Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jego zamiary
15-06-2020, 13:51:32
Jego zamiary
Hej. Proszę o interpretację rozkładu. Jakie są jego zamiary wobec mnie: Wisielec (O), 10 Pucharów (O), Księżyc (O): wg mnie obudziłam w nim wielką chęć zbudowania silnej relacji. Jego całe ciało i umysł kierują się jedynie w stronę trwałego połączenia. Dlatego ciągle o mnie myśli, zabiega o moje względy, zasypuje komplementami. Z drugiej strony nosi w sobie obawę, że może wszystko zepsuć i spowodować rozstanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

15-06-2020, 13:57:34
RE: Jego zamiary
A co to znaczy w nawiasie ( O ) ... ? Karta odwrócona ... ?

Mikesz
15-06-2020, 15:23:44
Wszystkie karty są odwrócone, to w nawiasie znaczy, iż odwrócone są.
15-06-2020, 15:55:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2020 15:59:44 przez Mikesz.)
W/g mojej oceny i interpretacji tych Kart, które podałaś i które sama wylosowałaś jest następująca :

To są bardzo złe Karty ( jeżeli są z poz. odwróconych ).
Sygnalizują One wręcz niebezpieczeństwo i ostrzeżenie dla Ciebie.
Oznaczają One : kłamstwo, oszustwo, bajer, nawet osobę z pewnymi zaburzeniami psychicznymi... ( ? ), bez szans na jakieś normalny związek czy partnerstwo.
Wniosek I : tym razem Twoja ocena tych swoich Kart - wydaje się zdecydowanie błędna.
Ty, Anno zinterpretowałaś Je, jakby One były wszystkie w poz. prostych ...( ! ).
Wniosek II : proszę zastosować zasadę ograniczonego zaufania, wyjątkową ostrożność i dystans do wszelkich propozycji tego pana.

Pozdrawiam

Mikesz
16-06-2020, 10:04:47
O kurde. Tom w takim razie dlaczego mnie bajeruje? Dla zamiaru ewentualnego seksu czy co? To dobrze, że nie mam go w znajomych na Fb.
16-06-2020, 11:50:45
Ja zinterpretowałem tylko Twoje Karty ( ja Tobie nie wróżyłem ).

Wydaje mi się, że Tarot pokazał przede wszystkim przyszłość ( parę tygodni - miesięcy ) w tej Twojej kwestii relacji z tym panem, a nie teraźniejszość ... i mniej to na uwadze .

Mikesz
Odpowiedz