Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uran w byku 2018
16-05-2018, 18:54:31
Uran w byku 2018
Uran, po siedmioletniej wędrówce przez znak Barana, przeszedł do Byka, gdzie na razie pozostanie do 6 listopada 2018 r. po czym cofnie się do Barana, a na dobre rozgości się w Byku 6 marca 2019 r. Pobyt Urana w Byku zmieni nasze podejście do pieniędzy i dóbr materialnych. Posiadanie czegoś na własność przestanie być takie ważne, a zamiast coś kupować, chętniej będziemy wypożyczać. Uznamy, że najważniejsze jest korzystanie z czegoś np. samochodu, roweru, mieszkania niż posiadania tego na własność. Zamiast obsesyjnie gromadzić dobra materialne i ciężko na nie pracować, będziemy woleli cieszyć się życiem i rozwijać swoje pasje, gdyż to będzie dla nas ważniejsze niż gromadzenie pieniędzy. Możemy się spodziewać postępu elektronicznego w sferze bankowości i nowych wynalazków ułatwiających dokonywanie płatności czy korzystania z kont bankowych. Znak Byka opisuje także przyrodę i ekologię, więc w tej dziedzinie także możemy spodziewać się rewolucji. Zanieczyszczenie środowiska wymusi zmianę podejścia do ochrony przyrody. Walka z plastikowymi odpadami pociągnie za sobą ograniczenia w produkcji tego tworzywa i zmianę nawyków konsumentów np. wprowadzenie butelek wielorazowego użytku czy zakaz używania plastikowych słomek do napojów. To co teraz wydaje się dziwaczne i śmieszne, wkrótce stanie się normą. Nowe wynalazki mogą wpłynąć na ograniczenie wydobycia surowców naturalnych takich jak ropa naftowa czy węgiel, a to pociągnie za sobą zmiany w gospodarkach państw, których ważnym źródłem dochodu jest właśnie wydobycie i sprzedać tych surowców. Uran w Byku może także przynieść rewolucję w modzie i sztuce. Nowe trendy z początku będą szokować, ale z czasem zostaną docenione.
Na razie działanie Urana najsilniej odczują tylko Byki, Lwy, Wodniki oraz Skorpiony, które urodziły się w pierwszych trzech dnia tych znaków oraz wszystkie osoby ,które w swoich horoskopach mają Księżyc, Merkurego, Wenus, Marsa i osie w pierwszych dwóch stopniach wyżej wymienionych znaków. Te osoby mogą spodziewać się rewolucyjnych zmian w swoim życiu, np. mogą z dnia na dzień rzucić/stracić pracę, zmienić zawód, zdobyć nowe umiejętności, przeprowadzić się do innego miasta czy kraju, zerwać kontakty towarzyskie czy stare nawyki. Staną się również bardziej asertywne i za wszelką cenę będą chciały realizować swoje pomysły, nawet jeśli innym wydadzą się one dziwaczne.

Zrodlo: Ewa astrolog fb facebook.com/Astrolog.Ewa/posts/1931763076876555

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

17-05-2018, 04:16:17
RE: Uran w byku 2018
"Na razie działanie Urana najsilniej odczują tylko Byki, Lwy, Wodniki oraz Skorpiony, które urodziły się w pierwszych trzech dnia tych znaków "

Czy dobrze rozumiem te pierwsze 3 dni? Dotyczą pierwszych 3 w każdym znaku? Muszę czekać do 6 marca? (jakem byczyca)

Nigdy nie mówiłam, że jestem normalna.
17-05-2018, 13:37:15
Tak dotycza pierwszych 3 dni w kazdym podanym znaku.

Nie musisz czekac do 6 marca; uran w byku jest juz bodajze od 15 maja pozniej bedzie przerwa i od marca 2019 bedzie stacjonowal
7 lat w znaku byka.

7 lat na ewentualne zmiany:rolleyes:

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
17-05-2018, 23:00:16
Pominąwszy zmiany na mózgu, to dobrze się składa. :D
Dziękuję. :)

Nigdy nie mówiłam, że jestem normalna.