Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książka za darmo "Złota księga" Saint Germain
03-12-2009, 13:33:21
Post: #1
Książka za darmo "Złota księga" Saint Germain
Mozna ja pobrać bez poblemu w necie czy przeczytać.

W google wpisz "Złota księga Sant Germain" ew+ download. Albo kliknij:
http://www.google.pl/search?hl=pl&source...=&aq=f&oq=

Saint Germain zezwolił na rozpowszechnianie jego ksiażek!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi26-05-2010, 10:08:58
Post: #2
RE: Książka za darmo "Złota księga" Saint Germain
Poszukujący proponuję w przyszłości napisać coś więcej o pozycji, którą polecasz. Tym bardziej, ze filozofia Seint Germaina nie każdemu moze odpowidać.
Jego ksiazka jest też uwzględniona w dziale z ezoterycznym spisem lektur wartych pzreczytania.
Jeśli przyblizasz tutaj i proponujesz ściągnać ZK to moze kilka słów o niej, a takze o drugiej z ksiażek Seint Germaina "O Alchemii".


W kwestii uzupelnienia:
ZŁOTA KSIĘGA jest unikalną książką, pozwalającą zrozumieć jak ważne jest to, co powodujemy, tworzymy własnymi słowami, zwłaszcza kiedy stosujemy niewłaściwe słowa. Używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie J A M J E S T. Godne uwagi są afirmaacje, których - najkrócej mówiąc - sens sprowadza się do podkreślenia, iż naturalną tendencją Życia jest Miłość, Pokój, Piękność, Harmonia, oraz Obfitość. TY sam kształtujesz własne życie, wprowadzając w nie Doskonałość Boskiej Miłości.
http://www.dobreksiazki.pl/b2530-zlota-ksiega.htm

"O Alchemii"
Saint Germain przyznaje że nigdy nie zaprzestał swych zakulisowych działań, by skontaktować się z duszami światłości nie tylko w Europie i Ameryce, ale i na całym świecie. Nieustannie stara się on zapobiec III wojnie światowej, katastrofie nuklearnej, złowieszczym przepowiedniom Nostradamusa, tragicznym przepowiedniom fatimskim i mnóstwu innych nieszczęść grożących narodom świata, co przywodzi na myśl Jezusową wizję tych czasów ostatnich, opisaną w Ewangeliach i Księdze Apokalipsy.
Przywódcy i królowie, mocni i słabej woli zignorowali tego alchemika świętego ognia par excellence. Jednakże strażnicy płomienia wolności stoją z pełnym oddaniem przy tym światowym rzeczniku wolności.
W pewnym momencie jego, służby usłyszano jak, utraciwszy wiarę w klasy rządzące i ich zdolność zmienienia biegu historii, Saint Germain zawołał: „Gdybym tylko miał dziesięć tysięcy sprzątaczek, które wiernie oddałyby się sprawie! Z nimi pokazałbym wam jak z pomocą Boskiej Prawdy zmienić świat".
I tak się stało... Dzięki zwykłym ludziom, których kochał zarówno, Bóg, jak i Abraham Lincoln, misja Saint Germaina niesienia ziemi indywidualnej wolności, pokoju i oświecenia trwa nadal, niepowstrzymana i nie mająca precedensu w historii ludzkości. Jest to jego misja i ruch o zasięgu światowym. Sam mistrz, nazywa ten ruch Nadchodzącą Rewolucją w Wyższej Świadomości!
Każdy miłośnik wolności na ziemi, każdy duch ożywiony płomieniem wolności zasługuje na to, by znać jego imię, by skontaktować się z jego sercem, by studiować jego pisma i wspierać jego sprawę, która jest sprawą wszystkich ludzi na świecie.
Temu celowi służy książka Saint Germain: O alchem, udostępniona światu z największą radością w Święto Dziel czynienia 1985 roku.
Chwała niech będzie Bogu, który posłał umiłowane Saint Germania, by w imię Jezusa przyniósł wolność naszym zniewolonym sercom!

http://www.dobreksiazki.pl/b11283-saint-...-tom-i.htm
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz