Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapytanie o cyfry i prosba o pomoc
01-12-2016, 20:52:02
Zapytanie o cyfry i prosba o pomoc
Witam,
Jestem nowym uzytkownikiem, nigdy nie interesowalam sie tematem ezoteryki, pare lat temu poznalam mojego obecnego malzonka ktory jest w temacie dosc daleko jak mi sie wydaje przez chwile probowal mnie tematem zainteresowac lecz wtedy ja jakby bylam nie zaineresowana wiec sobie odpuscil, lecz od paru lat t.j. dokladnie od daty 2011.11.11 spojrzalam na zegarek byla na nim godzina 11:11 (23:11 ale w samochodzie wyswietlala sie 11:11) dobrze pamietam te date gdyz bylam wowczas na randce z moim obecnym mezem i byla to dosc niecodzienna sytuacja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

01-12-2016, 21:11:39
RE: Zapytanie o cyfry i prosba o pomoc
Poczytaj, oswoisz sie z czasem ;) to jest element synchronicznosci, rozne elementy zycia czasem przeplataja sie ze soba, towarzyszy temu wlasnie niecodziennosc, mamy wrazenie ze to cos waznego..
Z numerologicznego punktu widzenia, jedynki wskazuja na start, poczatek. Skoro wiazesz to z partnerem, 11 to ciekawy zwiazek dwojga charakterow, dwoje indywidualistow ktorzy mimo to czuja sie ze soba dobrze.
Na pewno wskazalo to na jakis przelom w Twoim zyciu, jakas zmiane, mentalna czy materialna, zapewne z perspektywy lat potrafisz to sama ocenic.
Jesli szukasz jakichs sensacji zwiazanych z ezoteryka - wg mnie zla droga, to nie o to chodzi. Ezoteryka to poznawanie swojej prawdziwej natury czlowieczej, nie zadne czary-mary. Ale spokojnie, jesli zainteresujesz sie tematem, kiedys dojdziesz sama do takich wnioskow :)

>>Nie możesz człowieka nauczyć niczego. Możesz mu tylko pomóc odnaleźć to w sobie<<
Galileusz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz