Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magia świec
16-12-2018, 18:22:48
Post: #31
RE: MAGIA ŚWIEC
Dobrze, ale to nieprędko, na razie nie zamierzam nic robić.
Chyba ;)

Nigdy nie mówiłam, że jestem normalna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
21-12-2018, 18:13:53
Post: #32
RE: MAGIA ŚWIEC
Jako uzupełnienie artykułu bo nie mogę wstawić do 1 posta.


Obserwacja płomienia świecy intencyjnej to także informacja o przebiegu procesu

Duży, jasny, prosty i silny płomień – energia jest silna i pod ochroną, proces przebiega bez zakłóceń

Tworzy się podwójny płomień/ dwa płomienie – dobry znak w intencjach ochronnych – pomnożona energia ochrony i wsparcia

Chyli się w kierunku wschodnim – kształtują się energie mentalne

Chyli się w kierunku zachodnim – kształtują się energie emocjonalne

Chyli się w kierunku południowym – kształtują się katalityczne energie

Pojawiają się migotania, trzaski, spięcia i wyładowania – intensywne i silne oczyszczanie różnych energii

Płomień nabiera innych kolorów – fioletowy (ochrona), niebieski (przewaga działania na polu duchowym), zielony (uzdrawianie), czerwony (przewaga działania na polu materii).

Istnieje wiele rodzajów świec intencyjnych – proste, ozdobne i wizerunkowe. Każdy kształt i kolor ma swoje przeznaczenie.

Świece wizerunkowe

Świece wizerunkowe są najsilniejszym rodzajem świec intencyjnych. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie obciążenia i blokady są mocne więc potrzebne jest silne wsparcie i zdecydowane działanie. Warto wiedzieć, że intensyfikują siłę intencji i mogą uruchamiać także intensywne procesy oczyszczania blokad na poziomie fizycznym. Oczywiście warto sobie zaprogramować, aby to działanie odbywało się możliwie jak najłagodniej, bez komplikacji i uciążliwych zjawisk. Należy pamiętać, że palenie świec wizerunkowych na kogoś/ dla kogoś nawet w czystej intencji jest manipulacją i ingerencją w cudzą przestrzeń. Jeżeli chcemy kogoś wesprzeć, możemy np. podarować mu taką świecę, a ta osoba sama zdecyduje, czy ma ochotę użyć takiego rodzaju wsparcia.

Najpopularniejsze kształty:

Wizerunek kobiety lub mężczyzny – sprawdza się w pracy ze sobą, można spersonalizować taką świecę ryjąc na niej swoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Dobrze sprawdzają się jako doraźne doładowanie (np. złota świeca super wesprze ściąganie blokad finansowych i intencję zdobycia dodatkowych dochodów w określonym czasie).

Czaszki – bardzo mocne świece, które sprawdzają się w sytuacjach, gdy potrzebne jest bardzo silne i zdecydowane odcinanie oraz odpinanie podpięć (gdy te podpięcia mają silny negatywny wpływ na osobę i jej decyzje). Także w intencjach prozdrowotnych, ich działanie może wiązać się z silną indukcją procesów oczyszczających, dlatego należy ich ostrożnie używać.

Zwierzęta – przydają się do pracy z wartościami i jakościami, które reprezentują poszczególne wizerunki zwierząt w kontekście tzw. „zwierząt mocy” (power/ spirit animals). Można wspierać uzdrawianie zwierząt poprzez użycie świecy w kształcie tego zwierzątka.

Intymne części ciała – choć wywołują kontrowersje, są doskonałym wsparciem w intencjach na odblokowanie i oczyszczanie wszelkich obciążeń związanych z seksualnością, zwłaszcza w przypadku potężnych blokad, które tę sferę życia zniekształcają lub eliminują.

Postacie mityczne i mistyczne – aniołki, dewocjonalia, wizerunki bożków i buddy, wróżki, elfy, itd. – są to energie z niższych poziomów i potrzeba używania ich jako świec intencyjnych wskazuje jedynie na podłączenia energetyczne do niższych poziomów (osadzenie świadomości w konkretnych hologramach wiedzy oraz iluzjach mocy).Do świec wizerunkowych można także zaliczyć świece w geometrycznych kształtach. Ich forma reprezentuje konkretne energie i dodatkowo zasila nią intencje.

Jajo – symbolizuje początek, zasianie nowej idei oraz jej ochronę, ciekawa energia spokojnego wzrostu i rozwoju pod pieczą

Kula – to emanacja energii obfitości

Ostrosłup – Koncentruje energię płomienia świecy (taki trójkąt to symbol trygonu ognia, który znacznie wzmacnia emanację i przepływ tego żywiołu oraz jakości, które on reprezentuje).

- jeżeli w podstawie ma kwadrat – działanie koncentruje się w świecie materii/ aspektach ziemskich

- jeżeli w podstawie ma trójkąt – działanie, które koncentruje się na sferze, którą reprezentuje Żywioł Ognia (kreatywność i kreacja, entuzjazm i motywacja)

Stożek (ostrosłup z kołem w podstawie) – działanie koncentruje się na sferze obfitości, dostatku, płodności i pomnażaniu energii

Kostka – symbolizuje energię świata materialnego – to co wiąże się z uziemieniem, porządkiem, fundamentem, ziemskim ładem. Dobry kształt dla osób bujających w obłokach i oderwanych od rzeczywistości w jakiejś sferze egzystencji

Walec – stabilizacja energii i przedłużanie jej działaniaŚwiece separacyjne

Na rynku świec energetycznych (rytualnych) można kupić także tzw. świece separacyjne. To jakby osobna kategoria świec prostych i wizerunkowych przeznaczona do sytuacji wyjątkowych - silnych i kategorycznych procesów całkowitego odcinania negatywnych energii. Należy ich używać z pełną rozwagą, ponieważ ich działanie polega na kończeniu relacji i zdecydowanym usuwaniu połączeń energetycznych. Trzeba mieć absolutną pewność, że jest to jedyne i słuszne rozwiązanie oraz z wyjątkową czujnością dbać o absolutną czystość intencji - działać dla Najwyższego Dobra. Bez złorzeczeń, żalu i chowania urazy!

Takie świece świetnie sprawdzają się u osób podatnych na ataki energetyczne (ofiary wampiryzmu energetycznego) i mających skłonność do wikłania się w bardzo toksyczne relacje typu kat i ofiara. Jest to sposób na to, aby osoba osłabiona i bezbronna mogła oderwać się od koszmaru, w którym trwa i mogła wejść na drogę przepracowania obciążeń, poprzez które takie toksyczne schematy przyciąga do swojego życia. Bez przepracowania tematu na poziomie przekonań, sytuacje wchodzenia w ten sam schemat relacji i lęków mogą powtarzać się w przyszłości z innymi osobami. Dlatego należy mieć świadomość, że świeca zadziała na konkretny przypadek – sytuację, ale nie załatwi sprawy raz na zawsze. Jedynie wesprze doraźnie w tworzeniu warunków do zmiany. Należy zatem podjąć wysiłek i znaleźć odpowiedniego terapeutę, który skutecznie pomoże wyjść z programów kata i ofiary oraz podatności na ataki.

Powyższe rodzaje świec wizerunkowych i separacyjne spala się zawsze za jednym razem - bez gaszenia ich.Innym rodzajem świec energetycznych jest świeca kulkowa.

Długa świeca kulkowa – doskonała do potrzeby dłuższej i bardziej szczegółowej pracy z konkretnym tematem, rozłożonej na tydzień (codziennie spalamy jedną kulkę z inną intencją w obszarze różnych aspektów danego tematu). Istotna jest kolejność pracy z energią. Najpierw trzeba posprzątać - zrobić miejsce na nowe, zatem w pierwszej kolejności oczyszczamy i usuwamy blokady. Potem ładujemy i napełniamy przestrzeń miłością, pozytywnymi wibracjami oraz wzorcami pochodzącymi ze Światła (definicjami składającymi się na przerabiany temat). Następnie, utrwalamy te pozytywne wzorce w świadomości i naszą zdolność do korzystania z nich w harmonii z Prawdą Źródła.Kolory świec

Każdy kolor ma inną częstotliwość fal światła, czyli emanację i funkcję energetyczną. Dlatego warto posiłkować się w intencjach nie tylko klasycznymi białym świecami, ale odważnie sięgać po kolory. Istnieje wiele interpretacji kolorów i przypisywanych im planetom, znakom zodiaku, dniom tygodnia czy artefaktom pomocniczym (kryształy, zioła, itp.). Poniższa interpretacja pochodzi z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest i może różnić od ludowych wierzeń, psychologii lub tzw. „wiedzy tajemnej”.

Źródło: opracowanie własne

Podsumowując, w świadomości zbiorowej temat granicy pomiędzy pracą z czystą energią (z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest) a rytualizmem (w jego negatywnym – szamańskim i okultystycznym wydaniu), jest dość słabo rozróżniany. Prawda jest taka, że pierwotnie samo słowo „rytuał” nie jest ani dobre, ani złe. Reszta jest kwestią czystości intencji. Nożem można pokroić chleb, albo zabić człowieka.
Nie przepadam za słowem „rytuał”, ponieważ jest ono zbyt obciążone przez tysiące lat obrazowania nasiąkniętego wykorzystywaniem do szkodliwej manipulacji. Częściej używam słowa „proces”, które doskonale odzwierciedla pracę z danym tematem – usuwanie obciążeń, poznawanie definicji pochodzących ze Światła i zakotwiczanie świadomości w Źródle, aby swobodnie kierować się w życiu prawidłowym obrazowaniem oraz pewnie korzystać z Wiedzy i Mądrości Światła nabytej w tychże procesach rozwoju.
Zdecydowanie, korzystanie ze świec intencyjnych nie tylko doskonale te procesy wspiera, ale stanowi okazję aby w czystości intencji łączyć się z Żywiołem Ognia, który w hierarchii sił przyrody stanowi twórczy impuls – sprowadza energię ze Źródła do świata fizycznego. Jest to kwintesencją pracy z przekonaniami. Sensem, który wyjaśnia istotę pracy z energią – radosną, twórczą, życiodajną, przyjemną, chronioną i niezłomną energią wprawiającą wszechrzeczy w ruch i jego materializację w pełni czystości intencji i dla Najwyższego Dobra.


Jeśli szukasz wysokoenergetycznych świec intencyjnych, zapraszam do zapoznania się z ofertą Crystal Arya:

http://crystalarya.com/kategoria/swiece-ozdobne-2

http://crystalarya.com/kategoria/swiece-wizerunkow...

[Obrazek: konie053.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co zrobić żeby magia działała ( jak nie działa) metodagayalama 3 412 30-09-2018 21:02:41
Ostatni post: Zuzu59
  Magia Kabalistyczna. kabalus 17 3.938 28-12-2017 18:25:15
Ostatni post: kabalus
Information Biała i czarna magia Vojciech 113 99.498 13-12-2016 14:15:12
Ostatni post: rastar
  Magia białe plamy rastar 32 13.584 06-06-2016 19:36:12
Ostatni post: Strix
Information Czym jest "magia"? Vojciech 53 42.858 05-06-2016 17:06:57
Ostatni post: Lýsandi
  Magia nie koniecznie bezpieczna Szepcząca 14 14.462 20-11-2013 04:27:36
Ostatni post: EsencjaWaniliowa
  Magia czy Magija Kasbeel 3 4.917 13-11-2013 13:32:27
Ostatni post: EsencjaWaniliowa
  Magia - Początki praktyk Obcy 9 9.736 08-11-2010 06:48:15
Ostatni post: Szamanka
  Magia - Iluzja i magia rzeczywistości Obcy 4 7.322 14-05-2010 20:51:43
Ostatni post: Szepcząca
Exclamation Magia andrzejkowych nocy ..... wasze historie asiamaks 0 3.573 15-11-2009 16:09:28
Ostatni post: asiamaks