Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zły urok, złożeczenie
19-06-2018, 11:09:32
Zły urok, złożeczenie
Witam,
jestem nowa na forum, zaczęłam szukać informacji o odczynianiu uroków i tak trafiłam na to forum. Wydaje mi się, że ktoś rzucił urok na moją rodzinę, mój dom. Podejrzewam sąsiadkę, która mieszka obok, dzieli nas rów z wodą. Sąsiadka wierzy w magię i różne rytuały i od lat stosowała różne metody. Np chodziła do sąsiadów przed wigilią coś pożyczyć żeby zabrać im szczęście. Ogólnie jest to zawistna osoba. Moja mama wiele lat temu posadziła świerki wzdłuż tego rowu, aby odgrodzić się od spojrzenia wścibskiej sąsiadki. Sąsiadka wiele lat walczyła w różnych instytuacjach alby te świerki wyciąć i wreszcie jej się to udało. Teraz bezpośrednio ze swoijego domu widzi nasz dom. Dodam, że nikt w rodzinie nie jest szczęśliwy. Mój wujek i dziadek umarli tragicznie. Mama zachorowała teraz na raka. Nikt nie jest w szczęśliwym związku, ciągle coś się psuje w domu, ktoś choruje. Co wyjdziemy na prostą to znowu pojawiają się kolejne kłopoty, zwłaszcza finansowe, mimo, że wszyscy są pracowici. Dodam że sąsiadce zawsze coś przeszkadza a to pies a to kot. Jej mąż kiedyś strzelał z wiatrówki do mojego psa, bo przeszkadzało mu szczekanie. Czy jest jakiś sposób żeby pozbyć się tych złych uroków? I ewentualnie je zablokować na przyszłość? Będę wdzięczna za odpowedzi. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

19-06-2018, 20:52:01
RE: Zły urok, złożeczenie
Bardzo dużo poruszonych wątków.

Nie ma jednej prostej odpowiedzi.

Trzeba trochę więcej podstawowych informacji, żeby temu się dokładniej przyglądnąć.

Lubię wyzwania, dzięki temu się rozwijam.
20-06-2018, 12:21:19
A jakie informacje jeszcze mam podać? Ja jestem kompletnie zielona w tym temacie. A są jakieś talizmany, nie wiem lusteka które można zawiesić żeby odbijać to złożeczenie albo je blokować? Pomiędzy moim domem a sąsiadów mam altanę, mogłabym tam coś powiesić...
20-06-2018, 15:03:18
Witaj beeciaaa

Co do "talizmanów" to nie moja specjalność, co najwyżej sprawdzam ich energetykę i zgodność z osobą lub miejscem.

Co do lusterek, to wiem od mojej żony, która jest Mistrzem Praktyki Feng-Shui, że jest lusterko Ba Gua, które odbija taka zła energię. Trzeba pamiętać, ze nie wolno go ustawiać w ten sposób, aby odbita energia uderzała w ludzi, a ni w żadną żywą istotę.
Można by było takie lusterko ustawić, ale trzeba to zrobić sensownie.

Co do Twojego posta, to jest tam bardzo dużo poruszonych wątków i "zahaczonych" przypuszczeń.

Kiedy do mnie trafia ktoś z takim tematem, to trzeba się sporo napytać, aby zebrać "wywiad" który pomoże zaplanować działania.

Jest prościej kiedy się pracuje z kimś bezpośrednio, bo trzeba zapytać o imię, o nazwisko, o nazwę miejscowości, wypytać o pewne szczegóły.

Na Forum praca nie jest taka sama. Po pierwsze pisze się jednak z "anonimowymi" ludźmi i jest zrozumiałe, że nie każdy chce ot tak zacząć udzielać pewnych informacji.
Dochodzą do tego też pewne ustawy o ochronie danych osobowych, co nie jest bez znaczenia.
Nie każdy tez chce publicznie się "zwierzać", a często bez szczerej rozmowy nie ma sensu dalej cokolwiek robić, bo i tak się nic sensownego nie zadzieje, to po co tracić czas swój i czyjś?

Spotkałem się także z bardzo przykrą praktyką, że jak komuś ktoś napisał, żeby się do niego odezwał na prywatna wiadomość, to to konto zostało zbanowane, bo ktoś sobie wymyślił, że watek ma być prowadzony na forum i tyle.

To niestety tak nie działa. Każdy potrzebujący ma prawo do swojej prywatności.... ale co zrobisz, kiedy ktoś "wie lepiej " ?

Wracając do tematu. Mam takie tematy w swojej pracy, wymagają one jednak i uważności i cierpliwości.
Odpowiedz