Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zazdrość
09-07-2020, 22:15:03
Zazdrość
Cześć.
Po paśmie sukcesów zawodowych i życiowych(ślub, założenie rodziny) od 2 lat mam problem ze zmianą pracy.
W obecnej, po powrocie z macierzyńskiego, zostałam zdegradowana. Szukam nowej pracy, jestem wykształcona, mam duże doświadczenie. Przez pierwszy rok chodziłam na rozmowy. Od roku, nie byłam na żadnej rozmowie. Podejrzewam dwie osoby, które mogą mi zazdrościć rodziny. Czy jest jakaś szansa na sprawdzenie tego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

10-07-2020, 07:45:50
RE: Zazdrość
Mogę sprawdzić to kartami, jeśli chcesz.

Pozdrawiam
Jola
10-07-2020, 11:23:53
Proszę o sprawdzenie.
10-07-2020, 15:39:23
Z kart można odczytać, że osoby o których napisałaś mają swoją ocenę twoich osiągnięć życiowych -Sprawiedliwość oraz mogą odczuwać dyskomfort emocjonalny - Księżyc, Król Pucharów, zazdrość, złość itp.
Natomiast, w kartach nie ma powiązania z jakimś szkodzeniem z ich strony z użyciem magii, klątw, złorzeczeń ( bo rozumiem, że o to spytałaś).
Ogólnie karty pokazały życiowy sukces, który osiagnęłaś - 10 monet, jako szczytowe osiągnięcie. Po nim następuje "zjazd" - 7 pucharów, czyli to, co się zepsuło, a potem znów wraca dobra passa, zwłaszcza dot. to sfery materialnej, statusu życiowego itp. - As Monet, szczęśliwa karta Tarota. Czas w kartach trudno oznaczyć, może być po znaku Skorpiona.
Przy zawirowaniach życiowych nie należy tracić nadziei - Koło Fortuny, Gwiazda.
Tyle karty.
Powodzenia
:)

Pozdrawiam
Jola
Odpowiedz