Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój rozkład do interpretacji
28-11-2018, 18:07:51
Mój rozkład do interpretacji
Zamieszczam rozkład do interpretacji. Proszę też Was o interpretację. Zrobiłam rozkład na temat mojego przyszłego partnera. Mam jakoś parcie na poznanie Kochanie, a chociażby do przytulenia się. :P
Co myśli partner - As denarów - chce wykorzystać nadarzającą się okazję i spożytkować tę relację najlepiej jak się da.
Przyszłość relacji - Głupiec - warto zaryzykować. Ktoś zrobi krok do przodu. W przeciwnym razie nie wejdzie w relację, na której mi zależy.
Co myślę ja - Królowa mieczy - zajmuję się tylko swoimi sprawami, nie interesuje mnie otoczenie.
Co będzie czuć partner - As kielichów - początek jakiego fantastycznego uczucia, zauroczenia czy przyjaźni.
Co partner wniesie do relacji - Królowa kielichów - intuicję, wsparcie, pewność emocjonalną.
Co ja wniosę do relacji - Księżyc - strach i niepokój, co dalej. Czasem ukryte pewne fakty.
Co ja czuję - Król denarów - darzę uczuciem mężczyznę potrafiącego zapewnić względnie bezpieczny byt i który jest odpowiedzialny.
Postawa partnera - 6 buław - pokazuje mi swoją wartość i przychylnie patrzy na relację.
Na czym opiera się relacja - 2 kielichów - to udana relacja, zbliża nas i łączy partnerstwo we wszelkich działaniach.
Moja postawa - Pustelnik - zostawię sprawy własnemu biegowi i nie będę planować korygowania niczego.
To rozkład na przyszłego partnera. Jeżeli tak będzie, powinnam być zadowolona. Proszę o wasze interpretacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

Odpowiedz