Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie są zamiary mężczyzny wobec mnie?
12-12-2018, 17:43:12
Jakie są zamiary mężczyzny wobec mnie?
Zapytałam kart jakie są plany pewnego mężczyzny wobec mnie? Relacja jest powiedziałabym dość świeża...
Wyszły mi karty:
4 monet, As buław, 10 kielichów

Ciężko mi to zinterpretować, ponieważ dla mnie pierwsza karta i dwie kolejne mają przeciwstawne znaczenie.
4 monet to zamknięcie się na uczucia, ale po tym jest szansa na romans/ głębszą relację?

A może Pan nie ma konkretnych planów tylko jest to na zasadzie: jak się trafi okazja to skorzystam.

Może macie jakieś pomysły? :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

12-12-2018, 21:11:21
RE: Jakie są zamiary mężczyzny wobec mnie?
Nie widzę tutaj głębszych uczuć.
4 denary to takie zamknięcie ,chłód emocjonalny, ktoś kto nie pokazuje jeszcze uczuć lub ktoś kto boi sie pokazać swoje uczucia bo to początek, as buław to także poczatki znajomości, ogień, , to tez zmiany, szansa na coś wiecej,podobasz mu sie czuje pożądanie to napewno ,10 kielichów to spełnienie.
Jestem na etapie uczenia sie tarota więc to moje przemyslenia..

Patrząc na te karty ...Początki znajomości więc mężczyzna nie pokazuje uczuć, lub boi się je okazać ale jest szansa na cos więcej...
12-12-2018, 21:32:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2018 21:33:55 przez ameners.)
Ja historię widzę tu dwie:

Pierwsza z nich, ja osobiście mu bym się głębiej przyjrzał... czy takowy osobnik czasem nie podąża schematem rodziny... innej rodziny niż Ty - to znaczy może być do kogoś przynależny bądź ma pewien "kurczowy" schemat idealnej rodziny. Fizycznie mu się podobasz, jest pewne przyciąganie względem siebie lecz 4 monet mówi mi o racjonalnym podejściu, też dlatego tutaj wspominka o określonym wzorze osoby lub rodziny. Może być tak iż będzie kurczowo trzymał się Ciebie albo nawet może traktować Ciebie jak własną własność - jest to za świeża relacja na pewne długoterminowe plany - zdecydowanie to za wcześnie. Z kolei, w zależności jak Wy tym pokierujecie bo jest działanie, wspólne towarzystwo to możecie oboje podążać schematem Własnej rodziny, może oboje macie dzieci - to jest wspólne tworzenie stałego fundamentu relacji - czyli przykładowo wystarczy Wam własny domek, płotek i kotek. ;)

Tak, czy inaczej przez jakiś czas bym mu się przyglądał. :)
13-12-2018, 21:41:20
Dziękuję wam za cenne rady... ta 10 kielichów jest dla mnie też taka dwuznaczna...
Wrócę z weryfikacją :)
17-12-2018, 17:50:59
Temat mnie męczy więc dopytałam jak nasza znajomość potoczy się na najbliższe pół roku?
4 buław, 7 kielichów, XIX Słońce

Hmm... nie wygląda to źle, ale ta 7 kielichów... to takie mrzonki. W dodatku te karty są bardzo pozytywne, może to moje życzenia? Pan od kilku dni się nie odzywa.

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi.
Angel[/align]
22-12-2018, 21:36:06
Pan sie odezwie.Milczenie o niczym nie swiadczy.Ale jego podejście do znajomości jest chyba takie luzne.Panu sie marzy dobra zabawa , romans
Ale powtarzam expertem nie jestem
22-12-2018, 21:50:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2018 22:14:22 przez Mikesz.)
W interpretacji podanych Kart ( 4 Buław, 7 Kielichów, XIX Słońce ) - raczej ogólnie zgadzam się Myszką 2011 ( panu najbardziej zależy na sexie ... ? - to ten As Buław p.p i 10 Kielichów p.p w pierwszym poście użytkownika Hollyg ... )
Ten pan będzie na coś wyczekiwał ... ?
Wniosek : pomimo dość dobrych ( obiecujących Kart ) - warto zastosować zasadę ograniczonego zaufania co do tego pana.

Myszko 2011 - może warto coś pomyśleć o wróżbach na tym forum ...?
Zuzu 59 - odważyła się i czy coś złego dzieje się ... ? We wróżbach doskonale sobie daje radę, nie ma ich za dużo , ale to i dobrze ... - :)

Mikesz
23-12-2018, 00:44:50
Mała weryfikacja:
Okazało się, że Pan ma kogoś... więc faktycznie może liczyć tylko na seks :/
Czy się odezwie -dam znać.

Pozdrawiam :heart:
26-12-2018, 08:32:41
Miałam takie skojarzenie że pan żonaty to te 10 kielichów ale nie pisałam bo i pewna nie byłam ..a jednak..intuicja też się liczy..

Odpowiedz