Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOROSKOPY TYGODNIOWE
22-02-2010, 19:14:27
Post: #16
RE: na okres 15 - 21 luty 2010 r.
Jak tylko 88angelo88 się pojawi, dziś powinien zamieścić zgodnie z rozkładem :) ale coś mi się zdaje że nadal ma problemy z netem. Obym się mylił, bo z chęcią bym poczytał aktualny horoskop :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
24-02-2010, 17:43:22
Post: #17
RE: na okres 15 - 21 luty 2010 r.
ale bieda nie ma horoskopu :(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi24-02-2010, 19:42:36
Post: #18
RE: na okres 15 - 21 luty 2010 r.
Dajmy chłopakowi trochę czasu - dzień się przecież jeszcze nie skończył
Zacytuj ten post w odpowiedzi
25-02-2010, 14:01:22
Post: #19
RE: na okres 15 - 21 luty 2010 r.
przepraszam znow mam problemy z netem wiec prosze wszystkich o cierpliwosc i jeszcze raz przepraszam wszystkich!

AngelAngelAngel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
25-02-2010, 17:12:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2010 17:13:09 przez kirke.)
Post: #20
RE: na okres 15 - 21 luty 2010 r.
niestety (stety)ale sie nie sprawdzil co do skorpionków
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
21-03-2010, 16:39:09
Post: #21
HOROSKOPY TYGODNIOWE
Troszkę spóźniony biorąc pod uwagę, że dziś już 21 marzec, ale nic to :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
22-03-2010, 08:35:44
Post: #22
na okres 22 – 28 marzec
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
29-03-2010, 06:40:33
Post: #23
na okres 29 marzec – 4 kwiecień
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
07-04-2010, 18:51:24
Post: #24
na okres 05 kwiecień – 11 kwiecień
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
20-04-2010, 22:59:29
Post: #25
Skorpion - na okres 19 - 25 kwietnia
HOROSKOP
NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ

Skorpion (23.10 – 21.11)


Dużych problemów na horyzoncie nie widać, ale mogą pojawić się mniejsze przeszkody. Uważaj na zdrowie!Pozycje planet

Naprzeciwko Twojego znaku, w Byku, widzimy Wenus, Merkurego, a od wtorku także Słońce. Mars działa na Ciebie kwadraturą z Lwa. Pod koniec tygodnia Twój patron, Pluton, połączy się trygonem ze Słońcem.

Co cię czeka

Tydzień w kratkę: dużych problemów nie widać, ale może być trochę tych mniejszych, codziennych. Nieharmonijne wpływy aż pięciu planet wróżą napięcia w codziennym życiu, gorsze samopoczucie, przewagę obowiązków nad przyjemnościami. Pewne sprawy, które do tej pory szły gładko, teraz mogą się nieco skomplikować, pojawią się znaki zapytania, a także przeszkody materialne. Ale zareagujesz w porę i nie dopuścisz do większych awarii. Dotyczyć to może zarówno spraw materialnych (np. psujące się sprzęty), interesów, jak i Twojego zdrowia oraz stosunków z ludźmi. Działaj, gdy tylko zauważysz pierwsze symptomy. Teraz stosunkowo małym kosztem zapobiegniesz kłopotom.

Miłość i partnerstwo

Wenus w Byku wróży niepewność w sprawach sercowych. Niektóre z Was mogą być także rozdarte między miłością a zobowiązaniami rodzinnymi, karierą czy nauką. Serce ciągnie w jedną stronę, podczas gdy obowiązki i rozum – w drugą... U par, które na wspólną przyszłość zdecydowały się już dawno, mogą pojawić się różnice poglądów, np. na wspólne kwestie finansowe i domowe inwestycje. Na kompromis z obu stron trzeba będzie poczekać, ale na pewno warto rozmawiać. Niełatwo będzie dogadać się w tym tygodniu z Bykiem, Lwem, Baranem, Panną i Bliźniętami.

Praca i nauka

Jowisz pilnuje Twoich interesów, więc żadne większe potknięcia Ci nie grożą, jednak te dni mogą być męczące. Będziesz miał do czynienia z kimś upartym, do kogo trudno trafić. Może będzie to Twój klient albo zwierzchnik? Mogą się także zarysować różnice interesów, np. Twoi koledzy czy wspólnicy ciągnąć będą w swoją stronę, Tobie wygodniej będzie w przeciwną. Ale jeśli urodziłeś się w dniach 12–17.11, Jowisz nie pozwoli Ci się denerwować. Ciebie spotkają same miłe niespodzianki!
Pieniądze

Kwestie materialne nabiorą większego znaczenia. Trzeba będzie szybciej za coś zapłacić, wywiązać się z finansowych zobowiązań, dogadać w sprawie pieniędzy z innymi. A z kimś trzeba się będzie potargować...

Zalecenia specjalne:

urodzeni 23.10 – 31.10
Bądź szczególnie czujny w sprawach zdrowia – swojego i bliskich. Wcześnie reagując, unikniesz większych problemów w przyszłości.
urodzeni 1.11 – 10.11
W Twoim otoczeniu widać uparciucha, który swoje wie. Oj, chyba trafił swój na swego...
urodzeni 11.11 – 21.11
Nie hamuj swojego apetytu Niczym kot spadniesz na cztery łapy. Mogą się także otworzyć przed Tobą nowe możliwości.

Szczęśliwe liczby: 1, 18, 37

Szczęśliwy kolor: lilaróż

PROGNOZA KSIĘŻYCOWA

PONIEDZIAŁEK 19.04

W I połowie dnia – powodzenie. Potem jednak sprawy mogą się skomplikować i Twoje samopoczucie obniży się. Na popołudnie pozostaną sprawy skomplikowane. Mogą wyjść na jaw domowe problemy.

WTOREK 20.04

Będziesz w dobrej formie fizycznej. Znajdziesz światełko w tunelu i rozwiążesz wczorajsze problemy. Będziesz także kogoś testował – jak jest do Ciebie nastawiony, co myśli o sprawach, które są dla Ciebie ważne.

ŚRODA 21.04

Jowisz doda Ci sił i napędu do życia. Możesz nawiązać nowe inspirujące kontakty. Ale Twoje pozytywne nastawienie do świata zderzy się z rzeczywistością: pewne sprawy okażą się trudniejsze, niż Ci się wydawało.

CZWARTEK 22.04


Czeka Cię dziś wysiłek fizyczny, ale uważaj na kontuzje. Opanuj emocje wobec osób, które staną na Twojej drodze.

PIĄTEK 23.04

Praca przeplatać się będzie z życiem towarzyskim. Niewykluczone zebrania, narady, imprezy integracyjne. Musisz jednak, Skorpionie, uważać, by nie wtykać nosa w nie swoje sprawy...

SOBOTA 24.04

Dużo praktycznych zajęć w domu i ogrodzie. Wcześniej zakupy. Pojawią się przyjaciele lub dalsza rodzina, z którymi będziecie grać w jakieś gry, urządzać wycieczki, wspólnie nad czymś pracować.

NIEDZIELA 25.04

Komuś trzeba będzie odmówić, by pojawić się u innych znajomych, a i do Ciebie ktoś może wpaść niespodziewanie. Będzie za mało czasu na wszystkie okazje, jakie przyniesie ten sympatyczny dzień!

http://www.astromagia.pl

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi10-05-2010, 17:13:05
Post: #26
Baran na okres 10.05-17.05
HOROSKOP
NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ


Będziesz w doskonałej formie! Wykorzystaj ją do rozkręcenia nowych pomysłów.


Pozycja Planet

W sąsiednim znaku, w Byku, przebywają Słońce i Merkury. Z drugiej strony, w Rybach, widzimy Jowisza i Urana, który oddziałuje na Twój znak. Wenus działa na Ciebie sekstylem z Bliźniąt, a Twój opiekun, Mars – trygonem z Lwa. Na początku tygodnia do Barana zawita Księżyc.

Co cię czeka:

Na początku tygodnia będziesz w doskonałej formie, którą powinieneś wykorzystać, aby zainaugurować nowe przedsięwzięcie, wykonać jakieś zadanie, które wymaga niezłej kondycji fizycznej bądź mobilizacji. Możesz liczyć na pomoc otoczenia i doskonały zbieg okoliczności. Zrób użytek z tych dni, bo potem o wiele trudniej przyjdzie Ci wystartować z czymś nowym lub bardziej skomplikowanym. Ogólny klimat, inni ludzie, sytuacja zewnętrzna – wszystko będzie zachęcać, by sobie odpuścić, machnąć ręką, nie spieszyć się, odłożyć na potem. Ale jeśli energicznie wystartujesz już w poniedziałek, to potem zupełnie spokojnie będziesz kontynuował swoje zajęcia. Bardzo możliwe, że zdasz się wówczas w większym stopniu na innych, np. zostaniesz ugoszczony przez kogoś, lub też ktoś wynajmie Cię do jakichś zadań, komuś będziesz pomagał...

Miłość i partnerstwo:

Wenus w Bliźniętach ma na Ciebie korzystny wpływ. Wróży miłe ożywienie w sprawach towarzyskich i uczuciowych. Nie zapowiada wprawdzie wielkich namiętności, ale sprzyja flirtom oraz urozmaiceniu życia intymnego. Za sprawą Marsa wyróżniasz się teraz z tłumu, nawet jeśli o to nie zabiegasz. Mogą lgnąć do Ciebie osoby trochę nieśmiałe, które pociąga Twoja wewnętrzna siła i charyzma. Udany związek stworzysz zwłaszcza z Bliźniętami, Panną lub Wagą.

Praca i nauka:

Sprawy zawodowe nie będą Ci spędzać snu z powiek. Najwięcej zdziałasz na początku tygodnia, dlatego nie zwlekaj – bierz się za swoje sprawy od razu po niedzieli! Finanse będą teraz sprawą numer jeden. Zapewne czeka Cię sporo rozważań. Różne kalkulacje prowadzić będą głównie osoby pracujące na własny rachunek.

Pieniądze:

Bez względu na to, jaka jest Twoja sytuacja finansowa, będziesz starał się zaoszczędzić. Uda Ci się to dzięki informacjom, jakie uzyskasz w kręgu swoich znajomych oraz z różnych publikacji, internetu itp.

Szczęśliwe liczby:

18, 27, 49

Szczęśliwy kolor:

czekoladowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 21.03 – 31.03
Nie zaprzeczaj faktom, nawet gdy kłócą się z Twoją wizją rzeczywistości. Zrozum, że ona jest bardziej złożona, niż się wydaje...
* Urodzeni 1.04 – 10.04
Mars doda Ci zapału. Zrobisz krok do przodu, a on pchnie Cię o kolejne dwa! Dodaj gazu w pracy i interesach.
* Urodzeni 11.04 – 19.04
Znajomi i przyjaciele docenią Cię. Ty także spójrz na nich życzliwszym okiem...


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 10.05


W nowy tydzień wejdziesz sprawnie, ze świeżym umysłem i masą planów. Będą przeszkody, ktoś powie „nie da się”, jakieś drzwi zastaniesz zamknięte. Wygrasz, jeśli stanowczo postawisz na swoim. Dobry dzień na kupowanie sprzętów mechanicznych.

Wtorek 11.05

Pora przejść do konkretnego działania. Dobry czas na remonty, porządki. Również na poprawianie własnej urody i zdrowia. Skuszą Cię eksperymenty w życiu intymnym...

Środa 12.05

Wiele spraw kręcić się będzie wokół pieniędzy. Kroją się duże zakupy. Czeka Cię liczenie: czy stać mnie na to, czy lepiej poczekać? Jeśli uczysz się lub zdajesz egzaminy, możesz liczyć na przebłysk geniuszu.

Czwartek 13.05

Dzień dość leniwy. Sporo czasu może Ci zająć towarzyska wymiana zdań albo dbanie o własny wygląd. Wpływ Marsa sprzyja uprawianiu sportu.

Piątek 14.05

Będziesz bardziej otwarty na ludzi, nadarzą się okazje do ciekawych spotkań, imprez. Na kogoś ważnego dla siebie natkniesz się w przelocie i będzie problem, jak ten kontakt podtrzymać.

Sobota 15.05

Mimo weekendu wypadną Ci jakieś obowiązki. Czekają Cię gruntowniejsze niż zwykle przygotowania, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, a Ty sam – bez zarzutu.

Niedziela 16.05

Możliwa wyprawa w dużym gronie. Niewykluczone jednak, że dojdzie podczas niej do zamieszania i różnicy zdań – trzymaj nerwy na wodzy! Planety sugerują też okazje do intymnych spotkań...

żródło: astromagia.pl

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
10-05-2010, 17:21:35
Post: #27
Byk na okres 10.05-17.05
HOROSKOP
NA BIEŻĄCY TYDZIEŃ


Sprzyja Ci większość planet.
To doskonały moment na zmiany – w życiu zawodowym i uczuciowym.

Pozycja planet:

Przez ostatnią dekadę Byka wędruje Słońce. Na początku tego znaku przebywa Merkury. Wenus tranzytuje Bliźnięta; uwagę zwraca jej kwadratura do Jowisza. Mars działa na Byki kwadraturą z Lwa. W połowie tygodnia w Byku będzie Księżyc w nowiu.

Co cię czeka:

Niesie Cię fala powodzenia. Sprzyja Ci większość planet, a Słońce i Księżyc w Twoim znaku zachęcają do zmian – możesz zacząć wszystko od początku. Będziesz miał do tego energię, optymistycznie spojrzysz przed siebie. Być może nawet poczynisz kroki, aby uczynić swą przyszłość bardziej optymistyczną i interesującą. Te dni najciekawiej zapowiadają się dla Byków urodzonych w dniach 14–18.05. Zwłaszcza w II połowie tygodnia czekają Was niecodzienne atrakcje. Niektórzy z Was wezmą udział w jakiejś imprezie, innym te dni przyniosą wręcz życiowy przełom! Nawet nieharmonijny układ między Wenus a Jowiszem pod koniec tygodnia Wam nie zaszkodzi!

Miłość i partnerstwo:

Nowe znajomości, odnawianie tych starych, romanse i flirty – tak toczyć się będzie Twoje życie. W towarzystwie będziesz błyszczeć i brylować, na pewno zwrócisz na siebie uwagę kogoś (Bliźniąt? Panny? Byka?), kto doceni Twój wdzięk, dowcip i intelekt. Jeśli jednak romansujesz ze Strzelcem, musisz hamować nieco jego temperament. On lubi „dużo i szybko”, a to przecież nie Twój styl! Dla wszystkich Byków (a najbardziej tych z 14–18.05) to odpowiedni czas na większe zmiany w życiu, np. ślub. Stałe pary zaś cieszyć się będą sobą.

Praca i nauka:

Masz teraz niezwykle kreatywne pomysły. Nawet jeśli nie od razu będziesz je mógł zrealizować, to warto o nich pamiętać. Zaprocentują bowiem w przyszłości – pod warunkiem, że do nich wrócisz. Byki z 5–11.05 zajęte będą zapewne arcyważnymi sprawami. Wszyscy – ale zwłaszcza osoby z 21–25.04 – będziecie w wyśmienitej formie intelektualnej, a więc matury i inne egzaminy powinniście zdać na luzie.

Pieniądze:

Pod koniec tygodnia widać większe wydatki, których mógłbyś uniknąć, gdybyś był bardziej uważny i przewidujący. Ale mimo tego jest to jeden z najkorzystniejszych finansowo okresów w tym roku!

Szczęśliwe liczby:

2, 14, 35

Szczęśliwy kolor:

morski

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 20.04 – 30.04
Pierwsza odpowiedź będzie najcelniejsza, pierwszy pomysł – najlepszy. Nie kombinuj za wiele.

* Urodzeni 1.05 – 10.05
Czy nie próbujesz wyważać otwartych drzwi? Pchnij je lekko, może same ustąpią?

* Urodzeni 11.05 – 20.05
Dla ciebie Jowisz szykuje specjalne atrakcje. Baw się dobrze, ale zadbaj o szczegóły, aby jakiś drobiazg nie popsuł Ci przyjemności.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 10.05

Od rana będziesz mierzyć się z problemami. Może np. kominiarz zażąda czyszczenia przewodów albo sąsiad będzie nalegał na wspólny remont klatki schodowej? W pracy spodziewaj się nadzwyczajnych zadań, które tylko Ty możesz wykonać.

Wtorek 11.05

Będziesz miał okazję wykazać się znajomością nietypowej dziedziny lub rzadką umiejętnością. Będzie zapotrzebowanie na Twoje zdolności. Zgadzaj się na propozycje – okażą się korzystniejsze, niż Ci się wydaje!

Środa 12.05

Ten dzień sprzyja pracy twórczej, układaniu planów na przyszłość. Sprawdzisz się w pewnej trudnej sytuacji...

Czwartek 13.05

Będą okazje do rozmów ze starymi znajomymi, do odwiedzenia miejsc, które silnie na Ciebie działają. Ciągnąć Cię będzie na łono przyrody. Wiele serca włożysz w zdobienie swojego domu, prace ogrodowe.

Piątek 14.05

Dzisiejszy nów może być dla Ciebie prawdziwą odnową, zwłaszcza w związku... Na pewnych ludzi spojrzysz świeżym okiem. Dobry dzień na kameralne spotkania i szczerą wymianę myśli.

Sobota 15.05

Będzie trochę sztywno i uroczyście. Możliwa jakaś rodzinna impreza – z tych, które trzeba zaliczyć – lub udział w szkoleniu. Wiele zależy od Twoich pomysłów. Nie daj się wessać w to, co robią inni!

Niedziela 16.05

To może być Twój wielki dzień – odbędzie się długo wyczekiwana impreza albo wyjazd z przyjaciółmi. Znajdziesz się wśród bratnich dusz. Twe plany popsuć może jedynie kapryśna pogoda lub kłopoty z komunikacją.

źródło:astromagia.pl

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
24-05-2010, 16:12:26
Post: #28
Baran 24.05 - 30.05
BARAN
HOROSKOP NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ 24.05 - 30.05


Tydzień pod znakiem ożywionych i bardzo przyjemnych kontaktów towarzyskich. W pracy kroją się jakieś zmiany...

Pozycje planet:

Mars tranzytuje III dekadę znaku Lwa. Wenus przebywa w Raku, naprzeciwko Plutona. Słońce znajduje się w przyjaznych Baranom Bliźniętach i ustawi się naprzeciwko Księżyca, czyli będzie pełnia w Strzelcu.

Co cię czeka:

Tydzień pod znakiem ożywionych kontaktów towarzyskich i zawodowych. Już jego początek może przynieść Baranom intensywne spotkania, a nawet niespodziewane randki albo spontaniczne imprezy. Może kolacja ze znajomymi lub wizyta z imieninowym kwiatkiem u sąsiadki przeciągnie się do późnej nocy? Albo szybka kawa z przyjaciółką zakończy się wielkim łasowaniem w miłej knajpce? Niewykluczone są także zmiany w pracy, między ludźmi, z którymi łączą Cię interesy, oraz w sprawach partnerskich. Będziesz też bardziej aktywny i skory, by spontanicznie wyjechać w podróż lub wybrać się na drugi koniec miasta, żeby coś załatwić czy kupić.

Miłość i partnerstwo:

Barany z początku znaku (21–22.03) będzie nosić. Trudno im przyjdzie podporządkować się regułom, dotrzymać przysięgi wierności – szczególnie jeśli pojawi się jakaś przystojna pokusa… A może się taka zjawić, zwłaszcza pod postacią Strzelca lub Wodnika. Barany z 24–27.03 mogą na początku tygodnia przeżywać nieporozumienia i waśnie w swoim związku. Wy też możecie mieć spore problemy z wiernością, a jeszcze większe – z zazdrością. To uczucie widać na linii Ty – Byk, Rak, Skorpion, Ryby. Za to z Lwem, Bliźniętami i Strzelcem będziecie niczym dwie połówki jabłka!

Praca i nauka:

Mimo zmian, jakie zachodzą na Twoim rynku pracy, Twojej pozycji nic nie powinno zachwiać. Nie słuchaj więc plotek i narzekań innych, bo tylko się zdenerwujesz. Niepokojące informacje wyjaśniaj od razu, nie snuj domysłów (dotyczy to zwłaszcza Baranów z 24–27.03). Nie mów w pracy za dużo o swojej sytuacji osobistej, bo to nie miejsce na zwierzenia! Jeśli w swojej firmie masz kogoś zaufanego, z kim chcesz pogadać od serca, umów się z nim po godzinach pracy.

Pieniądze:

Osoby z 24–27.03 raczej nie powinny – zwłaszcza na początku tygodnia – robić większych interesów. Choć ogólnie Wasza sytuacja finansowa wygląda stabilnie, na co dzień wszyscy (np. na zakupach) będziecie musieli rozglądać się za tańszymi zamiennikami.

Szczęśliwe liczby:

7, 33, 40

Szczęśliwy kolor:

fioletowy

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 21.03 – 31.03
Nie wikłaj się w rozgrywki personalne, bo możesz znaleźć się po niewłaściwej stronie barykady...
* Urodzeni 1.04 – 10.04
Nie gromadź w sobie żalów i pretensji, konflikty staraj się rozwiązywać na bieżąco. W przeciwnym razie stracisz panowanie nad emocjami.
* Urodzeni 11.04 – 19.04
Wspiera Cię teraz Mars. Jeśli tylko wiesz, dokąd zmierzasz, znajdziesz się u celu szybciej, niż sądzisz.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 24.05


Wszystko kręcić się będzie wokół spraw partnerskich. Zastanów się, jak przeprowadzić rozmowę, żeby kogoś nie urazić, jak elegancko komuś odmówić… Może zaskoczyć Cię czyjaś postawa lub propozycja. Widać ożywienie w sprawach towarzyskich.

Wtorek 25.05

Dzień wyczerpujący emocjonalnie. Może dojść do głosu zazdrość, a nawet zawiść... Czyjaś cierpliwość się skończy. Postawione zostanie ultimatum. Możesz zarówno atakować, jak i być atakowanym.

Środa 26.05

Czas na opanowanie sytuacji, oswojenie się z uczuciami, ze zmianami, jakie zaszły w rozkładzie sił, np. w pracy lub w rodzinie. A także by zaprowadzić porządki i pozbyć się drobnych zaległości.

Czwartek 27.05

Mamy pełnię w Strzelcu, wcześniej Księżyc będzie oddziaływał z Uranem i Jowiszem. Dobry moment na podejmowanie odważnych decyzji, podróże, kontakty biznesowe. Uważaj, bo sprawy uczuciowe mogą Ci się wymknąć spod kontroli...!

Piątek 28.05

Działać będziesz z wielkim rozmachem. Zaplanujesz coś na dużą skalę. Jeśli dopracujesz szczegóły, doskoczysz do pułapu, który wczoraj wydawał Ci się nieosiągalny.

Sobota 29.05

Dopisze Ci doskonała kondycja i entuzjazm. Ale możesz potknąć się z powodu nieuwagi, brawury czy braku wyobraźni. Na wieczór nie planuj imprezy – odczujesz spadek energii.

Niedziela 30.05

Widać próbę sił w rodzinie lub z partnerem. Chodzić może zarówno o rzeczy całkiem banalne, jak i o głębokie problemy, wymagające dobrej woli z obu stron.

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
24-05-2010, 16:17:33
Post: #29
Byk 24.05 - 30.05
BYK
HOROSKOP NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ 24.05 - 30.05

Uważaj na osoby, które lubią stosować szantaż emocjonalny! Szukaj wsparcia u przyjaciół.

Pozycje planet:

Przez Twój znak wędruje Merkury. Wenus znajduje się w Raku, czyli w sekstylu do Byka, i cały czas tworzyć będzie luźny sekstyl z Merkurym. Na początku tygodnia znajdzie się w opozycji z Plutonem. Słońce jest w sąsiednich Bliźniętach. Mars działa na Ciebie kwadraturą z Lwa.

Co cię czeka:

Interesujący, ale pełen napięcia będzie już początek tygodnia, kiedy to z powodu wpływów Wenus i Plutona możesz zostać nakłoniony do zrobienia czegoś, do czego nie masz przekonania. Może będzie to jakaś wyższa konieczność, coś, co po prostu trzeba zrobić, nawet jeśli nie bardzo się chce?… Twoje kontakty z rodziną i dalszymi krewnymi mogą przybrać na sile. Będą telefony, umawianie się na spotkania. Może wymyślisz, jak komuś bliskiemu pomóc, rozwiążesz za kogoś jego problemy, coś kupisz, załatwisz? Jeśli masz zwierzęta, zapewne poświęcisz im teraz więcej uwagi.

Miłość i partnerstwo:

Ktoś może stosować wobec Ciebie szantaż emocjonalny, wymuszać na Tobie pewne rzeczy płaczem, grając na Twoich uczuciach… Bądź zatem czujny, zwłaszcza na początku tygodnia. Twoją siłą i wsparciem będą znajomi i przyjaciele. Ich rady, kontakty, którymi się z Tobą podzielą, pomogą Ci w codziennym życiu. Między Tobą a partnerem zmienne, bardzo skrajne emocje: od namiętności po zazdrość. Twoje bratnie dusze to Byk, Bliźnięta, Panna i Waga. Jeśli nieprzyjemnie zaiskrzy, to zapewne na linii Ty – Skorpion lub Koziorożec.

Praca i nauka:

Na początku tygodnia niewskazane będzie przeprowadzanie transakcji ani większych operacji finansowych. Nie pozwól, by ktoś wywierał na Tobie presję, a może to robić choćby rodzina. Może partner lub dorastające dzieci będą Cię namawiać na większe wydatki? Poddasz się im, a potem poczujesz złość i będziesz mieć pretensje – do siebie, że uległeś, i do nich, że wymuszają… W nauce czekają Cię największe sukcesy. Kondycji szarych komórek można Ci jedynie pozazdrościć!

Pieniądze:

Rodzina może wymuszać na Tobie jakieś wydatki, ale może Ci także przysporzyć zysków... Więcej osiągniesz dzięki swoim kontaktom towarzyskim oraz dostępowi do pewnych informacji...

Szczęśliwe liczby:

11, 28, 42

Szczęśliwy kolor

błękitny

Zalecenia specjalne:


* Urodzeni 20.04 – 30.04

Ty możesz najwięcej zyskać dzięki swoim kontaktom towarzyskim i znajomościom.
* Urodzeni 1.05 – 10.05
Twój czas i uwaga to najlepsze prezenty, jakie możesz dać najmłodszym członkom rodziny. Z nich ucieszą się bardziej niż z rzeczy materialnych.
* Urodzeni 11.05 – 20.05
Uważaj na błędy z powodu roztargnienia, nieuwagi, nadmiernego pośpiechu. Ostrożnie z używkami!


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 24.05


Księżyc łagodzi wpływy Wenus i Plutona: dzień sprzyja miłości i romansom, podnosi temperaturę między partnerami. Możesz złamać obowiązujące zasady i znaleźć na to bardzo zgrabne usprawiedliwienie.

Wtorek 25.05

Dzień pod znakiem rozrachunków z otoczeniem i mówienia prawdy bez ogródek. Mogą ujawnić się dolegliwości, na które do tej pory przymykałeś oko. Nie przeprowadzaj poważnych transakcji!

Środa 26.05

Nie powinieneś się rozpraszać. Zostaw sprawy mniejszej wagi, skup się na tych, które są kluczowe, choć zapewne wymagają wysiłku, pomysłowości, przełamania oporów. Może zrobisz coś pożytecznego dla innych, co niestety nie spotka się z wdzięcznością...

Czwartek 27.05

Pełnia w ognistym znaku Strzelca oznacza dzień na wysokich obrotach, być może w podróży. Nawet jeśli na co dzień nie prowadzisz interesów, dziś zaangażujesz się w jakieś rozliczenia i kalkulacje.

Piątek 28.05


Aura podobna do wczorajszej. Dzień sprzyja interesom, podróżom, kontaktom ze światem. Może zaplanujesz urlop lub kupisz bilety na wakacyjny wyjazd?...

Sobota 29.05

Aktywny dzień! Wciągnie Cię sport, pojedziesz na wycieczkę lub będziesz biegał po centrach handlowych. Dobry czas na kupno rzeczy koniecznych, których nie lubisz wybierać...

Niedziela 30.05

Zrób coś z rodziną – szczerze pogadajcie, zastanówcie się wspólnie nad przyszłością. Między zakochanymi wystąpi dziś bardzo silne przyciąganie, ale najpierw trzeba będzie coś wyjaśnić...

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
24-05-2010, 16:22:04
Post: #30
Bliźnięta 24.05 -30.05
BLIŹNIĘTA
HOROSKOP NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ 24.05 - 30.05


Dostaniesz zastrzyk energii. Możesz zaufać teraz swemu sercu. Wyjątek stanowią finanse. Uważaj na specjalne okazje!

Pozycje planet:

Przez Twój znak wędruje Słońce i ustawi się w opozycji do Księżyca w Strzelcu, czyli będzie pełnia. Merkury, władca Bliźniąt, tranzytuje znak Byka i tworzy luźny sekstyl z Wenus, która znajduje się w Raku. Mars wciąż działa na Ciebie sekstylem z Lwa.

Co cię czeka:


Słońce po rocznej wędrówce zawitało do Twojego znaku. Dostaniesz zastrzyk energii, znajdziesz w sobie siły, by pozałatwiać sprawy, które zaniedbałeś. Teraz na wszystko spojrzysz świeżym okiem, pewne rzeczy przestaną Cię niepokoić, z innymi raz-dwa się uporasz. Ale z powodu pełni może być trochę nerwowo. Pewne sprawy nieoczekiwanie przyśpieszą i okaże się, że masz mniej czasu lub zapadną decyzje wymagające od Ciebie specjalnej mobilizacji... Plany, które nieźle się zapowiadały, mogą się nagle załamać i trzeba będzie je na nowo przemyśleć. Poranny spacer, śpiew ptaków, niebo widziane z hamaka – po medytacji na łonie natury odzyskasz równowagę.

Miłość i partnerstwo:

Kierować się będziesz sercem, nie rozumem, co Twoim sprawom sercowym może akurat wyjść na dobre. Spontaniczne działanie lepsze będzie niż dokładnie przemyślane. Na randki umawiaj się w ładnych miejscach, które pozytywnie działają na wyobraźnię, wprawiają w dobry nastrój – otoczenie będzie mieć silny wpływ na Wasze uczucia, choć możecie sobie tego nie uświadamiać. Stałe pary niech zadbają o nastrój w sypialni – może feng shui coś podpowie? W miłości kroku dotrzymają Ci Baran, Lew oraz Strzelec. Byk dobrze doradzi w sprawach wydatków, urody i dbania o siebie.

Praca i nauka:

Nie podejmuj pochopnie żadnych decyzji, do czego skłaniać Cię może Księżyc w pełni. Na szczęście Merkury działa stabilizująco i będzie przeciwwagą dla Księżyca w Strzelcu, który może Ci narobić bałaganu w interesach. Jeśli masz problemy, to niewykluczone, że nagle wpadniesz na pomysł, jak dać im radę. Ale jeśli go zrealizujesz, to z deszczu wylądujesz pod rynną... Dlatego bądź nieufny wobec nagłych przebłysków własnego geniuszu. Przyjrzyj się im na spokojnie.
Pieniądze:

Lampka ostrzegawcza powinna Ci się zapalić, gdy usłyszysz np. od doradcy finansowego czy przedstawiciela handlowego słowa: „wyjątkowa okazja”, „specjalna oferta”. Możesz mieć przez nie wyjątkowe kłopoty...

Szczęśliwe liczby:

2, 25, 39

Szczęśliwy kolor:

ultramaryna

Zalecenia specjalne:

* Urodzeni 21.05 – 31.05
W tym tygodniu jesteś ulubieńcem planet! Dojdą do głosu Twoje największe zalety. Rozkwitniesz.
* Urodzeni 1.06 – 10.06
Nie bij głową w mur. Wkrótce pojawią się bardziej sprzyjające warunki do realizacji Twoich planów. Cierpliwości!
* Urodzeni 11.06 – 21.06
Drogi na skróty nie będą bezpieczne. Lepiej nie eksperymentuj, poruszaj się przetartymi szlakami.


Prognoza Księżycowa

Poniedziałek 24.05


Idealny dzień dla spraw partnerskich, życia towarzyskiego, spotkań, a także – by poflirtować, nawiązać romans. Wiele będzie się działo z zaskoczenia!

Wtorek 25.05

Romanse wprawdzie będą się ładnie rozwijać, ale w interesach może zapanować zamieszanie, padną nieprzyjemne słowa. Być może spotkasz się z podejrzliwością lub sam poczujesz, że komuś nie możesz ufać.

Środa 26.05

Atmosfera wciąż nieco napięta, ale ten dzień spędzisz konstruktywnie. Potrafisz odciąć się od rozgrywek między ludźmi, skupić na pożytecznym, twórczym działaniu. Dziś warto brać się za trudne zadania.

Czwartek 27.05

Pełnia w przeciwległym Strzelcu może Ci przynieść trudne, ale ważne wydarzenia. Zapadną istotne decyzje, coś, co wymaga od Ciebie wysiłku, w końcu się wyjaśni. Może się okazać, że musisz gdzieś szybko wyjechać. Możliwe niespodziewane akcje...

Piątek 28.05

Pociągają Cię podróże, przygody, romanse. Chętnie oderwałbyś się od codzienności. Może pod wpływem impulsu wyjedziesz na weekend – skorzystasz z zaproszenia rodziny lub przyjaciół?

Sobota 29.05

Zapowiada się raczej nerwowo i w ruchu. Sporo biegania po mieście, możliwe dalsze wyjazdy, wysiłek przy porządkach. Bliźnięta z III dekady niech nie podejmują ryzyka w interesach i... na jezdni!

Niedziela 30.05

Szykuje się spokojniejszy dzień. Zajmą Cię sprawy domowe i rodzinne, odpręży praca w ogródku. Na zakupach masz dziś dobre oko do rzeczy ładnych i praktycznych.

Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Karty tygodniowe dla Agi Aga 144 93.939 30-10-2010 22:38:44
Ostatni post: Aga
  HOROSKOPY ROCZNE 88angelo88 41 17.266 05-10-2010 00:55:40
Ostatni post: muzzy
  HOROSKOPY MIESIĘCZNE Donna 13 5.906 01-09-2010 15:07:07
Ostatni post: Donna
  Karty tygodniowe dla Asimax asiamaks 58 31.593 15-05-2010 22:25:32
Ostatni post: Beladonna