Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy znajdę pracę , w jakim zawodzie ?
09-04-2019, 12:52:56
Kiedy znajdę pracę , w jakim zawodzie ?
pożyczyłam sobie rozkład http://ezotop.pl/thread-8425.html, i zrobiłam . A oto co mi wyszło

kwiecień - Rycerz kielich
maj - koło fortuny
czerwiec - pustelnik
lipiec - 10 kielich
sierpień - rycerz buław
wrzesień - król buław
pażdziernik - świat
listopad - paz mieczy
grudzień - kapłan

Więc moja interpretacja jest taka . Jako , że w kwietniu wylosowałam kartę rycerz kielich więc dowiadywałam się co jest czyli dzwonienie pytania , o pracę . Więc pani z

jednej agencji pracy powiedziała żeby zadzwonić pod koniec kwietnia 2019. Może będzie praca . Maj . I tu obstawiam pracę ,jest to koło fortuny kasa , los się uśmiechnie.

Czerwiec . Popracuje miesiąc od maja do Czerwca i na tym się skończy dalej będę szukać , o czym świadczy mój Pustelnik . Jednak jest szansa , że coś znajdę tylko głębiej szukać , bardziej .

Lipiec Karta spełnienia (tak mi się jakoś ta karta kojarzy , ze spełnieniem ) , i tutaj też może się coś pojawić , o ile w karcie pustelnika coś znajdę .Sierpień okres 2 go miesiąca wakacji , i karta Rycerz Buław. Tutaj mam skojarzenia , że jeśli znajdę tę pracę , na przełomie wakacji 2019, to ta praca będzie z dośc napiętym grafikiem dużo nerwów , intensywność . Wrzesień zapowiada Obserwacje mojej osoby przez Kierownika Czy jest warto mnie zatrudnić przez firmę . Pazdziernik Świat . Skojarzyło mi się z wyjazdem w świat?. Czyli może jakaś za granica , zakończenie współpracy .Listopad w karcie Paz mieczy .Ktoś będzie poszukiwał młodych osób , i skojarzenie że i ja się załapie praca bardziej umysłowa , niż fizyczna . Grudzeń w karcie papieża . Czyli czekaja mnie liczne rozmowy możliwe , że rekrutacyjne .

W jakim zawodzie będę wykonywać pracę . Karta Słońce Zawód który będzie sprawiał mi przyjemność. Coś związane z dziećmi , z kwiatami , coś związane z upiększaniem siebie

Nie śmierć roz­dziela ludzi, lecz brak miłości.

Jim Morrison
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
Kiedy znajdę pracę , w jakim zawodzie ? - Lakszmi - 09-04-2019 12:52:56