Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarot - środa
25-11-2019, 11:58:54
Tarot - środa
Środa -
- powróżę dwóm osobom.
Zainteresowani zadają po jednym pytaniu.
Pytania napisać pod tym postem.

Pozdrawiam
Jola
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

25-11-2019, 12:54:38
RE: Tarot - środa
Mogę się uśmiechnąć?
Co mogę zrobić aby poprawić swoją sytuację mieszkaniową? Obecnie mieszkamy w miejscu, które niebawem musimy opuścić, pomysłów jest kilka, ale żaden nie jest idealny.
Dziękuję pięknie :)

- Ów sukkub, co nocami mężów nawiedza i dręczy... Co to go wam jaśnie oświecona księżna pani ubić zleciła... Tuszę, zabijać go nie ma wcale musu. Przecie zmora nikomu nie wadzi, tak po prawdzie... Ot, nawiedzi czasem... Podręczy krzynę...
- Ale jeno pełnoletnich - wtrącił szybko Malatesta.
A. Sapkowski - Pani Jeziora
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-11-2019, 16:45:03
O- to i ja się uśmiecham.
Biorąc pod uwagę, że będę realizować moje plany co do domu- kiedy mam szansę go sprzedać?
Tak się składa, że ja też o mieszkaniu.

"A CI, KTÓRZY TAŃCZYLI ZOSTALI UZNANI ZA SZALEŃCÓW PRZEZ TYCH, KTÓRZY NIE SŁYSZELI MUZYKI." FRIEDRICH NIETZSCHE
26-11-2019, 17:42:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2019 17:55:22 przez Jola..)
Lili,
oto karty, które się pojawiły z przełożenia:
9 mieczy, Królowa Monet, 4 miecze.
Ten problem, o którym piszesz jest widoczny, może być trudnym kompromisem albo wyborem z konieczności. Królowa zapowiada sprawy finansowe, transakcje.
I to się powtarza w rozkładzie:
6 monet, 8 monet, paź pucharów, Kapłanka. Z kart z dołożenia też pokazały się karty monet.
Dobra informacja, to że tzw. własny kąt będzie - Kapłanka i 4 monety, ale na miarę wyrzeczeń i jakichś rezygnacji.
Pieniądze, nie jako darowizna lub wygrana. Przy 8 monetach raczej takie, na które trzeba zapracować.
(25-11-2019 16:45:03)Zuzu59 napisał(a):  O- to i ja się uśmiecham.
Biorąc pod uwagę, że będę realizować moje plany co do domu- kiedy mam szansę go sprzedać?
Tak się składa, że ja też o mieszkaniu.

Zuzu,
Papież, As Monet, Cesarzowa
Możliwe, że od początku roku - pierwsze półrocze.

Ale, człowiek myśli , a Bóg kreśli.
Tak mówią ;) .

Pozdrawiam
Jola
26-11-2019, 22:00:34
Dziękuję Jolu:*
To się pokrywa z moimi planami, więc nie przestaję.

"A CI, KTÓRZY TAŃCZYLI ZOSTALI UZNANI ZA SZALEŃCÓW PRZEZ TYCH, KTÓRZY NIE SŁYSZELI MUZYKI." FRIEDRICH NIETZSCHE
27-11-2019, 06:22:07
Zuzu, życzę powodzenia. :)

Pozdrawiam
Jola
27-11-2019, 12:45:55
Dziękuję Jolu:*
Stan obecny bez pudła :) zobaczymy co przyszłość przyniesie, heh....

- Ów sukkub, co nocami mężów nawiedza i dręczy... Co to go wam jaśnie oświecona księżna pani ubić zleciła... Tuszę, zabijać go nie ma wcale musu. Przecie zmora nikomu nie wadzi, tak po prawdzie... Ot, nawiedzi czasem... Podręczy krzynę...
- Ale jeno pełnoletnich - wtrącił szybko Malatesta.
A. Sapkowski - Pani Jeziora
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-11-2019, 13:53:59
Lili, dziękuję za odpowiedź i życzę najlepszego dla Ciebie rozwiązania tej sprawy.

Pozdrawiam
Jola
29-11-2019, 23:42:04
Witaj Jolu moja imienniczko.
Bardzo dawno Ciebie tutaj nie było. Czy mogłabyś mi powróżyć na miłość i pracę?

30-11-2019, 05:35:08
Witaj Jolu :),
możesz zadać te pytania.

Pozdrawiam
Jola
30-11-2019, 10:24:58
(30-11-2019 05:35:08)Jola. napisał(a):  Witaj Jolu :),
możesz zadać te pytania.

Dziękuję Jolu.
Jeśli chodzi o uczucia to chodzi mi o kolegę w pracy (dane jego wyśle), jak przedstawiają się nasze relacje, jakie będą, czy coś będzie między nami, flirt, romans a może związek (nieformalny), czy to może to być stała relacja, po prostu co widać.
A w pracy to jak będzie jeśli chodzi o atmosfere z współpracownikami, czy będę zadowolona (bo dopiero zaczęłam nie dawno tam pracować) i oczywiście finanse, czy będą dobre.

Pozdrawiam
30-11-2019, 20:24:30
Relacja:
z przełożenia-8monet,As kijów,4miecze-jest możliwy flirt, lub relacja funkcjonująca w określonych granicach, bez wychodzenia poza owe granice.
Z rozkładu partnerskiego, po jego stronie,są karty mówiące o tym, że jego uczucia będą w cieniu, póki co, bez wyciągania na światło dzienne-Księżyc,2 puchary oraz 6 pucharów, czyli- sytuacja typu: jest miło, lecz co dalej? Z dołożenia 2 monety,3miecze, co wygląda na osobę trzecią, przy której lub z którą, mogą być jakieś problemy.
Położyłam też karty tak ogólnie na ew. związek, i tu wyszły: Śmierć,5 kijów,Gwiazda,5 pucharów. Trochę tak między nadzieją a jej brakiem, a ostatecznie raczej rozczarowanie.
Praca, finanse:
Śmierć,Wieża,Sprawiedliwość-z przełożenia, pokazał się klimat  jakichś komplikacji, może po prostu trudny czas przystosowania się do nowego.
Finanse- dwie dobre karty na pieniądze:As monet i 9 monet, czyli tzw.karty bramy, przypływ finansowy i pieniądze, które można sobie zainwestować choćby w jakieś przyjemności.
Co do osób: różnie, czasem można się dogadać, czasem rozczarują, a czasem jakby mówili innymi językami (Gwiazda-5 pucharów, Kochankowie-Wieża, Słońce-3 kije).

Pozdrawiam
Jola
30-11-2019, 23:39:02
[quote='Jola.' pid='114555' dateline='1575141870']
Relacja:
z przełożenia-8monet,As kijów,4miecze-jest możliwy flirt, lub relacja funkcjonująca w określonych granicach, bez wychodzenia poza owe granice.
Z rozkładu partnerskiego, po jego stronie,są karty mówiące o tym, że jego uczucia będą w cieniu, póki co, bez wyciągania na światło dzienne-Księżyc,2 puchary oraz 6 pucharów, czyli- sytuacja typu: jest miło, lecz co dalej? Z dołożenia 2 monety,3miecze, co wygląda na osobę trzecią, przy której lub z którą, mogą być jakieś problemy.
Położyłam też karty tak ogólnie na ew. związek, i tu wyszły: Śmierć,5 kijów,Gwiazda,5 pucharów. Trochę tak między nadzieją a jej brakiem, a ostatecznie raczej rozczarowanie.

Jolu jesteś kochana, dziękuje ci ślicznie. A wiesz ze to prawda i trochę jeszcze dopowiem bo chodzi o tę trzecią osobę. On jest żonaty, ale sęk w tym że co on teraz zrobi, bo między nami nic nie ma ale wiem że podkochuje się we mnie tylko że nie daje mi poznac tego po sobie ale sie zorientowałam.
O związku teraz nie myślę nawet, bo jest zajęty. Romansu też bym nie chciała i on wydaje mi się że też.

Jolu a mogę prosić Cię o spojrzenie na jego sytuację, bo wiem że tam jest cos nie tak. Co on zrobi, czy może coś się juz tam dzieje , seperacja itp. Czy będzie chciał być znów wolny?
Gdybyś mogła, spójrz proszę.
01-12-2019, 06:38:31
Jolu, dziękuję.
Wiadomo, że nie kładzie się kart na osoby trzecie, a to pytanie trochę o nią zahacza.
Położyłam więc kilka kart na niego, ogólnie.
To, co widać, także z poprzednich kart to karty siódemki, bywają one kartami takiego działania-niedodziałania.
Jest Świat-karta, która ludzi może rozdzielić lub jako gotowy obraz rozwiązania, oraz 7 monet i 6 mieczy+7 pucharów, takie przeciąganie w czasie.
Póki co nie pojawiły się karty takie, że coś jest " na ostrzu noża".

Pozdrawiam
Jola
01-12-2019, 11:29:21
Jolu jeszcze raz stokrotne dzięki. :heart:

Pozdrawiam
Odpowiedz