Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
horoskop anielski na maj 2018
14-05-2018, 10:05:10
Post: #1
horoskop anielski na maj 2018
BARAN

Twój Anioł to Marchidiel

Najlepszym dniem na kontakt z nim jest wtorek, dzień Marsa. Prosząc go o wsparcie nie zapomnij podziękować mu za to, co dla ciebie robi. Odnajdziesz jego energię w żonkilach i czerwonych tulipanach. Mimo dużej aktywności na wielu polach, życie towarzyskie i kulturalne będzie kwitło. Nie odrzucaj zaproszeń i jak najczęściej bywaj wśród ludzi. Zacieśnisz dzięki temu wcześniej zawarte znajomości, niejedna z nich zamieni się w trwałą przyjaźń, poznasz nowych ludzi, a to stwarza znakomite rokowania dla wolnych Baranów. Jak poznać prawdziwą miłość, nie dać się zwieść miłostkom? Zaufaj intuicji, nie sugeruj się też pozorami, a na pewno dostrzeżesz osobę, z którą warto się związać. Nie będziesz żałować, że straciłeś wolność. Potwierdzi się powiedzenie, że we dwoje smutki dzieli się na pół, a radości mnoży przez dwa. Także w materialnym wymiarze. Możesz liczyć na poprawę komfortu życia, więcej okazji do rozrywek i podróżowania.

W drugiej połowie maja wzrośnie twoja kreatywność, więc możesz bez żadnych kompleksów ubiegać się o wyższe stanowisko czy bardziej odpowiedzialna pracę. Pamiętaj tylko, że czasem awans wcale nie gwarantuje bardziej interesującej pracy, a jedynie wyższy prestiż. To, co prawda, też cię ucieszy, ale nie aż tak, jak nowe, ambitne wyzwania. Podejmij je.

BYK

Twój Anioł to Asmodel

Jego energia znajduje się w kwiatach i pięknym zapachu bzu. Właśnie otwierają swoje pączki, ciesz się nimi! Dniem najlepszym na kontakt z Aniołem jest piątek, dzień Wenus, patronki Byków. Gwiazdy najlepiej wróżą teraz związkom już udomowionym. Byki, których sytuacja życiowa radykalnie się zmieniła, czy to przez pojawienie się nowego członka rodziny czy też przeprowadzkę do nowego miejsca zamieszkania, mogą liczyć na dużą dawkę optymizmu i radości, wypływającej z satysfakcji oraz odkrywania prostych przyjemności życia. Osoby, które mają za sobą okres niestabilny odczują teraz wzrastający w siłę wewnętrzny spokój, który pomaga w osiąganiu zadowolenia z życia. No i w myśl zasady "co cię nie zniszczy, to cię wzmocni", pokonane kryzysy obrócą się na waszą korzyść.

Będziesz w dobrej kondycji. To czas, w którym warto zadbać o ducha i ciało, zbliżyć się do stanu wewnętrznej harmonii. Z pewnością przyda ci się więcej ruchu. Dbaj o siebie, bo atrakcyjny wygląd zawsze poprawia ci samopoczucie. W finansach opłaci się oszczędność. Gwiazdy odradzają wspieranie się pożyczkami. Lepiej zacisnąć nieco pasa. Okaże się, że potrzebujesz mniej niż sądziłeś. Mądrzej będzie patrzeć w przyszłość i zamiast doraźnych korzyści wybrać jakiś większy finansowy cel.

BLIŹNIĘTA

Twój Anioł to Ambriel

Energię Ambriela odnajdziesz w niezapominajkach oraz konwaliach. Dniem najlepszym na komunikację jest środa – dzień Merkurego, który jest zodiakalnym opiekunem Bliźniąt. Twój Anioł zadba o sprzyjający klimat dla twoich życiowych planów. Pomoże pokonać wątpliwości, przekona do podjęcia inicjatywy, stworzy okazje do poznania nowych, interesujących ludzi. Jedyne, na co musisz uważać to zachowanie właściwych proporcji. Pamiętaj, że czasem to, co miało być środkiem do celu, staje się celem samym w sobie i w tym momencie nie służy już naszemu rozwojowi. Wręcz przeciwnie, zaczyna nas ograniczać. Pieniądze i rzeczy, dzięki którym mieliśmy żyć z większym rozmachem stają się nadrzędną wartością w naszym życiu, my zaś podporządkowujemy inne plany zarabianiu i posiadaniu. Jeśli ty nie przekroczysz tej granicy, wszystko dobrze się ułoży. No i nie zakładaj, że skoro teraz ci się powodzi, to tak już zostanie aż do końca świata.

Jeżeli jesteś samotny i uważasz, że brak ci szczęścia w miłości, zainicjuj zmianę swojego podejścia do bliskich relacji. Jeśli doświadczasz trudności, pierwszym krokiem powinno być przeanalizowanie własnego charakteru. Nawet gdy problemy wydają się przychodzić z zewnątrz, w istocie odzwierciedlają one ukryte aspekty twojego JA. Spróbuj spojrzeć wnikliwiej, a zaczniesz lepiej rozumieć, co dzieje się w twoim życiu. To pierwszy etap zmian i pokonania obaw, które stanowią przeszkodę na twojej drodze do szczęścia.

RAK

Twoim opiekuńczym Aniołem jest Muriel

Kwiaty tego Anioła to nenufary, kaczeńce, lotosy oraz lilie. Dzień najlepszy na komunikację z anielskim opiekunem Raków to poniedziałek, którym włada Księżyc – gwiezdny patron tego znaku. Nie znalazłeś jeszcze swojego zawodowego status quo, nie wiesz, co chciałbyś robić? Pomyśl o niekonwencjonalnych zawodach. Może zostaniesz krupierem w kasynie, a może instruktorem jazdy konnej? Świat stoi przed tobą otworem, szczególnie jeśli ruszysz głową, wyjdziesz z inicjatywą. Jedynie oczekiwanie, że wszystko, co najlepsze ktoś podrzuci prosto pod twoje drzwi jest błędem, bo tak po prostu w życiu się nie zdarza… choć być może otrzymasz interesującą propozycję i wtedy nie ma się nad czym zastanawiać. Tak czy siak działaj i odważnie wędruj przed siebie, rozważając wszelkie drogi, bo wiele z nich prowadzi do celu. Jeśli to, co znajdziesz nie zadowoli cię, nie przestawaj szukać.

Jeżeli zaś w twojej relacji nie układa się najlepiej, masz optymalny czas na to, by podjąć decyzję - co dalej? Raki miewają skłonność do odwlekania decyzji, ale sam wiesz, że odkładanie jej w nieskończoność nie jest dobrym sposobem na życie. A więc na jednej z wahających się szal połóż to, co zyskujesz, a na drugiej to, co… tracisz. Gdy już jasno i wyraźnie zobaczysz, na którą stronę przechyla się ciężar, podejmij stosowne kroki. Jeśli zdecydowałeś się odejść, zobaczysz, że prawa fizyki nie pozwalają istnieć próżni. Puste miejsce wkrótce się zapełni. Jeśli zamierzasz odbudować porozumienie i zaufanie między wami, Kosmos także wspiera cię w twojej misji.

LEW

Twoim Aniołem opiekuńczym jest Werchiel

Jego energia to energia Słońca, a odnajdziesz ją także w słonecznikach, nagietkach i daliach. Najlepszy dzień na komunikację z Werchielem to niedziela, jednocześnie dzień, którym opiekuje się Słońce, patron Lwów. Słabe rozeznanie w rzeczywistości plus opór materii stwarzają spore ryzyko wpadki. Jeżeli pracujesz na etacie, nie poprzestawaj na robieniu dobrego wrażenia, bo choć wychodzi ci to znakomicie, szef szybko odkryje, że to improwizacja wynikająca z braku przygotowania. Nie wychylaj się też z pomysłami, dopóki nie będziesz pewien, że jesteś w stanie obronić je przed kontrargumentami konkurencji. Trudno. Pracuj w swoim tempie i nie frustruj się, że cię wyprzedzają. Gdy idzie się wolniej, widzi się więcej, a to teraz cenna umiejętność. Być może niektóre plany warto zweryfikować, zmienić kierunek, dostosować się do sytuacji.

Te Lwy, które cieszą się majem samotnie, mają szansę na zawarcie nowej znajomości, ale być może nie od razu zrozumiesz, że to miłość. Jeśli nawet skrycie marzysz o tak zwanym coup de foudre, czyli nagłym zauroczeniu, które jest jak piorun z jasnego nieba, nie skreślaj nikogo już na wstępie tylko dlatego, że było jedynie miło i poprawnie. Nie spiesz się. Ten związek powinien rozwijać się spokojnie, we własnym tempie. Ty zaś wykorzystaj czas na odnalezienie siebie i odkrycie swoich prawdziwych pragnień.

PANNA

Twoim Aniołem opiekuńczym jest Hamaliel

Jego energia znajduje się w polnych kwiatach. Komunikuj się z nim w środę, gdyż jest to dzień Merkurego, który także jest opiekunem Panien. Pomoże ci on dostrzec pozytywne strony każdej sytuacji i naprowadzi cię na słuszne wnioski. Otrzymasz w prezencie większą niż zwykle skłonność do pozytywnego myślenia. Wygospodaruj nieco czasu na takie zajęcia jak medytacja czy joga. Praktyki podnoszące koncentrację bardzo ci się przydadzą. Planety obdarzą cię też energią i doskonałą kondycją. Wokół ciebie pojawić się mogą nowe osoby, a wraz z nimi ciekawe pomysły, nowe zainteresowania oraz nowatorskie spojrzenie na rzeczywistość. Zaczniesz dzięki temu inaczej rozwiązywać problemy, twórczo podejdziesz do spraw do tej pory rutynowych. Uświadomisz sobie również, że to myśl jest siłą sprawczą w naszym życiu. To, jak wyobrażamy sobie świat i swój sukces wyznacza nam kierunek, w którym podążamy.

Działaj bez strachu i zahamowań, a już wkrótce pojawią się wymierne efekty. Ambicjonalne i finansowe. Twój autorytet, a także krzywa zarobków wzrośnie. Nie obawiaj się, że będziesz tym wszystkim zbytnio zaaferowany. Dla większości Panien zapowiada się dobry i bezpieczny czas w relacjach. Warto jednak pomyśleć o inspirujących formach wspólnego spędzania czasu, bo nuda i inercja to czasem większe zagrożenie dla miłości niż zdrada. Dopóki między wami iskrzy, nic i nikt nie zdoła was rozdzielić.

WAGA

Twój Anioł opiekuńczy to Uriel

Znajdziesz energię Uriela w promieniach wschodzącego słońca, a także w kwiatach o żółtej barwie oraz w złotych kłosach zboża. Dniem najlepszym na komunikowanie się z nim jest Piątek. To czas podlegający planecie Wenus, również opiekującej się Wagami.
Łatwo się zgubić w sprzecznych dążeniach. Poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa w stałym związku czy zastrzyk adrenaliny towarzyszący ekscytującej przygodzie? To trudny wybór. Wygląda więc na to, droga Wagi, że mimo romantycznej, majowej scenerii nie warto rezygnować całkowicie z pragmatyzmu i racjonalnego podejmowania decyzji. Także w zawodowych sprawach namysł jest bardzo wskazany. Gromadź energię i rozsądnie rozkładaj siły, systematycznie pamiętając o wypoczynku. Staraj się zawsze kłaść przed północą, bo na zmęczenie szybko zareagujesz spadkiem kondycji. Wygospodaruj trochę czasu dla siebie, na relaks i drobne przyjemności. Nie zaniedbuj również badań profilaktycznych. No i cokolwiek się dzieje, zachowaj zdrowy dystans, nie stresuj się z byle powodu.

Zadbać powinieneś również o racjonalne odżywianie i oczyszczanie organizmu. Masz także dobry czas na kuracje upiększające, podejmij jakąś fizyczną aktywność. To wspaniała inwestycja. Profity? Zgrabna sylwetka, dobre samopoczucie i zadowolenie z siebie.
Dużym wsparciem będą dla ciebie przyjaciele, którzy od dawna obserwują twoje życie. Oni bezapelacyjnie w każdej sytuacji staną po twojej stronie.

SKORPION

Twój Anioł opiekuńczy to Bardiel

Jego kwiaty to te o ciemnych, nasyconych barwach, na przykład ciemnofioletowy bez. We wtorek, w dniu Marsa, jego moc jest szczególnie silna, więc jest to dobry czas na to, by powierzyć mu swoje troski. Warto doprowadzić do końca stare wątki w życiu, wyplątać się ze wszystkiego, na czym, mówiąc metaforycznie, data przydatności już się zatarła, włączając w to związki bez przyszłości, które odejdą w przeszłość bez żalu. Odkryjesz, że świat i życie kryją w sobie bogactwo możliwości i tylko nasze wewnętrzne ograniczenia nie pozwalają nam tego zauważyć. Niewykluczone, że postanowisz skorygować swoją skalę wartości.
Warto przy okazji pozbyć się jakichś wydumanych kompleksów i lęków, które sprawiają, że być może do tej pory obawiałeś się zbudowania bliskiej, serdecznej relacji z drugą osobą. Wejdź w kontakt z własnymi uczuciami, bądź szczery wobec siebie, a zobaczysz, że wiele się zmieni.

Jeżeli zajmujesz się własną działalnością, także śmiało naciskaj na pedał gazu. W zeszłym roku pracowałeś bez rozgłosu, teraz zaczniesz być znany w swojej branży. Pojawią się nowe zamówienia, a może poszerzy się zakres twoich prac. Dochody powinny utrzymywać się na przyzwoitym poziomie. Możesz kupić sobie coś, o czym od dawna marzysz, jednak część środków powinna być przeznaczona na twój dalszy zawodowy rozwój.

STRZELEC

Twój Anioł opiekuńczy to Adnachiel

Energię Adnachiela odnajdziesz w kwiatach - krokusach i dzwonkach. Kontaktuj się z nim w czwartek, gdyż jest to jego dzień, a zarazem włada nim Jowisz, również opiekun Strzelców. Jeżeli nie obawiasz się wyzwań, większej odpowiedzialności, zrobisz duży krok w drodze do celu, a przy okazji zarobisz także niezłe pieniądze. Wykorzystuj szanse i możliwości, które się pojawią. Pamiętaj też, że okazją bywa czasem wydarzenie w pierwszej ocenie niekorzystne. Straciłeś pracę? Możesz bez końca się tym zadręczać, ale możesz też przypomnieć sobie, że już od pewnego czasu sam myślałeś o tym, by robić coś innego. Los czasem ułatwia nam podjęcie decyzji w taki właśnie sposób. Zastanów się, co jest ci najbardziej bliskie, zgodne z zainteresowaniami, twoim temperamentem i wyciągnij po to rękę. Gdy ujrzysz światełko w tunelu i pobiegniesz w jego stronę, w twoim życiu zrobi się coraz jaśniej i piękniej.

W sercowych sprawach lepiej nie spieszyć się z decyzjami przesądzającymi o dalszej przyszłości. Szczególnie jeśli nie znasz odpowiedzi na wiele ważnych pytań lub jeśli, co gorsze, czujesz, że coś jest nie tak. Pozostając na orbicie zwodniczych wpływów, możesz złapać w swoje sieci beztroskiego motylka lub zwiążesz się z kimś, kto nie ma ci nic do zaoferowania. Ale spokojnie. Dla cierpliwych przewidziane są nagrody! Los ma w zanadrzu bonusy również dla singli z odzysku!

KOZIOROŻEC

Twój Anioł opiekuńczy to Haniel

Energię Haniela odnajdziesz w barwach od różu do ciemnej czerwieni i w kwiatach róży, szczególnie o takim właśnie zabarwieniu. Najlepsza na rozmową z Hanielem jest sobota, dzień, którym włada on na spółkę z Saturnem, gwiezdnym opiekunem Koziorożców.
Maj majem, ale dekoracje będą raczej sugerowały, że scenariusz twojego osobistego życia to reality, a nie hollywoodzki romans w wielkim stylu. Związany? Niewykluczone, że remont lub budowa domu, tak zwane urządzanie się albo powiększenie się rodziny staną się sprawą priorytetową i niewiele czasu oraz energii zostanie na przyjemności. Dla singli czas, w którym lepiej się nie spieszyć i uważnie przyglądać sytuacji. Strzeż się osób gnanych wewnętrzną pustką! Daj sobie czas. Działaj w swoim dobrze pojętym interesie. Przecież pragniesz szczęścia, a nie rozczarowania! Jeśli najważniejsza obecnie w twoim życiu jest kariera, będą pojawiały się nowe możliwości. Masz okazję się uczyć? Szare komórki Koziorożców pracują teraz na najwyższych obrotach. Rozwinie się twoją umiejętność właściwego kojarzenia faktów i, co ważniejsze, wyciągania z nich prawidłowych wniosków. Możesz zdobyć bardzo cenną wiedzę oraz umiejętności, co zaprocentuje. I to w niedługim czasie.

To, że dobra passa będzie ci dopisywać to jedno, ale istotniejsze jest to, że staniesz się odważniejszy i bardziej pomysłowy.
Finansowo maj nie powinien cię rozczarować. Praca przyniesie materialne efekty, pieniędzy będzie przybywać. Kup większą skarbonkę!

WODNIK

Twoim Aniołem opiekuńczym jest Gabriel


Jego kwiaty to lilie oraz mieczyki lub inaczej gladiole. Najlepszy dniem na rozmowę z Gabrielem jest sobota. To dzień, którym włada Saturn, na spółkę z Uranem rządzący znakiem Wodnika. Jeżeli szukasz możliwości spełnienia ambicji zawodowych, to nie oczekuj zbyt wiele w pierwszej połowie maja. Także jeśli dopiero szukasz zatrudnienia propozycje nie będą zbyt interesujące, ale być może opłaci ci się którąś z nich przyjąć, by zdobyć nieco nowych doświadczeń i zaczekać na bezpiecznej pozycji do jesieni. Wtedy to możesz otrzymać propozycję zmiany pracy na bardziej satysfakcjonującą. Wodniki „na swoim” także powinny wykazać się cierpliwością, bo aktualnie rozwój twojej firmy nie nastąpi w spektakularny sposób z dnia na dzień. Jeśli jednak będziesz konsekwentny w tym, co robisz, za jakiś czas odwrócisz się wstecz i zobaczysz, jaki duży kawał drogi już za tobą.

W serowych sprawach masz przed sobą czas wzlotów i upadków. Jeśli już trochę się od siebie oddaliliście, zawróćcie z tej drogi! Na początek zainteresuj się uczuciami partnera. Wspólne życie to nie tylko zarządzanie codziennością. Zapytaj go, co go martwi, a o czym marzy. To będzie wstęp do większej bliskości i tak krok po kroku odbudujecie waszą relację aż do stanu harmonii.

RYBY

Twoim Aniołem opiekuńczym jest Zadkiel

Energię Zadkiela odnajdziesz w białych kwiatach – konwaliach, pierwiosnkach, bzach, liliach, lotosach, białych goździkach. Dniem na komunikację z nim jest czwartek, którym zawiaduje Jowisz, współwładca znaku Ryb. Będziesz odczuwać spokój wewnętrzny i cieszyć się sporym zasobem sił. Staraj się jednak prowadzić regularny tryb życia, bo to ci najbardziej służy, a dobrą formę pielęgnuj. Masz teraz szansę zrozumienia, co jest dla ciebie naprawdę ważne. Na skutek wielu nakładających się życiowych doświadczeń nasza wiedza o sobie samych zostaje zakłócona. Pora wrócić do tych wartości, które są ci najbliższe. Choć mogło ci się na przykład wydawać, że najistotniejszym elementem twojego życia jest kariera, teraz możesz odkryć, że wcale tak nie jest.
Jeśli często wchodzisz w związki z osobami, które cię ranią, sprawiają zawód, może w istocie ty sam obawiasz się stworzyć bliską więź. Dlatego nieświadomie przyciągasz osoby, które uniemożliwiają ci zbudowanie jej. Myślisz, że wciąż trafiasz źle, a ty po prostu wybierasz taki scenariusz. Ludzka natura jest doprawdy skomplikowana.

Ale gdy już nabierzesz wiary w dobry obrót spraw, idź tam, gdzie słychać gwar i śmiech. Nie odrzucaj zaproszeń! W najgorszym razie wypijecie wspólnie kawę i zapomnicie o sobie zaraz potem… W najlepszym ten dzień na zawsze pozostanie w waszej pamięci, będziecie wspominać go ze wzruszeniem i pozostaniecie razem przez długie, długie lata.

onet.pl

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedziOdpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink horoskop na pazdziernik 2017 Fau 0 2.082 24-09-2017 11:29:44
Ostatni post: Fau
Wink horoskop na maj 2017 Fau 0 1.177 03-05-2017 13:24:10
Ostatni post: Fau
Wink Horoskop na 2017 Fau 0 1.577 08-01-2017 15:11:05
Ostatni post: Fau
Wink horoskop na 2016 Fau 2 2.962 01-01-2016 18:55:46
Ostatni post: karol3k11
Wink Horoskop na wrzesień 2015 Fau 0 2.186 03-09-2015 10:01:29
Ostatni post: Fau
Wink Horoskop na czerwiec 2015 Fau 0 2.336 01-06-2015 18:53:30
Ostatni post: Fau
  Horoskop na lato 2015 Fau 0 2.241 29-05-2015 20:11:32
Ostatni post: Fau
  Horoskop na kwiecień 2015 Fau 3 3.549 14-04-2015 12:29:23
Ostatni post: Fau
  Horoskop na styczeń 2015 Fau 0 2.592 02-01-2015 11:21:20
Ostatni post: Fau
  Horoskop na grudzień 2014 Fau 0 2.531 02-12-2014 09:23:59
Ostatni post: Fau