nadmierne folgowanie swoim zachciankom może spowodować, że stracisz to, co osiągnąłeś, np. podczas oszczędzania, odchudzania...
* Urodzeni 11.11 – 21.11
Wobec innych bądź jak głos rozsądku. Przywołuj do porządku tych, którym lato za bardzo zaszumi w głowach.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


W nowy tydzień wejdziesz z energią, zapałem i głową otwartą na nowe pomysły. Sprawy, które dotąd wlokły się za Tobą, teraz same zaczną się układać. Korzystaj z okazji i załatw wszelkie zaległe telefony i rachunki!

Wtorek 22.06

W jakichś rozmowach lub sporach poprzesz jednych, sprzeciwisz się drugim. Rozzłości Cię czyjaś głupota… Ale chętnie przyjmiesz wyrazy sympatii.

Środa 23.06

Będziesz mieć wpływ na ludzi. To dobry moment na umawianie się z fachowcami i pozyskiwanie nowych klientów. W życiu prywatnym będzie lżej: jakaś zadra zostanie wyciągnięta, nic Was nie będzie dzielić!

Czwartek 24.06

Dobry dzień na sprawienie sobie przyjemności, na pracę z ciałem: spa, fitness, sauna, joga. Z pewnością wynajdziesz powód, by bardziej cieszyć się życiem, tym erotycznym również.

Piątek 25.06

Dzień będzie mieć coś z wyścigu: trzeba zdążyć na pociąg, samolot albo przed zamknięciem urzędu. Dzień sprzyja też uprawianiu sportu, wycieczkom rowerowym, grom na świeżym powietrzu.

Sobota 26.06

Czeka Cię spięcie z jakimś uparciuchem, który będzie chciał postawić na swoim, tak jak Ty... Może np. nakłonisz pociechę, żeby nie jechała na wakacje z „niepewnymi” kolegami, albo swojego partnera, by nie podejmował pochopnych decyzji? Będziesz działać jako głos rozsądku!

Niedziela 27.06

Dzień pełen napięć, które jednak wyjdą Ci na dobre. Okaże się, że masz rację, atmosfera się oczyści, i dzięki temu będziesz mógł wraz z bliskimi przystąpić do nowych planów.STRZELEC


Ostatnio bujałeś w obłokach. Teraz postaraj się działać według planu, nie lekceważ drobiazgów – inaczej lądowanie nie będzie miękkie...

Pozycje planet:

Słońce i Merkury opuszczą Bliźnięta i przejdą do Raka, który w stosunku do Strzelca znajduje się w kwinkunksie. Wenus sprzyja Ci z Lwa, Mars w Pannie działa na Twój znak kwadraturą. Twój władca, Jowisz, tranzytuje początek Barana, blisko niego widzimy Urana. Na uwagę zasługuje kwadratura tych planet do Słońca i Merkurego.

Co cię czeka:

Niektórzy Strzelcy za bardzo oderwali się ostatnio od ziemi, ale teraz czeka Was lądowanie. Oby było miękkie! Trzeba zejść z obłoków, zakrzątnąć się wokół spraw domowych i rodzinnych, coś pozałatwiać, przygotować, dokupić. Czeka Cię sporo drobiazgów! Ważne, abyś nie lekceważył spraw materialnych i lepiej planował sobie zajęcia. Często myślisz, że „jakoś się zrobi, jakoś to będzie”, tymczasem Twój nadmierny optymizm może się okazać zawodny… Zwłaszcza pod koniec tygodnia postaraj się dopiąć wszystko na ostatni guzik, bo właśnie wtedy improwizacja może się nie powieść!

Miłość i partnerstwo:

Dla miłości wróżby są bardzo dobre! Zarówno pozycja Wenus, jak i Jowisza zapewnią Ci powodzenie u płci przeciwnej, wokół stałych związków zbudują przyjazną aurę. Jeśli jednak dopiero szukasz swej drugiej połowy lub jesteś z kimś od niedawna, spuść trochę z tonu! Granica między cenieniem samego siebie a zadzieraniem nosa może Ci się teraz zacierać… Znaki dla Ciebie to Baran, Byk, Waga, Strzelec i Wodnik. Lew, Bliźnięta oraz Panna mogą opacznie rozumieć Twoje intencje...

Praca i nauka:

Masz wielkie ambicje i oczekiwania, ale musisz trochę nagiąć je do rzeczywistości, zmieścić się z nimi w ramach tego, co naprawdę możesz zdziałać. Szczegóły zależą od daty Twoich urodzin. Osoby z 22–26.11 czeka powodzenie na wszystkich frontach! Mogą otworzyć się przed Wami nowe możliwości, napotkacie niespodziewane, zaskakujące ułatwienia. Najwięcej pracy i stresów z nią związanych czeka Strzelców z przełomu listopada i grudnia. Także dla osób z 18–21.12 to może być trudny okres: coś, na co liczyłeś, może nie wypalić, ale za to pojawią się inne zadania i obowiązki...

Pieniądze:

Pieniądze mogą przyjść z niespodziewanej strony. Możesz odkryć nowe źródła dochodu, zarobić na czymś, co do tej pory robiłeś amatorsko, hobbystycznie. Będą też niespodziewane wydatki.

Szczęśliwe liczby:

9, 24, 48

Szczęśliwy kolor:

brązowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 22.11 – 30.11

To wymarzony czas do podróżowania, poszerzenia horyzontów i rozwoju.
* Urodzeni 1.12 – 10.12
Wenus postawi na Twojej drodze miłe, przyjazne osoby. Zwolnij nieco tempo, wsłuchaj się w to, co mówią.
* Urodzeni 11.12 – 21.12
Uważaj, by z powodu swego ostrego języka czy obcesowego zachowania nie zranić kogoś, nie zrobić złego wrażenia na życzliwych Ci osobach...


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06

Będziesz mieć farta: przypadkiem spotkasz się z kimś, kogo szukasz, trafisz na wyprzedaż potrzebnego sprzętu itp. Korzystaj z okazji, ale nie buduj od razu wielkich planów, bo już jutro może być inaczej...

Wtorek 22.06

Będziesz miał trochę pod górkę: dziecko, szef lub partner zbyt wiele będą od Ciebie chcieli, staną się marudni. Jeśli jednak możesz wziąć sprawy w swoje ręce, wszystko się uda!

Środa 23.06

Pomyślny dzień dla realizacji Twoich planów, zwłaszcza jeśli coś organizujesz lub zawierasz umowę. Dobry moment na kupowanie sprzętu turystycznego i sportowego, i w ogóle na przygotowania do wakacji!

Czwartek 24.06

Jeśli chcesz na kimś zrobić wrażenie, dobrze wypaść w pewnym kręgu lub przebojem wejść do nowo poznanego środowiska, zrób to właśnie dzisiaj! Także w życiu osobistym sprzyja Ci Wenus – nie zabraknie Ci wdzięku!

Piątek 25.06

Coś wyciągnie Cię z domu, każe ruszyć przed siebie. Możliwe, że masz od dawna zaplanowaną podróż, ale też może być tak, że nagle wypadnie Ci niespodziewany wyjazd.

Sobota 26.06

Pewne sprawy dojrzeją do rozwiązania – to czas na poważne rozmowy, szczere wyznania. Możesz dowiedzieć się czegoś, co będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Zaczniesz inaczej postrzegać kogoś, kogo dobrze znasz.

Niedziela 27.06

Dzień będzie dość problemowy – okaże się, że wiele spraw (dotyczących Twoich stosunków z innymi, pieniędzy albo planowanego wyjazdu) jest jeszcze do wyjaśnienia. Zanosi się na długie rozmowy i szukanie nowych rozwiązań.


KOZIOROŻEC


Musisz nauczyć się oddzielać to, co warte Twego czasu i uwagi, od spraw mało istotnych.

Pozycje planet:

Saturn, Twój władca, przebywa w Pannie i tworzy kwinkunks z Neptunem oraz kwadraturę ze Słońcem i Merkurym. Słońce i Merkury opuszczą Bliźnięta i wejdą do Raka, tym samym ustawią się w opozycji do Twojego znaku. W sobotę Księżyc utworzy pełnię w Koziorożcu.

Co cię czeka:

Zaczyna się okres zwiększonej aktywności w domu i w rodzinie. Trzeba będzie wyszykować dzieci na wakacje, zjawią się umówieni wcześniej fachowcy z zamiarem kucia ścian, trzeba będzie podjąć mnóstwo decyzji związanych z remontem, zakupami, opieką nad zwierzętami. Mogą się także urzeczywistnić pewne Twe plany i marzenia… Świat Koziorożców z początku znaku (22–27.12) stanie na głowie – od nadmiaru wrażeń może Wam się w niej zakręcić! Znaków zapytania będzie więcej niż odpowiedzi. Odwołajcie się do swojej hierarchii wartości, zachowajcie dystans do tego, co dzieje się wokół Was. Trzeba oddzielić to, czemu warto poświęcić czas i uwagę, od tego, co ulotne, bez większego znaczenia...

Miłość i partnerstwo:

Widać znajomych i przyjaciół, którzy zawsze mają dla Ciebie miłe słowa i ciekawe propozycje. Nie grożą Ci samotne wieczory, zawsze będziesz miał do kogo wpaść, z kim pogadać. I nie będą to zdawkowe gadki o pogodzie, tylko szczere, głębokie rozmowy od serca. Prawdziwe porozumienie dusz! Tylko czy starczy Ci na to czasu?… Najcieplejsze fluidy w tym tygodniu płyną do Ciebie od Barana, Panny, Skorpiona i Ryb.

Praca i nauka:

Koziorożce z początku znaku mogą wypłynąć na szerokie wody, ale trzeba będzie mocno się postarać, aby się na nich utrzymać. Otrzymacie jakieś propozycje, szanse, które wydają się przerastać Wasze możliwości, wymagające nadzwyczajnego sprężenia się. Pamiętajcie, że nie musicie w ciemno brać wszystkiego, co proponuje los, możecie dostosować wybór do swojej specyficznej sytuacji! Wszystkie Koziorożce niech trzymają się swojej drogi zawodowej. Stoicie bowiem na twardym, solidnym gruncie i bardzo dobrze się zastanówcie, zanim z niego zejdziecie...

Pieniądze:

Wydatki na rodzinę i dom okażą się nie do uniknięcia. Ale możesz też liczyć na finansowe wsparcie właśnie ze strony rodziny. Osoby z początku znaku powinny o pieniądzach decydować na chłodno, z głową.

Szczęśliwe liczby:

8, 17, 34

Szczęśliwy kolor:

bordowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 22.12 – 31.12
Wzbudzasz w ludziach respekt, nawet obawę... Staraj się być bardziej przystępny dla tych, których chętnie widzisz koło siebie!
* Urodzeni 1.01 – 10.01
Czasem warto ulec pokusie, odłożyć na bok swoje zasady. Choćby po to, by przekonać się, że jednak należy się ich trzymać...
* Urodzeni 11.01 – 19.01
Twarde decyzje przyniosą Ci stabilizację materialną. Nie daj się więc zbić z tropu!


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


Pojawią się nowe sprawy, nadzieje, propozycje. Okaże się np., że w pobliżu otwarto nowy sklep z ciekawymi rzeczami albo znajomi polecą Ci nieznane dotąd, wspaniałe miejsce na wakacje. Daj się skusić!

Wtorek 22.06

Spraw, którymi się zajmujesz, trzeba będzie dokładniej przypilnować, bo inaczej coś pójdzie nie po Twojej myśli. Możesz też poznać cudze tajemnice, ktoś zwierzy Ci się ze swych sekretów. To będzie emocjonujące!

Środa 23.06

Ze swoimi pracami i planami posuniesz się do przodu. Wiele spraw będzie się nieoczekiwanie kończyć sukcesem. Będziesz miał jasność, co robić i dokąd iść.

Czwartek 24.06

Nastrój dnia trochę zbyt frywolny jak dla poważnych Koziorożców. Ludzie będą sobie robić żarty, ale też ktoś się umówi i nie przyjdzie... Wygospodaruj sobie czas na przyjemności – coś dla ducha i dla ciała!

Piątek 25.06

Weźmiesz się za gruntowne porządki, naprawy, niezbędne zakupy... Z zapałem będziesz udoskonalać otoczenie i pouczać kolegów i bliskich. Masz ambitne plany...

Sobota 26.06

Dobry moment, by urządzić imprezę – rodzinną lub dla przyjaciół – taką, żeby zaprezentować się od najlepszej strony, zrobić dobre wrażenie. Nawet jeśli niczego nie zorganizujesz, to i tak dasz się poznać jako ktoś, z kim należy się liczyć...!

Niedziela 27.06

Wiele spraw będzie na Twojej głowie, np. wycieczka, którą poprowadzisz, albo impreza, której będziesz gospodarzem. Nie unikniesz zgrzytów; coś może pójść nie po Twojej myśli. Uważaj na szczegóły!WODNIK

Skup się na konkretnych zadaniach związanych z domem i rodziną. Możesz też udać się do lekarza lub kosmetyczki.

Pozycje planet:

Położenie zmienią Słońce i Merkury – z Bliźniąt przesuną się do Raka. W poniedziałek powitamy lato! Wenus wciąż tkwi naprzeciwko Twojego znaku. Twój władca, Uran, znajduje się na granicy Ryb z Baranem, tuż obok Jowisza. Na uwagę zasługuje jego kwadratura do Słońca i Merkurego.

Co cię czeka:

Większość z Was ma przed sobą sympatyczne dni, choć zbliżają się zmiany. Trzeba się będzie skupić na sprawach materialnych i konkretnych zadaniach związanych z domem i rodziną. Od planów i marzeń przejdziesz do działania, ale to przejście wymagać będzie zmiany trybu życia. Wodniki zawieszone zbyt wysoko w chmurach będą musiały zstąpić z wysokości – trzeba się lepiej zorientować w cenach, terminach, przyjąć jakiś plan działania, dopasować się do kogoś. To także dobry czas, by zająć się swym ciałem, zdrowiem, zrobić coś dobrego dla swojego organizmu – zacząć ćwiczyć, poddać się zabiegom pielęgnacyjnym, zmienić dietę.

Miłość i partnerstwo:

Raz na wozie, raz pod wozem... Czekają Cię miłe niespodzianki, udane randki (zwłaszcza z Lwem, Wagą lub Strzelcem), ale może się też zdarzyć, że będziesz się rozmijał z kimś, kto wzbudza Twoje zainteresowanie. Lub względy okaże Ci osoba, do której Ty nie czujesz nawet sympatii… Prawdopodobne są różne zaskakujące wydarzenia, ale raczej nie wpłyną one znacząco na Twoje życie uczuciowe. Chyba że masz urodziny na początku znaku (20–23.01) lub w jego ostatnich dniach (15–18.02) – Ty możesz nawet zmienić swój stan cywilny!

Praca i nauka:

Plany zbudowane na kruchych podstawach mogą się zachwiać. Nie musisz jednak z nich rezygnować – wzmocnij ich fundamenty! Wywiąż się z dawnych zobowiązań, pozbądź się zaległości, zadbaj bardziej o miejsce pracy, przygotuj sobie warsztat, zgromadź potrzebne środki. Ludzie są Ci życzliwi, a jeśli masz urodziny na początku znaku, to masz także za sobą instytucje, urzędy i różne organizacje. Spraw jednak, żeby traktowano Cię poważnie. Aby tak się stało, musisz spełnić wymagania i standardy, jakie tam obowiązują.

Pieniądze:

Wodniki z początku znaku – żyć nie umierać! Także osoby z ostatnich dni Wodnika mogą mieć wyjątkowego farta w sprawach finansowych. Pozostałym kryzys nie grozi, ale na mannę z nieba nie powinni liczyć.

Szczęśliwe liczby:

9, 12, 44

Szczęśliwy kolor:

czekoladowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 20.01 – 31.01
Przekonasz się, że warto być wiernym swoim marzeniom. Przynajmniej niektóre z nich mogą się teraz spełnić...
* Urodzeni 1.02 – 10.02
Ciebie czeka najwięcej niespodzianek w sprawach sercowych oraz w życiu towarzyskim. Trzymaj klasę!
* Urodzeni 11.02 – 18.02
Tobie pisane są najbardziej niezwykłe przeżycia, dziwne doświadczenia, a nawet niespodziewana, romantyczna miłość...


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


Będziesz w dobrym nastroju, ale to, co dziś się wydarzy, będzie mało realne. Np. miło spędzisz czas z przyjaciółmi, ale kosztem swoich planów zawodowych lub wyjazdowych. Nie daj się za bardzo rozpraszać!

Wtorek 22.06

Coś podziała na Ciebie trzeźwiąco i postanowisz lepiej pilnować swoich spraw, staranniej liczyć pieniądze, ustalać wcześniej reguły współpracy. Powoli dojrzewasz do głębszych zmian w życiu.

Środa 23.06

Będziesz optymistycznie nastawiony, w twórczym nastroju, wpadniesz na parę dobrych pomysłów. Ale też zajęć będzie dużo, zwłaszcza związanych z pracą i życiem społecznym. Tak jakby nagle wszystkim akurat potrzebny był Wodnik!

Czwartek 24.06

Zajmiesz się czymś, co umila życie: sprawisz sobie nową fryzurę, kupisz modne ciuchy. Może zdarzyć się coś, co sprawi, że wyjdziesz na istotę niezdecydowaną i kapryśną. Bądź miły, ale nie daj się wyprowadzić z równowagi!

Piątek 25.06

To, co ważne i ciekawe, dziać się będzie daleko. Przez to szykuje się dzień pełen jeżdżenia i szukania. Jest ryzyko, że nie trafisz, utkniesz w korku, zabłądzisz...

Sobota 26.06

Potrzebny będziesz najbliższym, rodzinie, możliwy jest także zjazd absolwentów Twojej dawnej szkoły. Będzie klimat powrotu do dawnych, wspomnień. Nie jest to coś, co lubisz najbardziej, ale tego nie unikniesz...

Niedziela 27.06

Planety skłaniają Cię do ruchu, podróży, do aktywnego badania świata. Dużo energii będzie Cię kosztować wytłumaczenie komuś, że nie jesteś dzieckiem i masz własne poglądy.RYBY


Poprawi się Twoje samopoczucie, odejdą pewne obowiązki, znikną przeszkody. Idzie ku lepszemu!

Pozycje planet:

Swoje położenie zmienią Słońce i Merkury: od tego tygodnia zaczną sprzyjać Ci z Raka. Ale Mars i Saturn wciąż znajdują się w opozycji do Twojego znaku, w Pannie. Twój patron, Neptun, tworzy kwinkunks z Saturnem i trygony ze Słońcem i Merkurym.

Co cię czeka:

Powinno poprawić się Twoje samopoczucie i nastrój. Odpadną Ci pewne obowiązki, znikną przeszkody. Nie na całej linii, ale w wielu dziedzinach (zwłaszcza na polu rodzinno-domowym). Ryby z początku znaku mogą zyskać na trudnej sytuacji, jaka wytworzy się wokół Was, może np. przypaść Ci w udziale coś cennego, czego inni nie będą mogli wykorzystać. Ryby z końca znaku (17–20.03) muszą się uzbroić w cierpliwość i poczekać, aż karta się odwróci. Na razie macie prawo być przygnębione, zaniepokojone. Mimo to nie podejmujcie pochopnych decyzji. Uważajcie także na awarie i kraksy – wielu usterkom i wypadkom można zapobiec.

Miłość i partnerstwo:


Na horyzoncie widać życzliwe osoby z rodziny i znajomych, z którymi łączą Cię zainteresowania, wspólna działalność. To mogą być koledzy z pracy albo szkoły; sympatycy, miłośnicy czegoś, czego i Ty jesteś fanką. W ich gronie poczujesz się jak ryba w wodzie! W miłości raczej bez przygód. Wasze plany w najbliższym czasie powinny się powieść. Ryby z 25.02–3.03 mogą niestety zostać wciągnięte w jakieś konflikty i napięcia w otoczeniu. Znaki dla Ciebie to Byk, Rak, Lew, Waga i Skorpion. Baran, Panna lub Koziorożec mogą Cię niestety rozczarować...

Praca i nauka:

Najlepsza passa czeka Ryby z I dekady, najmniej łaskawy los będzie dla tych z III. Ale i Wy przetrwacie trudniejsze chwile – jeżeli będziecie bardziej przewidujące i logiczne, gdy przestaniecie liczyć tylko na łut szczęścia. Jeśli współpracujesz z innymi, weź pod uwagę to, że porozumienie może być trochę utrudnione. Dlatego nie zostawiaj ważnych rozmów, spotkań na ostatnią chwilę. Aktywny Neptun sprawi, że w żadnej sytuacji nie opuścisz bezradnie rąk. A niektóre zdarzenia, z początku wyglądające niekorzystnie, szybko obrócą się na Twoją korzyść.

Pieniądze:

Finansowe ulgi czekają Ryby z początku znaku. Nie będą to kokosy, ale mogą Wam odpaść jakieś wydatki. Osoby z III dekady o pieniądzach muszą rozmawiać stanowczo, ale taktownie. Inaczej mogą wystąpić nieporozumienia.

Szczęśliwe liczby:

10, 26, 45

Szczęśliwy kolor:

różowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 19.02 – 29.02
Nie bądź minimalistką, nie tłumacz swojego lenistwa kryzysem. Masz szanse odnieść sukces tam, gdzie innym noga się powinęła.
* Urodzeni 1.03 – 10.03
Zastój w interesach wkrótce minie, ale wtedy już nie będzie czasu, by zająć się zdrowiem, zaległościami. Zrób to teraz!
* Urodzeni 11.03 – 20.03
Nie bierz za dobrą monetę wszystkich obietnic i miłych słów. W Twoim otoczeniu widać osoby dwulicowe...


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 21.06


Pierwsza połowa dnia przyjemna, sprzyjająca kontaktom z ludźmi. Ale trudno Ci się będzie zmobilizować do wysiłku i narzucić sobie dyscyplinę. Po południu przeciwnie: sprężysz się i ruszysz z kopyta, ale za to atmosfera się pogorszy – widać napięcia i konflikty.

Wtorek 22.06

Pomyślny dzień dla Ryb, które muszą dużo pracować, załatwiać trudne sprawy na mieście. Będziecie w świetnej formie, nie traćcie czasu na przymiarki, bierzcie się do dzieła! Możecie zyskać na tym, że ktoś straci – oczywiście nie z Waszej winy, tak ułożą się okoliczności.

Środa 23.06

Rodzina lub nawet całkiem obcy ludzie okażą Ci dziś wielką życzliwość. Skorzystaj z tego! Możesz dziś znaleźć wyjście z trudnej sytuacji, ale przy okazji uświadomisz sobie pewną smutną prawdę… Wieczór sprzyja spacerom.

Czwartek 24.06

Uważaj na awarie, wypadki... Ale mimo nie najlepszej aury dnia możesz pokonać jakieś przeszkody, stawić czoła trudnościom, wobec których kiedy indziej byś się wycofała.

Piątek 25.06

Dzień pod znakiem podroży, wycieczek, odwiedzin. Będzie przy tym sporo nerwowego zamieszania i pośpiechu, którego jednak nie da się uniknąć… Nie masz na to wpływu.

Sobota 26.06

Mamy pełnię w Koziorożcu, której wpływ odczują przede wszystkim Ryby z początku znaku. Możecie odnieść osobiste korzyści, podjąć stanowcze decyzje, ruszyć z planami, do których zbierałyście się od dawna.

Niedziela 27.06

Dobry dzień, aby zrobić coś pożytecznego w domu lub w ogrodzie, wybrać się na zakupy. Będziesz pewna siebie i zdeterminowana. Dopniesz swego!

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
29-06-2010, 06:16:55
Post: #60
horoskop Baran - 28.06 - 4.07
horoskop na tydzień 28.06 - 4.07


Baran


Przed Tobą idealny czas na remonty i domowe porządki. W życiu towarzyskim i uczuciowym wszystko na piątkę z plusem.

Pozycje planet:

W połowie znaku Panny znajduje się Twój patron, Mars. Będzie on oddziaływał sekstylem z Merkurym w Raku. W Raku przebywa też Słońce. Wenus z Lwa działa na Was trygonem. Na początku Barana widać Jowisza i Urana.

Co cię czeka:

To dla Baranów wymarzony czas na prace domowe, remonty, majsterkowanie. Planety obdarzą Was teraz zmysłem praktycznym i technicznym, pracowitością, cierpliwością, zdolnościami manualnymi. Może przy okazji posiądziesz jakieś szczególne umiejętności i ułożysz kafelki w łazience, wywiercisz dziury w ścianach, poznasz tajniki uprawy roślin? Albo znajdziesz firmę, która wykona dla Ciebie tego typu usługi… Na pewno bardziej potrzebny będziesz rodzinie. Trzeba wyprawić dzieci na wakacje, samemu przygotować się do urlopu, zorganizować opiekę nad kimś bliskim (lub zwierzętami domowymi) na czas Twojej nieobecności. Barany z początku znaku będą czymś niezwykle podekscytowane – czekają je teraz większe zmiany niż remont czy wakacje.

Miłość i partnerstwo:

W życiu towarzyskim i romansach wszystko na piątkę z plusem. Problemów może dostarczyć Ci rodzina, ale to nie będzie coś, z czym nie będziesz umiał sobie poradzić. Ot, można powiedzieć, że wśród znajomych i przyjaciół odpoczniesz, podczas gdy rodzina kojarzyć się będzie z obowiązkami, od których będziesz chciał uciec. Spotkanie z Lwem, Wagą, Strzelcem i Wodnikiem okaże się przyjemne dla obu stron. Z Bliźniętami, Panną i Rakiem możesz robić udane interesy.

Praca i nauka:

Dobrze dasz sobie radę z zadaniami wymagającymi precyzji, cierpliwości i systematycznego wysiłku. Jeśli będzie trzeba, spokojnie poczekasz na rezultaty. Nie brak Ci również sprytu, determinacji, aby osiągnąć cel, oraz zwykłej, codziennej pracowitości. W sprawach technicznych wykażesz się błyskotliwością, np. jak zrobić, by coś zadziałało, jak uruchomić jakiś mechanizm, jak złożyć w jedną całość poszczególne części. Będziesz miał także dobre wyniki w analizowaniu problemów i dochodzeniu do prawdy.

Pieniądze:

Masz teraz naturalny zmysł do oszczędzania. Intuicyjnie dokonasz takich wyborów, aby nie stracić. Ale jeśli masz urodziny na początku znaku, możesz zarówno wiele zyskać, jak i ponieść spore koszta.

Szczęśliwe liczby:
7, 15, 33
Szczęśliwy kolor:
żółty

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 21.03 – 31.03
Kiedy nie wiesz, jak postąpić, bądź wierny sobie. Decyzje podejmuj w ciszy i spokoju, słuchaj swojego serca.
* Urodzeni 1.04 – 10.04
Mogą być problemy z komunikacją, złapaniem kogoś, na kim Ci zależy, dotarciem na czas. Weź to pod uwagę.
* Urodzeni 11.04 – 19.04
Wenus spieszy na pomoc Twojej rodzinie. Załagodzi ewentualne konflikty i zaplanuje fantastyczne wakacje.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 28.06

Będziesz mieć sporo energii, ale wolałbyś zająć się czymś innym niż zadaniami, które na Ciebie czekają. Staraj się nie narobić sobie zaległości. Pamiętaj, że najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Wtorek 29.06

Nareszcie znajdziesz czas, żeby sobie wszystko rozplanować, a nawet poczynić przygotowania, np. do wyjazdu. Wykorzystaj ten dzień sensownie.

Środa 30.06

Będzie tłumnie. Trafisz na jakąś imprezę, zgromadzenie, zebranie zarządu lub komisji. W życiu prywatnym też sporo się będzie działo. Przekonasz się, jak wiele osób uwielbia Twoje towarzystwo. Także w sypialni.

Czwartek 1.07

Dobry moment na praktyczne działanie: żeby coś naprawić lub oddać do remontu, zrobić wielkie zakupy, wyruszyć w podróż. Czas sprzyja podejmowaniu decyzji.

Piątek 2.07

Chętnie pokierujesz innymi ludźmi lub staniesz na czele wspólnego przedsięwzięcia, np. wycieczki albo zawodowego zadania. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Sobota 3.07

Podobnie jak wczoraj, dla Baranów to dzień działania z rozmachem, z udziałem wielu osób, z których jedne będą Ci pomagać, inne towarzyszyć, a jeszcze inne przeszkadzać. Pamiętaj, nie bądź dla nich tyranem!

Niedziela 4.07

Energia będzie Cię rozpierać. Dobry dzień na wszelkie zajęcia wędrówkowo-sportowe. Chętnie wybierzesz się z rodziną w nieznane miejsca. Uważaj, by przy okazji nikogo do siebie nie zrazić. Nie wszyscy mają te same gusty i upodobania, co Ty.

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Karty tygodniowe dla Agi Aga 144 93.939 30-10-2010 22:38:44
Ostatni post: Aga
  HOROSKOPY ROCZNE 88angelo88 41 17.266 05-10-2010 00:55:40
Ostatni post: muzzy
  HOROSKOPY MIESIĘCZNE Donna 13 5.906 01-09-2010 15:07:07
Ostatni post: Donna
  Karty tygodniowe dla Asimax asiamaks 58 31.593 15-05-2010 22:25:32
Ostatni post: Beladonna