Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradzenie sobie w życiu
28-07-2019, 17:57:13
Poradzenie sobie w życiu
Proszę o poważne potraktowanie mojego pytania. Chciałam dawno już zadać to pytanie, ale wątpiłam, czy otrzymam odpowiedź i że może potraktujecie je jako durne. Chodzi o to, że jak ja poradzę sobie sama w życiu? Od kilku lat mieszkam z kilkuletnią córką w domu. Głównie pomaga mi w pilnowaniu jej moja mama i 2 panie. Najgorzej jest, gdy np. wylewa szambo, trzeba coś naprawić itd. Ogólnie wtedy moja mama kogoś mi zawsze znajdzie, bo ja nie mam znajomych. Nigdy nie miałam, takie życie, ludzie do mnie nie lgną. I stąd moje pyt.: jak ja poradzę sobie z utrzymaniem domu finansowo i w ogóle, skoro to dzięki mamie ma mi kto pomóc, a przecież mama wieczna nie będzie. Mało tego, moja mama lubi wtrącać mi się, sprasza kogo chce i kiedy chce do mojego domu, tak jest prawie zawsze, pożycza np. wąż do podlewania sąsiadowi bez mojej wiedzy, od zeszłego roku wąż jest niepodłączony, pozwala na palenie papierosów w moim domu. Zakazałam w tym roku, by przestała wyprawiać u mnie gości, bo mam dość tego nieporządku i ciężko mi jest ponad 140 m dom utrzymać w porządku. Ja chyba zwariuję albo mam dziś zły dzień. Proszę o wróżbę: jak poradzę sobie z utrzymaniem domu w sensie finansowym, napraw jakiegoś np. przenoszenia mebli? Nie mam kochanie i nie chcę być w związku przez przykre doświadczenia. Pyta Anna ur. 15.04.1987 r.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

Odpowiedz