Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urok z zazdrosci?
02-05-2018, 19:23:42
Urok z zazdrosci?
Witam wszystkich. Chcialbym przedstawic swoja sytuacje. Mnie oraz moja dziewczyne od bardzo dawna (kilku lat) przesladuje cos co moglbym nazwac "wyjatkowym " pechem. Z poczatku tez tak myslelismy,ze jest to zwykly pech, jakies przykre zbiegi okolicznosci. Niestety z czasem zaczelismy myslec inaczej.nie wiemy czy powinnismy udac sie do wrozki czy moze ksiedza a moze jeszcze gdzie indziej... od kilku lat z dziewczyna zwiedzamy europe (kilkudniowe wypady, tanim kosztem). Nie mamy jakichs szczegolnych zobowiazan, mieszkamy za granica,troche w szwecji,teraz w angli.pracujemy, wiec mozemy pozwolic sobie na jakies wyjazdy, ok co 2 miesiace. Niestety zawsze sie nam cos przydarza :( to spoznienie na samolot powrotny,to stluczka samochodowa,to problemy przy odprawie. 2 dniowy sylwester we lwowie zmienia sie w tygodniowy pobyt z wieloma komplikacjami bo ktos nas obkradl zabierajac rowniez klucze do auta. Kazde auto ktorym sie poruszamy gdziekolwiek , ulega awarii.Takich sytuacji byla masa i zdarzały sie,ciagle zdarzaja, co chwila. Naprawde,moznaby napisac o tym ksiazke a moze nawet cala trylogie.Kilka miesiecy temu bylismy na jednej z europejskich wysp. Postanowilismy utrzymac ten wyjazd w tajemnicy i o dziwo nie dzialo sie nic nadzwyczajnego(nie liczac naszej dosc powaznej klotni). Gdy po jakims czasie przy okazji rodzinnego spotkania powiedzielismy o tym wyjezdzie to wszyscy ze zdziwieniem pytali czemu nic nie mowilismy ze planujemy gdzies znowu jechac (z cala rodzina jestesmy bardzo blisko i mamy dobry kontakt pomimo tego ze porozrzucana jest po calej polsce). Odpowiedzialem pol smiechem,pol zartem ze nie mowilismy bo nie chcielismy zapeszac i nid chcielismy aby ktos zauroczyl ten wyjazd tak jak kazdy poprzedni... wszyscy sie troche krzywo popatrzyli tak jakbym jakies glupoty gadal ale o dziwo od tamtej pory tak jakby ten pech byl nieco mniej odczowalny. Oczywiscie nie minal kompletnie. Od dluzszego czasu mam problemy w znalezieniu stalej pracy.nie moge sie wyspac. Budze sie tak samo zmeczony jak sie klade.najchetniej przesypialbym cale dnie, gdy tylko jest to mozliwe.nie mam energii.mam strasznie dziwaczne sny i niespokojny sen. Moja dziewczyna kladzie sie duzo pozniej niz ja i w przeciagu 2-3 godzin ,zanim ona zasnie, budzi mnie kilkukrotnie pytajac co mi sie sni bo rzucam sie po łóżku lub mowie przez sen.moja dziewczyna ciagle psuje cos w pracy,tlucze szklane przedmioty,przewraca wszystko (uwierzcie ze wcale nie jest niezdara.wrecz przeciwnie) Czasem wydaje mi sie ze moja siostra (nieswiadomie/podswiadomie) powoduje to wszystko. Choc tego nie okazuje wydaje mi sie ze jest zazdrosna o to ze miedzy mna a moja dziewczyna wszystko sie uklada,ze podróżujemy,ze prowadzimy kompletnie inny tryb zycia niz ona, itd. Sama wczesnie wyszla za maz i nie zawsze ukladalo sie jej z mezem i choć ma 2 wspanialych dzieci to mysle ze nie czuje sie spelniona. Mozecie jakos mi pomoc? Cos poradzic? Dziekuje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

Odpowiedz