Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy żałuje ze mną rozstania?
05-01-2019, 21:07:03
Czy żałuje ze mną rozstania?
Zapytałam kart, czy facet żałuje, iż rozstał się ze mną? W rozkładzie są: 9 mieczy odwróconych, Królowa buław odwrócona, 6 mieczy. Wg mnie żałuje, że nie jest ze mną, myśli o mnie stale. Nie wiem, co tu oznacza odwrócona królowa buław.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

10-01-2019, 15:00:37
RE: Czy żałuje ze mną rozstania?
Nie nazwałabym tego żałowaniem. :myśli:
Myśli, rozważa czy mogło być inaczej. Nie jesteś/byłaś mu obojętna, ale w tej 6 mieczy idzie do przodu... choć mogło nie być to dla niego łatwe rozstanie.

mój blog -> Świat Airi
10-01-2019, 22:45:21
Mam wrażenie patrząc na te karty że On stracił zainteresowanie Twoją osobą jakby był zły na Ciebie . Już nie jesteś jego królową . Odszedł w swoją stronę nie oglądając sie za siebie.
11-01-2019, 09:52:24
Zadałam pytanie kartom, jak zachowa się, gdy będę z nowym partnerem i wyszyły mi karty: Królowa buław odwrócona, Moc odwrócona, X mieczy odwrócone. Moja interpretacja: całkowicie wtedy przestanie interesować się moją osobą.
11-01-2019, 10:07:32
Karty odwrócone..poprostu jego to nawet nie ruszy ..
11-01-2019, 10:07:53
Zgadzam się . Karty są jednoznaczne.
On całkowicie wtedy przestanie interesować się Twoją osobą, zresztą już dawno przestał to robić. Ma Cię gdzieś .... Na co Ty w ogóle liczysz ... ?
Wniosek : Czekoladowy, ja Ci od dawna piszę i tłumaczę , abyś patrzyła w swoim życiu w przód , w swoją przyszłość, a nie wciąż od lat oglądała się tylko w tył i "analizowała " sytuację, co kto czuje i co myśli .... itp ... itp ...itp ...
Dopóki tego nie zrobisz ( nie przestaniesz żyć przeszłością ) - to będziesz i zostaniesz osobą nieszczęśliwą.

Mikesz
11-01-2019, 10:16:15
,,poprostu jego to nawet nie ruszy ..''. Bardzo cieszy mnie ta odp. On jest obecnie w związku i mnie też jego relacja nie interesuje. To dobrze, że mnie ma całkiem w nosie i przede wszystkim nie będzie interesować się moim życiem, bo o to mi chodziło.
Odpowiedz