Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkład, którego nauczyła mnie w dzieciństwie mama,prawdopodobnie znała go od cyganki
22-02-2018, 15:59:14
Rozkład, którego nauczyła mnie w dzieciństwie mama,prawdopodobnie znała go od cyganki
Z talii kart wybieramy te od 9 do Asów. Kładziemy swoją kartę znacznikową (np. Damę Kier w przypadku szatynki lub ciemnej blondynki, Króla Pik w przypadku bruneta, Waleta Pik jeśli jesteśmy młodym brunetem bez zobowiązań). Oczywiście możemy położyć karty komuś i wtedy bierzemy jego (jej) kartę znacznikową. Tasujemy resztę, myśląc o naszym pytaniu,a potem na "chybił-trafił" wybieramy 2 karty i kładziemy na kartę znacznikową. Jeśli wróżymy komuś, to ta osoba wybiera te dwie karty i kładzie na k. znacznikowej. Karty te wskazują na to, co mamy w sercu. Następnie wokół naszej karty znacznikowej i tamtych dwóch kładziemy karty w 5 kupkach - co się dzieje w domu, co poza domem, o czym nie wiem, o czym mówią inni oraz co być musi. Znaczenie kart jest tutaj następujące:
As kier - małżeństwo, odwrócony - ciąża, dziecko
Król - każdy król to dojrzały mężczyzna, po 25 roku życia; król kier - ciemny blondyn lub szatyn
Dama - każda dama oznacza po prostu kobietę; tutaj to będzie szatynka, ciemna blondynka
Walet - każdy walet to młody mężczyzna, nieżonaty
9, 10 - szczęście, brak zmartwień
As karo - wiadomość
Król, dama, walet - odpowiednio - ludzie o b. jasnej karnacji, jaśni blondyni(-nki) lub rudzi
9, 10 - pieniądze, zysk
As pik - dom
Król, dama, walet - ludzie o ciemnej karnacji, czarnych lub brązowych oczach, itp.
9, 10 - przyjęcie, impreza przy alkoholu
As trefl: w pozycji prostej - zmartwienie lub śmierć bliskiej lub znajomej osoby w przyszłości. Odwrócony As trefl mówi o śmierci tej osoby w przeszłości (np. ktoś umarł a my jeszcze o tym nie wiemy)
Król, dama, walet - ludzie o ciemnych włosach i niebieskich lub zielonych oczach
9, 10 - plotki, obmowa. Z kart obok można wywnioskować kto obmawia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

10-03-2018, 23:15:16
RE: Rozkład, którego nauczyła mnie w dzieciństwie mama,prawdopodobnie znała go od cyganki
Ciekawe, muszę spróbować.

"A CI, KTÓRZY TAŃCZYLI ZOSTALI UZNANI ZA SZALEŃCÓW PRZEZ TYCH, KTÓRZY NIE SŁYSZELI MUZYKI." FRIEDRICH NIETZSCHE
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz