Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam do diagnozy z kart intuicyjnych
08-08-2019, 05:25:44
Zapraszam do diagnozy z kart intuicyjnych
Witam

Do szerokiego wachlarza technik jakimi pracuję, dołożyłem ostatnio pracę z kartami intuicyjnymi, autorstwa Dr Doreen Virtue.

Poniewaz ja od lat pracuję z energiami i tematami z nią związanymi, karty uzupełniają moja pracę.

Stawiaj je dla danej osoby na konkretny temat/zagadnienie/problem.

Dla ludzi największym zaskoczeniem jest to, kiedy sami sobie te karty tasują i sami je układają na tematy, jakie sami sobie w głowie tworzą.

Przetestowałem wielokrotnie, że kiedy dla danej osoby wyciągam kartę z intencją dla niej, to w zasadzie trafia to także w 100 % w punkt, czego dana sytuacja dotyczy.

Reasumując, jeżeli ktoś będzie chciał takiej pomocy, to jestem do dyspozycji.

Pamiętajmy, że karty nie mają rozwiązać problemu, tylko pomóc Nam w interpretacji, co jest do zrobienia w Swoim życiu i dać wskazówkę.

Dobrego dnia Wszystkim :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

09-08-2019, 14:48:55
RE: Zapraszam do diagnozy z kart intuicyjnych
Pomocny mam pytanie czy jesteś w stanie pokazać moich wrogów? Czuje, że ich mam i mi szkodzą. Jakie dane są potrzebne?
13-08-2019, 07:21:58
Pomocny czy mi odpowiesz?:)
15-08-2019, 07:32:01
(13-08-2019 07:21:58)Adriana napisał(a):  Pomocny czy mi odpowiesz?:)

Witaj Adriana

Przepraszam, ale wiele spraw na głowie i nie na wszystko na czas poodpisywałem.

Kwestię "wrogów" sugeruje potraktować jak relacje do ponaprawiania zarówno z tego wcielenia jak i z wcieleń karmicznych.

Najlepsza technika jaką do tej pory poznałem na takie relacje, jest potrójne wybaczanie. Spotkałem się też z nazewnictwem permanentne wybaczanie, głębokie wybaczanie, i jeszcze jakieś inne nazwy też były.

Ja dodatkowo, jeżeli jest jakaś konkretna relacja do naprawienia zajmuje się jej oczyszczeniem od strony energetycznej.

Jeżeli masz jakieś konkretne osoby czy zdarzenia na myśli, będzie szybciej prościej, bo będzie się można skupić na danym celu.

Jeżeli dostane informację "z góry" to wtedy też będzie można poszukać o kogo może chodzić.

Mogę także ogólnie sprawdzić Twoje relacja zarówno z płcią męską jak i żeńską. Tyle tylko, ze to może być zbyt ogólnikowo, aby oczyścić to, co Ci doskwiera.

Jak widzisz temat jest dość rozległy, może byś wielowątkowy i wielopoziomowy.

W kwestii informacji bardziej osobistych, my,śle że PW będzie dla Ciebie odpowiednim miejscem, bo Forum Publiczne nie może służyc do takich celów. Zresztą zgodnie z etyką i sensem pracy, nie wszystko mozna upubliczniać.

serdecznie pozdrawiam
15-08-2019, 07:35:04
Dziękuję Pomocny za odpowiedź. Napisze na pw.
Odpowiedz