Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doświadczenia z duchami
08-01-2010, 01:11:25
Doświadczenia z duchami
Nie znalazłam jeszcze tematu, który by traktował - jak sama nazwa wskazuje - na Wasze doświadczenia z duchami. chodzi mi głównie o to, czy kiedyś jakiś duch do Was przyszedł, nękał, pomagał.

Parę lat temu miałam dosyć dziwny przypadek, naprawdę do tej pory nie jestem w stanie tego logicznie wytłumaczyć.
Cztery lata temu zmarł mój tata, jakiś rok, a może i nawet krócej, moja mam postanowiła sprzedać samochód jaki rzekomo dostała od niego (cóż, ona prawka nie miała a pieniądze potrzebne były). Tej samej nocy kiedy w końcu udało jej się sprzedać auto, gdy leżałyśmy już obie w łóżku, wyłączyłyśmy telewizor poczułyśmy woń zapalonego/gaszonego cmentarnego znicza. Ja strasznie się wtedy wystraszyłam, miałam praktycznie łzy w oczach, moja mama powiedziała bym się nie bała, choć sądzę, że i ją to zaskoczyło. Chwila ta nie trwała długo, może z minutę, jeśli nie mniej.
Podejrzewam, że przyszedł do nas wtedy tata, nie wiem po co, nie wiem co chciał pokazać nam wtedy ale jednego jestem pewna - pomimo iż to tak krótko trwało nie zapomnę tego do końca życia.

Ciekawa jestem co sądzicie na temat mojego 'doświadczenia' a także czy sami mieliście podobne 'przygody'.

Zapraszam do dyskusji.

"Tutaj magia unosi się w powietrzu, może czule objąć lub zagrozić. Tutaj wróżki knują intrygi lub tańczą na skałach, a czarownice rzucają dobre lub złe zaklęcia."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

08-01-2010, 01:25:40
RE: Doświadczenia z duchami
Powiem Ci evil princess ,że Bardzo wzruszająca serce opowieść z życia.
Myślę, tym zapachem, Twój tato chciał dać Tobie i Twojej mamie, że pamięta o Was, i abyście również pamiętali, aby zapalać znicze i modlić się, kwiatki przynieść na grób, pamiętać w modlitwie o bliskiej osobie.

Angel - http://www.youtube.com/watch?v=SAt2xYOc3H0 Angel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2010, 01:34:37
Też brałam to pod uwagę jednak w tamtym okresie na cmentarzu bywałyśmy non-stop. Zawsze paliło się 'światło' wiadomo teraz jak już ten czas jest taki dosyć odległy to i częstotliwość odwiedzin zmalała i zrozumiałabym gdyby taka sytuacja miała miejsce teraz.

Ale wtedy? I w dodatku tego samego dnia co zostało sprzedane auto?
Tak sobie myślałam, że to taka oznaka jakiegoś smutku, że mama 'oddała' prezent jaki ten jej dał.

Była też taka sytuacja (ale tego już nie uświadczyłam na własnej skórze, mama opowiadała) zaraz po śmierci taty.
Następnego ranka gdy mama się obudziła w pewnym momencie poczuła taki ścisk na łóżku, tak jakby ktoś się położył zaraz obok a następnie ciężar na klatce piersiowej. Po jakieś minucie (krótko w każdym razie to trwało) to wszystko ustąpiło i było tak jak przedtem. Mama tłumaczy to jako 'pożegnanie'.

Takie sytuacje naprawdę dają do myślenia. Kiedyś uważałam, że duchy i inne tego typu rzeczy to bujda. Aczkolwiek po takich doświadczeniach, może nie jakiś ogromnych, tylko właśnie takich drobnych, zaczęłam myśleć, myśleć dużo o tym 'innym' świecie. Teraz jestem pewna, że taki istnieje.

"Tutaj magia unosi się w powietrzu, może czule objąć lub zagrozić. Tutaj wróżki knują intrygi lub tańczą na skałach, a czarownice rzucają dobre lub złe zaklęcia."
08-01-2010, 01:51:09
Jesli to była Twoja pierwsza myśl to duch Twojego taty być może był smutny z powodu sprzedaży auta-prezentu (bo podobno prezentu się nie sprzedaje i nie daje ,jest w nim jakaś magia )

Te zdarzenia tamtego dnia z wieczorem i z rana, przewodzone było duchem-Twojego taty.

Ten drugi świat istnieje, o tym drugim świecie , który ma swoje 3 jakby wymiary i o czym, pisze Św. Faustyna Kowalska.

08-01-2010, 02:02:59
No właśnie - prezentów się nie oddaje, sprzedaje, nic. Ale to po prostu była 'wyższa konieczność'.
Choć z tego co pamiętam cały dzień mówiłam, że tak będzie, i wcześniej parę dni przed tak samo, że przyjdzie do nas. Ale nie sądziłam, że to się urzeczywistni...

Od tamtej pory w sumie nic się nie dzieje, ciekawa jestem czy jeszcze kiedyś mnie 'odwiedzi'. Pomimo, że to mój tata, to niestety ale tamta sytuacja z wieczora wzbudziła we mnie ogromny strach.

Chyba będę musiała co nieco poczytać na ten temat, kiedyś w wolnej chwili, by poznać nieco lepiej owy świat.

08-01-2010, 02:12:33
Wtedy się bałaś, bo to dziwne doświadczenie miałaś, módl się za tatę swojego, to bedzie Cie odwiedział.

Powiem Ci,że babcie moja ,widzę we snach i pokazuje mi różne znaki w postaci radości w miesjcu gdzie widziałem babcie gdy żyła w miesjcu w którym mieszkała.

Poczytaj o duchach lub zapytaj Agę

08-01-2010, 10:03:31
(08-01-2010 01:51:09)Marines napisał(a):  .

Ten drugi świat istnieje, o tym drugim świecie , który ma swoje 3 jakby wymiary i o czym, pisze Św. Faustyna Kowalska.

tamten swiat ma 7 etapów ,ale tych wszystkich nie przechodzimy , do 5 sie przejdzie ,a pozniej znowu na ziemie :) w kolejnym wcieleniu jestesmy

aa i pielko (nieistnieje) i niebo jest wymyslone przez ludzi na ziemi ,

p.s Polecam Newttona lektury(sa e-booki) oraz R.Rousella .
13-01-2010, 00:23:22
Witam.

Pod tym linkiem jest napisane o Piekle http://ezotop.pl/thread-1590.html

Vojciech edytował 13-01-2010 19:53:35 ten post ponieważ:

Drobne poprawki...

19-01-2010, 19:57:00
jezli wiezy sie w piekło to bedzie dana osoba sie smazyla w kotle a anioly beda wygladąly jak diably jak sobie wyobra osoba zycie po zyciu tak je "tam" spedzi w otoczeniu jakim na ziemi sobie wyobrazała
i prosze nie wyjezdzaj mi z linkami ,bo mam dobre źródło informacji ;)

19-01-2010, 20:04:16
Witam, A to ciekawe ,że masz lepsze źródło informacji niż Obcy.

Czemu nie uzyłaś normalnego słowa zamiast dziecinnego slangu"...nie wyjeżdżaj mi z linkami..."

Wyjeżdżać można autem z parkingu;)

19-01-2010, 20:11:51
:) bo każdy z nas jest dzieckiem
19-01-2010, 20:34:52
kirke proszę podziel się znani tą wiedza o piekle jeśli masz takie ogromne wiadomości w tej dziedzinie?

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
19-01-2010, 21:18:13
a gdzie ja pisałam ze ogromne bo sobie nie przypominam
ja tylko napisałam co wiem :)
19-01-2010, 21:21:37
(19-01-2010 19:57:00)kirke napisał(a):  ,bo mam dobre źródło informacji ;)

no to podziel się z nami

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
19-01-2010, 21:25:26
wybacz ale nie moge :( sprawa osobista jak dla mnie
ewent.na pw. jak ktos chce ,moze kiedyś się podziele z wami na forum :), ale nie na tym etapie życia na jakim teraz jestem
Odpowiedz