Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc Strach,Fobie, Lęki?
06-03-2017, 16:45:26
Pomoc Strach,Fobie, Lęki?
Potrzebuje czyjeś pomocy strasznie boje się np burzy ojca alkocholika choć nie robi mi nic ,ale samo jego przyjście wprawia mnie w mocne bicie serca chyba ze strachu? .Oraz czasami się trzese taka moja reakcja

Nie śmierć roz­dziela ludzi, lecz brak miłości.

Jim Morrison
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

06-03-2017, 22:03:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2017 22:05:43 przez Mikesz.)
RE: Pomoc Strach,Fobie, Lęki?
Oczywiście, to wszystko dzieje się z poczucia zagrożenia dla Ciebie, serce szybciej bije , następuje wzrost ciśnienia i wydzielania adrenaliny .... itp ... itp ...
Typowa reakcja nerwicowa, jakich wiele u każdego człowieka w codziennym życiu ...
Rada : unikać tych sytuacji - zdarzeń , a jeżeli staje się to zbyt uciążliwe w życiu - można udać się do psychologa lub psychiatry ...

Mikesz
06-03-2017, 23:39:40
To sa efekty tego ciaglego stresu zwiazanego z tym, ze nie masz i nie mialas poczucia bezpieczenstwa, bo ojciec pije. Najlepiej isc jak najszybciej do psychologa nim to sie nasili i blache rzeczy zaczną Cię stresowac typu wyjscie do sklepu..najwazniejsze unikac ojca alkoholika.
07-03-2017, 15:29:27
(06-03-2017 23:39:40)Dagny napisał(a):  To sa efekty tego ciaglego stresu zwiazanego z tym, ze nie masz i nie mialas poczucia bezpieczenstwa, bo ojciec pije. Najlepiej isc jak najszybciej do psychologa nim to sie nasili i blache rzeczy zaczną Cię stresowac typu wyjscie do sklepu..najwazniejsze unikac ojca alkoholika.

Alkoholik mieszka ze mną i matka pod jednym dachem. I tak jak mikesz mówi chyba udam się do psychologa .Dagny jego nie da się omijać

Jim Morrison
08-03-2017, 15:05:34
sama Lakszmi nie jestes, ale tylko ty sama sobie mozesz pomoc chcac tego :* sprawdz sobie jesli jeszcze o tym nie czytalas 'dzieci DDA' moze choc troche pomoze ci to siebie zrozumiec :) nie uciekaj w sensie psychicznym, a raczej zmierz sie sama ze soba emocjonalnie. pozdrawiam

Tylko ludzie madrzy wciaz kwestionuja swoja wiedze. to, ze sie nie zgadzam z twoim zdaniem, nie znaczy, ze mam cos do ciebie, przestan sapac.
08-03-2017, 17:41:31
(08-03-2017 15:05:34)hemoglobina24 napisał(a):  sama Lakszmi nie jestes, ale tylko ty sama sobie mozesz pomoc chcac tego :* sprawdz sobie jesli jeszcze o tym nie czytalas 'dzieci DDA' moze choc troche pomoze ci to siebie zrozumiec :) nie uciekaj w sensie psychicznym, a raczej zmierz sie sama ze soba emocjonalnie. pozdrawiam

Dziękuję hemo24 , za słowa. Nie mogę cały czas tkwic w moim nieszczęśliwym życiu trzeba coś zrobić ze sobą aby być szczęśliwym.

Jim Morrison
08-03-2017, 17:50:05
ciesze sie ze podjelas taka decyzje, bo do tego trzeba miec odwage..nie wiele osob stac na to. Lakszmi powiem ci tak, i mowie z wlasnego doswiadczenia pamietaj o tym :) nie mozesz oczekiwac od kogos pomocy, nie mozesz tak samo winic kogos za zlo w twoim zyciu dlatego, ze ty sama za swoje zycie odpowiadasz. To ze ktos ci powie na przyklad 'jestes glupia' jesli to dopuscisz do siebie to w rezultacie poczujesz sie zraniona..jesli nie dopuscisz nic ci te slowa nie zrobia, bedziesz dalej sie usmiechac. Tak to wyglada. Czytaj, dowiaduj sie, psycholog tak samo moze cie naprowadzic na odpowiednia sciezke, ale to jest praca, ciagla praca nad soba i rozwoj nad ktorym tylko ty mozesz pracowac. Ja ci zycze powodzenia i trzymam kciuki :)

Tylko ludzie madrzy wciaz kwestionuja swoja wiedze. to, ze sie nie zgadzam z twoim zdaniem, nie znaczy, ze mam cos do ciebie, przestan sapac.
Odpowiedz