Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowe wróżby on-line
22-05-2017, 10:09:50
Post: #1
Darmowe wróżby on-line
Witam serdecznie. Jestem tu nowa. Interesuje mnie stosunek Państwa do darmowych wrozb on-line. Stron internetowych gdzie przy kliknięciu myszką można uzyskać wrozbe. Losuje ja komputer. Jest jakiś sens tych wrozb? Sprawdzają się? Dziękuję za odpowiedź
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi22-05-2017, 10:10:30
Post: #2
RE: Darmowe wróżby on-line
jednym się sprawdzają, drugim nie:)

Najważniejsza rzecz to trzymać się i wciąż szukać, szukać twórczych dróg, szukać samotności, szukać czasu na bycie i działanie, szukać sensu istnienia; trzeba trwać, bo dzika natura daje obietnice, że po zimie zawsze nadchodzi wiosna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
22-05-2017, 10:51:46
Post: #3
RE: Darmowe wróżby on-line
Raczej nie o taką odpowiedź mi chodziło
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
22-05-2017, 15:20:19
Post: #4
RE: Darmowe wróżby on-line
Jak dla mnie to takie wróżby losowane przez komputer.Nie są dla mnie wróżba. Bo to jest ogolnikowe przesłanie. We wróżbach on line nie zadaje się pytania ,chyba że wyślesz im sms. Najlepiej to zapytać gdzieś na forach ezo niech pani postawią karty. Wtedy jest prawdopodobienstwo, że może się sprawdzić .Kiedyś gdzieś tez wróżyłam sobie online na stronie parasfera.pl czy jakoś tak. Normalnie u wróżek np na forach zada pani pytanie i dostanie pani odpowiedz na swoje pytanie. A we wróżbach on line tylko ogolnikowo. Jak dla mnie to nie ma sensu.Pozdrawiam Lakszmi

Nie śmierć roz­dziela ludzi, lecz brak miłości.

Jim Morrison
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
22-05-2017, 20:35:40
Post: #5
RE: Darmowe wróżby on-line
Moim zdaniem sprawdzają się niczym rachunek prawdopodobieństwa :)

- Ów sukkub, co nocami mężów nawiedza i dręczy... Co to go wam jaśnie oświecona księżna pani ubić zleciła... Tuszę, zabijać go nie ma wcale musu. Przecie zmora nikomu nie wadzi, tak po prawdzie... Ot, nawiedzi czasem... Podręczy krzynę...
- Ale jeno pełnoletnich - wtrącił szybko Malatesta.
A. Sapkowski - Pani Jeziora
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
23-12-2017, 02:01:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2017 02:04:27 przez p12370744.)
Post: #6
RE: Darmowe wróżby on-line
Cała skomplikowana wielowymiarowa konstrukcja naszego doświadczania życia jest siecią, w której wszystkie elementy są na różnych poziomach i w różnym stopniu ze sobą połączone. Systemy i środki służące poznaniu ukrytych przed nami prawd i wglądowi w to, co na pierwszy rzut oka (pierwszego, trzeciego, któregokolwiek) niewidoczne nie stanowią źródła wiedzy same w sobie. A raczej stanowią źródło wiedzy, ale o samych sobie. W kontakcie z osobą, która się ku nim zwraca, w relacji psychologiczno-energetyczno-intencyjno-duchowej (a tak naprawdę o wiele subtelniej i skomplikowaniej wzajemnie powiązanej) i dążeniem do odkrycia kwestii, na której odkryciu w danej chwili osobie używającej ich zależy, stają się poprzez treści, kody w nich zawarte - duchowe, symboliczne, czy też i zupełnie dosłowne jak i te niekoniecznie nazywalne przy użyciu językowych środków wyrazu, pewnym odbiciem szerszego obrazu rzeczywistości, są wielowymiarową, samoprzenikalną, samowystarczalną i jednocześnie mogącą oddziaływać poza swoimi strukturami metamaterią, nadwiedzą, potencjałem zrozumienia, którego efekt jest zależny nie od tego, czy te frekwencje i wartości są zmaterializowane fizycznie pod postacią kart, wizerunków, kamieni z symbolami itp., ale od samej natury treści w nich zawartych złączonych w działaniu z intencją, mocą, zdolnościami wizyjnymi, możliwościami intelektualnymi i innymi cechami tego, kto posługuje się tego rodzaju sposobami interpretacji rzeczywistości. Nie zauważyłem by miało to znaczenie czy karty są "stawiane" online przez umieszczone na stronie internetowej skrypty je losujące czy ręcznie. Zdolności utalentowanego tarociarza, który z kartą się potrafi porozumieć i zrozumieć są czynnikiem na pewno ważnym i wartościowym. Ale jeśli ufa się swojej intuicji lub chce ją rozwijać, używanie ich online jest porównywalnie wartościowe do tradycyjnego. Dochodzą tu też inne czynniki, np. serwisy nastawione na komercyjne zyski z wyświetlanych reklam raczej nie ułatwiają szukania prawdy (jakiegoś przynajmniej jej wariantu) poprzez pasma, do których są niejako podczepione i przynależne. Wielokrotnie zaskakująco trafnie komentowały moją rzeczywistość karty, z którymi rozmawiałem przez internet, dając czasem bardzo dosłowne i namacalne odpowiedzi dotyczące konkretnych osób i dokładnych wydarzeń, innym razem kierując w mistycyzm i wizje.
Ale moja główna myśl jest taka, że każdy element rzeczywistości danej osoby może być dla niej o czymś komunikatem, znakiem, zwróceniem uwagi na jakiś problem lub pomocą w rozwiązaniu trudności. Doświadczenie tarota również jest elementem rzeczywistości osoby, która chce z jego wiedzy skorzystać. Ale to, co pokażą karty, to odbicie Twojej (pod-/nad-/meta-)świadomości siebie bądź jakiejś sytuacji przez pryzmat Twojej własnej mądrości. Karty raczej nie pokażą Ci niczego, czego już w jakimś aspekcie siebie nie wiesz. Nie warto ich też spłycać do tak prostych celów, do jakich najczęściej widzę, że są używane. Dla mnie były i są fascynującym, magicznym, kolorowym i mistycznym sposobem samopoznania. Od Ciebie zależy, jak daleko chcesz zajrzeć. I od Twoich potrzeb zależy, czy na danym etapie życia to karty są dla Ciebie atrakcyjne.
Rzeczywistość, nawet będąca naszą iluzoryczną grą, jest świadoma Ciebie w każdym swoim aspekcie tak samo jak ty jej. Ona też Cię widzi, czuje i dościadcza i komunikuje się z Tobą, jeśli jesteś na to otwarta. Tarot, choć zbudowany na zmodyfikowanej, usztucznionej strukturze, wobec czystej natury budowy wszechrzeczy też podlega tym właściwościom.
To w Twoim mentalu dochodzi do usensownienia przekazu kart. Dopiero Ty lub ktoś inny za Twoją prośbą może odnieść ich treści do danej sytuacji.

Peace.

Ale oczywiście nie jestem ekspertem. I "jednym się sprawdzają a innym nie" jest równie dobrą w moim odczuciu odpowiedzią, chociaż dramatycznie mało zaangażowaną i uświadamiającą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
21-10-2018, 09:19:48
Post: #7
RE: Darmowe wróżby on-line
U mnie się sprawdzają tak 50/50.
Trzeba tylko uważać bo wróżenie samemu sobie powoduje, że mogą nam wyjść karty życzeniowe, szczególnie jeśli nam na czymś bardzo zależy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz