Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :)
04-08-2016, 18:40:14
Witam :)
Proszę o pomoc :)
Na pytanie: Kiedy(za ile) będę w związku?
Wyszło mi papież+7 mieczy+5 denarów
Jakbyście to odczytali? Bo ja nie mam pomysłu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

04-08-2016, 21:00:34
RE: Witam :)
Można Papieża odczytać, jako odcinek czasu albo astrologicznie, jako znak Byka, albo związany z cyfrą 5- np 5 lat, 5 miesięcy.
Znaczenie blotek może wróżyc jakąś komplikację, opóźnienie.
:)

Pozdrawiam
Jola
04-08-2016, 23:06:50
Ja mam pytanie z innej beczki... Zastanawia mnie po co zadawać takie pytania kartom? Nie lepiej przeć przez życie z otwartym sercem i umysłem, patrzeć i czuć, kochać, starać się i dbać o siebie? Niż od razu zastanawiać się ile coś będzie trwało. Myślę, że i w ten sposób tworzymy sobie blokady, na zasadzie, że nasz umysł i podświadomość zarazem pamięta wyniki takiej wróżby i to w nas "siedzi" - nie umiem tego wytłumaczyć jaśniej.
powyższego wywodu nie traktować osobiście, ja tak tylko, tak ogólnie ;)

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj
04-08-2016, 23:48:29
Tzn mru masz całkowitą rację :) ale porostu jestem ciekawa, bo moim zdaniem w życiu nie ma przypadków,a wszystko co się dzieje jest dziełem przeznaczenia :-)
A co do twojej odpowiedzi Jolu to, zastanawiałam się właśnie jak to odczytać bo miecze to lata,a denary miesiące i właśnie nie wiem jak mam się ustosunkować do całości rozkładu :-) więc czekam może masz jakąś dokładną propozycję lub też ktoś inny z forum :)
05-08-2016, 00:59:49
Dzięki za odpowiedź :) ja jakoś tego po prostu nie czuję, ale szanuję innych wolę w tym temacie :)

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj
05-08-2016, 06:33:44
Mru, ludzie mają prawo zaspokajać swoją ciekawość, potrzebę wiedzy.
Popularność tych rozmaitych systemów ją uzewnętrznia.
Ludzie mają blokady z innych przyczyn, np lęku, uprzedzeń itd.
Wiedza rozwija, pozwala dostrzec nowe możliwości, zaplanować.
Taką rzecz należy wziąć pod uwagę: informacje i dane przepływają "przez" nas non stop.
W ich morzu jesteśmy zanurzeni.
Należy wykorzystywac do ich interpretacji każde dobre narzędzie. Tarot takim jest.
Elizka, najlepiej polożyć większy rozkład, np siódemkę, gdzie karta wynikowa pokazałaby czas, albo polożyć na konkretny zakres czasu.
Ja uważam, że w Denarach czas plynie najwolniej, bo to żywioł ziemi.
Ale patrząc astrologicznie V Monet to kwiecień, a VII Mieczy to luty.
Biorąc to wszystko- wskazać by mogły czas po zimie, Papież będąc kartą najsilniejszą wskazuje także wiosnę.
Z drugiej strony- miecze to jesien, monety- zima.
Można więc powiedzieć, że dobry czas na poznanie to miesiące od jesieni do wiosny.
Tak czy siak, dobry, wypróbowany rozkład to połowa sukcesu .
Patrząc na wyciągnięte karty jak na rozkład, można powiedzieć, że mężczyzna się pokazał- Papież, ale owe blotki plus natura piątek, w tym tego WA, raczej nie wskazują na tego 'docelowego'.
Tak bym zanalizowała te karty.
Fajnie byłoby, gdyby ktoś jeszcze się wypowiedział nt interpretacji własnej.

Pozdrawiam
Jola
Odpowiedz