Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
horoskop na pazdziernik 2017
24-09-2017, 11:29:44
Post: #1
Wink horoskop na pazdziernik 2017
;);););););););););););););););););););););););););););););););););)

Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Baran

Opracowany przez Isabelle Fortes


Wiele wydarzy się w tym miesiącu w Twoim życiu. Przejście Słońca do gwiazdozbioru Wagi do 24 października stworzy opozycję do Twojej strefy. Przez ten układ planet dojdzie do sytuacji, w których będziesz zmuszony do zostawienia miejsca drugiej osobie – w różnym tego słowa znaczeniu. Co spowoduje, że odłożysz na bok swoje pragnienia osobiste. Co może być frustrujące, ale i uczące ! Jeśli nauczysz się kontrolować swoje humory, wyciągniesz interesujące wnioski zwłaszcza dla Twojego życia towarzyskiego.

Możesz naprawdę wiele na tym zyskać ! Przejście Jowisza do gwiazdozbioru Skorpiona 11 października doda Ci dużo szczęścia w kwestiach finansowych i prawnych. Działasz dość spokojnie, ale w dość wydajny sposób. Twoje relacje z innymi zyskają na zaufaniu. Tranzyt Marsa w Pannie do 22 października doda Ci dużo energii, aby stawić czoła obowiązkom.

Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Bliźnięta

Opracowany przez Isabelle FortesPaździernik prawdopodobnie się Tobie spodoba ! Tranzyt Słońca w gwiazdozbiorze Wagi do 24 października stworzy trygon do Twojej strefy i stworzy sytuacje, które skonfrontują Twoje plany z wartościami i nadziejami. Czekają Cię interesujące wymiany zdań. Twoje życie miłosne będzie pełne pozytywnych wydarzeń, zwłaszcza od 15 października, kiedy Wenus również wejdzie w trygon do Twojego znaku.

Polepszy to komunikację z ukochaną osobą i umocnienie z nią więzi. Jeśli jesteś singlem, Twój urok z pewnością przyciągnie do Ciebie interesujące osoby. Tranzyt Marsa do Panny do 22 padziernika może stworzyć napięcia w życiu zawodowym – pamiętaj, aby rozmawiać w spokojny i zrównoważony sposób.


Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Lew

Opracowany przez Isabelle Fortes
Twoje życie towarzyskie w tym miesiącu będzie niezwykle intensywne ! Tranzyt Słońca w Wadze do 24 października stworzy sekstyl do Twojego znaku, co ułatwi komunikację w różnym znaczeniu tego słowa. Zaczniesz szukać w swoim otoczeniu osób, które wyznają te same wartości, co ty. Działania, które przedsięwziesz, wpłyną niezwykle korzystnie na budowę Twojego życia materialnego – zwłaszcza, że Mars w tranzycie do Twojego symbolicznego domu doda Ci energii w tym kierunku.

Przejście Jowisza do Skorpionu 11 października stworzy kwadraturę do Twojego znaku i koniunkcję do Twojego symbolicznego Domu, co zapowiada wiele zmian w życiu rodzinnym przez następne trzynaście miesięcy ! Niektóre odpowiedzialności odejdą, inne staną się ważniejsze. Wejdziesz w fazę zmian, podczas której warto dostosować swoje zasady do danych sytuacji.


Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Waga

Opracowany przez Isabelle FortesW tym miesiącu będziesz zmuszony do zadania sobie wielu pytań, dotyczących Twoich relacji z innymi. Słońce w Twoim symbolicznym Domu stworzy sytuacje, które odnoszą się do faktów z przeszłości, ale również rozwijają Twoją zdolność przywództwa i podejmowania decyzji. Jeśli znajdujesz się trochę w stanie zawieszenia, poczujesz silną potrzebę rozjaśnienia sytuacji bez zwlekania i czekania.

Niełatwo pójdziesz w tym miesiącu na kompromisy z otoczeniem, co może nie być takie złe, jeśli Twoi bliscy wprowadzili do swojego życia negatywne przyzwyczajenia. Merkury pomoże Ci w odzyskaniu większej swobody działania i skupieniu się na osobistym rozwoju. Wszystko to, co obce, inne, międzynarodowe może odegrać wiodącą rolę w tym miesiącu.


Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Strzelec

Opracowany przez Isabelle Fortes
Twoje życie towarzyskie będzie bardzo kolorowe w tym miesiącu ! Twoje otoczenie nie potrzebuje Cię tak bardzo, jak zazwyczaj, ale jeśli już prosi Cię o pomoc, to o taką, gdzie musisz bardzo się zaangażować. Będziesz mieć w tym miesiącu wiele okazji na to, aby wesprzeć innych. Tranzyt Słońca w Wadze do 24 października wpłynie na Twoje otoczenie, które ewoluuje w stronę nowych projektów.

Dzięki temu, łatwiej znajdziesz wspólny język z pewnymi osobami. Czas, aby stworzyć sojusze właśnie z takimi ludźmi ! Przejście Jowisza do gwiazdozbioru Skorpiona 11 października wejdzie w cień Twojego znaku i sprawi, że uświadomisz sobie to, co możesz zmienić w Twoim życiu. Czas, aby zacząć działać w radykalny sposób i znaleźć czas dla siebie !


Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Wodnik

Opracowany przez Isabelle Fortes
Październik zapowiada się z jednej strony harmonijny, a z drugiej pełen niezapowiedzianych wydarzeń we wszystkich dziedzinach życia. Spodziewaj się spontanicznych znajomości, zwłaszcza w kwestiach miłości i finansów. Tranzyt Słońca w Wadze do 24 października wprowadzi do Twojego życia wiele zaproszeń i próśb. To nie jest czas na to, aby się izolować – wręcz przeciwnie, szczęście naprawdę Ci sprzyja w tym miesiącu ! Tranzyt Marsa w Pannie do 22 października stworzy kwinkunks do Twojego znaku, co doprowadzi do zmian w Twoim życiu codziennym. Powinieneś zorganizować swoją energię w taki sposób, aby zawsze móc się zdystansować, gdy będzie potrzeba.

Ta tendencja może bowiem trwać do końca listopada. Przejście Jowisza do gwiazdozbioru Skorpiona 11 października stworzy kwadraturę do Twojego znaku i zwiększy Twoje ambicje w kwestiach zawodowych. Ten układ planet zachęci Cię również do wzbogacenia swojej wiedzy. Być może czas na jakieś szkolenia, zajęcia.. ?


Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Byk

Opracowany przez Isabelle FortesPaździernik będzie dla Ciebie znacznie bardziej dynamiczny niż wrzesień. Przejście Jowisza do gwiazdozbioru Skorpiona od 11 października wprowadzi Cię w nowy cykl w życiu społecznym. Czeka Cię wiele zmian w relacjach z innymi, transformacje, dzięki którym więzi zyskają na intensywności. Może to na początku Cię zdestabilizować, gdyż uwielbiasz już ustalone rzeczy.

Te zmiany są jednak nieuniknione – skup się przede wszystkim na rozmowach, na działanie przyjdzie jeszcze czas. Tranzyt Słońca w Wadze do 24 października pozwoli Ci na spokojną wymianę zdań. Skorzystaj z tego, gdyż potem, przejście Słońca do gwiazdozbioru Skorpiona od 24 października może skomplikować pewne relacje... Tranzyt Marsa do Panny do 22 października doda Ci stabilnej energii, aby stawić czoła codziennym sytuacjom.


Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Rak

Opracowany przez Isabelle Fortes
Poczujesz się znacznie lżej w październiku niż podczas trzech ostatnich miesięcy. Trochę beztroski nie zrobi nikomu krzywdy –przestaniesz brać wszystko nazbyt poważnie. Czujesz się pewniejszy siebie i swoich umiejętności, dzięki przejściu Jowisza do gwiazdozbioru Skorpiona 11 października. Ten trygon Jowisza do Twojej strefy ułatwi Ci zrozumienie swoich prawdziwych wartości i znalezienie interesujących relacji we wszystkich dziedzinach życia.

Jest to idealny czas na rozpoczęcie studiów lub nowego, ważnego projektu. Wszystko to, co związane z kreatywnością powinno pójść na pierwszy plan ! Tranzyt Słońca w Wadze do 24 października może jednak sprawić, że napotkasz na swojej drodze osoby, które skupią na nich Twoją uwagę, a które tak naprawdę nie wprowadzą nic ciekawego do Twojego życia. Uważaj na tych, którzy pięknie mówią ! Tranzyt Marsa w Pannie do 22 października doda Ci idealnej energii, aby móc rozpocząć jakąś aktywność fizyczną.


Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Panna

Opracowany przez Isabelle Fortes
Droga Panno, czeka Cię w tym miesiącu wachlarz możliwości ! Przejście Słońca do Twojego znaku oraz Marsa do 22 października, jak również do Merkurego, Twojej planety, mogą doprowadzić do rozwoju we wszystkich dziedzinach życia. Uświadomisz sobie pewne kwestie, co pozwoli Ci jeszcze intensywniej iść do przodu.

Napotkasz na swojej drodze mniej przeszkód związanych z Twoimi umiejętnościami, co w życiu zawodowym i rodzinnym bardzo się przyda ! Przejście Jowisza do gwiazdozbioru Skorpiona 11 października doda Ci jeszcze więcej szczęścia, wprowadzając do Twojego życia pozytywne okoliczności, związane z realizacją Twoich ambicji. Wenus w Twoim znaku do 14 października ułatwi sprawy w życiu miłosnym i finansowym. Podczas dwóch ostatnich tygodni października, może czekać Cię wiele zmian, co będzie idealne, jeśli jesteś singlem !


Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Skorpion

Opracowany przez Isabelle FortesPodczas pierwszych trzech tygodni października zakończysz cykl, podsumowując swoje projekty i sytuacje, które się nie sprawdzają. Tranzyt Słońca w Wadze do 24 października pomoże Ci w podsumowaniu wszystkich spraw. Czas, aby rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Przejście Jowisza do Twojej konstelacji 11 października oraz tranzyt Słońca do Twojego znaku 24 października będzie momentem rozpoczęcia nowej drogi we wszystkich dziedzinach życia. Pragnienie życia zaczyna być coraz silniejsze. Z łatwością znajdziesz czas na zastanowienie się nad planami na przyszłość – coś, czego wcześniej nigdy nie robiłeś w tak intensywny sposób ! Jesteś pewien siebie, a Twoja wydajność i świadomość stworzą Ci świetną reputację, dzięki której nie zabraknie Ci odpowiedzialności !


Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Koziorożec

Opracowany przez Isabelle Fortes
Wiele może się wydarzyć w relacjach z innymi w tym miesiącu. Kwadratura Słońca do Twojego znaku do 23 października zachęci Cię do rozmów z osobami znacznie różniącymi się od Ciebie – mentalnością, sposobem pracy, filozofią życia. Przejście Jowisza do sekstylu wobec Twojego gwiazdozbioru 11 października oraz Słońce w koniunkcji 24 października zwiększy Twoją wewnętrzną energię, co pozytywnie wpłynie na Twoje życie społeczne i zawodowe.

Z kolei w miłości, będziesz w siódmym niebie, dzięki Wenus, która zwiększy Twoją charyzmę i urok osobisty. Więcej odwagi i pasji również wzbogacą Twoje życie miłosne. Nie zadawaj zbyt wielu pytań – ciesz się z tego, co masz !


Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Ryby

Opracowany przez Isabelle Fortes
Czas na podjęcie poważnych zmian w swoim życiu ! Przejście Jowisza do trygonu wobec Twojego znaku, razem ze Słońcem i Wenus, doda Ci więcej wewnętrznej energii i odwagi, aby dokończyć kwestie, które blokują Cię już od dłuższego czasu. Wchodzisz w nowy cykl, w którym z łatwością kontrolujesz swoje emocje i uczucia – miłość i wolność idą w parze. W związku z tym, Twoje relacje z ukochaną osobą pełne będą intensywności i satysfakcjonujących sytuacji.

Zyskasz na pewności siebie, co pozytywnie wpłynie na Twoje życie miłosne. Jeśli jesteś singlem, zyskasz na znajomości, która otworzy Ci oczy na wiele spraw i odkryje przed Tobą rzeczy, o których nie miałeś pojęcia. Twoje relacje z innymi będą bardziej spontaniczne, ale również bogate w sens.

zrodlo: moj-codzienny-horoskop.com

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedziOdpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink horoskop na maj 2017 Fau 0 634 03-05-2017 13:24:10
Ostatni post: Fau
Wink Horoskop na 2017 Fau 0 943 08-01-2017 15:11:05
Ostatni post: Fau
Wink horoskop na 2016 Fau 2 2.078 01-01-2016 18:55:46
Ostatni post: karol3k11
Wink Horoskop na wrzesień 2015 Fau 0 1.685 03-09-2015 10:01:29
Ostatni post: Fau
Wink Horoskop na czerwiec 2015 Fau 0 1.865 01-06-2015 18:53:30
Ostatni post: Fau
  Horoskop na lato 2015 Fau 0 1.741 29-05-2015 20:11:32
Ostatni post: Fau
  Horoskop na kwiecień 2015 Fau 3 2.523 14-04-2015 12:29:23
Ostatni post: Fau
  Horoskop na styczeń 2015 Fau 0 2.082 02-01-2015 11:21:20
Ostatni post: Fau
  Horoskop na grudzień 2014 Fau 0 2.014 02-12-2014 09:23:59
Ostatni post: Fau
  Horoskop na listopad 2014 Fau 0 2.053 02-11-2014 18:21:41
Ostatni post: Fau