Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o interpretację rozkładu
18-07-2019, 19:26:55
Prośba o interpretację rozkładu
Proszę Was o interpretację następującego rozkładu. Zadałam kartom pytania: jak będzie w mojej nowej pracy, co widzą na temat mojej nowej pracy? Zrobiłam rozkład na każdy miesiąc od lipca 2019 r. do końca czerwca 2020 r.
Lipiec Rydwan: dużo pracy, praca dająca radość, ruch, wiele się dzieje, dobra płaca za pracę wykonywaną.
Sierpień Wieża: Karta ta może przepowiadać koniec jakiegoś przedsięwzięcia. Pojawienie się tej karty może oznaczać stratę finansową, zniszczenie jakieś rzeczy, na przykład zepsuty samochód, utrata ważnych danych.
Wrzesień 3 Miecze odwrócone: zwolnienie przez pracodawcę, otrzymanie wypowiedzenia; krytyka, raniące i bolące słowa.
Październik Cesarzowa: owocna praca obiecująca nagrodę.
Listopad Rycerz Mieczy: w sferze zawodowej karta może być sygnałem niezbyt miłych kontaktów, konfliktów, nieprzyjaznego otoczenia. Karta jest zapowiedzą zdarzeń nagłych, niespodziewanych. rycerz mieczy wskazuje na człowieka oddanego pracy, niekiedy całkowicie nią pochłoniętego, ale bardzo często mającym skłonności do ciągnięcia kilku srok za ogon i rozmienianiu się na drobne. Karta może oznaczać także spotkanie z ważną osobą.
Grudzień Sąd: jako firmy rodzinne albo świadczenie wszelkiego rodzaju usług. Może to być też firma rodzinna prowadząca działalność usługową.
Styczeń Walet buław: praca będzie wymagała sporej aktywności.
Luty 7 Monet: brak satysfakcji zawodowej, niewidoczne efekty pracy, rozterki dotyczące spraw zawodowych, wypalenie zawodowe, przemęczenie obowiązkami zawodowymi, długotrwała praca nad skomplikowanym projektem.
Marzec 10 Pucharów: zapowiada dobry okres pod względem finansowym i zawodowym. Pojawią się sukcesy w pracy, duże zyski finansowe, awans, premie, nagrody. Karta wskazuje na dobrze prosperującą firma, może to być firma rodzinna, rozszerzenie działalności firmy, nowe rynki, nowe kierunki rozwoju firmy.
Kwiecień 8 Mieczy odwrócone: zostanie do późna w pracy, nadgodziny.
Maj 6 Pucharów: karta ta zapowiada dobrobyt i zaspokojenie potrzeb.
Czerwiec 8 Buław odwrócone: wytrwała praca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

19-07-2019, 10:55:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2019 11:01:02 przez Mikesz.)
RE: Prośba o interpretację rozkładu
Każda osoba wróżąca ma swoje odmienne - indywidualne i tylko charakterystyczne dla siebie - niepowtarzalne style i schematy wróżenia ( interpretacji Kart ).
To jest kwestia zarówno jakby osobistego "dogadania się i ustalenia z Tarotem " - co i jak dana Karta może oznaczać oraz to też zależy rodzaju Talii.
W większości Talii - Arkana Małe ( Kielichy, Buławy, Denary , Miecze ) wyraźnie różnią się między sobą zarówno znaczeniem , jak i zwykłym przekazem obrazkowym.
Dlatego Twoje prośby o czyjąś interpretację swoich Kart, który używa innych metod i innych Kart - raczej mija się z celem ( np. czy tylko w poz. prostej czy też odwróconej ).

Tak dla Twojej ciekawości - w Twoim rozkładzie i interpretacji kart - ja nie zgadzam się w 50 - 60 %, a w ok. 40 % - zgadzam się.
Ale to jest bez znaczenia, bo jak napisałem powyżej - każdy sam ( każda wróżka ) - tylko sama może interpretować swój rozkład Kart + w dodatku dochodzi ta własna intuicja, którą wiele osób wróżących wręcz bagatelizuje...
Zachęcam do próby spróbowania udzielania wróżb na tym forum. Co Ci
szkodzi ... ? Będę pierwszy, który zapyta - :)
Załóż temat i alleluja i do przodu ! Przecież nikogo nie oszukasz, nie okradniesz, wszak to będzie inicjatywa z dobrego serca...
W najgorszym wypadku - wróżba się nie sprawdzi i nic wielkiego nie stanie się. Zacznij od Arkan Wielkich np. tylko na 3 Karty...
Pozdrawiam + :D

Mikesz
19-07-2019, 12:08:02
Dziękuję za poradę. Proszę Cię, Mikesz, o interpretację kart, z którymi nie zgadzasz się.
19-07-2019, 15:31:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2019 15:34:06 przez Mikesz.)
1. Podstawa to odpowiedź tylko na konkretne, zadane pytanie.
W tym wypadku chodzi o wróżbę na przyszłość Twojej pracy i jak ona przebiegnie w ciągu najbliższych miesięcy.
I trzeba odpowiadać tylko na temat tej pracy.
Np. Wieża p.p - nie możesz pisać o tym, że np. popsuje się samochód...

2. Nie zgadzam się z 3 Mieczy p.o ( wrzesień ) - bo różnie można ją interpretować. W pozycji prostej - wiadomo, co oznacza ( łzy, stratę, zdradę, porzucenie ... itp ... ). W pozycji odwróconej ta Karta, dla wielu wróżbitów - to jest jeszcze gorzej ...
A dla mnie wcale nie ... to może jest sygnał poradzenia sobie z b. trudnymi sprawami, odwrócenie tego złego losu ...
Zresztą prawie tak samo jak z Kartą Diabeł p.o . Dla wielu to już gorzej być nie może - typu wypadek, gwałt, kalectwo, śmiertelna choroba, opętanie ... itp ...itp ...
A dla niektórych wróżbitów - to właśnie jest przeciwstawienie się temu Diabłu , poradzenie sobie, wyjście zwycięsko w b. trudnej sytuacji , nie danie się ... itp ... itp ...
Dlatego ważne są Karty stające przed i zwłaszcza po tej Karcie ...

3.Poza tym :
Rycerz Mieczy w poz. prostej ( listopad ) - jest Kartą pozytywną. Owszem będzie jakaś trudna walka, ale w końcu zwycięska...

Sąd ( Grudzień ) - to raczej jakieś porozumienie, umowa, zgoda ...
7 Monet p.p ( Luty )... - nie tak źle, owszem, jakieś rozczarowanie będzie, bo spodziewaliśmy się lepiej, ale "ujdzie..."

8 Mieczy p.o ( kwiecień ) - i podobnie jak u 3 Mieczy p.o i Diabła p.o ..... - interpretacja i ustalenie z Kartami jak interpretować + jakie Karty są dalej - zależy od osoby wróżącej.
Dla mnie 8 Mieczy p.o - jest Kartą pozytywną - jako wyzwolenie się od czegoś, zerwanie więzów ( także tych emocjonalnych) - jako wolność, uwolnienie, ucieczka ..

8 Buław p.o ( czerwiec ) - Karta negatywna jako trudności, nieporozumienia , straty ...

To tyle, co mi mogę poradzić w tej kwestii.

I powtarzam raz jeszcze :
Każda osoba wróżąca ma swoje odmienne - indywidualne i tylko charakterystyczne dla siebie - niepowtarzalne style i schematy wróżenia ( interpretacji Kart ).
To jest kwestia zarówno jakby osobistego "dogadania się i ustalenia z Tarotem " - co i jak dana Karta może oznaczać oraz to też zależy rodzaju Talii.

Pozdrawiam

Mikesz
Odpowiedz