Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza- karty klasyczne
30-11-2018, 20:05:19
Zuza- karty klasyczne
Zapraszam na wróżby z kart klasycznych.

Zaczęłam wróżenie 25 lat temu.
Sprawdzony jest czas, na jaki odpowiada moja wróżba- to 2 do 3 miesięcy i nie chce być inaczej. Przy czym 2 miesiące zazwyczaj.

Proszę o podawanie konkretnego pytania lub (rozkład ogólny, coś jakby tablica) dla pytania nomen omen- ogólnego dla danej osoby.
Pytający podaje imię z datą urodzenia.
Odpowiem na 1-2 pytania w danym miesiącu, wyjątki dopuszczam subiektywnie.

Nigdy przedtem nie wróżyłam osobie, której nie widziałam, więc serdecznie proszę o weryfikacje jako dar zwrotny.
Chcę zobaczyć czy jest jakaś różnica w czytaniach "na żywo" i na piśmie.

Nigdy nie mówiłam, że jestem normalna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

30-11-2018, 21:55:54
RE: Zuza- karty klasyczne
Witaj Zuza,
mam kłopot wiec poprosiłabym na grudzień/styczeń.
powrócę z weryfikacją w ramach podziękowania.
Chciałabym zapytać czy w kartach widać dla mnie szansę poprawy zdrowia i samopoczucia i ogolnej sytuacji- w pracy mam ogólne przeciążenie ostatnio, zdrowotnie nie wyrabiam-czy jest szansa w grudniu na odejście z obecnego projektu, który jest przysłowiową kulą u nogi?-pytałam o zmianę przełożonej przed paroma dniami-mogę dostać inne obowiązki -lepsze stanowisko dopiero...może od lutego... może... Obawiam się ze nie wytrzymam zdrowotnie, mam kłopoty związane z dużym przeciążeniem, nie wiem co robić.
Drugie> związane z pierwszym-czy uda mi się zyskać w tym roku jakby być prawą ręką szefowej,czy szefowa widzi we mnie osobę której może zaufac i powierzyć obowiązki. dane wyslę Zuza na pw
Dziękuję bardzo
30-11-2018, 22:00:50
Czekam wobec tego na pw
Karty już wzięłam do ręki.

30-11-2018, 22:05:15
poszlo, dopisałam na pw jeszcze kilka rzeczy takich wyjaśniających do tych pytań
30-11-2018, 22:24:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2018 22:30:07 przez Zuzu59.)
Twoja karta jest niejako na przełomie, istnieje możliwość zmiany w pracy, jednak okupisz to nerwami.
Wokół Ciebie sporo ludzi, a skoro pytanie dotyczy pracy, to przyjmuję, że 2 osoby masz "niechętne" sobie (kobieta i mężczyzna), ale więcej osób przychylnych, w tym ktoś starszy, mężczyzna.
Możliwa niewielka podwyżka.
Nie jest to dot. pytania, ale może plany osobiste (propozycja zmiany miejsca zamieszkania?)będą kolidowały z "pracowymi".
Tyle ogólnie.

IIrozkład:
teraz- karty pokazują miłość i mężczyznę, wspólne sprawy finansowe, nieco nerwowo;
dom-a tu masz wszystkie karty związane z pracą-urzędowe sprawy w pracy, wiadomość i więcej pracy lub dodatkowa, co może sugerować, że Twoje plany idą w dobrym kierunku i nadchodzi zmiana;
zdrowie-problemy, idź do lekarza;
praca-nieżyczliwa kobieta, życzliwy mężczyzna i możliwość zmiany miejsca pracy związana z dodatkowymi pieniędzmi;
serce- jeśli masz plany przyszłościowe, to urzędowo wszystko powinno być już łatwiejsze, a i samo spełnienie przyniesie szczęście;
przyszłość-tam leży Twoja karta, jest pisana podróż do lub ze starszym mężczyzną (któreś może nie odwzajemniać uczuć, bo też nie jest to Twój facet od serca), krewny lub przyjacielski gość;
podsuma-sytuacja, która tobie dokucza powinna się zmienić po twej myśli, ale nerwów nie unikniesz i koniecznie zadbaj o zdrowie.

Jesteś pierwsza- dopytuj jak chcesz- karty mam wciąż rozłożone i jeszcze chwilę poczekam. :)

30-11-2018, 22:46:41
Bardzo dziękuję za rozkład.
chciałabym dopytać o te moje drugie pytanie, ponieważ fakt jest dużo ludzi wokół, ale mam nadzieje ze to nie jest moja ta zle nastawiona kobieta -to nie przelozona? moze osoba która obok niej siedzi, ciemne wlosy, bądź blondynka-mało zyczliwa kolezanka, oszukujaca wokół otoczenie.
chciałabym jeszcze dopytać, czy uda się mi być tą prawa ręką i zyskac oparcie w szefowej, jej zaufanie-na tym mi zależy.

Jeśli chodzi o ten wyjazd w kartach, czy on widoczny był w grudniu?pytam bo chce na miejscu jeszcze się przeprowadzić, a jeśli miałabym gdzies wyjechać na długo, to plany przeprowadzki mieszkania tu by były bez sensu.
Nie mam tez chłopaka, więc raczej podróż do niego to odpada :)
Dopytac bym chciała o tego przyjaznego mężczyznę na którego można liczyc - czy jest to osoba z która teraz pracuję zdalnie?-starszy mezczyzna ale zonaty z kraju sąsiedniego :)
30-11-2018, 22:57:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2018 23:04:58 przez Zuzu59.)
Moje karty nie dają mi określać kolory włosów.

Rozłożyłam III układ:
-przeprowadzka się i tak kładzie, ale dookoła nerwowa atmosfera i uważaj, żeby jakiś facet Cę nie oszukał,
-bardzo prawdopodobne, że zostaniesz tą prawą ręką i szefowa nie jest tą zołzą, sprawy pracy ładnie tu wychodzą pokazując powodzenie i prawdopodobnie spełnienie Twego marzenia, do tego spore pieniądze, ale czy zdajesz sobie sprawę, z większej odpowiedzialności? widzę, że pracować będziesz duuużo, tylko, że z zadowoleniem,
-i sprawy zdrowotne- lekarz koniecznie, bo chora nie podołasz obowiązkom

Starszy przyjazny mężczyzna- może być ten, o którego pytasz, tylko nie wdaj się w coś bliższego, bo zona czuwa i jest bardzo zazdrosna.

Karty sugerują również, że zbliża się zakochanie, a właściwie adorator. :)

Powodzenia. :heart:

Karty sobie leżą i nagle coś zauważyłam- możliwe samodzielne stanowisko w pracy i spore pieniądze.
Więc jak ta babka- na dwoje wróżę- albo prawa ręka, albo sama sobie żeglarzem. :D

30-11-2018, 23:02:11
Dziękuję Ci bardzo Zuzu :D
30-11-2018, 23:06:08
Powodzenia Szczęściarzu. :* :*

30-11-2018, 23:06:54
Zuzu - gratuluję decyzji i odwagi założenia gabinetu wróżb.
Powodzenia ! - :)

Mikesz
30-11-2018, 23:15:36
Mikeszu- a ja przesądnie nie podziękuję, ale Tobie zawdzięczam decyzję, bo mobilizowałeś jak trza. :)

01-12-2018, 00:10:14
(30-11-2018 23:02:11)szczesciarz napisał(a):  Dziękuję Ci bardzo Zuzu :D

Dziękuję Tobie.
Byłaś pierwsza w moim kąciku wróżb, a twój nick z całą pewnością przynosi szczęście. :heart::heart::heart:

Wróżby otwieram 6 grudnia.

01-12-2018, 00:21:24
GRATULACE WSZYSTKIEGO DOBREGO BARDZO DOBRA DECYZJA

[Obrazek: konie053.gif]
01-12-2018, 00:26:53
Gullfaxi- aż mi się gorąco zrobiło. :)
Nie dziękuję nic, a nic. :D

01-12-2018, 07:07:48
Gratuluje Zuzu.:D Idzie Ci świetnie.:heart:Kiedyś się odważę by poprosić o wróżbę.:shy:
Odpowiedz